>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Pucharu Anglii: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn [27.05.2017r.]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster



ARSENAL LONDYN - CHELSEA LONDYN
3,65 -- 3,40 -- 1,85
Kursy: Totolotek
Odbierz darmowe 20zł za samą rejestrację tutaj

W sobotę czeka nas finał Pucharu Anglii. Kanonierzy podejmują nowych mistrzów Anglii - Chelsea Londyn. Dla kibiców nie lada gratka. Zdaniem bukmacherów faworytem tego spotkania są The Blues. A jakie jest wasze zdanie na temat tego spotkania? Totolotek na to spotkanie oferuje 84 różnych rynków - zakładów. Jest w czym wybierać!
Jak to mówi komentator canal+... Zapinamy pasy i zaczynamy typować to spotkanie ;) Zachęcam do konstruktywnej dyskusji.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Hmm to może być ostatnia okazja dla Alexisa Sancheza, aby godnie pożegnać się z Arsenalem. Coraz głośniej mówi się o odejściu do Bayernu. Jednak uważam, że Chelsea faworytem jest nie bez powodu-świetna obrona, Kante w dobrej formie, mocna ofensywa.
Skłaniałbym się do wyniku 1:2 dla Chelsea, z możliwą bramką Sancheza/Hazarda.
Z cyklu &quot;bezpiecznych&quot; kursów, wygrana Chelsea z regulaminowym czasie bądź ewentualnie dogrywka.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Posiadacie szpital hmm dla mnie tylko Koscielny to jest poważne osłabienie. Reszta jest do zastąpienia. Ja tu nie widzę powodów żeby aż tak faworyzowac Chelsea. Kursy są przesadzone powinno być jakoś koło 2.5 Chelsea i 2.7 Arsenal. W tym sezonie miedź tymi zespołami jest po jednym zwycięstwie do tego Arsenal też jest w gazie ostatnio jest to mecz na neutralnym gruncie zespołów o podobnej formie ostatnio i podobnym potencjale to dlaczego kursy są tak nie równo rozłożone. Ja już zdecydowanie wolę iść w Arsenal niż w The Blues. Na prawdę nie widzę na ten moment sezonu i ostatnie poczynania żeby Chelsea były lepsza. Ok cały sezon zdecydowanie ale to jest jeden mecz ostatni pewnie dla kilku ważnych zawodników w Arsenalu i może Wengera który lubi zdobywać to trofeum. Ja idę w Kanonierow po pięknym kursie 4.6 lub bezpiecznie x1 po 2.1.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Weźcie pod uwagę, że Sanchez doznał urazu (coś z udem) w ostatnim meczu z Evertonem i jego występ w meczu z Chelsea tak samo jest niewiadomą. Jeżeli zagra to podobno ma być to &quot;wyleczenie na styk&quot;. Stąd bukmacherzy mogli wystawić takie a nie inne kursy, a chyba nie trzeba nikomu mówić, że ten zawodnik sam ciągnie Arsenal za uszy w tym sezonie. Do tego brak podstawowych obrońców: Koscielny, Gabriel i prawdopodobnie Mustafi. Jeżeli Wenger znowu będzie próbować 3-4-3 i jako ŚO wyjdzie Mertesacker, Holding i Monreal to zbyt dobrze mu i Wam grających w stronę Kanonierów nie wróże. Z drugiej strony Chelsea, gdzie wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry i jedynym problemem Conte będzie główkowanie się czy w podstawie ma wyjść Willian czy Pedro i czy tak samo od początku wypuścić Fabregasa w miejsce Matica. Swoją drogą, nie oszukujmy się, ale Chelsea w tym sezonie jest drużyną lepszą, lepiej ułożoną i w tym meczu nie widzę jakichkolwiek szans dla Arsenalu (no może tego jednego gola strzelą). Chelsea jutro wychodzi bez presji i zgarnia puchar.
Chelsea win @1.80 bet365 ⛔⛔
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Arsenal lub remis @2.18 1xbet
Ja bym się jednak skłaniał ku kanonierom. Chelsea, fakt jest bardzo dobra, ale nie jest aż tak bardzo lepsza od Arsenalu jak by to wskazywała liga. Chelsea zdobyła mistrzostwo dzięki cennym skromnym zwycięstwom ze słabszymi, ale z elitą grali już przeciętnie. Z LFC porażka i remis, z MU zwycięstwo i porażka, z TTH zwycięstwo i porażka. I wreszcie z Arsenalem porażka 0:3 i zwycięstwo 3:1. To nie jest dominacja. Nie mówię, że na tytuł nie zasłużyli, ale nie robiłbym z tej drużyny potęgi tylko dlatego, że nazbierali duzo punktów i nie tracili ich z dołem tabeli. Chelsea z tytułem, Arsenal nawet bez ligi mistrzów. To oczywiste, że kanonierzy będą chcieli tym meczem sporo udowodnić, podobnie jak Wenger.
I Twoim argumentem jest tylko to, że Chelsea z elitą grała przeciętnie? To co dopiero powiedzieć właśnie o Kanonierach, którzy w potyczkach z TOP6 ugrali jedynie 9 punktów? Gdzie ta przeciętna Chelsea ugrała 16 punktów. To jest ta dominacja? Kolejna sprawa - cenne skromne zwycięstwa ze słabszymi. Skoro tak słabo się prezentowali z elitą i tylko skromnie wygrywali ze słabszymi to powiedz mi panie kolego jakim cudem nastukali te 85 goli przy czym zaliczając rekord Premier League z 30 zwycięstwami w lidze? ???? Jedynie Tottenham strzelił więcej - 86 goli. Jakim cudem? Bo jakoś jedno nie klei się do drugiego. Następnym razem nie pisz analiz pod typ.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Przepraszam bardzo..ale myślałem że analizy pisze się właśnie pod swój typ :grin::grin::grin:
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Napisał totalne bzdury byleby pasowało pod jego X1. Tak wymieniał jak to Chelsea grała z elitą, a nie napisał chociażby tego, że dwa razy wygrali z City, no i przede wszystkim nie podał wyników Arsenalu, żeby można to jakoś porównać. Ale okej - niech tak ludzie dalej piszą i wprowadzają resztę w błąd. Następnym razem tak samo nastukam jakieś niestworzone rzeczy i kompletne bzdury żeby tylko pasowały pod to co będę grać i wio... :cool: Jak się nie wie co napisać to się nie pisze nic - a nie wrzucić dwa zdania bzdur byleby pasowało pod podany typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Fenomenalny sezon ligowy mam już za sobą. Nowy mistrz, prawdopodobne 5 zespołów LM. Wiele pytań, które stawialiśmy sobie w przed czy w trakcie tej kampanii otrzymały swoją odpowiedź na murawie. Zostało jednak jedno nad, którym zastanawiają się wszyscy fanatycy piłki nożnej. Co dalej z Wengerem? Osobiście trudno mi odpowiedzieć co stanie się z tym Panem jednak dzisiejsze spotkanie można nam dać małą podpowiedź. Francuski Manager wypadł z top4 i tak naprawdę sezon jest dla niego przegrany. Jedyną opcją żeby jakoś przekonać kibiców &quot;The Gunners&quot; jest dziś wygrać FA Cup na Wembley. Czy jednak ekipa &quot;Kanonierów&quot; ma warunki sportowe, aby pokonać nowo koronowanego mistrza Anglii? Wydaję mi się, że mają argumenty... żeby powalczyć. Niestety lub też stety nie widzę dzisiaj dla nich zbyt dużych szans, aby walczyć z ekipą Conte jak równy z równym. Zacznijmy może od aspektów czysto sportowych, a mianowicie od kadry. Tutaj warto wspomnieć, że w ekipie &quot;The Blues&quot; cały żelazny skład, który grał przez cały sezon jest gotowy do gry. Jedynym zawodnikiem z, którego nie będzie mógł skorzystać Conte to Loftus-Cheek, który i tak nie dostał wielu szans na grę w tym sezonie. Większy ból głowy przed tym spotkaniem będzie doskwierał Wengerowi, któremu wypadł przede wszystkim Kościelny, a pod znakiem zapytania stoi występ drugiego stopera - Mustafiego. W tym sezonie obie ekipy grały przeciwko sobie tylko w lidze i raz wygrywali jedni, a raz drudzy. Tutaj warto wspomnieć, że od porażki na The Emirates (0:3) Conte przeszedł na grę 3 obrońcami, która potem przyniosła mu mistrzostwo. W rundzie wiosennej &quot;The Blues&quot; pewnie wygrali u siebie 3-1. Najważniejszą rzeczą nad, którą warto się dzisiaj skupić jest jednak psychika i atmosfera jakie panują w obu ekipach. Chelsea zrobiła to co miała, wygrała ligę poprawiając rekord zwycięstw w jednym sezonie i tak naprawdę oni dzisiaj na Wembley przyjeżdżają na pełnym luzie. Jeżeli uda im się wygrać to dołożą kolejną cegiełkę do genialnego sezonu jednak presja na nich nie jest zbyt duża. Przegrają to angielskie dzienniki popiszą o tym przez parę dni jednak za miesiąc już nikt nie będzie o tym pamiętał. Zupełnie inaczej wygląda sprawa w ekipie Wengera. Nie dość, że jego pozycja nie jest pewna co wie każdy człowiek interesujący się futbolem to jeszcze genialna końcówka sezonu w lidze nic im nie dała. Takie coś potrafi odbić się na szatni. Kanonierzy wjeżdżają dzisiaj z nastawieniem, że muszą wygrać i właśnie myślę, że to może ich zgubić. Ratowanie całego sezonu jednym spotkaniem zazwyczaj źle się kończy w szczególności, że będą grali dzisiaj z mistrzem Anglii, który gra niesamowicie skuteczną piłkę. Dla mnie zwycięzca jest dzisiaj jeden i dlatego gram w stronę CFC.

Chelsea - 1.72/unibet
⛔
Jest jednak jeden człowiek w Arsenalu, który mimo sezonu bez sukcesów udowodnił, że jest piłkarskim geniuszem. Alexis, bo o nim mowa jest już jedną nogą w Monachium jednak nie wydaję mi się, żeby miał przejść obok tego meczu obojętnie. W tym sezonie zostawiał już 100% siebie na boisku i dziś zapewne zrobi to samo. Co może dziwne, ale nie szukam jego bramki, bo tak jak wspominałem jestem zdania, że Chelsea rozbije dziś Arsenal, a szukam karteczki dla niego. Nie uważam go za żadnego wandala, ale wydaję mi się, że dziś może wyjść z niego frustracja całym tym sezonem. Jakieś chamskie podcięcie czy &quot;bójka&quot; z przeciwnikiem myślę, że są możliwe. Dlatego delikatnie polecam spróbować.
Alexis Sanchez otrzyma kartkę, a Arsenal przegra - 7/unibet ⛔
 
areck 213

areck

Użytkownik
Chelsea dzisiaj to bierze.
Po pierwsze, na ten moment dysponują mocniejsza kadra od Arsenalu. Oprócz Alexisa (dzisiaj pewnie zagra ale nie może być gotów na 100%), oraz Koscielnego (nie zagra z powodu kartek) nie widzę w kadrze nikogo kto miałby w Chelsea miejsce w 11 (Ozil nie pasuje do systemu). Chelsea jest silniejsza, ma rozwijającego się trenera-geniusza taktycznego a nie zwijającego się Wengera. W lidze w drugim meczu Kanonierzy nawet przez chwilę nie zagrozili The Blues, pewne 3:1 (a stracona bramka przy 3:0 skutkiem dekoncentracji). Oczywiście, ostatnio Arsenal nieco podkręcił tempo (5 zwycięstw z rzędu), jednak każde zwycięstwo z drużyną grającą o nic. (ManU skupione na LE). A gdy przyszło im grać z kimś o podobnym do Chelsea potencjale, to było 0:2 z Tottenhamem.
3:0 dla Arsenalu vs CFC w tym sezonie było w innej epoce (wrzesień, początek Conte, granie 4-5-1, stare dzieje), więc opierać się na tym można wyłącznie szukając na siłę argumentów w stronę Kanonierów. Chelsea od tamtego meczu gra 3-4-3, jest obecnie zdecydowanie najlepszą drużyną na wyspach, są w formie, bez kontuzji. Arsenal na grę z trójką obrońców przestawił się kilka tygodni temu, więc nie może to tak dobrze funkcjonować. Poza tym absencje (Kościelny, + nieprzygotowani na 100% Alexis, Mustafi, brak Gabriela) mogą spowodować wyjście w obronie Holding, Mertesacker, Monreal. Nie ten poziom.
Motywację oba kluby będą miały podobną (Chelsea ostatni FA Cup 5 lat temu, jak wygrywali LM), także zadecyduje potencjał kadrowy + taktyczny, w obu widzę zdecydowaną przewagę Chelsea.
Sam pograłem tydzień temu po 1,98 (w momencie czerwonej dla Kościelnego z Evertonem ;) ), ale obecne 1,78 (1x, betsafe) też jest do gry.
Chelsea win 1,78 7/10 ⛔
Chelsea -1.0 2,41 1xbet 5/10 ⛔
Chelsea -1,5 3,0 unibet 3/10(HOLDING MERTESACKER MONREAL) ⛔⛔

// Holding Mertesacker Monreal, stawka więc na Chelsea win 9/10 ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Arsenal - Chelsea 12
Typy:
powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 1.42 ✅
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.73 ✅
powyżej 11.5 rzutów rożnych @ 2.20 ✅
buk: unibet

A ja na to spotkanie wybieram rzuty rożne. Arsenal po tak słabym i nie udanym sezonie w tym spotkaniu gra o honor. Chelsea natomiast chce pokazać, że nie liczyło się tylko w lidze, ale także na pucharowym krajowym podwórku. Spodziewam się świetnego widowiska z dużo ilością akcji podbramkowych i rzutów rożnych. Gdy spojrzymy na statystyki bezpośrednich spotkań to w ostatnim spotkaniu oba zespoły nabiły razem 23 rzuty rożne!. Jednak gdy spojrzymy na kolejne mecze to również padało ich całkiem sporo: 10,13,10,8,8,4 itd itd. Spójrzmy jeszcze na ostatnie pięć spotkań każdej z drużyn pod względem rzutów rożnych, Arsenal: 4,17,6,5,5. Chelsea: 11,8,8,8,4. Dziś jest to mecz finałowy, a więc niema żadnego rewanżu. Dziś trzeba zagrać w 200% i na koniec sezonu dać z siebie wszystko. Na dodatek są to Derby, a więc tym bardziej nie trzeba tutaj nikogo mobilizować. Oprócz goli liczę właśnie na sporą ilość rzutów rożnych.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Nikt bts&#39;a nie proponuję? Chelsea tak na dwa razy w defensywie niby Kante czyści ale pojawiają się dziury w obronie, Arsenal bez Kościelnego. No, a co do ofensywy to obie mają bardzo dobre linie nie sądzę żeby któraś ekipa mogła tu wygrać do zera lub mecz bez bramek, tym bardziej, że Arsenal ostatnio wydaje się być w lepszej formie, a zawodnicy CFC powinni zrobić swoje.
bts @1.63 unibet
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, The Emirates FA Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Chelsea powyżej 6,5 roznych
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Analiza: Przed nami finał pucharu Anglii. Chelsea jest uznawana faworytem i trudno się z tym nie zgodzić. Grają mądrze, są zorganizowani i potrafią strzelać bramki. O Arsenalu ciężko cokolwiek powiedzieć, bo są zbyt nieprzewidywalni. Dzisiaj mogą dostać kilka bramek a równie dobrze mogą zagrać jak równy z równym. Dlatego nie stawiam rezultatu.Wydaje mi się ze Chelsea będzie raczej kontrolować grę , mają moc w ataku i z pewnością stworzą sobie wiele sytuacji. Co więcej łapią sporo różnych w spotkaniach. Przeciwko takiemu rywalowi , który jest dodatkowo osłabiony w obronie, powinni zdedycydowanie przyspieszyć tempo. Arsenal gra trzema obrońcami, trudno powiedzieć czy ustawienie jest lepsze niż poprzednie czy też zostało poniekąd zastosowane z przymusu. Jedno jest pewne ze boki są słabo obsadzone i tam szukałbym szansy Chelsea. The Blues dysponują szybkimi skrzydlami wiec myślę że to wykorzystają.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar FA
Spotkanie: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
Godzina: 18:30
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,15
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w Anglii a konkretnie finał Pucharu Anglii i do zdobycia ostatni w tym sezonie Puchar. Ten sezon dla jednej był świetny a dla drugiej był fatalny. Mowa tutaj o tym, że Chelsea zagrała genialny sezon wygrywając ligę Angielską z bardzo dużą przewagą nad resztą zespołu. Arsenal ten sezon przegrał na każdym froncie, w lidze mistrzów zostali rozbici przez Bayern a w lidze Angielskiej zajęli dopiero 5 miejsce nie awansując do ligi mistrzów w następnym sezonie i zagrają TYLKO w lidze europejskiej. Dziś jest możliwość aby lekko ten sezon uratować jeśli wygrają Puchar Anglii. Dziś typuję na zwycięstwo Chelsea i obie drużyny strzelą gola. Mój typ jest związany z tym, że obrona Arsenalu jest dziurawa a dziś dodatkowo będzie osłabiona z powodu braku podstawowych obrońców. Dlatego o bramki dla Chelsea można być spokojnym, grają kapitalnie w ataku i coś na pewno ustrzelą. Arsenal w przodzie także ma świetnych piłkarzy takich jak Sanchez, Ozil czy Welbeck i jeśli będą chcieli wygrać ten Puchar muszą zaatakować.
Powodzenia.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Szkoda, że wcześniej nie odpisałeś. Twoja analiza? Gościu... jeszcze raz Ci powtórzę - napisałeś bzdury. Twój argument był taki, że Chelsea grała przeciętnie z elitą, gdzie nie podałeś informacji, że Arsenal z tą samą elitą ugrał połowę punktów mniej - specjalnie tego nie podałeś, bo wtedy &quot;analiza&quot; nie pasowałaby pod typ, a że pewnie nie miałeś/nie wiedziałeś co innego napisać, to nastukałeś takie bzdury. Twoja analiza trafna? A co tam &quot;trafiłeś&quot;? ???? To że wszedł Ci typ nie znaczy, że ta &quot;analiza&quot; była dobra. Gratulacje wygranej.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
rare, cieszę się, że jako jeden z nielicznych zarobiłeś na tym meczu. Masówka na Chelsea się nie udała. Jednak tak jak wspomina kolega wyżej, Twoja analiza była średnia. Użyłeś jednego argumentu, ja użyłem trzech w stronę Chelsea. Wydaję mi się, że moja analiza była dużo lepsza... ale nie okazała się trafna. Dobra analiza nie zawsze równa się zarobionym pieniądzom. Nie mniej jednak gratuluje i zapraszam w kolejnym sezonie do tego działu. Jeżeli macie sobie nawzajem coś do powiedzenia to piszcie PW. Pozdrawiam i zapraszam w kolejnym sezonie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom