>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA Europe Cup 2017/2018

Status
Zamknięty.
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie KK Buducnost Podgorica - KK Cedevita Zagrzeb handicap [0-5,5]
Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher :Totolotek✅
Analiza;Ten pojedynek zapowiada się ciekawie,ale moim zdaniem to gospodarze odniesą pewne zwycięstwo,bo walczą o awans do dalszej fazy brozgrywek,a ich rywal niema już żadnych szans.KK Buducnost Podgorica zajmuje 2 miejsce w grupie.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa ,w tym 1 po dogrywce i przegrali 2 pojedynki.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie 77-66 z Lokomotiv Kuban.Ich przeciwnik zespół KK Cedevita Zagrzeb zajmuje ostatnie miejsce w tej grupie i przegrali wszystkie 5 pojedynków.W ostatniej kolejce ulegli Trento na swoim parkiecie 77-81 po bardzo wyrównanym pojedynku.Myśle jednak że gospodarze wykorzystają atut własnego parkietu i odniesą wysokie zwycięstwo w tym pojedynku ,oraz awansują do dalszych rozgrywek.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie KK Buducnost Podgorica - KK Cedevita Zagrzeb handicap [0-5,5]
Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher :Totolotek
Analiza;Ten pojedynek zapowiada się ciekawie,ale moim zdaniem to gospodarze odniesą pewne zwycięstwo,bo walczą o awans do dalszej fazy brozgrywek,a ich rywal niema już żadnych szans.KK Buducnost Podgorica zajmuje 2 miejsce w grupie.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa ,w tym 1 po dogrywce i przegrali 2 pojedynki.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie 77-66 z Lokomotiv Kuban.Ich przeciwnik zespół KK Cedevita Zagrzeb zajmuje ostatnie miejsce w tej grupie i przegrali wszystkie 5 pojedynków.W ostatniej kolejce ulegli Trento na swoim parkiecie 77-81 po bardzo wyrównanym pojedynku.Myśle jednak że gospodarze wykorzystają atut własnego parkietu i odniesą wysokie zwycięstwo w tym pojedynku ,oraz awansują do dalszych rozgrywek.
Sorry, ale na wstępie muszę przekreślić Twoją analizę. Buducnost po wygranej z Trento ma już awans i dzisiaj podchodzi bez spiny do meczu.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Coś na teraz macie ? Jestem tu nowy bo miałem przerwę.[/QU
Na aktualny stan do puściłem na Petersburg oraz na stelmet. Zenit jeszcze walczy o.awans oglądałem ich tylko w spotkaniu z Niemcami nie grali aż takich złych zawodów porostu Bayern klasę wyższy. Co do Włochów nie nawidze ich stylu gry nie ważne co to za drużyna. Myślę że zenit spokojnie awansuje dalej dobrym typem też wydaje się jakiś underground ale jeszcze muszę pomyśleć. Co do stelmetu to wszystko w ich rękach po zmianie trenera jak.kazdy widzi wreszcie ofensywna gra a kurs 2,60 całkiem całkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom