>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Francja - Chorwacja [15.07.2018, niedziela godz. 17:00]

D 86

dzordan89

Użytkownik
Ja ide w strzały
Varane i Umtiti przynajmniej 2 strzały. Odpowiednio kursy 5 i 6 w bah. I dodatkowo przynajmniej 1 celny strzał na bramke. Kursy 6 i 3.5 również w bah.
Ostatnie 2 mecze to bramki zarówno Varane i Umtitiego. Oba bardzo dobrze grają głową. I każdy stały fragment gry to duże zagrożenie dla przeciwników.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No dobra czas na typy:
Francja kurs: 1,99 buk: Fortuna ✅✅✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash:
Jak już wcześniej pisałem Francja wydaje się zespołem kompletnym... Miała trudniejszą drogę i radziła sobie bez dogrywek i karnych. Za Chorwacją przemawia większe doświadczenie i być może kibice których ma być więcej niż francuskich. Na pewno jest jednak duże zmęczenie. W wątku dokładnie pisałem wcześniej znacznie więcej dlaczego gram na Francję
Francja (AH:-1) kurs: 2,90 buk: LVBET ✅✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash::cash:
Francja pow 1,5 goli kurs: 2,46 buk: Fortuna ✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash:
Znając historię Chorwacji kiedy ciągle wyrównywała po straconej bramce począwszy od Danii przypuszczam, że Francja w przeciwieństwie do meczu z Belgią zrobi wszystko aby jednak prowadzić 2 bramkową przewagą, a potencjał ofensywny ma do tego stworzony. Może się nawet okazać, że wygra bardzo wysoko...
pow. 2 goli w meczu kurs: 2,02 buk: LVBET ✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash:
pow. 3 goli w meczu kurs: 4,55 buk: LVBET ✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash:
Ja wiem, że to finał i wszyscy przewidują undery... Wczoraj za to miały być overy... Jedna bramka strzelona na początku spotkania co przy formacji ofensywnej Francji nie jest nie możliwe może rozwiązać worek z bramkami. Typ tak bardziej na intuicję...
Chorwacja pow. 1,5 żółtek kartki + over 1,5 goli w meczu kurs AKO: 2,04 buk: fortuna ⛔⛔⛔
W takim meczu nikt nie będzie odstawiał nogi. Żeby zatrzymać Mbape możliwe faule taktyczne, ale nawet bez tego Chorwaci dzisiaj bez kalkulacji... Linia bardzo niska. Co do over 1,5 goli jak by miał być scenariusz znowu na 1:1, ale myślę, że to będzie bardziej 2:0 lub 2:1
Jak na dobrego typera finał zagrany prawie perfekcyjnie ????

VIVA LA FRANCE !!!!!!!!!!! - FRANCJA NOWYM MISTRZEM ŚWIATA !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Według mnie dziś to spotkanie nie rozstrzygnie się w regulaminowym czasie.Celuje tutaj w dokładny wynik 0:0 @7.15 fortuna. Francuzi jak i Chorwaci są już bardzo zmęczeni,Chorwacja po 3 dogrywkach,Francja także nie miała łatwej drogi do finału.Myślę,że w tym spotkaniu jedni jak i drudzy nie będą chcieli się odsłonić bo może to się skończyć fatalnie.Uważam,że obie reprezentacje zagrają zachowawczo i skupią się na defensywie.Pamiętajmy też,że będzie to pojedynek dwóch niesamowitych bramkarzy,którzy na tym turnieju spisują się bardzo dobrze i jeśli utrzymają formę to ofensywni zawodnicy mogą mieć problem z ich pokonaniem.Myślę,że za drobne można sobie puścić taki dokładny wynik,patrząc na to jaki przebieg miały 2 poprzednie finały ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
borys333 ale nie analizuj tego tak bo Ci powiem,że Rosja przegrała gładziutko z Urugwajem, Francja natomiast ten Urugwaj ograła i to gładko moim zdaniem. Po prostu Francja gra tyle ile trzeba. Ile razy mogli zagrać z kontry i wygrać z 4:0 czy coś w tym stylu. Ale nie, Griezmann cofa piłkę do boku zamiast iść kilka razy 3 na 3. Natomiast co do meczu Argentyny z Francją, własnie tutaj Francja pokazała jaką jest potęgą, wiesz czemu? Moim zdaniem nie wiem czy którakolwiek drużyna wygrałaby z tak grającą Argentyną po strzeleniu bramki. Oni zaczęli naprawdę super wyglądać gdy strzelili na te 2:1. A tu nagle pach pach pach i jest 4:2. Dodam także,że nie ma co porównywać meczu w grupie,który Argentyna musiała wygrać i grała bardzo otwarcie z Chorwacją a co innego mecz fazy pucharowej gdzie można zagrać bezpieczniej i 0:0 nikogo nie skreśla. Podsumowując doceniam wszystko co zrobiła Chorwacja ale jednak skłaniam się co do gry w stronę Francji.
Nie no az mnie oczy zabolaly. Wedlug Ciebie druzyna , ktora wygrywa 2-1 i dalej się otwiera to świetnie grająca drużyna ? Argentyńczycy na wlasne zyczenie stracili dwa szybkie gole.. jak mozna wygrywać z Francja, która ma idealnych pilkarzy pod kontry i sie dalej otwierać...
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Francja - Chorwacja 1 @1.99 Fortuna

Chorwacja nie wygrała jeszcze meczu w fazie pucharowej w regulaminowym czasie gry. Wygrali po karnych z Danią, po karnych z Rosją i po dogrywce z Anglią. To daje aż 90 minut więcej gry w nogach od Francuzów, którzy swoje trzy starcia wygrali w regulaminowym czasie gry. To na pewno będzie miało odbicie. Wiemy jak Chorwaci umieją się regenerować i tego zmęczenia aż tak nie było widać w starciu ze słabo motorycznie przygotowanymi Anglikami (którzy również mieli na koncie jedną dogrywkę), jednak myślę że dziś będzie to widać w starciu z naładowanymi, nie aż tak zmęczonymi i posiadającymi szeroką kadrę dobrych piłkarzy szybko biegającymi (zwłaszcza Mbappe) Francuzami. Chorwacja wyglądała dość dobrze z Anglią, stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych, ale też to wynikało z faktu, że Anglicy pogubili się trochę, grali bardzo nerwowo, gubili krycie, grali niedokładne piłki itd. Na początku meczu, większość 1 połowy to Anglicy wyglądali jak o wiele lepsza drużyna, kontrolowali grę. W drugiej połowie oraz w dogrywce zabrakło im jednak wyrachowanej gry, uspokojenia, zachowania zimnej krwi w niedogodnej sytuacji, ciągłego realizowania podstaw taktycznych, nie grania na “hurra”, cech które zdecydowanie posiada ekipa prowadzona przez Dechampsa. Francja natomiast może nie gra spektakularnej, widowiskowej piłki, jednak gra bardzo skutecznie. Nie efektowna, ale za to bardzo efektywna. Francuzi bardzo dobrze organizują się w obronie, nie panikują, nie grają na oślep, są stabilni. Druga linia w osobie głównie Kante ale również Pogby czy Matuidiego zapewnia spokój w obronie, odcinanie od kontr, zagrań które mogą zrobić przestrzeń, różnicę. Można było to zobaczyć w starciu z Belgią, której siła rażenia w ofensywie jest jedną z najlepszych o ile nie najlepszą na świecie. Belgowie byli kompletnie bezradni w ataku i narażali się na zabójcze kontry, które są przecież ich domeną. Atak Francuzi też mają dobry, może Giroud nie jest w optymalnej formie jednak Mbappe oraz Griezmann, czy napędzający ataki Pogba robią dużą różnicę z przodu. Ogólnie Francja ma lepszy skład. Środek pola który jest główną domeną Chorwatów, dzisiaj zmierzy się ze środkiem pola Francuzów, który na ten moment jest jednym z najlepszych na świecie. Chorwaci awansowali w kolejnych fazach pucharowych w głównej mierze przez waleczność i zaangażowanie, mimo że technicznie nie są najlepszą drużyną. Według mnie dziś to nie wystarczy na młode pokolenie Francuzów, którzy mają naprawdę dobrze poukładaną drużynę mimo występowania wielu indywidualności. Dodatkowo tak jak pisałem wcześniej, Francuzi 90 min mniej w nogach i dzień przerwy dłużej, nawet dla takich zawodowców to jest duża różnica. Moim zdaniem Trójkolorowi sięgną dziś po mistrzostwo świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ja zagrałem azjatycką łączną liczbę goli Ponad 2 po kursie 2.05 w Unibet. Myślę, że Francja wygra po regulaminowym czasie gry (nie wydaje mi się, by Chorwacja była zmuszona rozegrać czwartą dogrywkę z rzędu), ale nie do zera. Chorwaci mają znakomity środek pola i spory potencjał ofensywny, a także wykazują się niesamowitą determinacją w tych mistrzostwach. Wiem, że to brzmi jak truizm, ale takie są fakty. Innymi słowy - sądzę, że Chorwaci ukłują i czeka nas pierwszy &quot;over&quot; w wielkim finale MŚ od 1998 r., kiedy to Trójkolorowi pokonali Brazylię 3:0, a być może nawet pierwszy over2,5&amp;bts od 1986 r., kiedy to Argentyna z Maradoną w składzie pokonała 3:2 reprezentację RFN. Kurs na over 2 w Unibet jest niezły, a w razie czego zakład zostanie anulowany. Nie sądzę, by dzisiejsze widowisko było mega &quot;underowe&quot;.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie no az mnie oczy zabolaly. Wedlug Ciebie druzyna , ktora wygrywa 2-1 i dalej się otwiera to świetnie grająca drużyna ? Argentyńczycy na wlasne zyczenie stracili dwa szybkie gole.. jak mozna wygrywać z Francja, która ma idealnych pilkarzy pod kontry i sie dalej otwierać...
Nie no aż mnie zabolała Twoja ignorancja. Teraz pomyśl jaką obronę miała Argentynę by się cofać i liczyć na kontry? Jedyny możliwy sposób wygrania to jak najdalej od swojej bramki mając w obronie takich parodystów. Po drugie kiedy widziałeś by Messi grał z kontry? Oni od zawsze grają atakiem pozycyjnym i to dlatego wygrałem kilka razy na stawianie ich posiadania piłki.
Mogli strzelić na 3:1 i zabić mecz, nie wpadło bo MOIM zdaniem Francja po prostu pokazała,że na ten moment obok Brazylii to najlepsza drużyna na świecie i jest po prostu zasłużenie w finale.
Co do Brazylii to po prostu bardzo niefortunny układ meczu. Samobój a potem ciągłe nacieranie i pech.Wynik wynikiem ale chyba nikt tak nie zmasakrował rywali jak Brazylia Belgii w II połowie. Niestety nie chciało wpadać a Belgia mogła grać to co lubi póki mieli siły.
-1.5 faula Chorwacja 1.65 Unibet
Moim zdaniem będzie to brzydki finał z wieloma faulami po stronie Chorwackiej.
Oprócz meczu z Danią (słaby mecz) oraz meczu z Rosją gdzie było wiadomo,że to Rosjanie jeszcze bardziej będą faulować Chorwaci zawsze więcej fauli. Dzisiaj myślę,że bedzie tak samo.
Francja natomiast więcej fauli od przeciwników mieli tylko w meczu z Argentyną. Polecam
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Chorwacja
Im mniej czasu do meczu tym więcej miałem wątpliwości dotyczących tego spotkania. Długo zastanawiałem się co robić. Z doświadczenia wiem, że jak ma się tego sytuacje w głowie...lepiej odpuścić granie dane zdarzenia. To co miałem na tym turnieju zarobić zarobiłem...to co miałem przegrać, przegrałem.. Zmuszanie się do grania na zasadzie &quot; bo to jest finał nie jest najlepszym rozwiązaniem. Turniej nie był dla mnie złym turniejem i kilka fajnych kursów udało mi się trafić. Na półfinałach zakończyłem zatem Mistrzostwa w Rosji. Ktoś napisał, że finałów sie nie gra...a ogląda się. Katarzyna Nosowska śpiewa JA PAS ! a ja mówię NO BET. Pozdrawiam wszystkich typerów : )
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie no az mnie oczy zabolaly. Wedlug Ciebie druzyna , ktora wygrywa 2-1 i dalej się otwiera to świetnie grająca drużyna ? Argentyńczycy na wlasne zyczenie stracili dwa szybkie gole.. jak mozna wygrywać z Francja, która ma idealnych pilkarzy pod kontry i sie dalej otwierać...
No to teraz bardzo Cie prosze o obiektywną ocenę. W ktorym meczu oprocz spotkania z Argentyna, Francja zagrala dobrze ? W grupie z Australia slaby mecz , z Peru tez bez rewelacji a z Danią nawet nie wspomne bo taka Belgia , BrAzylia czy Hiszpania nie szly by na łatwiznę grajac na remis .. majac takich pilkarzy w skladzie. Z Argentyna zagrali bardzo ladnie ale trzeba tez powiedzieć , ze Argentyna grala fatalnie caly mundial , z Urugwajem , ktory gral bez swojej gwiazdy mieli więcej sZczęścia bo strzelili po stalym fragmencie a dwie minuty pozniej Urugwaj mogl strzelić w identyczny sposób ale Lloris kapitalnie wybronil, potem bardzo szczęŚliwy gol Griezmana , który zabil mecz. Potem mecz z Belgia w , którym to Belgowie grali w pilke a Francja bronila cala drużyna i liczyli na kontry z , których nic nie wyszlo i nagle na początku drugiej polowy strzelili gola po stalym fragmencie , gdzie Fellaini kompletnie zawalil . Jedyne czym mi Francja zaimponowala to konsekwencja i tyle. Majac w skladzie takie gwiazdy mogli by grac o wiele lepiej i wtedy nikt na tym forum nawet by nie wspomniał , ze waleczna Chorwacja moze to wygrac. Podsumowując : Jestem zdania, ze Francuzi gdzies z tylu glowy maja ten mecz finalowy z euro 2016 , gdzie kazdy juz byl pewien ich zwycięstwa , a jak się skończyło to każdy pamięta. Kolejna sprawa to jest final mistrzostw świata , dla kazdego z Chorwatow najważniejszy mecz w życiu dlatego nie skreslal bym ich tak szybko na Twoim miejscu, a Francje moze zgubic na pewność siebie bo wystarczy nawet przypadkowy gol dla Chorwatów i zacznie sie wielka nerwowka.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nikt nie napisał o Lovrenie ten gość już w poprzednim półfinałowym meczu powinien dostać żółtą kartkę, gość jest agresywny nie boi się zagrać ostrzej, lubi podyskutować z sędzią typowy czajnik w meczu o taką stawkę może wybuchnąć albo faulem albo jakimś głupim nie sportowym zachowaniem ja osobiście pograłem po @4.0 w fortunie. Jak nie w półfinale to już tutaj zobaczy żółtko ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No to teraz bardzo Cie prosze o obiektywną ocenę. W ktorym meczu oprocz spotkania z Argentyna, Francja zagrala dobrze ? W grupie z Australia slaby mecz , z Peru tez bez rewelacji a z Danią nawet nie wspomne bo taka Belgia , BrAzylia czy Hiszpania nie szly by na łatwiznę grajac na remis .. majac takich pilkarzy w skladzie. Z Argentyna zagrali bardzo ladnie ale trzeba tez powiedzieć , ze Argentyna grala fatalnie caly mundial , z Urugwajem , ktory gral bez swojej gwiazdy mieli więcej sZczęścia bo strzelili po stalym fragmencie a dwie minuty pozniej Urugwaj mogl strzelić w identyczny sposób ale Lloris kapitalnie wybronil, potem bardzo szczęŚliwy gol Griezmana , który zabil mecz. Potem mecz z Belgia w , którym to Belgowie grali w pilke a Francja bronila cala drużyna i liczyli na kontry z , których nic nie wyszlo i nagle na początku drugiej polowy strzelili gola po stalym fragmencie , gdzie Fellaini kompletnie zawalil . Jedyne czym mi Francja zaimponowala to konsekwencja i tyle. Majac w skladzie takie gwiazdy mogli by grac o wiele lepiej i wtedy nikt na tym forum nawet by nie wspomniał , ze waleczna Chorwacja moze to wygrac. Podsumowując : Jestem zdania, ze Francuzi gdzies z tylu glowy maja ten mecz finalowy z euro 2016 , gdzie kazdy juz byl pewien ich zwycięstwa , a jak się skończyło to każdy pamięta. Kolejna sprawa to jest final mistrzostw świata , dla kazdego z Chorwatow najważniejszy mecz w życiu dlatego nie skreslal bym ich tak szybko na Twoim miejscu, a Francje moze zgubic na pewność siebie bo wystarczy nawet przypadkowy gol dla Chorwatów i zacznie sie wielka nerwowka.
Nie wiem skąd te przemyślenia ? Ja już po fazie grupowej zanotowałem sobie, że Francja na mistrza... Jeśli piszesz o tym, że z Australią słaby mecz, z Urugwajem bez Cavaniego, a z Belgią fartem to na tej zasadzie to można skrytykować każdą drużynę... Porównajmy więc do Chorwacji, która w 3 (!) meczach musiała grać w dogrywce. W 2 meczach czekać na karne... Wg tej oceny to już zupełny fart... To właśnie, że Francja nie gra otwartej piłki w przeciwieństwie do Euro pozwala z optymizmem spoglądać na dzisiejsze spotkanie. To oznacza, że Francja bardzo pilnuje tyłów aby nie było powtórki z Portugalii...
Żeby skrócić do jednego zdania: jeśli wytrzymali nawałnicę belgijską to tym bardziej wytrzymają chorwacką, a jeśli strzelili Argentynie 4 gole tym bardziej strzelą Chorwacji jednego (ja wierzę, że co najmniej 2)
✅✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash::cash::cash::dance::dance::dance::dance::dance::dance: VIVA LA FRANCE !!!
Nagły skok kursu na Francje, godzinę przed meczem: z 1,96 na 2,16. i spadki na remis/Chorwację

Nie ma czym się przejmować... Tak to już jest praktycznie od 2 tyg. Wczoraj też były wzrosty na Belgię, wcześniej na Chorwację... Wszystkie ostatnie zmiany kursów w górę oznaczały, że typy wchodziły...
Francja - Chorwacja
Im mniej czasu do meczu tym więcej miałem wątpliwości dotyczących tego spotkania. Długo zastanawiałem się co robić. Z doświadczenia wiem, że jak ma się tego sytuacje w głowie...lepiej odpuścić granie dane zdarzenia. To co miałem na tym turnieju zarobić zarobiłem...to co miałem przegrać, przegrałem.. Zmuszanie się do grania na zasadzie &quot; bo to jest finał nie jest najlepszym rozwiązaniem. Turniej nie był dla mnie złym turniejem i kilka fajnych kursów udało mi się trafić. Na półfinałach zakończyłem zatem Mistrzostwa w Rosji. Ktoś napisał, że finałów sie nie gra...a ogląda się. Katarzyna Nosowska śpiewa JA PAS ! a ja mówię NO BET. Pozdrawiam wszystkich typerów : )
No tak... Skoro ja pograłem na Francję na którą też chciałeś to lepiej nic nie grać... żeby znowu był typ przeciwstawny ???? ???? A może trzeba było tym razem już do końca konsekwentnie grać przeciwko Chorwacji...
Ja też co miałem zarobić zarobiłem, a co przegrać przegrałem... Dzisiejsze typy nawet przegrane nie będą miały wpływu na mój dodatni bilans po mundialu... ???? I jak pisałem wczoraj w meczu Anglia - Belgia, nawet jak mi typy nie wejdą nie będę żałował ani 1zł postawionej na Francję bo po prostu nie widzę tym razem Chorwacji...
Zobaczymy niebawem...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
myślę że może to mieć związek z tym że obecność Perisica w 1 składzie była zagrożona, a jak widać gra, a to że jest bardzo ważną częścią zespołu i co potrafi pokazał w półfinale
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
I skoki na overy również, na betfair na over 2.5 płacą już @3.15
p.s można przypuszczać, że szykuje nam się mega nudny mecz coś w okolicach 1:0, 0:0
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chyba nawet ten sam sedzia gwizdal karne rosja hiszpania i karny dla rosji z dupyyy. beztalencie sedziowskie, wstyd Fifa Mafia juz sie nawet nie kryjecie , jestescie zalosni , wole cos innego porobic niz ogladac mecze pilkarskie, wstyd zenada. powinna Chorwacja zejsc z boiska.
rzut karny oczywisty więc nie rozumiem Twoich żalów ? Tak samo jak oczywisty był rzut karny w meczu Rosja - Hiszpania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
rzut karny oczywisty więc nie rozumiem Twoich żalów ? Tak samo jak oczywisty był rzut karny w meczu Rosja - Hiszpania.
Jak karne nabite przypadkowo bedziemy gwizdac to czym jest ten sport ?? to jest jakas żenada jak dla Ciebie to normalne. Nawet nie mial czasu schowac ręki i tą rękę chował ale nie zdążył .. zenada
 
Do góry Bottom