>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] Juventus - Real Madryt [03.06.2017 20:45] - Millenium Stadium w Cardiff

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sami Khedira otrzyma kartkę @ 4,35 Winmasters
Kurs taki wysoki przez to że Khedira bardzo mało miał kartek W Serie A, bo zaledwie dwie. Problem jest taki że tam się inaczej sędziuje i pada bardzo mało kartek. Juve w swojej lidze jest hegemonem, więc często wygrywają bez większego wysiłku. W Serie A prawie w każdym meczu przeważa więc defensywa najczęściej ma mało do roboty. Dzisiaj to Real będzie stroną dominującą, a Khedira to w końcu defensywny pomocnik więc kurs bardzo zawyżony. Zwłaszcza że Khedire w sumie z Realu wyrzucili bo nie był potrzebny więc w meczach przeciwko byłym drużyną często zawodnicy dostają kartki, nawet nie za same faule tylko za jakieś prowokacje. W tym sezonie Ligi Mistrzów zagrał 10 meczy i w aż trzech dostał kartkę, dzisiaj mecz z wielkim ciśnieniem więc kurs z kosmosu.
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Casemiro żółta kartka @2.0 STS

Po co się zagłębiać i próbować wróżyć z fusów w takim meczu, w którym zdarzyć może się wszystko. Żółta dla tego świrusa, który powinien się leczyć bardziej niż pewna. Pozdrawiam
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja dzisiaj myslac o tym meczu nie jestem w stanie wytypowac zwyciezcy. Moim zdaniem to nie bedzie dobry mecz, wiec nie bede obstawiam ani goli ani zwyciezcy.

Mam wrazenie, ze obie ekipy podejda do tego meczu asekuracyjnie i bedziemy mieli sporo gry w srodku pola i malo zdecydowanych atakow itd.

idac tym tokiem myslenia postanowilem wybrac kilka zakladow ktore podobaja mi sie z oferty WH (wiem, ze z Polski nie mozna ich grac ale sa tutaj i tacy co mieszkaja na wyspach) i ktore mam wrazenie maja szanse powodzenia jesli faktycznie ten mecz bedzie nudny jak flaki z olejem.

Zaklad 1.
Under 3 gole, over 8 kornerow, over 23 free kicks, over 29 rzutow z autu, over 9 goal kicks i Chiellini dostanie kartke @ 21⛔

Tak jak powiedzialem, spodziewam sie duzo grania w srodku pola wiec i faule i auty powinny byc. Linie na korki nizsza niz standardowa wiec do pokrycia. Goli tutaj wiecej niz 2 nie widze a 9 wznowien od bramki da sie zrobic. Chiellini to jeden z kandydatow do kartki a, ze Real powinien miec wieksze posiadanie i byc czesciej faulowanym to mysle, ze Chielini ma szanse na kartke. Kurs warty gry

Zaklad 2.

Obie druzyny conajmniej 1 kartka i jeden korner od 76 min do FT @ 9⛔

Mysle, ze ten zaklad rowniez jest wart polecenia. Kartki pod koniec raczej pewniejsze niz na poczatku meczu. Czy bedzie remis czy jedni badz drudzy beda musieli atakowac to kartki raczej sie pojawia bo presja na obu ekipach bedzie spora. Pytanie zatem czy i jedni i drudzy dostana rzut rozny. Mysle, ze to bedzie 50/50 i po kursie @ 9 warto zagrac.

Powodznenia wszystkim zycze i milego ogladania finalu CL ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Juventus-Real Madryt
Juventus Łączna liczba strzałów na bramkę (w tym dol.czas) over 5,5
@2.55 unibet

Za niespełna godzinę przy obecności 75k widzów na Millenium Stadium w Cardiff odbędzie się finał LM pomiędzy Juventusem a Realem.Moim zdaniem (może nie aż takim zdecydowanym) ale faworytem są Włosi, buki sądzą inaczej, linie na Juve są niższe po lepszych kursach i to jest super.
Juventus w tym sezonie gra fenomenalnie, ich gra jest bardzo solidna, taktyka dopracowana na ostatni guzik, czy to u siebie, czy na wyjeździe potrafią grać konsekwentnie co zaowocowało ich miejsce w tegorocznym finale jak i zdobycie mistrzostwa kraju.Real co prawda jest w tym samym miejscu, również zdobyli mistrzostwo, ale ich gra znów w tym sezonie aż tak równa nie była, można powiedzieć częściej się potykali, mieli problemy, jednak w kluczowych momentach w drodze do sukcesu dawali rady tak więc są tam gdzie chcieli.Myślę że w meczu typy lepiej kierować w Włochów, raz że są gwarancją solidności co udowodnili grą przez cały rok, no i kursy pod Juve są po lepszych liniach i kursach.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Niezależnie od tego, która ekipa wzniesie dzisiaj puchar do góry, nie wzbudzi to większej sensacji, ponieważ oba zespoły dysponują podobnym potencjałem i trudno jednoznacznie wytypować zwycięzcę. Osobiście chciałbym zobaczyć emocjonujące spotkanie oraz gole z obu stron. Większość przewiduje piłkarskie szachy, bo finał itp., ale liczę, że tak nie będzie. Żeby się lepiej oglądało za drobne pograłem poniższy typ.
Obie drużyny strzelą w 1 połowie - @5.64 totolotek.
Typ wszedł łatwo, ale jestem rozczarowany, że obie ekipy po strzeleniu bramek, aż tak spasowały. Pierwsza połowa dość dynamiczna, ale nikt nie zdecydował się na podjęcie ryzyka - szkoda. Teraz będzie coraz trudniej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
I niech ktoś powie, że Real ślizgał się cały sezon ???? Real najlepsza drużyna 2017 roku! a dziś to udowodnili, Juventus istniał tylko 20 minut w całym meczu a to jest za mało na finał.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dawno nic tak nie przewidziałem jak teraz. 2 rzuty rożne w całym meczu. Wynik 1:4 i Real oraz najlepsza na świecie liga - hiszpańska pokazały kolejny raz miejsce w szeregu. Gdybym grał instynktownie - jak zwykle to bym zagrał na Real i overy, ale zachciało mi się modyfikacji strategii Buki miały rację. No cóż kolejna lekcja.

@Adamo80
jestes niesamowitym trolem. Odpusc sobie takich jak ty tutaj nie potrzeba. Przez caly watek wypisujesz typy jakie to nie grasz na Juve, na korki, zachecasz, przekonujesz, wyzywasz tych co graja odwrotnie do ciebie a potem, po tym jak sie okazuje twoje typy sa totalnie bledne, masz czelnosc trolowac takim wpisem jak ten powyrzej!? Ludzie maja szacunek to uczestnikow tego forum a ty sobie robisz cyrk z ludzi i tego forum.
@ Robson1416 - Robson szacun za robote na forum, ale zamiast usuwac takie bezczelne wpisy jak Adamo80 ktory w twarz wysmiewa sie z ludzi ktorzy mogli za jego namowa stawiac na Juve i inne jego typy to ty piszesz by nie dyskutowac a jego wpis zostawiasz...podwojne standardy tutaj chyba panuja.
edit: masz rację, po prostu przeoczyłem jego post, pisanie po fakcie jest bez sensu, dzięki za zwrócenie uwagi. Pzdr! - Robson1416

A co do finalu, to jak na zespol z takim doswiadczeniem jak Juve to nie moge uwierzyc jak szybko w drugiej polowie sie poddali. Real nic wielkiego nie gral, mozna bylo ich dojsc ale trzeba bylo spiac dupska i zagrac agresywniej a Juve sie po prostu poddalo. To nie byl mecz na poziomie finalow LM i jedyne co zapamietamy z tego meczu to bramke Mandzukicia i symulke Sergio.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Jak dla mnie finał świetny. Wszyscy się obawiali, że Juve zagra po swojemu, czyli obrona i obrona i że finał będzie nudy, a Oni od początku poszli na wymianę ciosów. Dla mnie jako widza super bo były bramki, ale...zupełnie nie rozumiem czemu Juve to zrobiło. Oni mieli swój styl, swoją taktykę przez całą tą edycję LM i ten styl funkcjonował zajebiście. Stracili 3 gole we wszystkich meczach. Więc jaki sens, na finał (gdzie nie ma opcji rewanżu) decydować się nagle na całkowitą zmianę i chcieć być drużyną atakującą od początku. Zwłaszcza, że grali z Realem, który taką grę, na wymianę ciosów, uwielbia i do takiej jest przyzwyczajony, gdyż tak się gra w La Liga. Z jednej strony brawa za odwagę ale z drugiej strony zupełnie tego nie kumam. Czy Allegri chciał zaskoczyć tym Real, sądząc, że Zidane przygotował chłopaków na 90 min walenia w mur? Uważam, że finał LM to nie są najlepsze okoliczności do podejmowania tego typu ryzyka. Inna sprawa, że Real jest okrutnie dobry. Oni mają w każdej strefie boiska kozaków. Robotę jaką odwala taki Modric czy Marcelo to ja nie mam pytań (dla mnie dwóch najlepszych zawodników). Casemiro czy Ramos dzisiaj czyścili wszystko. Krysia, Benzyna i Carvajal turbo groźni. Rezerwowi to samo. Dla porównania rezerwowy Juve wchodzi i dostaje kartkę, a rezerwowy Realu wchodzi i strzela gola. Real w pełni zasłużył na ten tytuł ze względu na mentalność. Strzelili na 2:1 i dalej cisną, strzelili na 3:1 i dalej cisną. Nie ma mowy o cofaniu się. Juve jakby wyszło na prowadzenie to pewnie by było murowanie bramki. Mecz lepszy niż się spodziewałem. Nie kibicowałem jakoś nikomu tylko chciałem widowiska i takie dostałem. Szkoda tylko Buffona, gdyż nie miał za bardzo możliwości się popisać. Prawie każdy strzał w światło bramki Juve to był gol.
Good luck to all...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

@Adamo80
jestes niesamowitym trolem. Odpusc sobie takich jak ty tutaj nie potrzeba. Przez caly watek wypisujesz typy jakie to nie grasz na Juve, na korki, zachecasz, przekonujesz, wyzywasz tych co graja odwrotnie do ciebie a potem, po tym jak sie okazuje twoje typy sa totalnie bledne, masz czelnosc trolowac takim wpisem jak ten powyrzej!? Ludzie maja szacunek to uczestnikow tego forum a ty sobie robisz cyrk z ludzi i tego forum.
.
Ja myślę, że jednak potrzeba i takich jak ty i takich jak ja i każdego innego forumowicza bo zawsze głos w dyskusji to cenny głos. Jeśli ty lub ktokolwiek inny zagrał pod moim wpływem to serdecznie przepraszam. Sam straciłem kasę. Gdybym zawsze miał rację to byłbym milionerem. Niestety tak nie jest. Nikogo kto grał odwrotnie nie wyzywałem. Na swoje usprawiedliwienie podam, że większość typerów nie tylko tutaj, ale i na świecie szło w kierunku Juventusu i spodziewało się innego obrazu taktycznego. Buki jednak miały rację co do wystawionych kursów. Udzielałem się rzeczywiście bo szkoda mi było patrzeć jak na 2 dni przed finałem LM wieje tu pustką ???? Jestem przekonany, że jak bym grał na Real fala hejtu była by ogromna bo już nie jeden mi tu wypominał, że ciągle gram na Barcelonę, Real czy Bayern. No i co się okazało ? Że po raz kolejny taka gra ma przeważnie sens. Real nie tylko wygrał, ale zmiażdżył Juventus 4:1 co jak na finał LM jest dosyć ciekawe. Trzymam się odtąd swojej strategii i tyle. Gratuluję wszystkim odważnym grającym na Real, a szczególnie forumowiczowi: Biernacky17. Z Monaco cie nie wyszło, ale tym razem weszło.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja myślę, że jednak potrzeba i takich jak ty i takich jak ja i każdego innego forumowicza bo zawsze głos w dyskusji to cenny głos. Jeśli ty lub ktokolwiek inny zagrał pod moim wpływem to serdecznie przepraszam. Sam straciłem kasę. Gdybym zawsze miał rację to byłbym milionerem. Niestety tak nie jest.
Nie o twoje typy chodzi, ani o dyskusje przedmeczowa, ani o bycie na forum tylko o wpis po meczu. Nic nie przewidziales wiec albo zgrywasz glupa w tym wpisie albo trolujesz. I nie przepraszaj za typy, bo nie o to chodzi (i kazdy gra na wlasna odpowiedzialnosc) a za to, ze sypiesz sol w rany tych ktorzy przegrali kase sugerujac sie twoim glosem a potem im piszesz, ze miales racje i wszystko przewidziales.
Ale luz, jak moderatorzy sa z tym OK to moze sie myle.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Szacunek dla Realu i dla ich kibiców bo mają się z czego cieszyć REAL jako pierwszy w histori obronił trofeum LM i każdy kolejny klub może to tylko powtórzyć ,coś niesamowitego co zrobił Zidan z tym klubem jaką znakomitą robotę wykonał ,tam praktycznie na każdej pozycji jest po dwóch świetnych piłkarzy nie ma słabych punktów ,naprawdę boli serce z perspektywy fana Barcelony którym jestem że Madrytowi tak świetnie idzie do tego do klubu ma przyjść Kylian Mpappe ,to już będzie prawdziwy kosmos ,jeśli coś się nie popsuje w przyszłym sezonie w tym klubie to ponowie zdobędą dublet .Szkoda że w Barcelonie nie budowany jest tak skład jak w Realu bo przyszły sezon nie zapowiada się dla Barcy dobrze zwłaszcza że zatrudniono ciepło ciacho jako trenera który ma poprowadzić jeden z najlepszych klubów świata .Ogólnie nie jestem optymistą na kolejny sezon jeśli chodzi o Barcelone. A Realowi i jego kibicom szczeże zazdroszczę i żałuje że to nie Barcelona obroniła tytuł. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To może i ja powiem 2 zdania na temat tego meczu. Po pierwsze brawa dla obu ekip za taki sezon, brawa dla Juventusu bo byli wspaniali w tym sezonie.
1 połowa: Juventus był naprawdę świetny grali bardzo dobrze, po stracie gola od razu przeszli do odrabiania straty, gol Mandzukicia najładniejszy chyba w całej Lm.
2 połowa nie wiem czy się sporo osób ze mną zgodzi ale ... To było najlepsze 45 minut Realu Madryt w tym roku i to 2 polowa finału Ligi Mistrzów. Rozegrali tę połowę perfekcyjnie i tak świetny Juventus przestał istnieć. Nie mieli żadnych szans, nie zrobił błędu Real tym razem, że po strzeleniu gola cofnął się nie... Dalej szli do ataku po strzeleniu 3 bramki nie cofneli się, dalej szli do strzelenia 4 bramki.
Moim zdaniem 45 minut Realu w 2 połowie to było najlepsze 45 minut w tym roku grane przez drużynę. Może przesadzam ale takie jest moje zdanie. Pełna dominacja.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
@up
Nie ujmuję nic Realowi, ale to Juventus wyszedł na kawę tylko a nie na drugą połowę.
W sumie to po 5 minutach było widać jak się skończy, może zabrakło sił po dobrej pierwszej części.
Myślę jednak, że w przerwie powiedzieli sobie bronimy 1:1 mamy obronę i nic nam nie zrobią, a tu klops i to krycie to jakaś parodia była a nie żelazna obrona.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Moim zdaniem 45 minut Realu w 2 połowie to było najlepsze 45 minut w tym roku grane przez drużynę. Może przesadzam ale takie jest moje zdanie. Pełna dominacja.
Zgadzam się z tobą ,to zasługa w gruncie Zizu że tak świetnie grali ,rotował składem co przyniosło sukces Realowi potrafił dotrzeć do Ronaldo i uświadomić mu że nie musi grać w każdym meczu by być wielkim naprawdę trudno w przyszłym sezonie wytypować zespół który byłby w stanie ich zatrzymać ,jeśli oczywiście to wszystko się utrzyma i coś się nie popsuje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Też liczyłem po cichu na Juventus, jednak nic nie grałem.
Sam finał - mecz był niezwykle fajny i ciekawy do oglądania. Piękne bramki, szybkie akcje, super kontry, walka na całego, zwroty akcji, czerwona kartka, aż 5 bramek.
Czego chcieć więcej? ;)
Brawa dla Realu i wszystkich typującym w ich stronę!
Swoją drogą już jestem ciekawy Chelsea w LM 2017/2018.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szkoda Juventusu, ale II połowa w ich wykonaniu była tragiczna. Real robił co chciał... Najbardziej, to szkoda mi Buffona. Kolejny przegrany finał. Wydaje mi się, że to była ostatnia szansa. Rok 2018 może być ostatnim rokiem dla Buffona.
5 bramek! Kto by się spodziewał. Gratki dla Realu, że dokonali obrony tytułu, jako pierwsi.
Następna edycja LM będzie bardzo ciekawa... City zaczyna szastać kasą na lewo i prawo. Czerwone Diabły powracają... I głodne sukcesów Chelsea. Będzie grubo :]
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Następna edycja LM będzie bardzo ciekawa... City zaczyna szastać kasą na lewo i prawo. Czerwone Diabły powracają... I głodne sukcesów Chelsea. Będzie grubo
Nie popadałbym w taki hurraoptymizm, angielskie kluby co chwile pompują miliony funtów w nowych zawodników a sukcesów w CL nadal brak(na przestrzeni ostatnich lat). Zobaczymy za parę miesięcy ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Juventus miał bardzo dobry początek. Pierwsze 10-15 minut naprawdę wyglądało obiecująco na tle Realu, lecz później było coraz gorzej. Mandżukić oddał strzał życia i gol palce lizać. Mam wrażenie, że Allegri w drugiej połowie nastawił zespół na granie z kontrataku, bo tak fatalnej połowy w grze Juventusu jeszcze nie widziałem.
Real zadał dwa szybkie ciosy i nie było co zbierać. Pozostaje pogratulować Królewskim obronny tytułu bo jestem zdania, że należało im się na tle całego sezonu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja zawsze powtarzam, że granie przeciw Barcelonie, Realowi czy Bayernowi to jak zabawa na polu minowym ???? Tu niestety zwiodła mnie rewelacyjna postawa Juve we wcześniejszych meczach. To jest naprawdę śmieszne, że gościu (czyli ja ???? ), który od 4 lat gra prawie zawsze na te zespoły, w finale gra na odwrót. Oczywiście ja grałem głównie na undery, a nie Juventus, ale liczyłem na to, że po prostu Juventus zachowa mega koncentrację taktyczną i z taką obroną Real nic im nie zrobi. Okazało się inaczej. Przecież oni k. w tym meczu stracili więcej goli niż w całych rozgrywkach LM w tym sezonie (!) Co do rożnych to Juventus nie dopuszczał po prostu do stałych fragmentów gry i być może za bardzo na tym się skupili, a nie na traceniu bramek. Tak czy inaczej kompletnie nie weszły. Wydaje mi się, że ten mecz przegrał Allegri - za bardzo ich puścił do przodu. To jak ktoś słusznie tu pisał - cały sezon miał dobrą, przynoszącą sukcesy taktykę, a tu zaekesperymentował. Z 2 strony w II poł to już Juventus nie szedł do przodu, a i tak nie potrafili powstrzymać Realu. Finał był fajny, ale przez te swoje bety popsułem go sobie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom