JavaScript is disabled. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding.
2,2K
Grupa 9
NYSA TEAM
Ice Team
Leśne Dziadki
UC Stokrotka
1 kolejka:
NYSA TEAM - UC Stokrotka
3,65 -3,01
Ice Team - Leśne Dziadki
1,72 -1,65
2 kolejka:
Leśne Dziadki -
UC Stokrotka 0-4,33
NYSA TEAM -
Ice Team 2,55-2,8
3 kolejka:
Ice Team -
UC Stokrotka 1.85/9.38
Leśne Dziadki -
NYSA TEAM 0,00 -2,55
Przechodzą dalej:
UC Stokrotka
NYSA TEAM
132
NYSA TEAM -UC STOKROTKA
1 KOLEJKA 12-13/02/2010
1. Speed Skating - Men - 5000 Meter 13.02.10 /21.00/
Bob de Jong -TOP3-kurs 1.75 /tobet/
2. Biathlon - Women - 7.5 km Sprint 13.02.10 /22.00/
Magdalena Neuner -ZWYCIEZCA - kurs 3.35 /tobet/
3. Ski Jumping - Normal Hill HS 106 13.02.10 /18.45/
Simon Ammann -ZWYCIEZCA - kurs 3.65 /tobet/
4. Alpine Skiing - Men - Downhill 13.02.10 /19.45/
Didier Cuche - ZWYCIEZCA - kurs 4.75 /tobet/
5. Ice Hockey - Women - Matches 13.02.10 /21.00/
Szwecja - Szwajcaria (Poniżej/powyżej: 5.5) - typ over - kurs 1.80 /tobet/
ako kurs:
182,95
AKO trafione: 3,65
NYSA TEAM-UC STOKROTKA
1 KOLEJKA 12-13/02/2010
1. Ski Jumping - Normal Hill HS 106(First jump) Andreas Kuettel - Kamil Stoch 2 @1,75
2. Biathlon - Women - 7.5 km Sprint Olga Medvetseva - Tora Berger 2 @1.9
3. Alpine Skiing - Men - Downhill: Didier Defago - Werner Heel 2 @2,02
4. Speed Skating - Men - 5000 Meter: Bob de Jong - Håvard Bøkko 2 @1,72
5. Ice Hockey - Women - Matches: Szwecja - Szwajcaria (Time of 1st goal) 00:01-09:59 @1,75
ako: 20,22 tobet
AKO trafione: 3,01
3
Ice Team - Leśne dziadki
1 KOLEJKA 12-13/02/2010
1.Skoki narciarskie - HS106 13.02 18:45 Adam Małysz wygra @ 7.25
2Narciarstwo alpejskie, Mezczyzni, Zjazd, 13.02, 20.45: Bode Miller - Carlo Janka @1.77
3.Hokej na lodzie- kobiety, 13.02, 21:00 - Szwecja - Szwajcaria Szwecja -3,5 @1.90
4. Speed Skating - Men 5000m 13.02 21:00 Bob de Jong v Håvard Bøkko - @ 1.72
5. Alpine Skiing - Meżczyźni Downhill 13.02 19:45 Didier Cuche v Michael Walchhofer @ 1.70
Buk : Tobet
Ako: 71.29
AKO trafione: 1,72
313
Ice Team -
Leśne dziadki
1 KOLEJKA 12-13/02/2010
1. 13.02.2010r. 18:45 Skoki Narciarskie HS 106, Mężczyźni, Michael Uhrmann - Michael Neumayer 1 (1,65)
2. 13.02.2010r. 18:45 Skoki Narciarskie HS 106, Mężczyźni, Morgerstern TOP3 (1,90)
3. 13.02.2010r. 21:00 Hokej na lodzie, Kobiety, Szwecja - Szwajcaria Szwecja over 4.5 (1,85)
4. 13.02.2010r. 21:00 Łyżwiarstwo Szybkie 5000m, Mężczyźni, Håvard Bøkko - Enrico Fabris 2 (1,72)
5. 13.02.2010r. 22:00 Biathlon Sprint 7.5km, Kobiety, Helena Jonsson - Darya Domracheva 1 (1,40)
Ako: 13,97
Bukmacher: Tobet
AKO trafione: 1,65
963
NYSA TEAM -
Ice Team
2 Kolejka 14.02.2010
1. 14.02.2010 02:00 Luge Men Armin Zöggeler (Italy ) Zwycięzca 2,15
2. 14.02.2010 21:00 Ice Hockey Women USA – Chińska Republika Ludowa (0-8,5) 1 1,75
3. 14.02.2010 02:00 Short Track Men 1500 Meters Ho-Suk Lee Zwycięzc a 2,50
4. 14.02.2010 20:15 Biathlon Men 10 km Sprint Björn Ferry - Simon Eder 2 1,70
5. 14.02.2010 21:00 Speed Skating Women 3000 m Martina Sablikova Zwycięzca 1,60
Ako: 25,58
Bukmacher: Tobet
AKO trafione: 2,8
132
2 KOLEJKA 14.02.2010
NYSA TEAM-Ice Team
1.Biathlon - Men - 10 km Sprint /20.15/
Emil Hegle Svendsen - ZWYCIEZCA - kurs 3.95/tobet/
2. Freestyle Skiing - Women - Moguls /1.30/
Jennifer Heil - ZWYCIEZCA - kurs 2.15/tobet/
3. Nordic Combined - Gundersen HS 106/10 km /19.00/
Magnus-H. Moan -ZWYCIEZCA - kurs 5.50 /tobet/
4. Speed Skating - Women - 3000 Meter /22.00/
Cindy Klassen - Ireen Wüst - kto lepszy typ 1 - kurs 1.85
5.Ice Hockey - Women - Matches /21.00/
USA - Chińska Republika Ludowa (Poniżej/powyżej Chińska Republika Ludowa: 0.5)- typ over - kurs 2,55/tobet/
ako kurs:
220,35
AKO trafione: 2,55
313
2 kolejka
Leśne Dziadki - UC Stokrotka
1. 14.02, 01:30 Jazda po muldach, Kobiety - Heil wygra @2,15
2. 14.02. 02:00 Saneczkarstwo , Men,Armin Zöggeler - Albert Demtschenko 1 @1.65
3. 14.02, 02:00 Short Track 1500 m, Mężczyźni - Ho-Suk Lee - Apolo Anton Ohno 1 @1,45
4. 14.02, 20:15 Biathlon 10 km Sprint, Mężczyźni - Martin Fourcade - Tomasz Sikora 2 @2,23
5. 14.02 02:00 Hokej , Kobiety - Kanada -Słowacja - Słowacja +10,5 @2,1
AKO trafione: 0
BRAK AKO, BRAK BUKA
2 kolejka
Leśne Dziadki-
UC Stokrotka
1. 14.02 22:00 Speed Skating - Women - 3000 Meter: Ireen Wüst - Daniela Anschütz-Thoms 1 @1,68
2. 14.02 20:15 Biathlon - Men - 10 km Sprint Martin Fourcade - Simon Fourcade 1 @ 1.67
3. 14.02 18:00 Nordic Combined - Gundersen HS 106/10 km Felix Gottwald - Hannu Manninen 2 @ 1.57
4. 14.02 21:00 Ice Hockey - Women - Matches: USA - Chińska Republika Ludowa, USA over8,5 @1,65
5. 14.02 23:30 Freestyle Skiing - Women - Ski Cross: Bryon Wilson - Patrick Deneen 2 @ 2,00
ako:14,53
bukmacher: tobet
AKO trafione: 4,33
0
3 kolejka 15.02.2010r
Ice Team -
Leśne dziadki
1. 15.02.2010r. 1:30
Hokej kobiet,
Finlandia - Russia |||
Over 5,5 kurs. 2.0
2. 15.02.2010r. 19:00 Cross Country -Women -10 km Free |||Justyna Kowalczyk - Top3 -tak kurs. 1,67
3. 15.02.2010r. 19:30 Snowboard - Men - Cross |||Winner - Pierre Vaultier kurs 2.0
4. 15.02.2010r. 21:30 Cross Country - Men - 15 km Free |||Petter Northug - Top 3- tak kurs 2,1
5. 15.02.2010r 20:45 Alpine Skiing - Men - Downhill ||| Didier Cuche -top3 - tak kurs 1,75
Ako: 27
Bukmacher: Tobet
Zły rywal
AKO trafione 0,00
132
3 KOLEJKA 15.02.2010
Lesne dziadki-
NYSA TEAM
1.Alpine Skiing - Men - Downhill /20.45/
Didier Cuche - ZWYCIEZCA - kurs 4.75 /tobet/
2. Cross Country - Women - 10 km Free /19.00/
Charlotte Kalla /yes-no/- Top 3 -typ yes-kurs 1,43 /tobet/
3.Cross Country - Men - 15 km Free /21.30/
Lukas Bauer -ZWYCIEZCA - kurs 5.00/tobet/
4. Ice Hockey - Women - Matches /01.30/
Finlandia - Russia (Poniżej/powyżej Russia: 1.5)- typ over-kurs 2,30/tobet/
5.Snowboard - Men - Cross /19.30/
Graham Watanabe - Nick Baumgartner - kto lepszy -typ 1 - kurs 1.78/tobet/
ako kurs:139,04
AKO trafione: 2,55
963
3 kolejka 15.02.2010r
Ice Team - UC Stokrotka
15.02.2010 23:30 Ice Hockey - Women Szwajcaria - Kanada Kanada over 10,5 1,85
15.02.2010 21:30 Cross Country - Men - 15 km Free Lukas Bauer Top 3 1,85
15.02.2010 19:30 Alpine Skiing - Men - Downhill Didier Cuche TOP 3 1,75
15.02.2010 19:00 Cross Country - Women - 10 km Free Justyna Kowalczyk Zwycięzca 5,50
15.02.2010 19:00 Snowboard - Men - Cross Pierre Vaultier Zwycięzca 2,00
ako: 65,88
bukmacher: tobet
AKO trafione: 1.85
3 kolejka 15.02.2010r
Ice Team -
UC Stokrotka
15.02 19:30 Snowboard - Men - Cross: Graham Watanabe - Nick Baumgartner 1 @1,78
15.02 23:30 Ice Hockey - Women - Matches: Szwajcaria - Kanada under11,5 @1,75
15.02 19:30 Alpine Skiing - Men - Downhill: Bode Miller - Carlo Janka 1 @1,77
15.02 19:00 Cross Country - Women - 10 km Free: Winning Margin: 0-9.9 Seconds @1,70
15.02 21:30 Cross Country - Men - 15 km Free: Petter Northug - Pietro Piller Cottrer 1 @1.52
ako: 14,25
tobet
AKO trafione: 9.38