>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[FINAŁ] Juventus - Real Madryt [03.06.2017 20:45] - Millenium Stadium w Cardiff

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik


Juventus vs. Real Madryt

03.06.2017
20:45

Kursy:
2,80 - 3,20 - 2,65
Unibet
Droga do finału i ostatnie wyniki - Tutaj
Historyczna baza wyników H2H

Szczerze chyba każdy fan futbolu przyzna, że finał zapowiada się arcyciekawie. Nie mamy odgrzewanego kotleta po raz enty, oba kluby w 100% zasłużenie znalazły się w tym finale. Warto przypomnieć, że jeszcze nigdy nie udało się obronić żadnemu klubowi zwycięstwa w Champions League... rok temu wygrał Real Madryt. Czy będą pierwsi którzy tego dokonają? Czy to jednak &quot;Stara Dama&quot; dotrzyma tradycji?
W mojej opinii najsprawiedliwszym rozwiązaniem byłby tutaj jednak rzuty karne... ;)

Millenium Stadium w Cardiff

 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Z tymi 100% w przypadku Realu nie mozna sie zgodzic ???? Szkoda bo wolalbym Bayern z Juventusem ale i tak zawsze cos nowego.
Forza Juve!
Edit: Trzeba cos naskrobac. Co do meczu, sercem i rozumem jestem za Juventusem, nie oszukujmy sie w przypadku Realu Madryt ten final nie byl w pelni zasluzony i tam gdzie Bayern mial byc sprawdzianem dla Krolewskim tak w tym pojedynku wynik zostal wypaczony. Pozniej Atletico ktore jest bez formy w tym sezonie, i tak oto mamy druzyne z Madrytu w finale. Kompletnie inny poziom drabinki mial Juventus i w tej edycji LM(!) nie przegrali zadnego meczu co jest godne wielkiego podziwu.
Final rzadzi sie wlasnymi prawami ale jak dla mnie Juventus prezentuje sie obecnie delikatnie lepiej i jesli mam pojsc w ktoras ze stron to ide w strone Włochow.
Gigi Buffon z pucharem LM
2,1 bet365

E.
To jest moj ostatni wpis na forum bo mam juz dosc poblazliwosci moderatow w stosunku do takiej osoby jak Konar25 ktory swoimi wpisami w swoim temacie odnosi sie do mojej osoby w nie przychylny sposob i nikt z tym nic nie zrobi, a trzeba dodac ze to nie pierwszy raz kiedy ta osoba robi takie personalne wycieczki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jak myślicie, z upływem czasu kursy będą rosnąć czy spadać na Juventus? Bo zastanawiam się czy wchodzić w nich już, czy poczekać? Jakieś pomysły i przesłanki ku temu?
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Myślę, że trzeba obserwować sprawę z perspektywy kontuzji itp. Niemniej jednak sądzę, że większość(w tym ja) będzie szła w Juve a co za tym idzie nadejdą odpowiednie korekty.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
W tym momencie w forBET:
Juve 1 - @2.85
Juve 1x - @1.45
Juve DNB - @1.95
Juve wygra LM - @1.95
Jeśli takie kursy utrzymają się aż do samego dnia meczu, to wjeżdżałbym w ostatnią opcję. Myślę, że nie ma pewności - zakładając, że Juve zdobędzie puchar - że zrobią to w 90 minut.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Widzę wszyscy kierują się zdrowym rozsądkiem grając na Juve, ale czy na pewno? Jak nie interesuje mnie kto wygra mistrza w lidze, tak Real w LM to jest inny klub. Kilka razy już w nich zwątpiłem, ba, nawet na Napoli z podpórką wjechałem dosyć mocno, bo przecież formą wtedy nie grzeszyli. Druga sprawa to zachowanie Juventusu, który dopuszczał Barcelone (u siebie) do takich sytuacji, że sam fakt, że tam nic nie wpadło można porównać z cudem. Monaco u siebie też powinno strzelić bramkę, jednak znakomity Buffon i szczęście dopisało. Nie zapominajmy o fakcie, że to Barcelona zazwyczaj bardziej męczyła się z Atletico, które grało z kontry, Real, jeżeli brać pod uwagę spotkania z ostatnich lat, miał już jakiś patent na ich taktyke. Moim zdaniem Real nie zasłużył na ten finał, nie lubie ich, ale jak pisałem wyżej nie można ich lekceważyć. Ekipa z Turynu też ich nie zlekceważy i nie pójdzie na wymianę ciosów, a jak pisałem wyżej Real ma dobre doświadczenia w spotkaniach z Atletico i to może być klucz do sukcesu. Nie chciałem tego pisać, ale ..
Zwycięzca - Real Madryt @1.80
BaH
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Jak czytam posty typu:
&quot;Real nie zasłużył na finał&quot; to zaczynam się trząść ze śmiechu ????
Real rozjechał bayern w dwumeczu(statystyki były miażdżące i nawet nie płaczcie o spalone bo lewy też był na spalonym.Do tego ile Neuer wyciągnął cudem strzałów?), Real nie dał szans Napoli a nawet awansował w pierwszym meczu do finału. Real ma tak szeroką kadrę, że każdy gracz będzie wypoczęty i gotowy na 100%. Widzieliście co Modrić wyprawiał w meczu z Atleti? W wywiadzie mówił, że czuje powrót formy. Cr7 bestia, benzema też się obudził. Nie ma mowy, że Real przegra finał ???? Oni wiedzą, że to jedyna szansa na obronę LM w ich karierach.
Juve jest dobre, bardzo dobre, ale ludzie ich przeceniają ???? Co jest też dobre bo Real w roli faworyta gra gorzej ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 2,5 goli) kurs: 1,60 buk: forBET (pograne w AKO aby nie płacić podatku - szczegóły w moim temacie)
Juventus Turyn - Real Madryt (Juventus po karnych) kurs: 11,50 (podatek 12%) buk: forBET
Juventus Turyn - Real Madryt (dojdzie do dogrywki) kurs: 2,68 (podatek 12%) buk: forBET
Juventus Turyn - Real Madryt (remis) kurs: 3,10 buk: forBET (pograne w AKO aby nie płacić podatku - szczegóły w moim temacie)
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 2 gole AH) kurs: 2,20 (podatek 12%) buk: LVBet
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 1 gola AH) kurs: 6,40 (podatek 12%) buk: LVBet
Juventus Turyn - Real Madryt (CS: 0:0) kurs: 8,30 (podatek 12%) buk: LVBet
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 1,5 goli) kurs: 2,85 (podatek 12%) buk: LVBet
Panowie i Panie rozważania z rynków 1x2, która to drużyna wygra LM są jak wróżenie z fusów. Jeśli ktoś chce tak grać to lepiej rzucić monetą. Juventus po 1,95 ma być takim pewniakiem ? Real udowodnił już z Atletico umieją zabezpieczać tyły. W mojej ocenie szykują się szachy na najwyższym poziomie. To jest ten jeden jedyny mecz - finał LM. Po pierwsze, po drugie i po trzecie obie drużyny nie będą chciały stracić bramki. Jak silna jest defensywa Juventusu nie trzeba nikogo przekonywać. Udowodnili to z Barceloną, udowodnili z Monaco. Real mimo problemów w defensywie też nie jest chłopcem do bicia i potrafi wyprowadzić groźne kontry dlatego nie przypuszczam by Juventus się odsłaniał. Jedni będą polować na drugich, a mecz będzie się toczył w środku pola. Dlatego w mojej ocenie nie będzie więcej niż 2 gole. Może być w jedną lub drugą stronę 1:0, ale najpewniej jak dla mnie będzie 0:0 lub 1:1. Jestem pewien, że Juventus zagra dokładnie tak jak w drugim meczu z Barceloną, a Real, który przecież nie będzie musiał nic odrabiać jak Barcelona nie rzuci się jak ona do ataku. Również nie przypuszczam, że w dogrywce coś się wyklaruje bo na tym etapie i na tym poziomie zmęczenia nikt nie będzie szalał. Bet po najwyższym kursie 11,50 na Juventus po karnych dlatego, że w bramce mają geniusza Buffona i jeśli już dojdzie do karnych to Juventus wygra.
edit// teraz zauważyłem, że bet dojdzie do dogrywki jest tym samym co remis po wyższym kursie ???? no, ale poszło więc tego nie grajcie tylko remis jak co ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja się nie zgadzam, dla mnie w finale obie ekipy strzelą bramki, czekam na linie na rogi.

W pre można dać over 1 gola Juventusu.

Oglądałem spotkania obu ekip w LM zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej potencjał w ofensywie jest ogromny, w obronie Real tylko u siebie z materacami nie stracił gola, dla mnie mecz będzie podobny do finału Barcelona - Juventus sprzed 2 lat :cool:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oglądałem spotkania obu ekip w LM zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej potencjał w ofensywie jest ogromny, w obronie Real tylko u siebie z materacami nie stracił gola, dla mnie mecz będzie podobny do finału Barcelona - Juventus sprzed 2 lat :cool:
Nie wiem kto to są &quot;materace&quot;. Nie kojarzę aby Real Madryt grał kiedykolwiek w historii z drużyną o nazwie &quot;materace&quot;, ale wiem, że Real nie stracił gola także z Atletico Madryt w pierwszym z dwumeczu. Klubem, który uważa się, za hiszpański Juventus. Sprawa jest prosta - Real ma potencjał w ofensywie spory, ale przyjdzie mu się mierzyć z najlepszą obroną świata. Z kolei Juventus ma najlepszą obronę świata, ale formacja ofensywna jest dobra, ale po prostu dobra. Barcelonę u siebie rozjechali bo zagrała katastrofalnie w tyle - to były proste błędy. Z kolei Monaco ma kiepską defensywę. Real na pewno zagra tak, że będą przede wszystkim bronili dostępu do bramki wiedząc jak trudno jest strzelić gola Juventusowi. Ten Juventus sprzed 2 lat był słabszy niż teraz, a Barcelona silniejsza niż obecny Real. Jak pamiętam grałem wtedy na Barcelonę awans. Jeśli jednak ktoś w tym meczu coś ustrzeli to szybciej to zrobi Juventus, ale myślę, że sprawdzą się moje typy i będzie 1:0, 0:1, 1:1 lub 0:0. Zakładam jedną z tych 4 możliwości.
edit// już wiem kto to są materace. nie wiedziałem, że na Atletico tak wołają ????
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Obie ekipy są w gazie i trudno stwierdzić kto sięgnie po trofeum. Niby Juventus ostatnio w lidze pod formą ale tylko dlatego że grają w dużej mierze zamiennikami. Dla mnie na dzień dzisiejszy najrozsądniejszy typ to BTS.
Jak rozkłada się przydział biletów? Bo myślę że miejscowi będą za Realem ze względu na Balea i pomogą fanom Realu zrobić piekło dla Juve.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Miejscowi to w tv zobaczą ten mecz, bo do ogólnodostępnej sprzedaży trafiło zaledwie 5,5 tysiąca biletów, przy pojemności stadionu 66 tysięcy.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dla mnie mecz 51-49 Real Madryt
Za Realem M ,przemawiają na pewno statystyki,oni ostatni finał przegrali chyba w latach osiemdziesiątych z Liverpoolem,reszta wszystko do przodu,nawet będąc teoretycznie słabszym pokonali w finale Juventus 1-0,czyli można skrócie typowa drużyna na finał.
Juventus natomiast odwrotnie przegrywali parę razy finał będąc faworytem z jednym wyjątkiem,ograli kiedyś Ajax Amsterdam,który można rzec ogrywał prawie każdego.
Więc albo Real Madryt zostanie pierwszą drużyną ,która obroni puchar Ligi Mistrzów albo Juventus wykręci drugą niespodziankę.
Piłkarsko wyglądają podobnie i ciężko wskazać faworyta,w wystawieniem typu poczekam,bo jeszcze meczu daleko,a i kontuzje mogą pokrzyżować szyki.
Juve do obrony tytułu potrzebuje 1 mecz wygrać i pewnie będą chcieli to zrobić u siebie z Crotone po tym mają czas i na fetę i przygotowanie się na finał LM
Real z kolei musi wygrać jeden i jeden co najmniej zremisować,czyli muszą pojechać na maksa do samego końca aby tytuł nie pojechał na południe.
Wszystko zweryfikuje boisko
 
R 67

romeq

Użytkownik
Historia pokazuje, że w Lidze Mistrzów lepiej radzą sobie drużyny, które w swoich ligach muszą walczyć do końca rozgrywek. Juventus kończy sezon tydzień później, ale oba kluby powinny zapewnić sobie mistrzostwa z końcem tego weekendu. Dla mnie faworytem jest Real, wbrew temu co wskazują kursy. W tym sezonie są w stanie zdominować na boisku każdego rywala i do tego dochodzi fantastyczna skuteczność Ronaldo.
 
W 2

winner2000

Użytkownik
Dla mnie z kolei faworytem jest Juventus. Patrząc na przełomie sezonu, jaką mają obronę i jednocześnie groźny atak, myślę nawet, żeby postawić na wygraną Juve minimum 2 bramkami. Real będzie atakował, posiadanie piłki będzie także po jego stronie, ale i tak Juventus dosłownie go wypunktuje.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja jestem spokojny o Real i jego wygraną końcową bo w regulaminowym może być remis. Dośrodkowania bocznych obrońców Marcelo i Carvajal są niezwykle groźne, często jak nie idzie &quot;z klepki&quot; to dośrodkowania to dobra i skuteczna broń Realu Madryt. Juve ma obronę solidną to fakt, ale Real się przebije uważam. Liczę takzę, na to że obrona tytułu to jakiś tam argument na nowy zapis w historii LM.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie pojedynek Dani Alves (w życiowej formie?)- Marcelo
Mandżukic - Ramos (ale będą iskry szły)
Chiellini - Ronadlo (jakoś mam wrażenie, że magister pokryje Ronaldo i nie pogra nic w finalne Ronaldo i oprócz machania rączkami dużo nie pokaże)
Benzema,Isco - Higuain, Dybala
Chyba ciężko o lepszy finał, ciekawszy i bardziej wyrównany finał, a jednak dla mnie faworytem jest Juve, jeśli potrafili zdetronizować Barcelone która wtedy nie była w super formie, ale nie było nawet chwili wątpliwości kto awansuję, to Real też nie powinnien im podskoczyć, przecież chwile po odpadnięciu (słabej ?Barcy) oni znów ograli Real 3-2 w Gran Derby. Real się ślizga w tym sezonie z meczu na mecz, jak im nie pomoże Ramos (jak z Napoli) to sędzia jak z Bayernem i albo uzna bramkę w dogrywce ze spalonego, albo kartka z kapelusza czerwona dla przeciników. Choćby teraz z Celtą, zamiast dać ewidentnego karnego dla Celty sędzia daje drugie żółto dla Aspasa i wywala zawodnika Celty z boiska, WTF???Jakim cudem????
Mam nadzieje, że to przypadek a nie jakieś celowe ustawki aby Real zdobył Mistrza i LM.
Trochę za dużo tego szczęścia jak na dwa miesiące ostatnie.
Zauważcie, że prawie w każdym meczu Realu przeciwnik ma przez jakiś czas przewagę i Real się gubi, nawet Celta w &quot;10&quot; ich przez chwile tak cisnęła jakby od tego zależało ich utrzymanie, więc jesli Juventus ten moment wykorzysta dobrze i zamiast strzelić jak większość zespołów Realowi bramkę, oni trafią dwie, może trzy? To już nie wypuszczą wygranej z rąk.
Nie wyobrażam sobie aby Real zakończył ten mecz na 0 z tyłu(chyba tylko czerwona kartka w 30min dla Mandżukica mogła by się do tego przyczynić) mając za przeciwników takich zawodników jak Dybala, Higuain(wiadomo były gracz Realu który na rzecz Benzemy odszedł) Mario, Alves też będzie zmotywowany bardziej niż inni. Juventus jest za perfidny aby wg. mnie taką szanse wypuścić z rąk.
Przecież jeśli Sevilla miała akcję za akcją, Celta w 10 wchodziła pare razy jak chciała i takich przykładów można mnożyć to Juve na pewno coś trafi.

Gdyby to był dwumecz dałbym sobie palca obciąć, że wygra i awansuje JUVENTUS, ale jako, że to jest finał i piłka nożna to wiadomo, że wszystko może się zdarzyć, więc na spokojnie:
Juventus 1x za 1.4 jest aż nadto fajnym kursem.
Juve strzeli za 1.35 Pewka
Oraz Juventus zgarnia puchar 1.95 kurs wart ryzyka.
Wszystko forbet
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Ja bez kombinowania tutaj idę w czysty remis, nie sądzę aby ten finał wyjaśnił się w 90min gry, będzie dogrywka, będą emocje, może nawet karne w których Buffon pokaże klasę.

Juve 1- 1 Real
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja bez kombinowania tutaj idę w czysty remis, nie sądzę aby ten finał wyjaśnił się w 90min gry, będzie dogrywka, będą emocje, może nawet karne w których Buffon pokaże klasę.
Juve 1- 1 Real
Nie wiem skąd takie zachwalanie Buffona, wiadomo przez calą swoją kariere zrobił naprawdę dużo, ale jest duzo wiecej bramkarzy w lepszych formach niż on jest aktualnie. Przeraził mnie fatalny błąd podczas meczu z Romą gdzie wpuśił bramke bo był źle ustawiony w bramce, piłka ledwo dotoczyła się za linie, a on i tak nie był w stanie jej wyciągnąć. Ewidentny jego błąd, dla mnie błąd tak doświadczonego, światowej klasy bramkarza skreśla go w pewnym stopniu na tyle, że nie można go zachwalać i traktować jak Boga.
Mój typ na ten mecz to:

Real -0,5 rożnego @1,73

Powód? Juventus underowy, Real raczej overowy. Juventus będzie grało na 0 z tyłu, a jak uda im się wpakować jakąś brame to nie wyjdą z własnej połowy, najchętniej zamurowaliby się w bramce, boje się takiego scenarusza bo chciałbym zobaczyć dobry, otwarty mecz i mam nadzieje ze taki bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Potrzebuję pomocy.
Wiecie może jacy bukmacherzy mają ofertę na danego zawodnika że NIE STZELI GOLA ?
I ewentualnie że strzeli poniżej 1,5 gola ??
Chodzi mi dokładnie o Ronaldo
Najlepiej jakby to był bukmacher nie Polski ale może byc ewentualnie tez Polski...
Muszę grać kontrę bo mam Ronaldo że będzie najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom