>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał PGE Ekstraligi i mecz o 3. miejsce (16.09, 23.09)

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Vacul dziś po raz ....136 został moim bohaterem (pozbawił mnie kasy - wiadomo magiczna linia 9.5 plus ) - wcześniej ....niech sobie przypomnę chyba niedawno GP i ....15 miejsce ? Ale chwile wczesniej Częstochowa i ...prawie komplet objeżdzał wszystkich po bandzie - środkiem i przy kredzie ...jak chciał - chwilę wcześniej chyba strasznie w GP błysnąl - wygrał Gorzuff czy coś takiego ????
Panowie - kiedyś traciłem miliony na &quot;Blondynie&quot; - teraz mam pierwszy sezon od lat , który uczciwie mogę rozliczyć na mega plus na zużlu (live na biegi po kursach 10 norma) - pre bety może dupy nieurywaja - ale nie ma dramatu
Grałem dziś pierwszy raz Vacula w tym roku - ale widzę co On odpierdala 3,0,0,3,3 - jasne najpierw super silnik , potem słabe pole a potem po prostu pomimo podwójnego startu nie trafił z poprawkami . Uczciwie ......przeciez nikt na pewno nei mógł kupić tego jednego punktu Vacula ....przecież on za to bierze 4000/5000 plnów
Tylko jedna wątpliwość (jeśli jutro podpisze kontrakt jednak w Gorzoffie - ok słowa nie powiem )
no i już zupełnie taka mała druga ......
Nikt na niego nie liczył wcześniej aż tak w Czewie .....tam patrząc od strony bukmacherskiej pozbawił hajsu .......70-80% ludzi grających overy gospodarzy , jego under (choć nie mam pojęcia nawet jaka była jego linia)
Szybkie kolejne cofnięcie GP ...15 miejsce
a co było wcześniej w Gorzoffie ...1-sze miejsce ?
Kiedyś byłem za tym żeby robić takie czarne listy zawodników , którzy ewidentnie albo współpracują z bukmacherami ...albo jadą super uczciwie - ale mają super pecha ....(tj. ich kasa gra - ale gracze ewidentnie widzą , że nie warto tych zawodników grac - bo na 5 typów na nich 3/4 nigdy nie wchodzą po ewidentnej sinusoidzie) - pomijamy oczywiście niespodzianki w Danii (Iversena czy Nikiego ale już dla Jamroga to druga liga gdzie zarabia , więc prawdopodobnie motywacja 100% non stop) - bo tam testy silników są standardowe.
Taka lista to nic stałego (przecież Vacul za chwile powie , że Kocha Gorzuff i robił wszystko co mógł żeby było im cudownie itd)
Ale może moderatorzy działu zwyczajnie pomyślą - o dziale - nie z plotkami - ale uczciwymi informacjami , że coś z niektórymi zawodnikami się zwyczajnie dzieje (alko , koks, rozwody, piosenki na Youtube ???? )
Byłem pewny, że żużel zostanie totalnie zepsuty po ustawie antyhazard - dlaczego ? Bo 90% rynku bukmacherskiego w żuzlu trafi do 10/12 graczy (polskie ziemniaki + 2/3 sieciowe) ....Jest lepiej niż myślałem
Ale i i tak ilość zdarzeń w stylu Iversen 3,3,3,1,0 bodaj przy lini 10,5 - teraz Vacul - nie zamierzam się cofać dalej ...budzi poważne moje wątpliwości ????
Jeśli ktoś widzi podobne patologie - chętnie zobacze kilka opisów
Oczywiście wiem , że analitycy to nie idioci i przecież to norma , że zawodnicy latają w bliskim kontakcie z linią u Buka - ale znając bardzo dobrze historię piłki nożnej (milion afer z bukami) + Hokej (rosjanie ustawiający mecze NHL wraz z mafią rosyjską ) + tu będzie moja ulubiona - puchar UEFA ostatni i bodaj 50 milionów Euro wydanych przez włodarzy Zenita St Petersburg 10 lat temu żeby wygrać ten puchar - podobno to tylko plotki i pomówienia ???? ) .....tylko totalny Debil , idiota i kretyn mógłby powiedzieć , że : &quot;Żużel jest czysty i wszyscu zawodnicy jadą zawsze na 100% możliwości &quot;&#39; ????
To taka propozycja na przyszły sezon
I wszystkim życzę mimo tego dzisiejszego Vacula - dobrych i z fartem sezonów typowania żużlowego !! ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W sumie Vacul też dwukrotnie załatwił mnie w tym sezonie, gdzie zamykał na dość solidną kwotę. W GP w ostatnim biegu przegrał z Pawlickim i obaj zakończyli turniej z dorobkiem... 1 punktu (miałem ich h2h). Drugi mecz to spotkanie w Toruniu, gdzie pojechał katastrofalnie. Abstrahując, to z ciekawości prześledziłem jego zdobycze punktowe w spotkaniach finałowych (2012,2016) i ani razu nie zdobył dwu-cyfrowego wyniku. Wczoraj również nie dobił do tego wyniku.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ja na pewno jestem złośliwy co do Vacula - on przeciez próbuje , walczy , robi co może to jest na pewno uczciwy człowiek - tylko wszystko się dziwnie układa 3,3,1,0 ???? ostatnio 3,0,0,3,3 ????
to 0 z 4 pola gdzie wczęsniej Nicki 3, Hancock 3 a bieg później Magic 3 ????
Na zawsze umieściłbym tez na takiej liście Smedernę w półfinałach oraz finałach w Szwecji (nie grałem mam juz nauczkę z lat poprzednich) - dziś podobne cuda ????
Dzis kolejny pech Vacula (oglądałem - więc tu o nic nieuczciwego go nie podejrzewam oczywiście - ale zwyczajnie pech ....)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom