>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[FINAŁ] Atletico Madryt - Olympique Marsylia [16.05.2018 20:45] Stadion w Lyonie

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po tym co obejrzałem wczoraj w wykonaniu Marsylii (pomijam sędziowanie, bo to popularny ostatnio temat, a Rusek wczoraj miał &quot;zaćmienia&quot;), osobiście uważam, że gdyby finał nie odbywał się we Francji, to kurs na ekipę hiszpańską mógł by być jeszcze niższy od 1.72 ???? Pytanie brzmi co do tego czasu się zmieni/nie zmieni? Gdyby mecz odbywał się &quot;za chwilę&quot; to po kursie 1.8 - 1.9 &quot;brał bym&quot; za monetę zwycięstwo ekipy z Madrytu, która sportowo (to moja opinia) jest po prostu lepsza, ale co będzie za 12 dni? Nie zamierzam się w to przedmeczowo angażować - za dużo zmiennych jak dla mnie. Wobec powyższego pozostaje &quot;live&quot; albo po prostu oglądanie tego spotkania. Ot wszystko... Niech mecz będzie uczciwie sędziowany i po prostu wygra lepszy.
FT 0-3 ???? wychodzi na to, że niewiele się zmieniło ???? od mojego pierwszego wpisu. Fajnie, że wygrali lepsi i to Atletico zostało bohaterem, a nie (za przeproszeniem) sędzia ???? , choć początek przyznaję należał do Marsylii.
PS Notabene wczorajszy mecz był kolejnym (w pucharach europejskich), który czysto sportowo na kolana mnie nie powalił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom