>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - CD Alaves - Finał Pucharu Króla [27.05.2017 21:30]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: Forbet

Jak co roku na zakończenie sezonu w La Liga trzeba rozegrać finał Pucharu Króla. W tym sezonie do finału doszli piłkarze Barcelony i Alaves. Dla Blaugrany jest to z pewnością puchar pocieszenia, bo nie tak wyobrażali sobie sezon piłkarze i trenerzy Barcelony. Kursy na niektóre zdarzenia są niskie i pozostaje pytanie czy kopciuszek jest w stanie coś ugrać z Barceloną?.

Już dziś zapraszam do podawania swoich typów oraz pisania analiz.​
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Barcelona (-2)-Alaves 1 @2.1
Final krajowego pucharu, a wiec jedyne trofeum, ktore Barcelona moze w tym sezonie wygrac. Nie mam finalu Barcelony z madryckim Realem, a wiec faworyt jest tylko jeden. Juz na pewno troche to cisnienie z finiszem La Ligi zeszlo. Wydaje mi sie, ze pilkarzom Barcelony to dobrze zrobi, dlatego przewiduje raczej zdecydowana wygrana faworyta.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dla Barcelony sezon się skończył i to totalną klęską. Odpadnięcie z Juve i brak strzelonej bramki w dwumeczu przywołują koszmary w meczu z Bayernem, który zmasakrowal Barcę. W lidze Barcelona traciła punkty z leszczami i dlatego nie sięgnęła po tytuł.
Myślę, że piłkarze mają już dość gry, chcieliby trochę odpocząć, bo latam trzeba zarabiać kasę, a ponadto zmienia się trener. Nie sądzę by Barca szarpala się dla jakiegoś w sumie jednak podrzędnego pucharu, który nic jej nie daje.
Bardziej zależeć będzie Deportivo Alaves. Ten zespół nie ma jeszcze trofeum. Jeśli wygra, dostanie przepustkę do Europy. Zespół mają b. dobry, dobrego trenera, większej presji na nich nie będzie. Będą wypoczęci i bardziej zdeterminowani. Lczę na remi + karne nawet.
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Dla Barcelony sezon się skończył i to totalną klęską. Odpadnięcie z Juve i brak strzelonej bramki w dwumeczu przywołują koszmary w meczu z Bayernem, który zmasakrowal Barcę. W lidze Barcelona traciła punkty z leszczami i dlatego nie sięgnęła po tytuł.
Myślę, że piłkarze mają już dość gry, chcieliby trochę odpocząć, bo latam trzeba zarabiać kasę, a ponadto zmienia się trener. Nie sądzę by Barca szarpala się dla jakiegoś w sumie jednak podrzędnego pucharu, który nic jej nie daje.
Bardziej zależeć będzie Deportivo Alaves. Ten zespół nie ma jeszcze trofeum. Jeśli wygra, dostanie przepustkę do Europy. Zespół mają b. dobry, dobrego trenera, większej presji na nich nie będzie. Będą wypoczęci i bardziej zdeterminowani. Lczę na remi + karne nawet.
Moim zdaniem &quot;totalną klęska&quot; byłoby nie zdobycie żadnego pucharu. A ten finał jest szansa na uratowanie sezonu. Z całym szacunkiem, ale myślę, że Twoj tok myślenia jest niewłaściwy. Remis po niewykorzystanych sytuacjach i udanym meczu Alaves jest realny, ale spowodowany zlekceważeniem meczu (finałowego!) przez tak ambitnych zawodników? Za Barcą nie przepadam, ale nie mogę potwierdzić Twojego argumentu . Jest to czołowy klub, któremu takie zachowanie nie wypada. Według Ciebie jest to mecz o nic. Według mnie, jest to mecz o wszystko

Barcelona -1 EH @1.41 uni
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
. Lczę na remi + karne nawet.
Ja liczę na bogactwo i bezinteresowną miłość aż do końca, ale nie postawiłbym na to nawet 1zł więc moje pytanie, jako, że to jest forum bukmacherskie, a nie forum marzycieli brzmi - jaki konkretnie typ grasz czy zamierzasz grać - właśnie remis ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Barcelona - Alaves
Typy:
obie strzelą gola @ 2.14 ✅
powyżej 2.5 gola @ 1.43 ✅
powyżej 3.5 gola @ 2.10 ✅
buk: unibet

Ostatni mecz obu zespołów zakończył się efektownym zwycięstwem Barcelony 6:0. Teraz ekipa trenera Luisa Enrique też jest zdecydowanym faworytem lecz jestem zdania, że tak łatwo już nie będzie. Barcelona prezentowała niezłą formę w ostatnich potyczkach i nie powinna mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa, lecz w ostatnich spotkaniach regularnie traciła gole. Ta wygrana 6:0 to już przeszłość, Alaves już od siedmiu spotkań nie zaznali goryczy porażki i dziś nie mając nic do stracenia na pewno powalczą o zwycięstwo. Alaves powinno wyjść w składzie: Alaves: Pacheco - Hernandes, Feddal, Ely, Femenia - Garcia, Llorente, Gomez, Camaraa, Mendez - Deyverson . Barça wyjdzie na dzisiejszy mecz w następującym ustawieniu: Cillessen; Mascherano, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Messi, Alcácer i Neymar. W składzie zabraknie Roberto i Suareza, którzy są zawieszeni oraz Rafinhi. Tak na prawdę to niewiem jak wygląda forma u Mascherano, który zmagał się z urazem, Pique, który miał grype oraz Cillessen z Paco. Drugi bramkarz Barcy nie grał regularnie i to jest kolejna niewiadoma. Paco udowadniał już, że bramki potrafi strzelać, lecz potrafi też dużo zmarnować. Po raz kolejny gra będzie opierała się na Neymarze i Messim i to zapewne ta dwójka będzie musiała wziąć ciężar gry na siebie. Mam nadzieje, że Avales nie zamuruje tutaj bramki tylko pójdzie na wymianę ciosów z Barceloną. Taki obraz gry powinien spowodować, że zobaczymy dużo goli i co najważniejsze, że Alaves również coś ukuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mecz niestety bardzo ciężki do grania. Dlaczego ? Odpowiedź jest na to bardzo prosta - celem obu klubów jest zdobycie Pucharu ???? Pewne jest tylko jedno, że Barca go zdobędzie, ale granie tego po kursie ok 1,10 jest głupotą. Wszystko inne może potoczyć się różnie. Barcelona może mieć świetny dzień i zagrać fenomenalnie wygrywając 4:0 albo jak ostatnio z Eibar męczyć się niemiłosiernie. Powinna to Barca zagrać uważnie z tyłu bo to w tej chwili jedyne trofeum jakie może zgarnąć i jak tak zagra może być trudno o BTS, ale też wiemy, że gra w tym sezonie bardzo nierówno. Jeśli tak to po słabym ostatnim meczu tym razem może być rewelacyjnie. Jeśli ktoś by mi przystawił pistolet do głowy i kazał coś tu grać na siłę to zagrałbym jakieś dodatnie handi na Alaves, ale nie polecam tego typu. Jedyne czego jestem pewien to tego, że jak nie w ten to inny sposób, ale Barca zgarnie tech Puchar, ale granie tego poniżej 1,10 mija się z celem chyba, że na dopchanie np. w forBet aby nie płacić podatku.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
czy zamierzasz grać - właśnie remis ?
Zamierzam grać, a dokładniej postawiłem na remis 44.67 zł - taką końcówkę miałem.
Kursy polecialy na pysk, ale można był dostać &gt; 9

Tylko wkurza mnie to, że żadna polska stacja nie transmituje tego meczu. Nie ma na żadnym Polsacie, Eurosporcie, TVP 1, 2 Sport, C+ daje żużel, a C+ Sport polską ligę a później piprzenie w studio tzw. ekspertów.
Znowu trzeba łapać streama
Żałosny jest ten nasz kraj, gdy ktoś nie mieszka blisko Niemiec, Czech, Słowacji czy Bialorusi
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz będzie pokazywany na C+ Sport 2 ;)
Ja w tym meczu obstawiam rzuty rożne. W obu spotkaniach ligowych było ich sporo,
sama Barcelona pokrywała linię 8,5.
Ja polecam zagrać linię 8,5 po kursie 1,5 10/10 ✅ i over 9,5 po kursie 1,8 4/10 ✅ w dafabecie.
Podobnie widzę mecz Chelsea - Arsenal tylko linie są wyższe o jeden róg. ✅ ✅
Fajnie wygląda BTS, ale poczekam na wyższy kurs, było nawet 2,5 na to zdarzenie,
teraz po kursie 2 za dużo stracę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom