>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fikus

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
B. Pedersen over 11 @ 2.05
3/10
Bet365
błąd buka, jeden start więcej Dunczyka i tylko z Fredką może przegrać. Polecam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mecz za pół godziny także szybko:
Doyle powyżej 7 @ 1.83
3/10
Bet365
Dlaczego? z prostej przyczyny, wszędzie podawane jest, że Jason pojedzie pod piątką, jednak dziś wystąpi z czwórką na plastronie co daje mu łatwiejszy układ biegów. Jest też sposobność robienia punktów na Smole, bo w mojej ocenie Niemiec jest nieco słabszy od Doyla. Linia stosunkowo niska, warto się skusić.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kylmaekorpi +1.5 v Bogdanovs @ 1.95
4/10
Tobet
Łotysz mocno zagubiony. Potencjał olbrzymi, ale ten sezon to jeden wielki dramat. Fin w ostatnim czasie pozbierał się nie tylko sprzętowo, nie rozumiem takiego kursu, a tymbardziej handi, bo powinno być odwrotnie wg mnie, Maxim na wyjazdach w tym roku nie przekroczył 5 punktów... Rybka pewnie zakręci koło 8-9 i to spokojnie wystarczy.
/kursy polecą na pewno albo linia się zmieni..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
G.Łaguta over 9.5 @ 1.72
5/10
Tobet
czemu tak niska linia to nie wiem? Griszka z każdym może powalczyć, bo i Kasprzak i Puk do objechania w Gorzowie. Forma zwyżkuje, na każdym froncie Łaguta na dobrym poziomie. Dziś dwucyfrówka to powinna być formalność, a ja oczekiwałem linii na poziomie 11 punktów. Przy 9.5 spokojnie do gry na zawodnika W.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wrocław vs Rzeszów @ 2.5
2/10
Unibet
wszędzie kursy mniej więcej równe. Dla mnie mecz ze wskazaniem na Rzeszowian, jeśli potwierdzi się, że Ljung nie pojedzie to już w ogóle powinno być spokojnie dla ekipy z Podkarpacia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Michelsen vs Larsson @ 1.55
6/10
Betsafe
Wg mnie lokata, jakakolwiek zdobycz Larssona mnie mocno zadziwi. Różnica klas, powinno być bardzo izi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Allen vs Dryml -1.5 @ 1.85 ⛔

3/10
Kasprzak - Franc @ 1.64 ✅

2/10
Karlsson powyżej 11 @ 2.25 ⛔

2/10
Hancock v THJ @ 1.5 ✅

4/10
Pedersen awansuje do półfinałów @ 1.57 ✅

7/10
Świderski under 7.5 @ 1.8 ✅

4/10

sts
Lanham vs Stachyra +0.5 @ 2.95 ⛔

2/10
Haiti nie strzeli @ 1.55 ⛔

5/10
B. Pedersen over 11 @ 2.05 ✅

3/10
Doyle powyżej 7 @ 1.83 ✅

3/10
Kylmaekorpi +1.5 v Bogdanovs @ 1.95 ✅

4/10
G.Łaguta over 9.5 @ 1.72 ✅

5/10
Wrocław vs Rzeszów @ 2.5 ⛔

2/10
Michelsen vs Larsson @ 1.55 ✅

6/10

plus jest na pewno i to spory. Brak czasu jest przytłaczający jednak jak tylko mam chwilę to coś staram się wrzucić. Żużel ostatnio przewidywalny i można na nim sporo ugrać, aczkolwiek to nie jedyna dyscyplina która jest w kręgu zainteresowań. Mam nadzieję, że przymkniecie oko na brak statystyk i że czasem ktoś korzysta ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ornarna vs Lejonen @ 1.45
3/10
Tobet
Jeśli awizki z sf się potwierdzą to powinno być bardzo spokojnie, mimo iż bez PK. Miałem już kilka zdań na temat tego meczu napisanego, ale crash przeglądarki i na nowo nie chce mi się pisać.
Można poczekać do momentu podania oficjalnych składów - jeśli te się potwierdzą to spokojnie gospodarze dziś. http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=2309
tylko obecność Porsinga u gości może być problemem, aczkolwiek w zestawieniach wstępnych go nie widać także może go nie będzie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lakeside +11 @ 2
4/10
bet365
takie handi? spodziewalem sie max 4-5 punktów, a tu az tyle. Nie widze BB wygrywajacych tak wysoko. nie moge wiecej pisac, ale pograc warto, kurs poleci z pewnoscia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ward v woffinden @ 1.91
3/10
betsafe

janowski v kennett @ 1.71
6/10
betsafe

co za kursy, co za pary?
janowski lokata prawdopodobnie, magic nigdy na wimborne nie zawodzi + start z z/z takze powinno byc bardzo spokojnie.
tajski juz nie robi wszedzie kompletow jak przed kontuzja, ward u siebie pewnie poza zasiegiem.
zdecydowanie rowniez warto.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lebedev - Czałow @ 1.55
4/10
Betsafe
nie ma co opisywać, linie z 365 dobitnie obrazują jakość typu, na pierwszego linia punktowa 10, na drugiego 6 ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Swindon +6 @ 1.9 ✅
3/10
Bet365
spodziewałem się równych kursów na to spotkanie. Handi na tak wyrównaną drużynę jak Swindon jest zbyt wysokie i po atrakcyjnym kursie można spróbować, dla mnie mecz 50/50 i wcale rezerw Rudzików bym nie skreślał, bo Howarth ma coś do udowodnienia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie wierzę w to co widzę...
Birmingham v Wolves @ 2.03
4/10
bet365

w/w buk faworyzuje gości... nie wiem dlaczego... rezerwy słabsze, Wells i Skórnicki do tego... Dla porównania skybet daje Birmingham -4 po kursie 1.9 (trzydrogowe), a tutaj na zwycięstwo gospodarzy jest aż 2.03. Spodziewałem się kursu max 1.5 także grać trzeba zdecydowanie, kosmiczne value - jedno z większych w tym sezonie.

Davey Watt over 5 @ 1.72
3/10
tutaj też nie wiem skąd taka linia? Australijczyk oprócz Tajskiego i Fredki powinien resztę lajtowo wozić także spokojnie do ugrania te punkty. Bet365 oszalał dziś albo jest mega wałek na to spotkanie na co jednak bym nie liczył, bo to batalia o pierwsze miejsce w tabeli Elite League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
King&#39;s Lynn @ 1.75
3/10
Bet365
kolejny bardzo fajny zakład na gospodarzy w angielskim żużlu. Brak Iversena i Schleina, ale na BV i tak ten skład powinien starczyć. Woodward w lepszej dyspozycji niż RooBoy, za Puka pełne z/z. Genialna forma Korna, Worrall bardzo przyzwoity poziom i rezerwy zdecydowanie na korzyść miejscowych. U gości pewniaków poza Zagarem nie widać, a i on może uznać wyższość Madsa.

Worrall +2 v Cook @ 1.7
3/10
Bet365

Rysiek elegancko kręci na Norfolk Arena, Cook nigdy dobrze się tutaj nie czuł. Udział w biegu 14tym, dodatkowy bieg w postaci z/z, atut własnego toru i dodatni hc wystawiony przez buka sprzyja graniu na młodszego z zawodników.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Andersen - Lindgren @ 2
3/10
Bet365
Kurs niezrozumiały i warto pograć już dzisiaj. Fredka umiejętnościami zdecydowanie ponad Duńczykiem. Po kontuzji powrót średnio udany, ale łapie szybkość i objeżdżenie. Dziś odpuścił mecz na Wyspach, żeby wcześniej udać się do Rosji, natomiast Hans ma spotkanie wyjazdowe w Peterborough. Andersen postawa bez błysku i w Polsce i w Anglii, wg mnie izi bet, buk mocno zasugerował się pierwszą rundą mistrzostw.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
trzeba grać widząc coś takiego...
Kasprzak - MJJ @ 1.8
4/10
Unibet
Krzysiek tor w Poole zna jak mało kto, rok temu woził tam całe mnóstwo trójek, dobra dyspozycja ogólnie i widać szybkość. MJJ bardzo nierówny, na torze Wimborne Road rok temu prezentował się tragicznie, bodajże nie przekroczył granicy 4 punktów. Obecna forma + znajomość toru spokojnie wystarczy żeby Kasper uplasował się przed Duńczykiem.
 
Do góry Bottom