>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Coppa Italia, SS Lazio - Juventus [środa,17.05.2017 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!

Finał rozegrany zostanie na Stadio Olimpico w Rzymie.

Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. Juventus to świeżo upieczony finalista Ligi Mistrzów. Lazio z kolei ma za sobą kapitalny okres, w którym wskoczyli na wysoki poziom i ostatnimi czasy strzelają mnóstwo goli. Czy wysoka forma Lazio i dyspozycja strzelecka przełoży się na pojedynek ze Starą Damą? Czy fantazja Balde Keity i Milinkovica Savica weźmie górę nad Bonuccim, Chiellinim i Buffonem? A może to jednak duet Higuain &amp; Dybala załatwi sprawę i trofeum pojedzie do Turynu?
Zapraszamy do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Finał już w środę, jakieś przypuszczenia macie po weekendowej kolejce?
Kto zgarnie trofeum?
Zapraszamy do dzielenia się opiniami ;)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Widzę, że nikt nie chce ugryźć tego spotkania, w sumie pewnie dlatego że to puchar. Juventus tutaj w roli faworyta, głównie dlatego że ta drużyna w ostatnim czasie przechodzi sama siebie. Lazio to drużyna strasznie overowa, która zarówno strzela sporo jak i traci. Juventus drużyna defensywna, ale nie można im odebrać też fajnego ataku co pokazali chociazby w ostatnim meczu z Romą. Atakowali w końcówce szalenie, dlatego wydaje mi się że waro byłoby wrzucić tutaj do jakiegoś dubelka over 0,5 gola Juventusu @1,25 a grubiej można zagrać w over 1,5 gola Juventusu @2,30. Moim zdaniem kurs jak najbardziej do zagrania. Wypisywać statystyk niechcę, ale wystarczy zobaczyć sobie historie ostatnich meczy obu drużyn. Juve zawsze strzelał u siebie, a Lazio zawsze bramke jakąś wpuszczało, często 2. Wydaje mi się że typy spokojnie do pokrycia, szczególnie po takich kursach
Do 30 minuty pokryły się dwie linie #łatwo
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Juventus zrobi wszystko by w tym sezonie zgarnąć potrójną koronę . Tylko czy uda im się wygrać w regulaminowym czasie gry to trudne pytanie. Bez wątpienia są faworytem.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Szkoda, że 2 lata temu było 1-1 właśnie z Lazio
Jak dla mnie ne ma co się doszukiwać spisku. Juventus powinien wygrać, odpuścili ostatni mecz z Romą z myślą o Coppa Italia i 3cim czerwca.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Skład Lazio
Lazio w najlepszym zestawieniu 3-5-2 w ofensywie i automatyczne 5-3-2, gdy będą czekać na Juventus. Właśnie tym system zaorali Romę w tym roku za równo w Coppa Italia jak i ostatnio w lidze. Mocny środek z Bilgią i Parolo + ofensywny Milinković-Savić. Co ważne, od pierwszej minuty obok Ciro zaczyna Bale tak więc Felipe Anderson rozpoczyna na ławce jako bardzo dobra alternatywa na końcówkę/ew dogrywkę.

Juventus XI: Neto; Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Rincon, Marchisio; Dani Alves, Dybala, Mandzukic; Higuain.
Tu już ciekawiej, bo konsekwentnie od początku w pucharze wystawiany jest Neto. Środek pola bez Khediry i Pjanicia a z Marchisio i tylko z Rinconem czyli stawiamy na mocną walkę i luz w grze dla Dybali pod Higuaina i wolne korytarze dla ofensywnych Alexa Sandro i Daniego Alvesa. I tutaj też mamy klasyczne 3-5-2 także trafią na siebie te same taktyki.
Podobne zdanie mam jak @TenTypTakMa chociaż może nie tak dosadnie odnośnie Juventusu w rodzimych pucharach czy to Coppa czy superpucharze. Te mecze w ich wykonaniu są z reguły słabe. Przegrane z Napoli z 3 sezony temu, ostatnio z Milanem też w superpucharze czy nawet ostatni finał Coppa i 0-0 gdzie Milan samą agresją i charakterem zatrzymał Starą Damę.
Jeśli o mnie chodzi, to nic do ciężkiego grania tu nie widzę. Żadnego value tu nie ma. Może fakt, że gramy na Stadio Olimpico czyli Lazio jest u siebie. For fun mogę zarzucić jedynie correct score bo taki mi chodzi po głowie od paru dni.

CS; 1-1 @ 6,75 Uni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom