>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

K 0

kuba94

Użytkownik
Co by nie mówić, to Niemcy zasłużyli sobie na ten puchar (niestety), jedyny ich słabszy mecz to ten z Ghaną i &quot;zadyszka&quot; z Algierią. Zdziwił mnie kurs 12.00 na wygraną Niemców w dogrywce, ale warto było zaryzykować i parę groszy wpadło.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Undery 1,5 i 2,5 siadły, remis - siadł, ale nie powinien - Higuain grał jak dywersant, Dwie setki zmarnował, Palacios to samo, Messi też miał swoją okazję... to smutne, jak tragicznie w ofensywie zaprezentowała się Argentyna...
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Gary Lineker:
&quot;Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy&quot;.
Jasne. Ktoś musiał to zacytować.

Niemcy przez ostatnie 15 lat przegrywali w decydujących momentach seryjnie raz za razem i było cicho. Teraz wygrali raz i Lineker znowu jest wyrocznią?

&quot;Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a jak się nie wie co powiedzieć to się wymyśla bzdury.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jasne. Ktoś musiał to zacytować.

Niemcy przez ostatnie 15 lat przegrywali w decydujących momentach seryjnie raz za razem i było cicho. Teraz wygrali raz i Lineker znowu jest wyrocznią?

&quot;Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a jak się nie wie co powiedzieć to się wymyśla bzdury.&quot;
Wypowiedź Gary Linekera została przeze mnie przypomniana ściśle w kontekście przebiegu dzisiejszego meczu i wszelkie inne tegoż interpretowanie jest trafianiem ręką do urynału, panie mądry inaczej ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Najlepszym piłkarzem całego turnieju został Lionel Messi. Według mnie, byli lepsi ale może się nie znam.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Najlepszym piłkarzem całego turnieju został Lionel Messi. Według mnie, byli lepsi ale może się nie znam.
Mam podobne zdanie, czy Robben dla Holandii zrobił mniej niż Leo dla Argentyny? btw ta nagroda to bardziej takie pocieszenie dla Messiego, niż za faktyczne dokonania, tak mi się wydaje.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Niemcy zwyciezcami, ale ci co spodziewali sie pewnej wygranej naszych sasiadow powinni posypac glowe popiolem i na nastepny raz zapamietac ze final rzadzi sie wlasnymi prawami!! GG i do nastepnego mundialu!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mam podobne zdanie, czy Robben dla Holandii zrobił mniej niż Leo dla Argentyny? btw ta nagroda to bardziej takie pocieszenie dla Messiego, niż za faktyczne dokonania, tak mi się wydaje.
Pupileczek Fify dostał nagrodę za gola z Iranem.Traktuja go jak dziecko jakies smoka powinni mu kupic i śliniaczek.Nudne te nagrody ciagle te same ryje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wygrali Niemcy i gratulacje dla nich!
Ale to Argentyna miała więcej szans na zdobycie bramki, już w 1 połowie Higuian miał 100% akcję podbramkową (Boże! Jak on mógł to s*********!). Ogólnie to mecz bardzo wyrównany, godny finału mistrzostw świata. Sędzia nie wypaczył wyniku.
Dosłownie zadecydował jeden błąd w tym meczu, szkoda, że nie zobaczyliśmy rzutów karnych, bo chyba po tym co widzieliśmy byłaby to świetna wisienka na torcie.
Posty o papieżach były na rozluźnienie jałowej dyskusji i tej gloryfikacji (jak widać niesłusznej) Niemiec.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na arenie bukmacherskiej! Już za 4 lata mundial w Rosji!
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Ludzie...Mundial wraz z emczem finalowym skonczyl sie wczoraj, teraz beda jeszcze dziesiatki wpisow dwuzdaniowych, ogolnie bezcelowych. Proponuje wrocic juz do rzeczywistosci. Dzis poniedzialek, 14 lipca.
 
A 85

aksior

Użytkownik
dokładnie za co messi dostał ta nagrodę? on jest przereklamowany! po prostu zrobili sobie gwiazdora dla mass mediów jako marketing, żeby chipsy, cola, koszulki się sprzedawały...nagroda powinna być dla Rodrigueza albo Robbena.
Messi jest przereklamowany- marketing mass mediów żeby chipsy, cola i koszulki dobrze schodziły...Co on potrafi?w miarę szybko biega i &quot;krótko trzyma piłkę&quot; to jego atuty, podobnie jak Roben musi &quot;złamać&quot; do środka na lewą nogę...to samo dzisiejszy Ronaldo(Portugalczyk)-przereklamowany!
Ja jestem z pokolenia lat 80-siątych i wówczas to były mecze... ronaldinhio- magik boiska gdzie na kilku metrach bawił się z 3-4 przeciwnikami podrzucaniem piłki, kanałami, a i wolne dobrze strzelał. Ronaldo de Lima(brazylijczyk) a nie jego obecna podróbka Ronaldo (portugalczyk) ????
Lima -fantastyczne przyspieszenie i triki na pełnej predkości, potrafił się zabawić i zgubić kilku przeciwników od połowy boiska i wrócić z lini bramkowej na szesnastkę żeby dać szanse obrońcom i bramkarzowi, Roberto Carlos- kto dzisiaj strzela wolne jak on? potrafił sypnąc gola z 45 metrów, a bramkarz nawet nie drgnął albo szedł w przeciwny róg. piłka omijała łukiem mur i sprawiała wrazenie że idzie 2-3 metry od bramki w pierwszej fazie lotu, po czym rotacja ją wbijała tuz przy słupku...i wówczas nie było technologii jabulani itp magicznych korków piłek itp. Była skóra albo technologia 21 wieku tekstyliów dopiero raczkowała. Zielenin Zidane- człowiek brak wiązadeł! potrafił robić kołowrotki 360` zakłądac dziurki po dwa razy na jednym zawodniku...magik sztuczek i wszystko w pełnym biegu...kto dzisiaj robi w polu karnym kołowrotki? Jak ktoś sztrzeli ze szczupaka to już sukces, a gdzie tam przewrotka? baa gdzie przewrotka czy nożyce z celnym strzałem w światło bramki?zdarzają sie ko0łowrotki 360` ale w środku boiska i rzadko..A pamiętam czasy gdzie Zidane robił po dwa w jednej akcji w polu karnym. Dla niewtajemniczonych pooglądajcie sobie gimbusy na YT. I robili to w zwykłych ligach, a uwieńczeniem były te sztuczki i genialne zagrania na mistrzostwach czy LM. A dzisiaj piłka to dno to tylko biznes mass mediów i grupy dzianych oraz bukmacherów. Z utęsknieniem wracam do filmików z tamtych lat z ww gwiazdami...dzisiaj piłka już nie jest taka fajna!
A co do meczu z Argentyną... tragedia! nie wiem nad czym ten zachwyt Szpakowskiego i studia w tv? najnudniejsze mecze w MS zaprezentowała argentyna. na meczu Argentyna-Holandia zasnąłem na początku dogrywki. przecież tego nie dało się oglądać. To nawet włosi gdzie zawsze słyneli z defensywy i autobusu w polu karnym 15 lat temu grali lepiej. Wczoraj mecz tez słaby był wg mnie. mało goli, mało akcji a i tempo meczu jak nasza liga...ostatnie 7 minut tylko było lepsze bo juz argentyna nie miała nic do stracenia to nawiązała się walka. A tak to dno mułu i wodorosty! Finał cienki, to już ciekawszy i wartościowszy był mecz o 3 miejsce! Jedyna setka w meczu to strzał w słupek Niemców..bo o tych dwóch akcjach Argeńtyńczyków sam na sam z bramkarzem to już komedia była... strzały marne i niecelne nawet w światło nie były...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ani łysek, ani zapchlony nie byli na tyle równi, by dostać tą nagrodę. Według mnie ten mundial bardzo dziwny, ponieważ nie było zawodnika, który przez cały turniej trzymał jeden i ten sam dobry poziom tak jak było to chociaż 4 lata temu w przypadku Forlana. Dla mnie najlepszym zawodnikiem był Bryan Ruiz.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
A moim zdaniem Argentynie należał się puchar... Dobrze kontrowali, obrońcy niemieccy byli wkręcani w ziemię... Niemcy dobrze grali, ale bardziej podobała mi się Argentyna.
Ani łysek, ani zapchlony nie byli na tyle równi, by dostać tą nagrodę. Według mnie ten mundial bardzo dziwny, ponieważ nie było zawodnika, który przez cały turniej trzymał jeden i ten sam dobry poziom tak jak było to chociaż 4 lata temu w przypadku Forlana. Dla mnie najlepszym zawodnikiem był Bryan Ruiz.
Moim zdaniem był taki zawodnik - był nim Mascherano.. Cały turniej grał bardzo dobrze, nie popełniał błędów. Śmiem twierdzić, że gdyby nie on, to Argentyna miałaby bardzo duże problemy, a on wszystko ratował w tyle + rozgrywał. Dla mnie był najlepszym zawodnikiem turnieju.
Klose - ode mnie wielkie brawa dla tego Pana, 36 lat, kolejny mundial za nim i jeszcze pobił rekord strzelonych bramek, który należał do Ronaldo.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Za co Messi dostał nagrodę???
...dlaczego nie Neymar??? ;)
A tak poważnie: Robben, Rodriguez, Navas, Neuer, Mascherano, nawet Schürrle i Oscar bardziej zasłużyli.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Argentyna powinna to spotkanie wygrać jednak Higuain jak zwykle zawalił sprawę po całość sam na sam z Neuerem i trafia 4 metry od bramki ,zespół messiego sam sobie jest winien i tyle w temacie Niemcy zasługiwali na wygraną jak mało kto. Nawet na nich stawiałem że wygrają mistrzostwa.
 
B 0

brylant1717@

Użytkownik
Argentyna powinna to spotkanie wygrać jednak Higuain jak zwykle zawalił sprawę po całość sam na sam z Neuerem i trafia 4 metry od bramki ,zespół messiego sam sobie jest winien i tyle w temacie Niemcy zasługiwali na wygraną jak mało kto. Nawet na nich stawiałem że wygrają mistrzostwa.
Dziwnie stawiasz sprawę, Niemcy zasłużyli bo co? Zasłużyli bo świetnie grają, ale w tym konkretnym meczu, finale, nie pokazali niczego szczególnego. Stworzyli sobie dwie(?) sytuacje w 120 minut jedną wykorzystali i tyle. A Argentyna z przebiegu meczu moim skromnym zdaniem była zdecydowanie lepsza.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dziwnie stawiasz sprawę, Niemcy zasłużyli bo co? Zasłużyli bo świetnie grają, ale w tym konkretnym meczu, finale, nie pokazali niczego szczególnego. Stworzyli sobie dwie(?) sytuacje w 120 minut jedną wykorzystali i tyle. A Argentyna z przebiegu meczu moim skromnym zdaniem była zdecydowanie lepsza.
Zdecydowanie lepsza słowo klucz stali na swojej połowie cały mecz i wyprowadzali kontry.Gdyby jeszcze wykorzystali to co mieli a Niemcy tez mieli trochę sytuacji.Mecz był wyrównany ale ze ktoś był lepszy? Lepsi byli Niemcy bo strzelili gola a raz trafili w słupek.Niemcy mieli wiecej niż 2 sytuacje ale jak ktoś zagrał Argentynę i wtopil to bedzie pisał teraz farmazony.
 
Do góry Bottom