>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] Juventus - Real Madryt [03.06.2017 20:45] - Millenium Stadium w Cardiff

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Juventus - Real Madryt
Typy:
BTS @ 1.93
powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 1.59
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.00
buk: unibet

W takim meczu naprawdę może zdarzyć się wszystko, ale patrząc na perspektywę całego sezonu to na przeciw siebie staną ekipy, która jedna z nich prezentuje najlepszy defensywny futbol w Europie oraz jeden z najlepszych ataków w Europie. Pierwszy Typ to BTS. Oba kluby znają się bardzo dobrze bowiem mierzyły się już kilka razy ze sobą i gdy spojrzymy na H2H w przestrzeni ostatnich lat to zobaczymy, że w każdym z ostatnich pięciu spotkań padało przynajmniej po jednej bramce dla każdej z drużyn. Mówi się, że defensywa Juventusu jest nie do przejścia, lecz nie zawsze tak bywało. Fakt, że w tegorocznych rozgrywkach LM stracili tylko trzy bramki co jest wielkim sukcesem, to obrona Juve będzie musiała po raz kolejny stanąć na wyżyny swoich możliwości. Trudno będzie im zatrzymać Ronaldo, świetnego Isco czy też nieobliczalnego Benzemę. Nie zapominajmy o świetnej linii pomocy, którą dysponuje Zidane. Kroos, Modrić czy Casemiro robią spore wrażenie. Do tego dochodzi świetnie dysponowany Marcelo czy też sprawiający dużo kłopotów przy stałych fragmentach gry Ramos. Podobnymi siłami dysponuje Juventus. Bonucii i Chiellinii również są groźni przy stałych fragmentach. Drugą młodość przechodzi Dani Alves, który w ostatnich tygodniach wystrzelił z mega formą. Khedira to stary wyjadacz, który bardzo dobrze zna Real Madryt. Trójka z przodu Mandzukić, Higuain, Dybala potrafią również przysporzyć sporo problemów. Wydaje się, że lepszą ławkę rezerwowych ma Real. Asensio, Bale, Vasquez, James już w tym sezonie udowadniali, że warto na nich stawiać. Oba zespoły na pewno od początku będą się badać i raczej od pierwszych minut nie zobaczymy tutaj szaleńczego tempa. Jednak z upływem czasu to tempo powinno narastać, a mecz powinien stać na wysokim poziomie. Mając w klubach takie armaty to gole jutro muszą paść. Ja liczę, że przynajmniej po jednym dla każdej z drużyn padnie bramka. Nie zapominajmy, że Real może dokonać niemożliwego i jako pierwsza drużyna obroni tytuł LM. Real do tego walczy o dublet bowiem dwa tygodnie temu wygrał La Liga. Juventus natomiast walczy po potrójną koronę. Wcześniej zgarnęli Liga i krajowy puchar. Stawka tego spotkania jest wysoka!
Kolejnymi typami są rzuty rożne. Obie drużyny to maszynki do nabijania rzutów rożnych. Już w trakcie sezonu sporo razy stawiałem na rożne Królewskich, gdy przyzwyczaili mnie do tego, że potrafią pokryć over. Jutro oprócz goli powinniśmy zobaczyć sporo akcji podbramkowych, a mając tak solidny atak po jednej jak i po drugiej stronie to pomimo goli powinny paść rzuty rożne. Warto też spojrzeć na statystyki obu klubów pod względem rzutów rożnych. Ich średnia jest naprawdę spora, a tracąc gola trzeba rzucić się do ataku i odrabiać straty.

kartki:
Mandzukić @ 3.20
Dani Alves @ 2.70
Ramos @ 2.30
Casemiro @ 1.95​


Mandżukić - słynie z swojej agresywnej i ostrej gry, dlatego ten Typ jest wart uwagi. Gdy grał w Atletico to przeciwko Realowi czy Barcelonie sporo razy otrzymywał żółtka. Czemu jutro nie miało by być podobnie?
Alves - jutro czeka go ciężka praca. Do pilnowania jest prawa strona, a zatrzymać będzie musiał Ronaldo i szybkiego Marcelo.
Ramos - facet nigdy nie odpuszcza co pokazywał już wiele razy. Jutro za zadanie będzie miał zatrzymać Higuaina, a to nie będzie takie łatwe.
Casemiro - gość kilkakrotnie powinien kończyć mecz z czerwoną kartką, ale o dziwo sędziowie go oszczędzali. Brazylijczyk czasami już w pierwszych minutach potrafi zebrać żółtko i jutro myślę, że będzie podobnie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Gracie w stronę różnych Realu, nie patrząc na to z kim grają... Juve w Serie A na 38 kolejek dał sobie nabić co najmniej 6 różnych w... 5 meczach, max. 8 różnych oddał rywalowi (2 razy). W LM, tracili sporo różnych w meczach z Barcą czy Monaco, jednak to w obu wypadkach był to dwumecz, oraz w obu wypadkach rywale musieli gonić wynik. Real nie należy do drużyn które nabijają bardzo dużo różnych a w takich meczach jak finał dużej imprezy, nikt nie atakuje od samego początku więc szczerze wątpię że jest w tych typach jakieś value. Nie mówiąc o różnych w całym meczu, Juve nabijają mało różnych, to nie jest Roma czy Napoli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Real Madryt
Typ: x/x
Kurs 4.65
Buk

Analiza: Finałowe spotkanie w którym bardzo ciężko wytypować będzie zwycięzce piłkarskiej Ligi Mistrzów , obie ekipy w bardzo dobrej formie, obie zdobyły już mistrzostwa swoich krajów, obie mają szanse na najważniejsze trofeum w europejskiej klubowej piłce. Tak jedni jak i drudzy potrafią grać kapitalne spotkania przeplatane niezwykle słabymi meczami ze zdecydowanie słabszymi od siebie rywalami,, w tym sezonie to właśnie moim zdaniem te dwie drużyny zasłużyły na finał, no może jeszcze szkoda zespołu Bayernu, który w spotkaniu z Realem został skrzywdzony. Na pewno w tym meczu oba zespoły skoncentrują się na defensywie i ograniczać się będą do wypadów z kontrą w czym są na prawdę dobre . Myślę że bramki w tym meczu zobaczymy, Real strzelał gola w poprzednich ponad 60 spotkaniach z rzędu, gospodarze ostatnio nie strzelili bramki w meczu wyjazdowym do Barcelony,ale wiadomo jak wyglądało tamto spotkania i ich wysoka zaliczka z pierwszego spotkania. Moim zdaniem w tym meczu goście jak i gospodarze po bramce zdołają strzelić, tym bardziej jeśli przeanalizujemy spotkania obu ekip w poprzednich sezonach za każdym razem padały wyniki z bramkami po obu stronach, dlatego ja stawiałbym w tym meczu na over 1.5 gola po małym kursie i na to iż obie ekipy strzelą gola, stawiam na wynik 1:1.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Widzę że w meczu z Porto, karnego strzelał Dybala, czy ktoś się orientuje czy jest on pewniakiem do ewentualnego karnego w finale? Bo coś kojarzę że też Higuain czasem wykonuje karnego, tylko nie kojarzę czy to wtedy Dybala nie grał czy oni jakoś na zmianę strzelają? Co do kartek, Mandzukic jak najbardziej do gry, problem jest z nim jednak taki że nie wiadomo ile zagra, Casemiro i Ramos niby pewniaki, ale kursy trochę słabe. Bardziej bym uderzał w Chielliniego, bo kursy ponad 3 a wiadomo jak on potrafi grać a przede wszystkim jest to prowokator, więc za coś tam kartkę zawsze może dostać.
 
O 71

osk4r

Użytkownik
@up
Dybala pewniak do karnego wg. mnie
Fakt raz strzelał Higuain i wydaje mi się, że Dybala wtedy grał tylko bodajże mecz (czy dwa) wcześniej nie strzelił karnego i może chcieli trochę sciągnąć z niego presję lub po prostu coś go tam w nóżce zaswędziało i nie poczuł się pewnie. Oprócz tej jednej sytuacji nie było żadnych wątpliwości kto wykonuje 11 i wątpię , aby w finale się to zmieniło. Aczkolwiek tego w 100% nie przewidzisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 20

pc3

Użytkownik
20:45 Juventus - Real Madryt
Typ:
Juventus - zwycięzca @1.82
Fortuna
Dzisiaj idę w kierunku takiego typu. Moim zdaniem Juventus to drużyna bardziej zrównoważona i nie bazująca tylko na defensywie. Jeśli straci bramkę, co będzie moim zdaniem dużym wyczynem ze strony Realu (do pogrania typ także Real -1,5 bramki @1.47) to będzie w stanie to odrobić bo z drugiej strony Real pokazał w tym sezonie, że ich defensywa to nie monolit z żelbetonu. W przypadku gdy pierwszą bramkę strzeli Juve to może być po Królewskich, będzie totalna &#39;murarka&#39; bramki. W karnych mimo, że to jest loteria przewagę będzie miało Juve, gdyż Buffon zdecydowanie lepiej broni jedenastki, Navas w poprzednim finale nic nie złapał, nie ma wzrostu do karnych, przypominam sobie również karne z meczu Kostaryka-Holandia tam też nie łapał karnych.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Co do finału w pełni polecam zakłady na over 5,5 rożnych Realu. Ale ze stawką należy uważać. Chyba, że jest się zdania, że Real na pewno nie strzeli jako pierwszy bramki (tak do 60 min) Wtedy można wjechać grubo.
Juventus co do zasady powinien oprzeć grę w finale na obronie. Mają kapitalnych obrońców, jednak nie tak szybkich, by móc siadać całą drużyną na Realu i narażać się na profesorskie wychodzenie Królewskich z kontrą. Wydaje się, iż to Real będzie miał inicjatywę (piłkę przy nodze), a Juventus ostrożnie w tyłach + jak bokser wyprowadzanie ciosów kilkoma graczami (rozprowadzanie konter przez Dybalę poezja z Barceloną). Stąd też zakład na rożne Realu.
Dużo gry w środku pola nam się szykuje (bądźmy szczerzy, nikt przy 0:0 na noże tu nie pójdzie, to finał), a rozjemca tego meczu wybitnie kartkowy. Jednak linia 5,5 jak dla mnie za wysoka do gry (w przypadku remisu nie będzie walki do upadłego, tylko czekanie na dogrywkę). Prędzej szukałbym indywidualnych kartek. W związku z walką w środku pola kandydatem do kartki kluczowa postać w Realu Zidane&#39;a, klasyczny walczak i pierwszy przerywacz kontr - Casemiro. Kurs nie oszałamiający, jednak 2,1 z betsafe (1,95 uni) uznałem za warte gry. Pierwsza postać do stopowania groźnej kontry. Główna postać do stopowania ataków Juve.
Ponadto mniejszą stawką kartka Danilo (zastępujący kontuzjowanego Carvajala) - z trzech przyczyn.
1. Naprzeciwko niego wyjdzie Mandzukic, który szuka zwady, wchodzi w interpersonalne wojenki, więc między panami jak najbardziej może zaiskrzyć.
2. Może zostać zmuszony do zastopowania kontry (czy też normalnego ataku), a jest to najsłabsza postać bloku obronnego Realu - najbardziej podatny na przegranie pojedynku 1 na 1.
3. Kurs, jak na bocznego obrońcę nienajwyższych lotów (jak na poziom finału LM) kosmiczny - 4,5 betsafe, 4,0 uni.
Real over 5,5 rożnych 1,86 uni 5/10
Real więcej rr w pierwszej połowie 1,75 rusek (złapane jeszcze 1,9) 2/10
Casemiro kartka 2,1 betsafe 5/10
Danilo kartka 4,5 betsafe 2/10
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Prawda jest taka, że Juve jest przehypowane. Barcelona była mega cienka w tym sezonie, ale ludzie patrzą tylko na markę. Dodatkowo chyba wszyscy poza fanami Realu tracą na obiektywności przez osobę Buffona. Ludzie chcą, żeby Włoch w końcu sięgnął po ten puchar i zwieńczył tym samym swoją kapitalną karierę. Wielki piłkarz, też uważam, że na to zasługuje, ale realia (Realia ;)) nie pozwalają mi wierzyć w taki obrót spraw.
Królewscy nie grają w tym sezonie wielkiej piłki, ale są obecnie najbardziej wyrachowaną ekipą na świecie. Wiedzą kiedy się wycofać, kiedy skontrować, kiedy przytrzymać piłkę... No i ta taktyka tysiąca wrzutek. To jest niebywałe, że nikt nie potrafi tego zatrzymać. Mają to wyćwiczone do granic możliwości i sądzę, że Bonucci z Chiellinim również nie dadzą rady.
Oczywiście nie wieszczę pogromu. Myślę, że jeżeli Juve dobrze zamuruje własną bramkę, to dociągnął do dogrywki. Wtedy jednak zadecyduje przygotowanie fizyczne, a to również przemawia za Realem i to w wyraźnym stopniu. Mecz z Bayernem to smaczek tego, że ekipa Zidane&#39;a potrafi grać na pełnych obrotach przez 120 min. Do tego dochodzi mocna ławka, której Włosi nie mają.
Podsumowując: Królewscy to wyraźniejszy faworyt niż większość piłkarskiego świata uważa i basta. Nie muszę więc mówić, że zdobycie trofeum przez Real za 1.90, to value. Szukając dobrych kursów trafiłem na równie dobry typ - over 5,5 kartki w meczu za 2.05.
Oba typy zaciągnięte z Unibetu.
P.S. Jako ciekawostkę dodam, że jestem zagorzałym fanem Barcy.
Pozdrawiam i życzę grubej papy w łapie.
✅ ✅
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nie do końca sie zgodzę co do meczu z Bayernem. Bayern ostatnie ok 10 min. grał o jednego mniej po czerwie dla Vidala. W dogrywce Bayern trzymał się do straty gola który Ronaldo strzelił z ewidennego spalonego i to był koniec coś tam jeszcze próbowali a Real to wykorzystal i w tym wypadku ciężko mówić o graniu na pełnych obrotach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podsumowując: Królewscy to wyraźniejszy faworyt niż większość piłkarskiego świata uważa i basta. Nie muszę więc mówić, że zdobycie trofeum przez Real za 1.90, to value. Szukając dobrych kursów trafiłem na równie dobry typ - over 5,5 kartki w meczu za 2.05.
Oba typy zaciągnięte z Unibetu.
P.S. Jako ciekawostkę dodam, że jestem zagorzałym fanem Barcy.
Pozdrawiam i życzę grubej papy w łapie.
Człowieku jakie value ????? Przy tak wyrównanym poziomie w finale LM ty widzisz value po 1,90 na Real ? Value może by było przy 2,50. Jeśli już to value jest po stronie Juventusu bo najlepsza na świecie defensywa na świecie i przyzwoity atak &gt; średnia defensywa Realu i nawet genialny atak (ale z tym można dyskutować). Może i Barca zagrała kaszanę w pierwszym meczu, ale w 2 zagrali bardzo dobrze i nie strzelili nawet jednej bramki (!). Co to za wyświechtane powiedzenie, że Barca miała słaby sezon. Grała bardzo nie równo szczególnie na wyjazdach, ale miała za sobą genialne mecze jak z PSG. Po drugim meczu Juventus mi naprawdę zaimponował. Zatrzymali po prostu lawinę. Dzisiaj spotykają się bardzo, bardzo wyrównane drużyny, ale trochę więcej widzę w Juventusie, a do tego wyższy kurs. Piszesz, że jak będzie dogrywka do Real zje Juve na poziomie zmęczenia, ale.... jak będą karne to Real nie ma szans bo Buffon jest geniuszem. I zaznaczam, że nie jestem żadnym kibicem Juventusu, Realu ani Barcelony, ale jakie value na Real ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
@Adamo80, połowa postów w tym temacie jest Twoich, podałeś tyle typów, że już się pogubiłem, mówisz, że Real po 1.90 to nie value, ale Juve po 1.90 to jest value, znowu w innym miejscu piszesz, że typowanie 1x2 nie ma sensu, wspominasz też, że Real może zagrozić Juve. No komedia po prostu ???? Pewne jest, że po meczu będziesz mógł napisać &quot;a nie mówiłem&quot; ????
Żaden typ nie jest ze sobą wzajemnie sprzeczny. To, że w jednym miejscu odradzam hurraoptymizm na Juventus nie oznacza, że na Real jest value. Gram zdobycie finału przez Juventus, remis, undery i over 5,5 rożnych Realu - tak z grubsza. Bukmacherka wbrew niektórym opiniom nie jest zerojedynkowa, a już szczególnie dzisiaj nie może być. Z wszystkich typów 1x2 gram tylko, że zdobędzie finał Juventus, ale to jest jeden z wielu typów i nawet nie wiem czy jest z rynku 1x2 bo nie w czasie regulaminowym. Wystarczy wszystko co piszę czytać dokładnie i nie będzie problemów.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Popieram typ kolegi wyżej czyli Wynik do przerwy/koncowy X/X
Ja dodam od siebie typ: Juventus wygra po karnych @11,00 STS
Szykujeb się 0:0 i popis Buffona w karnych. Wymarzony scenariusz dla włoskiego bramkarza.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To może i ja dodam parę słów od siebie, oczywiście każdy gra co chce, co uważa i jak uważa. Nie kumam krytykowania i obrażania typów innych użytkowników. Dla jednych value jest na Real dla drugich na Juventus itd. itd. Każdy ma prawo podać i zagrać ten typ, który uważa za słuszny i który chce.
Obie drużyny maja mniej więcej równe szanse wygrać ten puchar, tak się przynajmniej wydaje na samym początku. Ja jednak uważam, że Real jest w tym meczu faworytem oczywiście nie bardzo wyraźnym ale jednak.
Obie drużyny są w kapitalne formie i czytając to, że Real ślizga się z meczu na mecz naprawdę mnie śmieszy... Ostatnio w lidze po prostu wygrywał i nie chciał się zbytnio namęczyć tak samo jak robił to Juventus.
Real w 64 meczach z rzędu strzelił minimum 1 gola co jest absolutnym REKORDEM i to właśnie pokazuje moc tej drużyny. Kto chce niech sobie przeanalizuje z jakimi drużynami Real grał w ciągu tych właśnie 64 meczach.
Juventus grając u siebie a na wyjazdach to też jest duża różnica to już nie jest taka twierdza nie do zdobycia, już nie mają praktycznie każdego meczu na 0 z tyłu. Rozegrali 21 meczy na wyjazdach wygrali 12 meczy, 4 remisy i 5 porażek. W 12 meczach tracili bramkę.
Real rozegrał tych meczy 24 na wyjazdach wygrali 17 meczy, 4 remisy i 3 porażki.
Real wygląda lepiej na wyjazdach.
Obie ekipy w swoich najmocniejszych składach. Na szczęście żaden piłkarz nie wypadł z gry w ostatnim momencie.
Juventus (1-3-4-1-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Alves, Pjanic, Khedira, Alex Sandro - Dybala - Mandzukic, Higuain
Real (1-4-3-3): Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Ronaldo, Benzema, Isco
Moim zdaniem bardzo ważne będzie przejęcie środka pola a to właśnie zrobi Real bo ma w środku lepszych graczy. Pjanic, Khedira odstają od Modrica, Kroos i Casemiro.
Ronaldo szykował formę na ostatnie 2 miesiące i tą formę mimo wszystko ma, wszystko na niego już gwizdali, że gra słabo itd. no ale forma przyszła w najlepszym momencie.
Do tego Real ma dużo mocniejszą ławkę rezerwowych co również może być kluczowym punktem gdyby miało dojść do dogrywki a piłkarze byli by zmęczeni. Juventus nie ma na ławce takiego pola do popisu.
Juventus - Real (A) 2 1,88 mój główny typ ✅✅✅✅
do tego zagram jeszcze
Juventus - Real 2/obie strzelą 5,10 ✅✅✅
Juventus - Real 2/poniżej 3,5 3,40 ⛔
Niech wygra lepszy! Powodzenia i dobrego meczu życzę ????
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Jeśli ktoś nie ma Canal+ dzisiejszy finał Juventus Turyn - Real Madryt leci też na na ZDF
Do tej pory niemiecki ZDF był dostępny na kanale 470 Cyfrowego Polsatu. Teraz tam go nie ma, jednak ten kanał można przywrócić dzięki całkiem prostemu zabiegowi na naszym dekoderze. Poniższy poradnik dotyczy ogółu sprzedawanych urządzeń, dla niektórych może to wyglądać odrobinę inaczej, jednak ustawienia różnych urządzeń są bardzo podobne i wystarczy poszukać najbardziej podobnej pozycji w menu.
W ustawieniach dekodera należy wyszukać opcję ręcznego wyszukiwania
kanałów telewizyjnych.Ustawienia&gt;Instalacja&gt;Ręczne wyszukiwanie kanałów
Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:
Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.
Jeśli pomogłem to poproszę o reputkę za moją życzliwość
Milego oglądania
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Proponuję typ gol min 76+ po kursie 2.25 w totolotku.

Gdy jedną z drużyn będzie przegrywać to w ostatnim kwadransie nie będzie czekania, kalkulowania tylko atak na bramkę i właśnie w tym upatruje szansy wejścia typu może jakaś kontra. Gorzej jak będzie remis.

Co prawda takiego scenariusza nie zakładałem ale typ wszedł :grin:
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Mam pełen szacunek dla Juventusu, tego jak grają. Natomiast dzisiejszego zwycięstwa nad świetnym Realem nie widzę. Real na ten moment to drużyna kompletna, wiele razy w tym sezonie udowadniali. Real główną przewagę nad Juve ma w tym, że ma piekielnie mocną ławkę rezerwowych. Widzę wszędzie, że jest spory entuzjazm w stronę Juventusu. Typ ten nie jest podyktowany tym, że Real niewiadomo jak zamiecie Włochów. Klucz dla Realu to szybko otworzyć mecz, natomiast jeśli to się stanie Real prawdopodobnie nie cofnie się do głębokiej defensywy, bo po prostu to nie jest ich gra. Wtedy można się spodziewać, że Juve będzie się coraz bardziej otwierało, co Real potrafi wykorzystać i ten handicap w takim przypadku byłby bardzo prawdopodobny. Poza tym lubię grać na przełamanie jakiejś serii, a dzisiaj Real może zostać pierwszym w historii CL obrońcą tytułu - kurs przyjemny także próbuję i liczę na ciekawe widowisko :smile:

Real (-1,5) @6.00 Unibet
Miękko Real inna liga ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Niezależnie od tego, która ekipa wzniesie dzisiaj puchar do góry, nie wzbudzi to większej sensacji, ponieważ oba zespoły dysponują podobnym potencjałem i trudno jednoznacznie wytypować zwycięzcę. Osobiście chciałbym zobaczyć emocjonujące spotkanie oraz gole z obu stron. Większość przewiduje piłkarskie szachy, bo finał itp., ale liczę, że tak nie będzie. Żeby się lepiej oglądało za drobne pograłem poniższy typ.
Obie drużyny strzelą w 1 połowie - @5.64 totolotek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom