>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA Europe Cup 2017/2018

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Temat o drugich rozgrywkach klubowych prowadzonych przez FIBA.
PROŚBA DO MODERATORA. Myślę, że warto połączyć ten temat z tematem o tegorocznej Champions League i nazwać go jakoś ładnie razem. Pozdrawiam ;)
Stal Ostrów Wielkopolski - Bnei Herzliya
1 Połowa Stal - 2,5pkt
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Rewanżowe spotkanie pierwszej rundy kwalifikacyjnej do FIBA Europe Cup. Brązowy medalista PLK z zeszłego sezonu zagra we własnej hali z piątą drużyną sezonu zasadniczego w Izraelu. Moim typem jest prowadzenie gospodarzy po pierwszej połowie minimum trzema punktami. Pierwszy mecz zakończył się dziesięciopunktową wygraną Bnei - oznacza to, że myśląca o awansie i walce dalej w Europie Stal musi wygrać mecz dziesięcioma punktami. W mojej opinii jest to możliwe. Ale o wiele lepszym betem do postawienia wydaje się prowadzenie trzema punktami do połowy. Po pierwsze gospodarze muszą od pierwszych minut zacząć grać bardzo mocno, intensywnie w obronie i skutecznie w ataku. Nie mogą zostawić na ostatnią chwilę odrabiania strat. Drużynę w okienku transferowym wzmocnili, zdobywca srebrnego medalu z Polskim Cukrem - Jure Skifić były reprezentant Polski - Michał Chylińśki, mający za są dobre playoffy w Enerdze - Greg Surmacz czy wracający po bojach na Litwie Adam Łapeta. W składzie udało zatrzymać się rozgrywającego K.Johnsona, który jest sercem drużyny. Skład wygląda mocno, brakuje jeszcze jednego wysokiego ale jest czas na jego ściągnięcie. Bardzo dużym atutem Stali jest własna hala. Jest ona &quot;ciasną&quot; halą gdzie trybuny (które na pewno będą wypełnione po brzegi) są bardzo blisko linii bocznej. Hala jest specyficzna, rywale zanim przyzwyczają się do niej minie kilka minut. Trzy punkty przewagi można wypracować bardzo łatwo. Taki bet jest też bezpieczniejszy, gdyż w końcówce Stal prowadząc 5cioma punktami będzie grała szybkie akcje aby spróbować odrobić 10 punktów straty z pierwszego meczu. Może się to skończyć kontrami Bnei i nawet ich wygraną, dlatego wolę becik -2,5pkt do połowy.
Wynik 65:65 (32:31)
Typ: ⛔
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Bnei Herzliya - FC Porto
Under 153,5pkt
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Pierwsze spotkanie drugiej rundy eliminacyjnej FIBA Europe Cup pomiędzy izraelskim Bnei Herzliya oraz portugalskim FC Porto. Moim typem na ten mecz jest suma punktów poniżej 153,5. Bnei ma za sobą już dwa mecze o stawkę w tym sezonie, w poprzedniej rundzie odprawiła w dwumeczu Stal Ostrów Wielkopolski. Pierwsze spotkanie, którego również była gospodarzem wygrała 84:74 minimalnie przekraczając dzisiejszą linię. A stało się tak jedynie z powodu błędów Ostrowian w czwartej kwarcie, który pozwoliły izraelitom zdobyć kilka banalnie prostych punktów. W rewanżu w Ostrowie przegrali 64:65 po bardzo wolnym typowo underowym meczu. Dziś też spodziewam się niskiego tempa. FC Porto to drużyna, która rok temu w FIBA Europe Cup zaliczyła komplet sześciu porażek odpadając w pierwszej rundzie. Nie mają potencjału ofensywnego jak na warunki europejskie. Ich overy w lidze krajowej spowodowane są poziomem rywali nie umiejętnością systematycznego punktowania. Portugalczycy nie nakręcają tempa chcąc grać run and gun. Wolą raczej spokojne akcje. Gospodarze dostosują się do tego dlatego w mojej opinii będzie dziś under.
Wynik 65:58
Typ: ✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Cup, kwalifikacje
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bnei Herzliya - FC Porto
Typ: 1
Kurs: 1,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zespół gospodarzy to zdecydowany faworyt tego pierwszego spotkania i raczej bez szans tutaj na niespodziankę. Można próbować z różnymi handicapami punktowymi dla Porto i dawać zwycięstwo na Bnei Herzliya. Zespół zdecydowanie mocniejszy kadrowo, gra w mocniejszej lidzie i goście nie powinni mieć tutaj nic do powiedzenia. Pytanie brzmi chyba tylko iloma punktami zespól z Izraela wygra. Do tego dochodzi daleka podróż. Nie ma się co więcej rozpisywać Porto nie ma kim postraszyć nawet.
⛔ 65-68
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Le Portel - Parma Perm
Over 154,5pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: Forbet
Rewanżowe spotkanie ostatniej rundy eliminacji FIBA Europe Cup. Francuski La Portel zagra we własnej hali z rosyjskim Parma Permem a moim typem na tą rywalizację jest suma punktów powyżej 154,5. W pierwszym spotkaniu tych drużyn suma punktów wyniosła 148, do pokrycia linii zabrakło zaledwie siedmiu punktów a było to spowodowane bardzo słabą jeśli chodzi o punkty ostatnią kwartę, którą gospodarze wygrali 16-9. Dziś takie coś nie powinno wystąpić ponieważ gramy o awans i żadna z drużyn spotkania nie może przegrać gdyż oznaczało by to awans rywali. W ostatniej kolejce obie drużyny pokazały potencjał ofensywny. La Portel rzuciło we własnej hali 87 punktów drużynie Nanterre, Parma była natomiast wstanie zdobyć 73 punkty w bardzo trudnym wyjazdowym spotkaniu z Zenitem. W poprzedniej rundzie Rosjanie rywalizowali z Rabotniczkami i w delegacji rzucili im aż 95 punktów. Parma chętnie wejdzie w wymianę ciosów, wydaje się że to raczej gospodarze będą próbowali stopować tempo gry. Jednak wydaje mi się, że obwodowi Rosyjscy będą starali się przyśpieszać gdyż niski remis premiuje gospodarzy dlatego dla Permu lepiej aby wynik był wysoki.
Wynik 74 :55
Typ: ⛔
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Jednak wydaje mi się, że obwodowi Rosyjscy będą starali się przyśpieszać gdyż niski remis premiuje gospodarzy dlatego dla Permu lepiej aby wynik był wysoki.
Z tego co mi się wydaje nie ma znaczenia ilość punktów zdobywana na wyjeździe jak w piłce nożnej. Przy remisie jakimkolwiek będzie dogrywka.
Ratiopharm Ulm - Tofas Bursa
2 @ 2.10
⛔83:73
Kursy mocno już poszły w dół bo można było wyłapać nawet 2.50. Ulm po bardzo dobrym regularnym zeszłorocznym sezonie niestety wystartował w tym fatalnie. Jednak nie ma co się dziwić. Pozbyli się kluczowych zawodników. Najlepszego rzucającego i zbierającego Morgana Raymara, wartościowego zmiennika Tadda Karstena, świetnego strzelca jak i drugiego punktującego Chisa Babba, rozgrywającego Braydona Hobbsa, 4 strzelca i dobrego zbierającego Augustina Rubita i Taylor Brouna. W ich miejsce dużym wzmocnieniem miał być Rayan Thompson jednak póki co gra bardzo słabo, do tego Fotu Issac niezły w ataku i podobnie jak Trey Lewis, jednak największym wzmocnieniem jest Luke Harangody który chyba jest póki co najjaśniejszym punktem. Mimo to jednak kuleje mocno rozegranie i póki co jest wszystko próbowanie indywidualnie. Niczego innego nie można było spodziewać się gdy wymienia się pół składu. Kuleje skuteczność, gra na tablicy i rozegranie. Z czasem ta drużyna będzie grała co raz lepiej jednak póki co jest kiepsko. Po drugiej stronie turecki Tofas. Zeszły sezon myślę że mogą zaliczyć do udanych bo osiągneli PO w bardzo mocnej tureckiej lidze, pokonując o 8 miejsce w ostatniej kolejce silny Pinar. Jednak wiadomo w starciu z Fenerbahe nie mieli szans. Najważniejsze że udało im się zachować wszystkie najważniejsze postacie z zeszłej rundy i ściągnąć kilku wartościowych graczy. Wspominany wyżej gwiazda Ulm Morgan Raymar przeszedł właśnie do Tofas i w pierwszym meczu już zanotował 19 punktów i 8 zbiórek, podstawowego gracza Hapoelu Eliat Henry Pierria, dobrego strzelca z Trabzonsporu Kenny Kadji, wszechstrony PF Josh Owens z Pinaru Karsyiaka, strzelec z Fuenelabrada Ivan Pauncic. Więc sporo fajnych wzmocnień przy trzonie zeszłorocznym może wypalić w tym sezonie. Są po pierwszym meczu z silną Darussafaką, wygrali u siebie 97:81.Grali na dobrej skuteczności i zdecydowanie zdominowali tablicę. Tofas na pewno w dzisiejszym meczu będzie rządziło na tablicy. Ulm do tego ma 13 i 15 dwa mecze w lidze i musi zacząć w niej wygrywać a nie w Eurocupie. Jedyna przewaga Ulm to parkiet jednak nie wydaje mi się aby przeciwstawili się silnym Turką. GL.

EDIT: Cały praktycznie mecz prowadzić i w ostatnie kwarcie z wyniku 66:60 stanąć na 66:78 parodia. 16 strat turków i o 15 rzutów oddanych mniej z gry w takiej sytuacji nie można wygrać meczu.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Le Portel - Parma Perm
Over 154,5pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: Forbet
Rewanżowe spotkanie ostatniej rundy eliminacji FIBA Europe Cup. Francuski La Portel zagra we własnej hali z rosyjskim Parma Permem a moim typem na tą rywalizację jest suma punktów powyżej 154,5. W pierwszym spotkaniu tych drużyn suma punktów wyniosła 148, do pokrycia linii zabrakło zaledwie siedmiu punktów a było to spowodowane bardzo słabą jeśli chodzi o punkty ostatnią kwartę, którą gospodarze wygrali 16-9. Dziś takie coś nie powinno wystąpić ponieważ gramy o awans i żadna z drużyn spotkania nie może przegrać gdyż oznaczało by to awans rywali. W ostatniej kolejce obie drużyny pokazały potencjał ofensywny. La Portel rzuciło we własnej hali 87 punktów drużynie Nanterre, Parma była natomiast wstanie zdobyć 73 punkty w bardzo trudnym wyjazdowym spotkaniu z Zenitem. W poprzedniej rundzie Rosjanie rywalizowali z Rabotniczkami i w delegacji rzucili im aż 95 punktów. Parma chętnie wejdzie w wymianę ciosów, wydaje się że to raczej gospodarze będą próbowali stopować tempo gry. Jednak wydaje mi się, że obwodowi Rosyjscy będą starali się przyśpieszać gdyż niski remis premiuje gospodarzy dlatego dla Permu lepiej aby wynik był wysoki.
Super typ, nie ma co..
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Torino 2.60 5dimes✅✅✅
Atutem chorwatów jest niewątpliwie własna hala i ogromne doświadczenie w pucharach którego jako drużyna nie mają włosi.Kilka zmian w Cedevicie ale nie są to jakieś mega wzmocnienia.Są weterani jak Ukic czy Stipanovic których trener Bianchi powinien doskonale znać bo trochę czasu spędzili w Lega A.Mamy czarnych jak Nichols, Cherry i Murphy - nic specjalnego.Ławka cieniutka bo to w zasadzie sami chorwaci z mniejszym lub większym doświadczeniem.
Turyn zwiększył budżet i zbudował naprawde ciekawy zespół.A więc tak, backcourt - Vujacic, Garrett, Jones i Poeta.Jest mocno i głęboko a to dopiero początek bo na trójce jest Washington, Patterson, Stephens i Okele.Z wysokich jest doświadczony Mbakwe a jako backup Iannuzzi.O ile pojedynke Mbakve-Stipanovic może być wyrównany to dla Ianuzziego nie ma rywala bo Toncinic jest out a młody Zganec to nie ten poziom.
A więc mamy bardzo dobry zespoł oparty na trzech doświadczonych gwiazdach Stephens, Vujacic i Mbawke.Próbuje Torino bo ta ekipa naprawde dobrze rokuje.Problemem może być tylko wyjazd, doświadczenie Cedevity i ich parkiet.Włosi wracają po 31latach do pucharów tak w ogóle.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Europe Cup, kwalifikacje
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Porto - Bnei Herzliya
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Drugie spotkanie kwalifikacyjne. W pierwszym meczu w Izraelu bardzo nieoczekiwanie zwyciężył zespół FC Porto 68-65 i będzie w tym rewanżu bronił niewielkiej zaliczki. W tym pierwszym meczu dla buków jak i dla mnie zdecydowanym faworytem był Bnei Herzliya i zastanawiałem się w zasadzie tylko nad tym iloma punktami przewagi wygra a tam proszę klops i to zespół z Portugali zwycięzył. W tym drugim pojedynku próbuję iść w stronę Porto. Kadrowo mocniejszym zespołem jest Bnei Herzliya a do tego gra w lepszej lidze koszykarskiej ale po tej wpadce w pierwszym meczu przy takich kursach wolę spróbować pograć na gospodarzy. Własna hala i fani a do tego daleka podróż zespołu z Izraela sprawia, że teraz dla mnie faworytem jest Porto. Do tego Bnei Herzliya miał o 1 dzień mniej czasu na odpoczynek, bo swój mecz ligowy grali w niedzielę natomiast Porto w sobotę. Dochodzi jeszcze właśnie ta daleka podróż do Portugali i myślę, że portugalski zespół jest bardzo bliski sprawienia niespodzianki i wyeliminowania bardziej faworyzowanego rywala.
⛔ 83-85
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, FIBA Europe Cup
Godzina: 19:35
Spotkanie: Bnei Herzliya - Tsmoki Mińsk
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki w fazie grupowej. W pierwszym spotkaniu Bnei Herzliya pokonał na wyjeździe węgierski zespół Alba Fehervar 93-74, natomiast Tsmoki przegrały u siebie z belgijskim klubem Spirou Charleroi 78-76. Zespołem mocniejszym wydają się być gospodarze tego meczu ale ja idę w stronę zespołu z Mińska z jednego głównego powodu, a mianowicie zespół z Izraela gra strasznie nie równo. Jak im idzie to idzie ale często tam za dużo indywidualnych akcji zamiast gry zespołowej. Według mnie kadrowo zespół ten wygląda bardzo ciekawie ale brak tam chemi i zbyt często gracze chcą tam się pokazać zbyt indywidualnie a można dużo lepiej zespołowo akcję rozegrać. To jest największa bolączka zespołu Bnei Herzliya według mnie. Niepotrzebne akcje na siłę, głupie straty i potem gra im się sypie. Bardzo nierówny to zespół i wolę zaryzykować w stronę zespołu z Białorusi. Tsmoki Mińsk to twardy zespół i tak bez wątpienia dzisiaj w obronie zagrają, bardzo twardo. Oni myślę będą grać zespołowo, bez niepotrzebnych udziwnień, takiego prostego kosza, co może być tutaj z tym rywalem niezwykle skutecznym sposobem. Twarda gra w obronie i prosta zespołowa w ataku może sprawić dziś bardzo dużo problemów zespołowi gospodarzy, którzy po paru punktach z rzędu rywali potem masowo popełniają proste straty, bo chcą zbyt szybko indywidualnie odrabiać straty. Tsmoki to nie jest jakiś zespół przepełniony wirtuozerią ale jest to solidny, twardy zespół i Bnei Herzliya to według mnie idealny rywal aby sprawić niespodziankę. Zobaczymy jak będzie ale ja tutaj zaryzykuję na gości. Liczę na dobry występ Czerapowicza i spółki.
✅ 63-69
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, FIBA Europe Cup
Godzina: 18:15
Spotkanie: Darussafaka Dogus - MoraBanc Andorra
Typ: 1 (-6,5)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oba zespoły nie zaczęły dobrze sezonu ligowego, Darussafaka w 5 meczach tylko 2 zwycięstwa, zespół z Andory też ma 2 zwycięstwa tylko, że w 7 meczach. Jeżeli chodzi o tabelę grupową Eurocupu od razu można zobaczyć różnicę obu zespołów. Darussafaka, której trenerem jest David Blatt po 4 spotkaniach ma komplet punktów, ich rywale wygrali tylko ze słabiutkimi rywalami z Francji i zajmują przedostatnią pozycję. Myślę, że czynnikiem kluczowym tego meczu będzie fakt, że gracze Morabancu zaledwie przedwczoraj grali bardzo długi i trudny mecz, który zakończył się po 2 dogrywkach. Dzisiaj grają 3000km dalej na trudnym terenie w Stambule, gdzie miejscowi jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Myślę, że Darussafaka powinna bez problemu wygrać te spotkanie.
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, FIBA Europe Cup
Godzina: 18:15
Spotkanie: Darussafaka Dogus - MoraBanc Andorra
Typ: 1 (-6,5)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oba zespoły nie zaczęły dobrze sezonu ligowego, Darussafaka w 5 meczach tylko 2 zwycięstwa, zespół z Andory też ma 2 zwycięstwa tylko, że w 7 meczach. Jeżeli chodzi o tabelę grupową Eurocupu od razu można zobaczyć różnicę obu zespołów. Darussafaka, której trenerem jest David Blatt po 4 spotkaniach ma komplet punktów, ich rywale wygrali tylko ze słabiutkimi rywalami z Francji i zajmują przedostatnią pozycję. Myślę, że czynnikiem kluczowym tego meczu będzie fakt, że gracze Morabancu zaledwie przedwczoraj grali bardzo długi i trudny mecz, który zakończył się po 2 dogrywkach. Dzisiaj grają 3000km dalej na trudnym terenie w Stambule, gdzie miejscowi jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Myślę, że Darussafaka powinna bez problemu wygrać te spotkanie.
Blatt nie trenuje Darussafki juz i Dogus nie sponsoruje juz ich.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Tsmoki Mińsk - Bakken Bears
Typ: Tsmoki - 2,5pkt
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
W tym tygodniu rozpoczęła się druga runda zmagań w czwartym, trzeba sobie powiedzieć najsłabszym europejskim pucharze - FIBA Europe Cup. W dniu dzisiejszym dojdzie do spotkania Tsmoki Mińsk vs Bakken Bears a moim typem na ten mecz jest wygrana gospodarzy co najmniej trzema punktami. Zdziwił mnie aż tak wysoki kurs na Białorusinów którzy w mojej opinii są o wiele lepszym zespołem dodatkowo grają u siebie. Po pierwsze Tsmoki wygrały swoją grupę w pierwszej rundzie, dodatkowo prezentują równą i dobrą formę w tym sezonie. Z powodzeniem walczą w rozgrywkach o wiele mocniejszych niż FIBA Europe Cup - lidze VTB. Po dziewięciu kolejkach mają na swoim koncie cztery wygrane i pięć porażek. Potrafili wygrać na wyjeździe z Niżnym Novgorodem a we własnej hali pokonali Astanę, VEF Ryga oraz Parm Perm - wszystkie te drużyny są mocniejsze niż Duńczycy. Bakken Bears mają bardzo dobry bilans spotkań jeśli chodzi o ten sezon ale stworzyli go pokonując rywale w lidze czy w poprzedniej rundzie pucharu gdzie mieli wyraźnie słabszych rywali. Tsmoki mające w swoim składzie znanych z Polskiej ligi Czerapowicza czy Kravisha, grając we własnej hali narzucą poziom gry któremu będzie bardzo ciężko dorównać gościom.
Wynik : 85-86
Typ:⛔
 
nenaglyadnaya 0

nenaglyadnaya

Użytkownik
Cześć,
Jak dla mnie, swoistą &quot;lokatę&quot; stanowi dziś dubel Buducnost+Cedevita, po całkiem smacznym @1.56 w Unibet na ten moment. Rywali mają przeciętnych, żeby nie powiedzieć słabych. Ponad to obie drużyny najlepiej prezentują się na własnym parkiecie i tu tkwi ich siła. Wygrane zapewniają im ostatecznie miejsce w TOP4 swoich grup i awans dalej.
 
Z 615,4K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 17:00
Spotkanie Unics Kazan- Asvel Villeurbanne handicap[0-9,5 ]
Typ:2
Kurs: 1,80
Bukmacher : Totolotek
analiza.w tym spotkaniu eurocup faworytem jest zespól gospodarzy Unics Kazan.w fazie glównej zajęli 2 miejsce w grupie A bilansem 7 zwycięstw i 3 poniesionych porażek.w ostatnim swoim pojedynku pokonali oni w wyjazdowym spotkaniu Torino 79-72.Ich przeciwnik drużyna Asvel Villeurbanne w fazie głównej grała bardzo dobrze i zajęła 1 miejsce w grupie D z takim samym bilansen co ich rywale czyli odnieśli 7 zwycięstw, w tym 1 po dogrywce i przegrali 3 spotkania.w ostatnim pojedynku w grupie pokonali po niezwykle zaciętym pojedynku na wyjeżdzie po dogrywce Gran Canarie 129-128.Myśle że goście stawią twardy opór i jeżeli przegrają to spotkanie to w skromnych rozmiarach.
26/09/14 EK
Asvel Basket - BC Uniks Kazań 79:88
✅88-84
 
M 27

mario1906

Użytkownik
Dyscyplina:Koszkówka Eurocup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lietuvos Rytas-Zenit Petersburg
Typ: Lietuvos Rytas rzuci powyżej 84,5 w regulaminowym czasie
Kurs: 1,65
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Gospodarze to doswiadczona druzyna ktora od dawna istnieje w klubowych rozgrywkach miedzynarodowych. Pierwsza runde zakonczyli na drugim miejscu w swojej grupie w pieciu meczach u na swoim parkiecie rzucili 443 punkty ( tj. Albie 94 Partizanowi 93 Limoges 92 Lokomotivovi Kuban 81 i Bilbao 83 ). Jak widac u siebie mocno ofensywna druzyna.Zenit. trzeci w swojej grupie z wynikiem 453 straconych punktow na wyjazdach najwiecej w swojej grupie (tj stracili przeciwko: Tofas 76 Trento 103 Ulm 93 Lyon 88 Gran Canaria 97) jak widac defensywa nie najlepsza na wyjazdach. Sadze ze typ godny uwagi. Powodzenia
96-98 wiec na plus ✅
 
B 0

bosman74

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, FIBA Europe Cup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reggiana - Lyon-Villeurbanne
Typ: 2 razem z dogrywką
Kurs: 2,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Reggiana w tym sezonie to średniak ligi włoskiej, idzie im w kratkę. Lyon w górnej połówce ligi francuskiej. Lyon żeby awansować musi wygrać to spotkanie. Przegrywał w grupie trochę nieszczęśliwie po dogrywkach. Ostatni mecz ligowy oddał z niżej notowanym zespołem. Na włoskim parkiecie powalczy o awans. Typ raczej ostrożny gdyby znowu trafiła się dogrywka
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Trochę przestrzegałbym przed tym typem, oczywiście jednym z koronnych argumentów jest, to że węgierska koszykówka by zyskała itd. Ale kibice by najprawdopodobniej nie wybaczyli tego Albie,gdyby ta się podłożyła. Poczytałem trochę komentarzy na Facebooku Alby Fehervar i nawet przy kulawym tłumaczeniu można zrozumieć z wypowiedzi, że nie biorą oni pod uwagę porażki z Kormendem. Nawet historycznie, biorąc pod uwagę zażyłości to Szolnoki Olaj, Alba Fehervar i Kormend to kluby, gdzie w przełożeniu na nasze krajowe podwórko jak np. Legia i Lech nie pałają do siebie zbytnią miłością (chodzi mi o kibiców). Tutaj np. popis bluzgów obustronnych podczas meczu:

Dlatego ja nie widzę tego jak bukmacherzy i stawiam na 1 włączając ewentualną dogrywkę po fajnym kursie z STS @2,07. Wg dzisiejszego power rankingu Alba Fehervar jest oceniana jako 4 siła EuropeCup (10155052305291786). A Kormend jest oceniany jako również teoretycznie jedna z mocniejszych drużyn (biorąc pod uwagę roster i formę). Więc dlaczego mieli by puszczać rodzimego rywala dalej? Ktoś myśli, że np. polski zespół mając taką sytuację w europejskich pucharach by tego nie wykorzystał i by się podłożył? No way.
Rozliczenie: ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toper86 32

toper86

Użytkownik
Popieram użytkownika Prezes96 w 100% Alba Fehervar nie odpuści tego meczu według mnie. Nie raz widziałem już takie &quot;ustawki&quot; czy w kosza czy w tenisie. Kurs na Albe wynosi około 2.4 !!! więc troszkę za dużo tym bardziej że jest to &quot;public bet&quot;. Wszyscy stawiają na Kormend zobaczy kto będzie miał rację.
Pozdrawiam. ps. wydaję mi się że Kormed poleci z tego śmiesznego pucharu ( kasa na pewno malutka a Alba jeśli wyjdzie w komplecie na boisko to wygra ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom