>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Filmy, które polecacie.

X 49

xxxx1234

Użytkownik
Terminal
Film z 2004 roku opowiada o facecie, który przez dziwny zbieg okoliczności przez dwa lata mieszka na lotnisku brzmi banalnie, ale film naprawdę wciąga jest zarazem śmieszny i wzruszający w postać głównego bohatera wciela się Tom Hanks.
 
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Z tych co lecą obecnie w kinie to o dziwo warty polecenia jest nowy Thor. Poszli w styl bardzij komediowy jak Strażnicy Galaktyki, jeden z lepszych filmów Marvela.
 
M 27

milt

Użytkownik
W samo południe (1952)
Szeryf broni zastraszonych mieszkańców miasteczka przed czterema bandytami. Wie że w pojedynkę będzie mu ciężko więc spotyka się ze swymi zastępcami, sąsiadami i prosi ich o pomoc w przeciwstawieniu się bandytom. Po kolejnych rozmowach zdaje sobie sprawę, że może liczyć tylko na siebie i swoją żonę.
Jeden z najlepszych filmów jaki widziałem. Zaskoczył mnie ten film, zmienił patrzenie na kino, wcześniej nie doceniałem westernów.
Elegia (2008)
Film z cyklu: kurde czemu do niej nie podszedłem i nie zagadałem.
50 letni wykładowca literatury opowiada historię znajomości z jedną ze swoich studentek. Po pewnym czasie zaprasza go na rodzinną uroczystość, aby przedstawić swojej rodzinie. On jednak wymyśla głupią wymówkę, tchórzy i nie przyjeżdża, rozstają się. Film jest właściwie narracją wykładowcy który w kluczowym momencie tchórzy pomimo że wie że to mogła być kobieta która zmieni jego życie. Potem myśli zatruwają mu życie czemu wtedy nie pojechał przecież mógł.
Ocena tego filmu taka sama jak ten powyżej, tylko to melodramat. W głównych rolach świetnie zagrali Ben Kingsley i Penelope Cruz.
Amator (1979)
Główny bohater wygrywa festiwal filmów amatorskich. To zmienia jego priorytety, dotychczas najważniejsza była dla niego żona i dziecko teraz kręcenie kolejnych filmów, sztuka. Coraz bardziej zaniedbuje rodzinne. Odnosi sukces w życiu zawodowym i porażkę w osobistym.
Hazardzista (2003)
Oparta na faktach historia pracownika banku który wyprowadził z niego w sumie 10 mln dolarów zanim skapnęli się jego przełożeni. Wszystko przegrał u bukmacherów i w kasynach.
 
V 0

vidok

Użytkownik
Mechaniczna pomarańcza (1971)-Nieprzystosowany i nie idealnie funkcjonujący w społeczeństwie Alex DeLarge otrzymuje pomoc między innymi poprzez lobotomie.
Dwunastu gniewnych ludzi-Dwunastu przysięgłych ma wydać wyrok w procesie o morderstwo. Jeden z nich ma wątpliwości dotyczące winy oskarżonego.
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Ja mam takie cztery propozycje, których jeszcze chyba nie było i warto:
Romeo Is Bleeding (1993) | Krwawy Romeo
Thursday (1998) | Czwartek
The Town (2010) | Miasto złodziei
Gone Girl (2014) | Zaginiona dziewczyna
 
Do góry Bottom