>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[FINAŁ] Real Madryt - Liverpool [26.05.2018 20:45] - Stadion Olimpijski Kijów

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Real Madryt - Liverpool
KURSY
2.25 - 3.65 - 3.05

lvbet

droga do finału
baza wyników

Droga do finału dla obu zespołów nie była łatwa. Można psioczyć na styl gry, można narzekać na sędziów. Trzeba zapomnieć o tym... To jest finał, a każdy finał rządzi się swoimi prawami.
Dla Królewskich będzie to 4 finał w ostatnich pięciu latach. Coś niesamowitego. The Reds ostatni raz w finale grało w 2007 roku ulegając Milanowi.
Czy macie swojego faworyta? Czy Zidane i jego chłopaki sięgną po trzeci puchar z rzędu? Czy może Salah, Mane i Firmino okażą się lepsi?


ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PISANIA ANALIZ ORAZ PODZIELENIA SIĘ CENNYMI INFORMACJAMI ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już w luźnej dyskusji się wypowiedziałem na temat finału. Sprawa wygląda tak, że Klopp jest podobno specem od przegrywania finałów, za to Real wiadomo... Szczerze to już każdy, a pewnie większość ma dość wygrywania przez Galaktycznych, oby kolej przyszła na Liverpool, ale to mogą być tylko marzenia ściętej głowy.
Co by nie mówić finały rządzą się swoimi prawami i Real bez wątpienia tutaj jest słusznym faworytem, ale serce podpowiada na Liverpool. Marzą mi się karne i jakiś arcyciekawy mecz w Kijowie. Najsłuszniejszym typem wydaje się być tutaj over bramkowy, bo obie drużyny grają na Tak!, a ich defensywna no nie oszukujmy się nie jest najwyższych lotów.
Over 3 - 1,79 na ten moment...
Rozum za Realem, serce za Liverpoolem.
Muszę pochwalić, że mnie wyprzedziłeś z tematem :eek:kay:! Tylko raz miałem wpadkę w 2014 ???? .
2017 https://forum.bukmacherskie.com/threads/final-juventus-real-madryt-03-06-2017-20-45-millenium-stadium-w-cardiff.145661/
2016 https://forum.bukmacherskie.com/threads/final-real-atletico-28-05-2015-mediolan.133385/
2015 https://forum.bukmacherskie.com/threads/final-juventus-barcelona-06-06-2015-berlin.121558/
2013 https://forum.bukmacherskie.com/threads/final-borussia-dortmund-bayern-monachium-25-maj-wembley-anglia-20-45.91527/
2012 https://forum.bukmacherskie.com/threads/final-bayern-monachium-chelsea-londyn-19-05-2012-20-45-allianz-arena.75792/
2011 https://forum.bukmacherskie.com/threads/final-manchester-united-fc-barcelona-28-maja-2011-sobota-wembley.58965/
2010 https://forum.bukmacherskie.com/threads/bayern-monachium-vs-inter-mediolan-final-22-05-2010.44507/
 
T 33

trm

Użytkownik
Tak jak Adamo80 pisze trzeba przy typowaniu brać pod uwagę czynnik stronniczego sędziowania. Mamy finał Hiszpania - Anglia czyli chyba najciekawsza kombinacja pod względem marketingowym. Ciężko wytypować, kto tym razem będzie wspierany, bo jedna i druga drużyna w tym sezonie ma bardzo duża &quot;szczęścia&quot; w fazie pucharowej.
Może jakiś karny zagwiżdżą? Dla Realu pod tym względem obowiązują inne przepisy, a Liverpool obronę ma momentami dosyć wesołą. Z tym że chyba warto byłoby dla podbicia pójść w stronę karnego dla Realu, bo przeciwko nim dyktują jedenastki raz na ruski rok.
Jakby co to ten post jest na serio. Jakiś ciekawszy typ na szybko chciałem opisać poza overami, które wydają się być oczywistością.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zapowiada się bardzo emocjonujący finał, mam przeczucie, że będzie to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy mecz finałowy ostatnich lat, obie ekipy mega ofensywne, mam nadzieję, że nikt tu nie będzie kalkulował tylko pójdą na wymianę ciosów, a wtedy może być wynik hokejowy, czyli to co kibice kochają najbardziej. Dlatego wydaje mi się, że typ na bramki można śmiało pobierać, tak samo jak na rzuty rożne, obie ekipy są maszynkami do ich nabijania, oby tylko w miarę padła pierwsza bramka to mecz się otworzy. Jako kibic Realu oczywiście wierzę ich końcowy triumf i zdobycie 3 pucharu pod rząd co by było niesamowitym wyczynem, ale też zdaję sobie sprawę, że Liverppol może być najtrudniejszym przeciwnikiem z ich ostatnich finałów, głównie ze swoją nieobliczalnością. Na tą chwilę widzę następujące typy:
Główne:
powyżej 3 goli @1,8 1xbet
Real zdobędzie Puchar @1,725 1xbet
obie strzelą @1,435 1xbet
powyżej 10, RR @1,9 Unibet
Za drobne dla lepszego oglądania:
obie strzelą w obu połowach @9,0 Unibet
powyżej 11,5 RR @2,48 Unibet
powyżej 12,5 RR @3,35 Unibet
powyżej 13,5 RR @4,7 Unibet
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ode mnie idzie coś takiego:
Real win @2.25 (UWAGA KURSY SPADAJĄ!)
Real powyżej 1.5 gola @1.8
lvbet


Gdy Real wyeliminował Juventus, to już wtedy napisałem, że Królewscy wygrają puchar. Oczywiście chciałbym aby było inaczej, ale tutaj chodzi o pieniądze, więc nie można okazać uczuć i trzeba być twardym, mimo że nie jestem sympatykiem Realu, i wolałbym aby &quot;uszatek&quot; trafił do drużyny z miasta Bitelsów. To co wyprawia czasami obrona The Reds to jakiś śmiech na sali. To jest jeden z głównych powodów, dla których Real jest faworytem według mnie.
Dla Królewskich będzie to 4 finał na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Liverpool ma znakomity atak w postaci Salaha, Mane i Firmino. Druga linia i defensywa jest na pewno gorsza od Realu. Z ławki Real na pewno ma większe możliwości.
Na temat sędziowania i wszystkich kontrowersji nie zamierzam się wypowiadać.
Nie widzę osłabień w obu ekipach, więc jestem pewniejszy Realu. Nie mam zaufania do defensorów The Reds, i Królewscy to obecnie najlepsza ekipa na globie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak już sobie tak piszemy na szybko to dla mnie czysty Real i AH:-1 na Real. Nie chodzi o stronniczość tylko o to, że w obronie i środku Real bije na głowę Liverpool - ma tam bardziej wyrachowanych, doświadczonych zawodników. W Realu każdy może strzelić bramkę łącznie z obrońcami jak Ramos czy Marcelo. Przewagą Liverpoolu jest dla mnie Salah który w obecnej formie jest szybszy od Ronaldo, ale sam Salah nie wygra finału z Realem. To nie Roma czy City. Jest to jednak finał - zagram pewno jakiś jeden bet normalną stawką - bardziej do oglądania niż obstawiania. Po za tym jest jeszcze kawał czasu. Kontuzje itd zobaczymy...
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Witam.
Wczoraj zainteresował mnie artykuł (nie będę pisał na jakiej stronie) odnośnie... religii 3 podstawowych graczy w drużynie Kloppa. Chodzi o Mane, Salah&#39;a oraz Emre Can&#39;a, którzy są praktykującymi muzułmanami. Kilka słów więcej na ten temat... Ramadan trwać będzie od 15 maja do 14 czerwca... Finał LM mamy 26 maja czyli dokładnie 11-go dnia ramadanu... W całym tym okresie muzułmanie nie mogą jeść ani przyjmowac napoi od zmierzchu do świtu... Jedynie przed wschodem słońca mogą zjeść i napić się przed całodziennym postem... W związku z czym sen jest również nie taki jak powinien... Salah już kiedyś miał podobną sytuację w drużynie Chelsea podczas okresu przygotowawczego, oczywiście nie odpuścił jednego i drugiego... Jak sam przyznał czuł duży spadek energii na treningu - raczej nic dziwnego... :facepalm: Do czego zmierzam? Jak będzie - okaże się niebawem, natomiast sam fakt, iż Liverpool mógłby stracić takich zawodników w tak ważnym meczu daje do myślenia co do przebiegu spotkania... Chyba, że Klopp ma już jakieś rozwiązanie... i np 30min gry ww zawodników na 100% a później zmiany...:cwl: (mija się z celem...). Napisałem o tym pod kątem grania typów już dziś na ten mecz... Myślę, że warto się wstrzymać i poczekać na info odnośnie tych zawodników czy wystąpią w meczu, a jeśli tak to na ile % będą to Ci sami zawodnicy z przed ramadanu... Odpowiedzi pod kątem rasistowskim nie potrzebne tutaj... Po prostu uważam, iż wzmianka warta uwagi... Jak zatem będzie? 26 maja dowiemy się zapewne... Oczywiście mam nadzieję, że zawodnicy &quot;jakoś&quot; (...?) pogodzą ten fakt i zobaczymy dobry mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Edit: poniżej link do brytyjskiego dziennika THE SUN, jeśli ktoś twierdzi że to bzdury...

https://www.thesun.co.uk/sport/football/6143318/mo-salah-liverpool-roma-ramadan-fast/
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Real vs Liverpool. Real win 2.25 fortuna Awans Real 1.67 fortuna , BTS pewnie kolo 1.5 fortuna
Liverpool ladnie sie zaprezentowal i jak wygra ucieszy mnie ten wynik . ale jak mialbym typowac to Real to bierze bo jest po prostu lepsza ekipą i doswiadczenie w finalach wyjdzie. Ogolnie najlepiej ominac ten mecz, kupic Laysy , piwko i ogladac nie obstawiajac w necie. Srac na ramadan, muzulmanie - nie cierpie ich religii, bo nie dosc ze jest durna to jeszcze Mahomet sypial z 9 latkami .. no i khalifat tez sie wzial od tych brudow.. jak ma byc 3 wojna swiatowa to za 100 lat wlasnie z nimi bo sie mnoza te ciapate jak mrowki .
https://www.meczyki.pl/newsy/ale-wpadka-uefa-wlasnie-oglosila-na-swojej-stronie-zwyciezce-tegorocznej-ligi-mistrzow-zdjecie/80819-n
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam.
Wczoraj zainteresował mnie artykuł (nie będę pisał na jakiej stronie) odnośnie... religii 3 podstawowych graczy w drużynie Kloppa. Chodzi o Mane, Salah&#39;a oraz Emre Can&#39;a, którzy są praktykującymi muzułmanami. Kilka słów więcej na ten temat... Ramadan trwać będzie od 15 maja do 14 czerwca... Finał LM mamy 26 maja czyli dokładnie 11-go dnia ramadanu... W całym tym okresie muzułmanie nie mogą jeść ani przyjmowac napoi od zmierzchu do świtu... Jedynie przed wschodem słońca mogą zjeść i napić się przed całodziennym postem... W związku z czym sen jest również nie taki jak powinien... Salah już kiedyś miał podobną sytuację w drużynie Chelsea podczas okresu przygotowawczego, oczywiście nie odpuścił jednego i drugiego... Jak sam przyznał czuł duży spadek energii na treningu - raczej nic dziwnego... :facepalm: Do czego zmierzam? Jak będzie - okaże się niebawem, natomiast sam fakt, iż Liverpool mógłby stracić takich zawodników w tak ważnym meczu daje do myślenia co do przebiegu spotkania... Chyba, że Klopp ma już jakieś rozwiązanie... i np 30min gry ww zawodników na 100% a później zmiany...:cwl: (mija się z celem...). Napisałem o tym pod kątem grania typów już dziś na ten mecz... Myślę, że warto się wstrzymać i poczekać na info odnośnie tych zawodników czy wystąpią w meczu, a jeśli tak to na ile % będą to Ci sami zawodnicy z przed ramadanu... Odpowiedzi pod kątem rasistowskim nie potrzebne tutaj... Po prostu uważam, iż wzmianka warta uwagi... Jak zatem będzie? 26 maja dowiemy się zapewne... Oczywiście mam nadzieję, że zawodnicy &quot;jakoś&quot; (...?) pogodzą ten fakt i zobaczymy dobry mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Tyle ode mnie. Pozdrawiam
To lepszy post to luźnych rozmów niż tutaj... Odpowiem - znam ten temat, kiedyś grałem spotkania gdzie byli tacy zawodnicy i w najmniejszym stopniu nie wpływało to na ich kondycję i formę. Mówili, że przestrzegają ramadanu, ale żadnego postu nie było po nich widać. Jeszcze kiedy indziej dostał jakiś odpuszczenie postu przez ich jakiegoś przywódcę religijnego... Generalnie jak grali forma nie odbiegała od normy. Zdarzało się, że paru w ogóle nie grało w tym czasie, ale to raczej w ligach. Nie pamiętam żeby to było w ważnych meczach LM czy ważnych meczach reprezentacji.
Tu masz link do tematu do luźnych rozmów:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-final-real-madryt-liverpool-26-05-2018.151828/
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Wchodząc tutaj spodziewałem się ślepego nastawienia w stronę Realu ale nie sądziłem, że momentami zakrawać ono będzie o durnotę. Zaglądam tutaj rzadko ale widzę, że niektórzy mentalnie nie ruszyli się ani o milimetr. Tak adamo80 wiem, pewnie sądzisz iż Cię nienawidzę ale na prawdę parsknąłem jak zobaczyłem Twoje handi na Real. Nie dlatego, że to typ zły(choć z nim się nie zgadzam) ale dlatego, że niczego innego się nie spodziewałem. Spodziewałem się również jakieś niesamowitej głupoty no i proszę:
Przewagą Liverpoolu jest dla mnie Salah który w obecnej formie jest szybszy od Ronaldo, ale sam Salah nie wygra finału z Realem. To nie Roma czy City.
ale o tym później.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na wstępie powiem, że Realu nie cierpię a jako że Liverpool jest z Anglii to liczę na ich wygraną. Niemniej jednak mam nadzieję, że moje rzeczowe i przyziemne argumenty do Was trafią. Nie, &quot;Bo to Real&quot;, &quot;Bo to finał&quot;, &quot;Bo Ronaldo&quot;, &quot;Bo sędziowie za Realem&quot;, &quot;Bo Real wyeliminował moją ulubioną drużynę&quot;, &quot;Bo Klopp przegrał wszystkie ostatnie finały&quot; do takich nie należą.
Prześledźmy Real. Dwumecz z Bayernem to jeden wielki żart, powiedzmy sobie szczerze. W Monachium obie drużyny zagrały tak słabo, że żadnej z nich ten finał się nie należy(Kuipersowi za to jak sędziował też powinno się oberwać). Chaos, kopanina, spartolone najprostsze podania z jednej i drugiej strony. Rewanż na Santiago a Real znowu ma kupę w gaciach od 60ej minuty. Bayern spokojnie mógł wcisnąć gola. Równie dobrze Ronaldo mógł zamknąć dwumecz zepsutą setką ale to była tylko wisienka na torcie. W pierwszym meczu jedyne co pokazał to strzał w trybuny a w drugim choć było lepiej to i tak zagrał słabo. W ogóle cały jego sezon jest słaby i memiczny gol w Turynie tego nie zmieni. Prawda jest taka, że rok temu Real dostał półfinał od sędziów a w tym roku prezenty rozdawali sami Monachijczycy. O ile Rafinhie jestem w stanie zrozumieć tak to co zrobił Ulreich to kryminał i proszę się tu nie sugerować pismakami bo Tolisso nie był tutaj winny. Real sam z siebie strzelił w tym dwumeczu dwa gole i w obu brał udział Marcelo. Tak, jeśli mam wskazać najważniejszy i najsilniejszy punkt tej drużyny to będzie Brazylijczyk, który od paru lat okupuje stanowisko najlepszego LO i cały czas udowadnia dlaczego tak jest. Obok niego są niezawodni Modric/Kross, Ramos i tu może zaskoczę ale źle bym się czuł gdybym nie wspomniał o Vasquezie. No dobra ale idźmy dalej. Dwumecz z Juve - fantastyczny występ w Turynie i baaaardzo słaby rewanż. PSG? Dajcie spokój. Paryżanie z taką ilością problemów na boisku jak i poza nim byli groźni tylko na papierze. Zrozumcie, to nie jest ten Real, ta maszynka, ja nie widzę u nich tego głodu pucharu, który widziałem kiedyś. Trudno oczekiwać takiej pasji od ludzi, którzy wygrali wszystko i to po kilka razy ale mimo, że jest, to ta chęć jest niczym w porównaniu do tej, którą widać u The Reds.
I tu chciałbym wrócić do zacytowanego wyżej zdania. CZY WY SERIO SĄDZICIE, ŻE LIVERPOOL TO TYLKO SALAH?(albo, że City jest gorszym przeciwnikiem niż tegoroczny Real?) WAKE UP!!! Zarówno z Romą jak i City cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody. Nie rozumiem dlaczego każdy spuszcza się nad bramkami Salaha a nikt nie dostrzega tego jaką robotę w środku odwala Henderson z Milnerem. Odbiory, rozprowadzanie gry, świetny przegląd pola, charakter, 150% zaangażowania. Tu mamy jeszcze Wijnalduma, który dał fantastyczną zmianę na Anfield. Serio obejrzyjcie sobie tamten mecz i ogarnijcie grę środkowej linii. Obrona? Tak, zdarza im się odwalić straszną głupotę ale tak na prawdę takie zdanie pasuje do każdej drużyny poza Atletico. Poza tym mamy bardzo solidnego van Dijka, do pary Lovrena/Klavana/Matipa z których Klopp wykrzesał wiele no i moja ulubiona część. Robertson, który przebojem wdarł się na lewą stronę Liverpoolu oraz Alexander Arnold, który pokazał Guardioli, że opieranie taktyki na jego pozycji nie jest odpowiednią drogą. Liverpool gra ładnie, dokładnie i skutecznie. Nie popadajcie w stereotypy z tą obroną bo wiele się w niej poprawiło. Nie wiem jak Salah i Mane podejdą do sprawy Ramadanu ale wiem, że The Reds wyjdą bez kompleksów(nie chodzi o dowodzenie Kloppa a o ich faktyczne umiejętności) i &quot;na pełnej&quot;.
Podsumowując. Real jako drużyna mnie nie przekonuje. O ich lepszych wynikach świadczą tylko indywidualności. Liverpool z kolei to kolektyw. Drużyna, której zaangażowanie w finale będzie o wiele większe. Przykro mi ale aspekty psychiczne wciąż traktuję jako przyziemny argument. Ścieżka jaką przeszły obie drużyny w LM jest prosta do porównania. Trzy dwumecze bez większego stresu w przypadku The Reds oraz 2x nerwowe 30 minut w wykonaniu Realu a pokonanie City czy Romy nie jest niczym gorszym niż pokonanie Juve czy Bayernu. Dlatego idę w stronę Liverpoolu. Paradoksalnie odradzam grać zakład pt. Liverpool zdobędzie puchar. Jeśli to zrobi to odbędzie się to w 90 minut. Na dłuższym dystansie Real ma przewagę co pokazał chociażby w finale z Atletico. Niemniej jednak Real to wciąż Real dlatego idę w bardzo satysfakcjonujące mnie
Liverpool DNB @2.15 Unibet
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Real @ 2,25 Fortuna
Niestety jako kibic Barcy nie mam złudzeń. Już wielu próbowało na Atletico a potem Juve i nici z tego. Doświadczeniem to sam Ramos zjada cały Lvpool plus trenerzy i kibice. Tyle.co już zagrał finałów to ja dziękuję. Druga linia i obrona zezre Liverpool. To dla.mnie najłatwiejszy finał.do.przewidzenia w tym wieku conajmniej. Chyba nigdy nie było aż takiej dysproporcji w doświadczeniu i cwaniactwie finalistow. No właśnie może ostatni raz to Milan-Lvpool ale nic dwa razy się nie zdarza. To był mecz jeden na 50lat. Zidane zrobil maszynkę graczy bez psychiki na LM i mamy pozamiatane. Ramos kilka razy skubnie Salaha, że.pewnie mu się gry odechce. Trzeba korzystać bo.pewnie w dniu meczu to kurs na Real spadnie gdzieś do 1,7, teraz mamy taki z dogrywka i karnymi.

Kolega wyżej porównuje ścieżki obu ekip. Porównajmy przeciwko jak doświadczonym drużynom i trenerom gral Real a z jakimi Lvpool. Przecież City to na poważnie się traktować nie da. To ciągle jest zbieranina i gwiazdorzy bez jaj. Założę sie, że Lvpool by nawet dwóch goli nie strzelił Juventusowi.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Chłopaki wszystko opisali powyżej. Nic tylko grać na Real. Od zawsze Dortmund Kloppa czy teraz Liverpool kojarzą mi się z genialną ofensywą i kupą w obronie. Przecież to co robiła obrona The Reds w Rzymie to jest poziom naszej ekstraklasy. Casemiro na DP plus generał Ramos na czele obrony to będzie mur nie do przejścia dla trio SMF. Sergio czy Varane parę razy sprowadzą na ziemię filigranowego Salaha i jak ktoś napisał straci zapał do gry. Atak może na obecną chwilę ma lepszy Liverpool, Ronaldo zawsze może strzelić hat tricka, ale Benzemy nie traktuję poważnie. Strzelił 2 bramki, więc następne na jesieni w innym klubie. Pomoc, obrona na korzyść Realu. Puchary wygrywa się obroną, nie atakiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
To ogromna szansa dla trenera Kloppa i jak dla mnie jej nie odpuści. Maszyna do strzelania goli Salah, ma dużą motywacje do tego by strzelić dla swojej drużyny i wygrać. Ja nie mam złudzeń Liverpool na potencjał, aby wygrać ten finał ligi mistrzów. Jestem w stanie postawić na you&#39;ll never walk alone. To będzie ciężki mecz, lecz Liverpool jak dla mnie ma większą siłę ciągu niż przereklamowany już REAL...
 
okomat 2

okomat

Użytkownik
Real jak już to wszędzie mówią - jest stworzony do tych rozgrywek, jednak jeśli o zeszłych latach można powiedzieć, że grali świetną piłkę, tak teraz wydaje mi się, że tej drużynie czegoś brakuje. Kto jak kto, ale Liverpool jest tak nieobliczalny, że są w stanie wygrać ten mecz. Klopp ma trzeci finał w europejskich pucharach, a jak to mówią - do trzech razy sztuka. Gra w obronie Liverpoolu zmieniła się odkąd przyszedł Van Dijk. Lovren to nadal nie ten poziom, ale jeśli zagrają tak jak z City w pierwszym meczu to wszystko jest możliwe.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
1 gol w meczu - Liverpool @2,10
1 połowa - Liverpool @3,45

Nie wiem kto wygra w tym meczu. Faworytem jest Real ale to jest jeden mecz i tutaj widzę szanse Liverpoolu. Cały typ opieram o grę i przygotowanie do meczu Liverpoolu.
Jak wszyscy wiemy Kloop bazuje na morderczym presingu i tłamszeniu rywala. Zawodnicy biegają jak wściekłe psy od obrońców po #9 Firmino. Tak zrobili z City, tak zrobili z Roma, tak zrobili z Porto i nie widzę powodu dlaczego tutaj tak nie ma być tym bardziej, że Liverpool w lidze mimo wszystko ma bardzo dobrą sytuacje i wszystkie przygotowanie pójdą w Lige Mistrzow. Liverpool ma do rozegrania tylko 2 spotkania w lidze i praktycznie 2 tygodnie przerwy do finału. Daje to Kloopowi ogromny komfort w przygotowaniach do tego ostatniego, najważniejszego spotkania. Tak jak w ostatnich meczach siły starczało na 60-70 min jak z Roma u siebie, to tutaj na świeżości mogą cały mecz tak pociągnąć. Będzie to najważniejszy mecz życia dla tych chłopaków, umiejętnościami pewnie odstają nie liczyć pierwszej linii ale ambicją i wybieganiem na pewno nie.
Na finał być może jakąś dyspozycje złapie Clyne, który mimo wszystko byłby chyba w optymalnej formie lepszym wyborem niż młody Arnold. Emre Can przy stylu Liverpoolu będzie bardzo ważny i pewnie jak będzie zdrowy to zagra zamiast Wijnalduma. Niedostępny będzie tylko Ox.
Real gra jeszcze 4 mecze ligowe. Oczywiście nie będą się forsować ale jednak w przeciwieństwie do Liverpoolu mają troche mniejszy komfort. Tracili jako pierwsi bramki w Paryzu i Monachium, nie zawsze wchodzą w mecz dobrze i jakby nie patrząc oni już to 3 razy wygrali. Nie mówię, że nie zależy im na tym ale porównajcie sobie sytuacje graczy Realu i Liverpoolu. Jedni grają w finale co roku a drudzy może jedyny raz w życiu.
Także ja liczę na to, że gracze z Anfield będa do tego meczu perfekcyjnie przygotowani kondycyjnie. Na tym bazują i im więcej sił będą mieli tym większe szanse zdobycia trofeum.
Real pewnie też będzie świetnie przygotowany ale różnica jest taka, że ich gra się na tym nie opiera.
Wszystko rozstrzygnie boisko. Będzie kapitalny finał
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie popadajcie w stereotypy z tą obroną bo wiele się w niej poprawiło.
Generalnie fajny post. Wreszcie analiza dotycząca 2 zespołów, a nie tylko jednego. Mam tylko zastrzeżenia do oceny środka i obrony Liverpoolu - skoro jest tak dobrze jak mogli dopuścić do tego co się działo w ciągu ostatnich 30 min. w Rzymie ? Przecież Roma miała zmasowany atak. Niewiele brakło aby doszło do dogrywki... Pewnie i Real też się ostro u siebie bronił w końcówce, ale jest jednak różnica między Romą a Bayernem. Sam fakt do czego dopuścił Liverpool nie świadczy o nim dobrze. I to co pisałem wcześniej - w Realu KAŻDY łącznie z obrońcami umie strzelać bramki, a niektórzy jak np. Ramos wyspecjalizowali się w świetnych główkach. Różnica między Realem, a Liverpoolem jest taka, że ci pierwsi to artyści, a ci drudzy to świetni rzemieślnicy, ale tylko rzemieślnicy... a przejście PSG czy Bayernu to była wielka sztuka i owszem City nie dorównuje ani Bayernowi ani PSG (w mojej opinii)
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Prosze luzne przemyslenia bez typow umieszczac w dziale &quot;luzne rozmowy&quot;. Kolejne posty jednozdaniowe zawierajace niemerytoryczne odniesienie sie do typu innego uzytkownika beda kasowane. Dziekuje :highhive:
 
filipczak_ 22

filipczak_

Użytkownik
Ja jak w każdym meczu Realu w tegorocznej lidze mistrzów pójdę w over rożne, bo póki co ty wychodziło. Wyniki rożnych w ostatnich meczach LM z udziałem chłopaków z Madrytu to kolejno: 17, 13, 10, 11, 15, 15.
Natomiast z Liverpoolem sprawa wygląda kompletnie losowo, raz rożnych mają 0 (vs City), raz 7 (vs Roma), ale myślę że wystarczą 3-4, resztę nabije Real.
Plus bonusik jakąś małą stawką, Liverpool wygląda silnie, wygrana jest w ich zasięgu, ale nawet jeśli będą wygrywać to pod koniec 90 minut Real zrobi wszystko by wyrównać. Ja widzę w finale dogrywkę, może nawet karne - na korzyść Liverpoolu.
Rzuty rożne over 11.5 @ 2.25 unibet
Sposób zwycięstwa - Liverpool: wygra w dogrywce @ 14.5 unibet
Powodzenia!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja w tym meczu widzę otwartą grę i sporo bramek z obu stron. Anglicy posiadają znakomitą formację ataku z Salahem na czele i pewnie dzięki tej formacji będą chcieli oddalić grę spod własnej bramki. Obrona już tak dobrze nie wygląda dlatego dla Liverpoolu priorytetem w tym meczu może okazać się strzelanie wielu bramek, a nie jak to zawsze bywa w finałach zabezpieczenie tyłów. Real pokazuje w fazie pucharowej LM, że nie potrzebuje wielu klarownych sytuacji by wygrać w przekonywujący sposób. Rok temu gdy rywalem było Juve większość spodziewała się niskiego wyniku, bo piłkarze z Turynu potrafili postawić mur. Bramek było aż pięć. Teraz rywalem Królewskich jest drużyna mocno nastawiona na atak więc tym bardziej możemy spodziewać się widowiska z wieloma bramkami. Ja już dziś proponuje złapać jakiś over, bo do soboty jeszcze kursy pójdą w dół.
powyżej 3,5 2,16 Fortuna ✅
Liverpool powyżej 1,5 2,09 Fortuna ⛔
Co do samego zwycięzcy tego spotkania, to sądzę, że Liverpool ma szanse wygrać jednak muszą od początku narzucić swój styl gry jak to miało miejsce w pierwszych meczach z City i Romą. Jeśli tego nie zrobią nie mają szans z obrońcą tytułu.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Generalnie fajny post. Wreszcie analiza dotycząca 2 zespołów, a nie tylko jednego. Mam tylko zastrzeżenia do oceny środka i obrony Liverpoolu - skoro jest tak dobrze jak mogli dopuścić do tego co się działo w ciągu ostatnich 30 min. w Rzymie ? Przecież Roma miała zmasowany atak. Niewiele brakło aby doszło do dogrywki... Pewnie i Real też się ostro u siebie bronił w końcówce, ale jest jednak różnica między Romą a Bayernem. Sam fakt do czego dopuścił Liverpool nie świadczy o nim dobrze. I to co pisałem wcześniej - w Realu KAŻDY łącznie z obrońcami umie strzelać bramki, a niektórzy jak np. Ramos wyspecjalizowali się w świetnych główkach. Różnica między Realem, a Liverpoolem jest taka, że ci pierwsi to artyści, a ci drudzy to świetni rzemieślnicy, ale tylko rzemieślnicy... a przejście PSG czy Bayernu to była wielka sztuka i owszem City nie dorównuje ani Bayernowi ani PSG (w mojej opinii)
jeżeli opisujesz mecz Romy z Liverpoolem, to bądź obiektywny i opisz również mecz Realu z Juve. Identyczna sytuacja.
W dwumeczu Realu z Bayernem, ci drudzy mogli spokojnie otrzymać 2, 3 rzuty karne, do tego doszła szybka kontuzja Robbena, ciągle kopany i faulowany Lewy... błędy sędziów trochę wypatrzyly wynik końcowy.
Twoje analizy trochę pod typ ale...
Od początku jak dowiedziałem sie kto zagra finale, obstawialem Over 2.5 i bts
Ale kurs był mały i połączyłam to ze zwycięstwem Atletico w le i Psg w ręczną, również w sobote. Razem dawało ako powyżej @3, nie pamietam.
Oba pozostałe typy nadal podtrzymuje i zostaje ako około @2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom