>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Filmy, które polecacie.

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W dziale jest burdel stąd postanowiłem założyć taki temat i w miarę zorganizować dyskusję, opinie i sugestię dotyczące kinematografii właśnie w tym temacie.
Głównie chciałbym aby ktoś kto ma ochotę to wrzucał tutaj opinię dotyczącą filmu, dwa, trzy zdania tak aby innemu użytkownikowi ewentualnie doradzić/odradzić film, dokument.Sądzę, że temat może być przydatny bo po nocy się niektórym nudzi więc tutaj będzie mógł znaleźć ciekawą opinię, która być może zachęci do obejrzenia filmu.

Zacznę ja.

American Pie Reunion (2012)

Jeśli ktoś chcę zorganizować sobie wieczór na wesoło i chce się pośmiać to raczej nie polecam tego filmu.Obsada taka sama jak we wcześniejszych produkcjach, ale humor słaby o ile był.Generalnie mało zabawnych scen, dialogów, akcji także poziom niski i mnie rozczarował film.

Lęk pierwotny (1996)

Przypadkowo trafiłem na ten film i nie żałuję.Znawcą filmowym nie jestem, ale film uważam za świetny wtedy gdy daje do myślenia i trzeba się nad nim skupić, a taki nie wątpliwe był ten.Świetna rola Gere i Nortona, bardzo wciągająca fabuła i akcja trzymająca do końca filmu, ponadto zaskakujące zakończenie.Nawet po końcowych napisach będziesz się zastanawiać o co tak na prawdę chodziło ;).Polecam, świetna produkcja.

Tysiąc słów (2012)

Komedia z Eddie Murphym.Mnie się nie podobała, wyłączyłem po 50 minutach bo czułem się zażenowany.Pojawił się jeden aspekt sci-fi w trakcie filmu ( z niewiadomych przyczyn wyrosło mu drzewo w ogrodzie ), a jeśli film przynajmniej trochę jest oderwany od rzeczywistości to u mnie przegrywa, ponadto w tej produkcji mało śmiechu i dowcipu, raczej nie będzie to hit.Nuda.

Fair Game (2010)

Interesujący film oparty na faktach i ukazujący mechanizmy działania agentów CIA oraz niekorzystne działanie rządu amerykańskiego przez co dochodzi do problemów jeden agentki biura CIA.Filmowego męża agentki gra Sean Penn, film interesujący i warto obejrzeć.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
No to i ja rzucę kilka tytułów, które zapadły mi w pamięci.
Włoska robota
Film z fajną akcją i obsadą. Szybkie fajne kino, na którym nie można się nudzić. 8/10

Plan doskonały
Napada na bank w centrum Nowego Jorku. Wydawało by się, że film jakich było wiele, a jednak jest inny niż wszystkie. 8/10

Kac Vegas oraz Kac Vega w Bangkoku
Chyba, każdy słyszał o tym filmie. Dla mnie jedna z lepszych komedii jakie widziałem. 8/10

Babcisynek
Super komedia o gościu, który jara sporo zioła i jest testerm gier. Do tego wszystkiego mieszka z trzema babciami. 9/10

Siedem
Dobry thriller, jak ktoś nie widziałem to musi obowiązkowo zobaczyć. Obsada też nie byle jaka: Pitt, Freeman oraz Spacey. 9/10

Skazani na Shawshank
Klasyka kina. Film, który widziałem sporo razy, a za każdym razem z chęcią siadam w fotelu i poświęcam się oglądaniu. 9/10

Pulp fiction
Kolejny klask, kino Quetina nie jest łatwe i nie każdemu się podoba. Mnie jednak ten film przypadł bardzo do gustu. Specyficzny film, który jak już się zaczyna oglądać to lepiej nie zawracać sobie głowy niczym innym. 9/10

Wyrok śmierci
Ostatnio widziałem film w TV i bardzo mi się spodobał. W głównej roli Kevin Bacen, który gra w tym filmie przykładnego ojca i męża, jednak zadarł z nieprzyjemnymi kolesiami. 7/10

Lęk wysokości
Marcin Dorociński i wszystko jasne. Dla mnie jest to najlepszy Polski aktor, a po Róży pokazał, że potrafi grać na najwyższym poziomie. Film trudny, ale ciekawy i warto zobaczyć. 7/10

Nietykalni
Super film z super ścieżką dźwiękową. Produkcja oparta na prawdziwych wydarzeniach, miły i fajnie się ogląda. 8/10

Avengers
Losy superbohaterów, którzy oczywiście ratują świat. Efekty super i na moich 42 calach wyglądało to bardzo fajnie. Żałuję, że nie poszedłem do kina. 8/10

Kobieta w czerni
Film, który daje trochę dreszczyk emocji. Sceptycznie podchodziłem do tego filmu, bo jak to Harry Potter w jakimś innym filmie. Jednak pozytywnie się zaskoczyłem. Film polecam na jakiś wieczorek z dziewczyną ???? 7/10

Bękarty wojny
Znowu kino Tarantino. Pokazanie drugiej wojny światowej z zupełnie innej perspektywy. Fajna akcja, obsada i teksty. 8/10

Siedem dusz
Trochę czułości i film z cyklu &quot;dla bab&quot;, jednak sam oglądałem i muszę przyznać, że Will Smith zagrał bardzo dobrze. Film miło się ogląda i dla kogoś kto lubi jakieś romansidła jest super. 8/10

Wyspa tajemnic
Di Caprio i Scorsese po Infiltracji postanowili jeszcze raz razem popracować i udało im się świetnie. Dla mnie najlepszy film Leo, nawet lepszy od Incepcji. 9/10

Prestiż
Odległe czasy, magia oraz Christian Bale. Czegoś chcieć więcej. Film na poziomie, oglądając czekałem tylko do końca, żeby się dowiedzieć jak to wszystko się udało. 8/10

Iluzjonista
Edward Norton w roli głównej, czyli film musi być dobry. Tematyka jak wyżej oraz ocena też wyżej. 9/10

Anonimus
Film o Williamie Szekspirze i jego życiu. Dla mnie film bardzo dobry, nigdy nie lubiłem takiego gatunku. Jednak ten film zmienił moje odczucia. Szczerze polecam. Nie każdemu się spodoba, ale warto zobaczyć. 9/10
Co do seriali to chciałbym bardzo polecić serial:
Suits - W garniturach
Oglądałem sporo seriali i dla mnie jest to najlepszy jaki jest. Historia adwokatów, jednak jest to inny serial, niż wszystkie. Kto ma trochę wolnego czasu i nie wie co z nim zrobić. Niech poszuka w sieci pierwszego sezonu i zobaczy. Ja osobiście czekam z niecierpliwością na trzeci sezon. 10/10
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Wczoraj oglądałem 21 jump street. Komedia o dwóch niezdarnych policjantach, którzy zostają przydzieleni do rozpracowania grupy sprzedającej narkotyki w pewnej szkole. Polecam, bo można sie posmiać w czasie filmu. ;)
Polecam również Kochanie, poznaj moich kumpli. Wprawdzie film trochę podobny do Kac Vegas (dzień przed ślubem koledzy się zjarali i za dużo nie pamiętają), ale mimo wszystko fajny film
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Musimy porozmawiać o Kevinie(2011)
Film jak najbardziej polecam,dramat ,opowiada o manipulacji i bezgranicznej miłości matki do syna ,można przy nim trochę porozmyślać.
Utalentowany pan Ripley (1999)
Zajebista gra aktorska ,Matt Damon i Jude Law jak zawsze stanęli na wysokości zadania ,kryminał ciekawy ,fabuła nie jest banalna ,dla nie których może być kontrowersyjny ,na pewno nie będziecie się nudzić przy jego oglądaniu
Sierota(2009)
Niezły film ,też sporo o manipulacji ,kilka niezłych scen,prosty ,lekko się go ogląda.
Midnight Express (1978)
Dobry film o więzieniu tylko że tureckim ,pokazane tam życie i dramat głównego bohatera ,nie jest to arcydzieło ale jak najbardziej warty oglądnięcia

Menace II Society (1993)
USA,gangsterka,handel narkotykami,życie na ulicy ,podobał mi się .
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja oglądam mnóstwo filmów,nie zamykam się na żaden gatunek.Nawet Piranha 3DD ostatnio do końca oblukałem;)

Polecę jeden z ostatnio widzianych,był to mój drugi seans i nadal robi na mnie wrażenie ta historia:

Wróg publiczny numer jeden, część 1(2008)-Jacques Mesrine, prawdopodobnie najgroźniejszy przestępca swojej epoki, w swoim życiu dorobił się imponującej kartoteki; niezliczone napady na banki, porwania, 39 zabójstw oraz dwie ucieczki z więzienia. Określany był mianem wroga publicznego numer jeden, był również tematem numer jeden dla francuskich i światowych mediów, które przerażał ale jednocześnie fascynował. Trzymająca w napięciu i wierna autentyzmowi sensacyjna opowieść o legendzie świata przestępczego.(to opis z filmwebu)


W roli głównej Vincent Cassel. Niesamowita historia która wstrząsnęła Francją lat 60-tych i 70-tych. W filmie zapewne jest sporo ubarwień co do niektórych czynów Mesrina,ale dla mnie to dobre francuskie kino.Polecam!Film składa się z dwóch części oczywiście;)
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
No to i ja rzucę kilka tytułów, które zapadły mi w pamięci.

Plan doskonały

Napada na bank w centrum Nowego Jorku. Wydawało by się, że film jakich było wiele, a jednak jest inny niż wszystkie. 8/10

Nietykalni

Super film z super ścieżką dźwiękową. Produkcja oparta na prawdziwych wydarzeniach, miły i fajnie się ogląda. 8/10


Bękarty wojny

Znowu kino Tarantino. Pokazanie drugiej wojny światowej z zupełnie innej perspektywy. Fajna akcja, obsada i teksty. 8/10


Siedem dusz

Trochę czułości i film z cyklu &quot;dla bab&quot;, jednak sam oglądałem i muszę przyznać, że Will Smith zagrał bardzo dobrze. Film miło się ogląda i dla kogoś kto lubi jakieś romansidła jest super. 8/10

agree!!



ja dodam od siebie klasyk:

300 - sposób w jaki ukazano mitycznych wojowników ze sparty - rewelka!. oglądałem X razy.. w jakości BRay kopie dupę!

i do tego także


Amerykański Gangster - nie uwierzę, że ktoś tego nie oglądał ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Moj przyjaciel Hachiko
Kongen av Bastøy
Identity
Tropa de Elite 1/2
Unthinkable
Blow
Narazie starczy naprawde filmy na poziomie jak ktos ma uksztaltowany i konkretny gust to na pewno mu sie wiekszosc spodoba.
.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Napiszę jeszcze parę ciekawych propozycji
Wyspa Tajemnic - swietny film, caly czas trzyma w napięciu
Incepcja - to chyba większość oglądała, niemniej jednak film warty polecenia
Prawo zemsty
Nietykalni
Dziewczyna z tatuażem
Skazani na Shawshank

Całą trylogie Bourna

I jeszcze cos lekkiego na wieczor
Eurotrip
21

Po prostu walcz
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wyspa Tajemnic - swietny film, caly czas trzyma w napięciu
Incepcja - to chyba większość oglądała, niemniej jednak film warty polecenia
Prawo zemsty
Wymieniłeś moje top3 także z czystym sumieniem polecam wszystkie trzy ;).
Eurotrip też dobre, żeby się pośmiać, 21 równie ciekawie z rolą Spacy&#39;ego.
Co widziałem ostatnio.
Dyktator - wyłączyłem po godzinie, nuda i tandeta, w zasadzie nic śmiesznego, trochę mnie to zażenowało.

Amerykanin - z Cloney&#39;em, produkcja amerykańsko-europejska bo cała akcja filmu dzieje się we Włoszech, jak zwykle na poziomie George, ciekawa nawet fabuła i generalnie mnie się podobało.Kino sensacyjne.
Z polecanych tutaj to na razie 21 jump street - daje radę, można się fajnie pośmiać, ale pod koniec już tak trochę przewidywanie i mniej zabawnie.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Sponsoring - ciekawy film, w mojej opinii inny trochę, niż wszystkie. Po filmie trochę na myślenie wzięło, co i jak. Nutka erotyzmu daje dużo w tym filmie. Seks jest pokazany z różnych perspektyw. Nie jest to może film z najwyższej półki, ale jednym słowem warto zobaczyć.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ostatnio eNka dała mi sporo filmów za friko więc z tego korzystam, ponadto większość produkcji jest ze Stathamem i nie mogę narzekać ;).


Elita Zabójców(2011) - Statham, Clive Owen, Robert De Niro.Mnie się przede wszystkim podobał klimat, odskocznia od amerykańskiej rzeczywistości bo większość akcji dzieje się w UK przez co znacznie inaczej patrzy się na ten film.Pewne trio ze Stathamem poluje i morduje członków jednostki specjalnej na zlecenie jakiegoś szejka.Sporo ciekawej akcji, ale mnie najbardziej podobał się klimat filmu i mogę polecić, dobrze się oglądało.

Trzynasty(2010) - też ciekawy, ale znacznie cięższy film.Młody elektryk potrzebujący kasy pracował u typa spod ciemnej gwiazdy gdzie znalazł ofertę jakiegoś zarobku.Dopiero na miejscu dowiaduje się, że jest to rosyjska ruletka i o jego życiu decyduje szczęście.Statham gra rolę drugoplanową.Trzyma w napięciu film, nie do końca takie typowe amerykańskie kino.Nawet dobre.

Mechanik:prawo zemsty(2011) - Statham robiący za płatnego morderce [ kogo innego on może grać :p ], priskas z góry otrzymał taki aby zamordować swojego mentora, który podobno kablował.Okazało się to ściemą więc Statham mści się przy okazji współpracuje z synem swojego mentora.Sporo strzelania, akcji, ale da radę obejrzeć.Generalnie osoba Stathama sama daje dużo produkcji filmowej.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zbliża się koniec roku, więc zaczynam powoli ogarniać filmy z tego roku, więc sukcesywnie będę sie tu wpisywać.
Z wymienionych już w temacie:

American Pie:Reunion
- kilka razy się uśmiechnąłem pod nosem (w sumie leciutko podniosła mi sie warga tylko), ale ogólnie dosyć słabe, przewidywalne, miałkie i WOGLE WEŹ. 4/10
Dyktator - dla mnie piękne, totalnie olana polityczna poprawność, beka cały czas grana, muzułmany zjedzone. 7/10
Rome With Love - Nowy Allen. Jak zwykle inteligentne dialogi, przy których moje IQ wchodziło schodkami całkiem wysoko. Jednak sama historia nudna i przewidywalna, i za słabo rozwinięta (wszystkie wątki).Ale obejrzeć warto, choćby dla samej piękności Rzymu.6/10
A najlepsze dopiero przed nami :cool:
 
Do góry Bottom