>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał Złotego Kasku 2018 w Pile (20.04)

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Jestem mocno rozczaorwany że nikt nie poruszył jeszcze tego tematu.

Dyscyplina Żużel
Rozgrywki Złoty Kask
Lokalizacja Piła
Stadion Stadion żużlowy w Pile
Sędzia Remigiusz Substyk
Data i godzina 19 Kwietnia 2018, 17:30
lista zawodników :
Patryk Dudek
Przemysław Pawlicki
Dawid Lampart
Jarosław Hampel
Janusz Kołodziej
Bartosz Zmarzlik
Maksym Drabik
Kacper Woryna
Mateusz Szczepaniak
Bartosz Smektała
Krzysztof Kasprzak
Oskar Fajfer
Krzysztof Buczkowski
Grzegorz Zengota
Adrian Cyfer
Norbert Kościuch
Maciej Janowski
Dominik Kubera
nie wiem czy bedzie gdzieś transmisja bo nie sprawdzałem, ale fortuna ma już bogatą ofertę na te zawody
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ja dzisiaj gram głównie na faworytów. Obstawiam, że wygra Hampel albo Dudek. Raz, że obaj są w mega formie, dwa, że Jarek an swoim starym znajomym torze będzie chciał się pokazać, wszak tutaj zaczynał karierę. Dodatkowo brakuje mu zwycięstwa w złotym kasku do bogatej już kolekcji trofeów. Na pewno chce też wrócić do cyklu GP.
Moje typy na dzisiaj w różnych dublach:

Hampel - Kołodziej 1 1.55 STS ✅
Jarek walczyć będzie o zwycięstwo, widzę go spokojnie na podium. Janek będzie tutaj walczyć o pierwszą 5tkę, jednak widzę go tuż za podium, okolice 4-6 miejsca.
Hampel miejsca 1-3 1.70 Fortuna ✅
Jak wyżej.
Dudek - Janowski 1 1.62 STS ⛔
Patryk po ostatnim meczu chyba wrócił na właściwe tory, wszystko grało jak trzeba. Janowski pewny GP, więc dzisiaj nie będzie miał większej motywacji. Myślę, że Dudek jeśli pokaże moc z ostatniego meczu to spokojnie będzie na podium.
Kasprzak - Pawlicki 1 1.57 STS ✅
Krzysiek obecnie w o wiele lepszej i równej dyspozycji. Przemek Pawlicki nieregularny, chimeryczny, potrafi w dwóch wyścigach przywieźć 3 punkty, by w następnych ciułać jedynki albo zera. Dzisiaj o awans do pierwszej piątki będzie mu ciężko.
Drabik - Kubera 1 1.4 STS ✅
Maksym o wiele lepszy od Kubery, myślę, że jako jedyny z młodzików nawiąże jakąś walkę o wyższe lokaty i powinien znaleźć się w okolicach pierwszej ósemki.
Buczkowski - Smektała 1 1.7 Fortuna ⛔ szkoda ze nie zdecydowalem sie na pare buczka z kosciuchem.
Raczej żaden z juniorów nie jest zainteresowany walką o GP - za wcześnie dla nich, dzisiaj raczej będą zbierać szlify i się objeżdżać. Z drugiej strony Buczkowskiego zaliczamy do grona zawodników, którzy będą chcieli powalczyć o piątą lokatę. Raczej wątpię, żeby mu się udało ale miejsca 6-8 jak najbardziej w zasięgu ręki. Bartek raczej poza pierwszą dziesiątką.
Za drobne:
Hampel WIN 4.50 STS ✅
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
to są typyy , które ja dzisiaj widze
3/4 typy siadły , znowu blisko
Kto pograł single to proszę o reputacje
 
viking 47

viking

Użytkownik
Na podbicie warto dodac:
Kosciuch - Cyfer @1.35 Fortuna ✅ tak jak pisalem, formalnosc
Kurs nie powala, ale na podbicie jak znalazl, obu panow dzieli przepasc na korzysc Norbiego, plus znajomosc toru gdzie startowal jeszcze w poprzednim seoznie. Nie zdziwie sie jak Kosciuch bedzie dzisiaj w czolowce koncowej zawodow.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Ciekawy jest fakt że po raz kolejny oferta fortunki to niemal kopia STSu.
Warto moim zdaniem grać w fortunie to na co w STS są spadki. Fortuniarze raczej po odpisaniu już śpią
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na podbicie warto dodac:
Kosciuch - Cyfer @1.35 Fortuna
Kurs nie powala, ale na podbicie jak znalazl, obu panow dzieli przepasc na korzysc Norbiego, plus znajomosc toru gdzie startowal jeszcze w poprzednim seoznie. Nie zdziwie sie jak Kosciuch bedzie dzisiaj w czolowce koncowej zawodow.
Przecież Cyfer też jeździ w Pile i to nie pierwszy sezon więc ten argument o znajomości toru trochę przestrzelony.
Jestem mocno rozczaorwany że nikt nie poruszył jeszcze tego tematu.
https://forum.bukmacherskie.com/posts/6639466/unread
Tutaj jest miejsce na takie turnieje, teraz niech już ten temat zostanie, ale po zawodach przeniosę go do tamtego działu. Porządek musi być.
 
M 3

molek

Użytkownik
Ja dzisiaj gram głównie na faworytów. Obstawiam, że wygra Hampel albo Dudek. Raz, że obaj są w mega formie, dwa, że Jarek an swoim starym znajomym torze będzie chciał się pokazać, wszak tutaj zaczynał karierę. Dodatkowo brakuje mu zwycięstwa w złotym kasku do bogatej już kolekcji trofeów. Na pewno chce też wrócić do cyklu GP.
Moje typy na dzisiaj w różnych dublach:

Hampel - Kołodziej 1 1.55 STS ✅
Jarek walczyć będzie o zwycięstwo, widzę go spokojnie na podium. Janek będzie tutaj walczyć o pierwszą 5tkę, jednak widzę go tuż za podium, okolice 4-6 miejsca.
Hampel miejsca 1-3 1.70 Fortuna ✅
Jak wyżej.
Dudek - Janowski 1 1.62 STS ⛔
Patryk po ostatnim meczu chyba wrócił na właściwe tory, wszystko grało jak trzeba. Janowski pewny GP, więc dzisiaj nie będzie miał większej motywacji. Myślę, że Dudek jeśli pokaże moc z ostatniego meczu to spokojnie będzie na podium.
Kasprzak - Pawlicki 1 1.57 STS ZWROT
Krzysiek obecnie w o wiele lepszej i równej dyspozycji. Przemek Pawlicki nieregularny, chimeryczny, potrafi w dwóch wyścigach przywieźć 3 punkty, by w następnych ciułać jedynki albo zera. Dzisiaj o awans do pierwszej piątki będzie mu ciężko.
Drabik - Kubera 1 1.4 STS ✅
Maksym o wiele lepszy od Kubery, myślę, że jako jedyny z młodzików nawiąże jakąś walkę o wyższe lokaty i powinien znaleźć się w okolicach pierwszej ósemki.
Buczkowski - Smektała 1 1.7 Fortuna ZWROT szkoda ze nie zdecydowalem sie na pare buczka z kosciuchem.
Raczej żaden z juniorów nie jest zainteresowany walką o GP - za wcześnie dla nich, dzisiaj raczej będą zbierać szlify i się objeżdżać. Z drugiej strony Buczkowskiego zaliczamy do grona zawodników, którzy będą chcieli powalczyć o piątą lokatę. Raczej wątpię, żeby mu się udało ale miejsca 6-8 jak najbardziej w zasięgu ręki. Bartek raczej poza pierwszą dziesiątką.
Za drobne:
Hampel WIN 4.50 STS ✅
Powodzenia
Dlaczego Kasprzak - Pawlicki i Buczkowski -Smektała zwrot. W pierwszym przypadku wygrana a w drugim porażka
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dlaczego Kasprzak - Pawlicki i Buczkowski -Smektała zwrot. W pierwszym przypadku wygrana a w drugim porażka
Mój błąd, rzeczywiście Kasprzak lepszy o punkt, pomyliłem się i już poprawione ???? w drugim typie z tego co pamietam to fortuna i sts rozliczają tylko 5 startów, bez dodatkowych biegów wiec był remis po 10 punktów. Jesli sie myle to przepraszam, czekam na rozliczenie ????
 
M 3

molek

Użytkownik
Mój błąd, rzeczywiście Kasprzak lepszy o punkt, pomyliłem się i już poprawione ???? w drugim typie z tego co pamietam to fortuna i sts rozliczają tylko 5 startów, bez dodatkowych biegów wiec był remis po 10 punktów. Jesli sie myle to przepraszam, czekam na rozliczenie ????
Po 5 startów to w meczach ligowych. A w zawodach indywidualnych kto lepszy na podstawie kolejności końcowej. Ale może ja się mylę ? dawno nie grałem w Fortunie
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Po 5 startów to w meczach ligowych. A w zawodach indywidualnych kto lepszy na podstawie kolejności końcowej. Ale może ja się mylę ? dawno nie grałem w Fortunie
W lidze to zawsze były 4 lub 5 startów, a w wyścigach typu GP czy turniejach to liczyły się zazwyczaj podstawowe (czyli 5 startów). W GP (tak było rok temu) w przypadku remisu dwóch zawodników, wygrywał ten kto miał chyba więcej zwycięstw. Ale rzeczywiście fortuna rozliczyła typ Buczka na minus, więc dodatkowy bieg się liczył. Szkoda, tym bardziej, że zastanawiałem się nad parą Buczkowski - Kościuch w STSie a weszło jak masło :O Ale z wyników 5-2 też można być zadowolonym. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom