>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Filmy, które polecacie.

kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Serial &quot;zakładnicy z metra&quot;
Widziałem połowe jednego odcinka i będę chciał ten serial obejrzeć...
Z mojej strony - Po woli nadrabiam zaległości....
Z góry przyznaję się bez bicia, że nie wiem, skąd takie tytuły niżej wymienionych produkcji...
&quot;PPNC&quot; pobrane z torrentów; &quot;MN&quot; na n e t f l i x i e
The Night Comes for Us (2018) | &quot;Przychodzi po nas noc&quot;
Kino akcji; Prod. USA/Indonezja;

Mugen no Jūnin (2017) | &quot;Miecz Nieśmiertelnego&quot;
Kino akcji / Fantasy; Prod. Japonia;
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Polecam film &quot;Twarz&quot; dramat, film o chłopaku żyjącym w małej miejscowości, który zawsze był trochę &quot;inny&quot; od wszystkich nosił długie włosy, słuchał metalu pewnego dnia ulega wypadkowi w wyniku, którego musi przejść operacje przeszczepu twarzy po którym odwraca się od niego cała społeczność, w której żyje tylko z powodu jego wyglądu.
Co prawda z Polski wyjechałem 9 lat temu i w tym czasie wiele się zmieniło na + jednak uważam, że jeszcze wiele jest miejsc w naszym kraju gdzie społeczność zachowała by się w podobny sposób jak bohaterowie filmu.
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Una (2016)
Dramat / Romans; Prod. Kanada/USA/UK
W telewizji [A l e K i n o +]
Film w/g scenariusza David&#39;a Harrower&#39;a (na podstawie jego sztuki teatralnej &quot;Blackbird&quot;).
Utrzymany w fajnym klimacie jak dla mnie; klasyka - testowanie drugiej osoby - co nam można, czego nie i konsekwencje wyborów...
Uwaga: film &quot;trochę niepolityczny&quot; w Polsce - porusza temat pierwszej miłości? 13to latki.
Slender Man (2018)
Fantasy; Prod. USA
Torrent
PG-13 i wszystko jasne. Nie polecam - chyba, że po sporej dawce &#39;Herbapolu&#39; ; )
Jak z 10 Milionów $ zarobić &gt;40 na czysto? - wykorzystać współczesną popkulturę (Facebook/Youtube) - &quot;Slender Man (z ang. smukły mężczyzna) – postać fikcyjna, element miejskiej legendy traktujący o tajemniczej postaci pojawiającej się niespodziewanie i budzącej przerażenie wśród dzieci lub ujawniającej się na zdjęciach. Znana jest również pod pseudonimem Slender. (wikipedia_pl)&quot;
Z tą produkcją, to chyba były podchody do takiego tematu, jak &quot;creepypasta&quot; i sondowanie rynku. Rly - dać PG-13 dla filmu, który miał być w założeniu horrorem???
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Gerald&#39;s Game (2017) | Gra Geralda
Suspense / Psychologiczny; Prod. USA (Original Netflix Production)
Netflix
Film-ekranizacja powieści Stephen&#39;a King&#39;a z 1992 roku (wydanej w Polsce w 1994 / ~ 350 str., więc jedna z krótszych).
Scenariusz: Mike Flanagan, Jeff Howard.
Nie jest to kino z zamówieniem na efekty specjalne za 100.000.000... Dla mnie ciekawa pozycja - co prawda nie jestem ani psychiatrą, ani kobietą, ale procudenci / realizatorzy na tyle sprytnie podjęli się wyzwania przedstawienia działania ludzkiego mózgu w obliczu zagrożenia, że &#39;film wciągnąłem nosem&#39;.
No i Carla Gugino jako Jessie Burlingame - WOW. Nie chce mi się wierzyć, że ona jest z rocznika 1971 :confused:
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Revenger (2018) | Mściciel
Film Akcji / Martial Arts; Prod. Korea Południowa (Original Netflix Production)
Netflix
Powiem tak - choreografia walk super - walki 1 vs 1, 1 vs grupa, 2 vs 1, z użyciem broni - ale co tak mnie naprawdę urzekło - to praca kamery... Jeżeli lubisz kino akcji - to nie możesz przegapić tej pozycji!
 
N 0

nicon9.

Użytkownik
Oceans cała seria.
W takim klimacie jest też świetny film, gdzie kilku starych gości postanawia obrabować bank, ale niestety nie pamiętam tytułu... film dosyć nowy, ma może 3-4- lata.
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Skazanych na Shawshank to kto go nie widział - jest szczęśliwym człowiekiem!

Mnie ostatnio bardzo wciągnął też film z "więzieniem w tle"!
Shot Caller (2017) | Skazany
Dramat / Thriller psychologiczny; Prod. USA

Kino egzystencjonalne ze świetną główną rolą duńskiego aktora - Nikolaj'a Coster-Waldau. 
Reżyser - Ric Roman Waugh (m.in. "Felon" (2008) | Skazaniec) udanie, ba nawet dobrze, zaserwował nam połączenie dramatu z thrillerem psychologicznym! 
Mroczny, wartka akcja, trochę brutalności, która w ogóle nie stanowi głównego elementu filmu, ale też chwila wytchnienia na zadumę nad zmianami w psychice głównego bohatera....
Więziennictwo, pozorna resocjalizacja, podziały rasowe, gangi i powiem tak - WOW. 
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
"To nie jest kraj dla starych ludzi" polecałem już (na str. 15)  ????
Dzisiaj dwa "mroczne" filmy w reżyserii Davida Finchera

Se7en (1995) | Siedem  
Prod.: USA
Kryminał / Thriller

Fight Club (1999) | Podziemny krąg 
Prod.: USA
Thriller psychologiczny

Ja wiem, że: "The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.", ale nie mogłem się oprzeć...
Jest na forum wielu nowych - pewnie i młodych - użytkowników, więc mogą nie znać takich "perełek", a chyba do tej pory nikt o tych filmach nie wspominał. 
 
Do góry Bottom