>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy, które polecacie.

uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Prison Break
Serial opowiada o losach więźniów więzienia stanowego Fox River. Lincoln Burrows, główny bohater zostaje skazany na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Jego młodszy brat, inżynier Michael Scofield, dowiadując się o niewinności brata, postanawia go uratować.
 
L 0

luki10012

Użytkownik
Wyspa Tajemnic
Szeryf federalny Daniels stara się dowiedzieć, jakim sposobem z zamkniętej celi w pilnie strzeżonym szpitalu dla chorych psychicznie przestępców zniknęła pacjentka.
Dla osób lubiących myśleć podczas oglądania 10/10
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Filmy.to dla mnie bardzo w porządku strona , praktycznie tylko tam oglądam filmy i seriale. Z tego roku mogę polecić Moje skarby 7/10 (francuska komedia kryminalna)
Z 2016 natomiast :
Miss Sloane 9/10
Rozchwytywana waszyngtońska lobbystka stawia czoła najtrudniejszemu przeciwnikowi w swojej karierze.
Patriots Day 8/10
Rok 2013. Podczas bostońskiego maratonu dochodzi do ataku bombowego. W całym mieście rozpoczyna się polowanie na zamachowców.
Split 8/10
Mężczyzna o mnogiej osobowości porywa trzy nastolatki. Okazuje się, że jedna z jaźni zaczyna dominować nad innymi.
McImperium 7/10
Ray Kroc wchodzi w spółkę z braćmi McDonald. Wkrótce otwierają restauracje oferujące dania podawane klientom w niecałą minutę
Zwierzęta nocy 8/10
Właścicielka galerii otrzymuje powieść autorstwa byłego męża. Kobieta jest porażona brutalnym thrillerem, w którym odnajduje nawiązania do jej przeszłości
Aż do piekła 8/10
Rozwiedziony ojciec i jego brat, były skazaniec, uciekają się do desperackiego planu, aby ocalić rodzinną farmę w Teksasie
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 8/10
Grupa przyjaciół podczas wspólnej kolacji postanawia w ramach niewinnej zabawy upublicznić wszystkie swoje e-maile, rozmowy i wzajemnie skrywane tajemnice.

Opisy za filmweb
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
No to może film australijski - z 2010 - Animal Kingdom....
I będę się upierał:
Ja mogę polecić coś z klasyki - jezeli jeszcze ktoś nie oglądał - trzy filmy byłego męża Madonny - Guy&#39;a Ritchie:
&quot;Lock, Stock and Two Smoking Barrels&quot; - (Porachunki) 1998
&quot;Snatch&quot; - (Przekręt) 2000
&quot;RocknRolla&quot; - 2008
*** brytyjskie klimaty, zioło i inne używki, półświatek, salony, hazard :wink:
Jak nie widziałeś - to jesteś szczęśliwym człowiekiem ????
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dzięki za propozycje/pomoc
A ja polecam to... I Serdecznie Pozdrawiam Pana Wojtka Sumlinskiego i tych z WSI co od 30 lat ustawiają w tym kraju wszystkie konkretne przetargi za miliony złotych , a w TV gadają o dupie maryny, skradzionych bateriach i dopalaczach w kioskach (defakto dopalacze wymyślili byli ludzie służb i adwokaci, tak aby omijać prawo i robić to przez lata &quot;legalnie&quot; na słupów)
https://www.youtube.com/watch?v=2MM9B3Ep5iw&amp;amp;app=desktop
 
Do góry Bottom