>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Fini Typuje

fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #51
Bukmacher: LVBET
Koszykówka- USA: NBA- 01:00
Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks
Bet: Khris Middleton (Milwaukee Bucks) Powyżej 17,5 @1,8
Wynik: 20 pkt - WYGRANY
Koszykówka- USA: NBA- 03:00
Utah Jazz - Philadelphia 76ers
Bet: Philadelphia 76ers Poniżej 98,5 @1,96
Wynik: 97:104 - wynik, który zaskoczył chyba wszystkich. 76ers bez najlepszego rzucającego oraz podstawowego rozgrywającego gromią jedną z najlepszych defensyw z Utah. Pierwsza kwarta już mocno ustawiła ten mecz 21:32. Znowu odnotowuje dużego pecha, ponieważ jeszcze 14 sekund przed końcem 4. kwarty Philadelphia miała równo 98 punktów i nie kwapiła się do ataku. Gospodarze próbowali wyrównać za wszelką cenę, stąd faule, stąd osobiste i darmowe 6 pktów na koniec dla gości. Gdyby nie faul 13 sekund przed końcem spotkania prawdopodobnie cieszylibyśmy się z niezłej wygranej - PRZEGRANY
AKO: 3,53
Stawka: 8,80 j
Możliwa wygrana: 27,34 j
Przegrana -8,80 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #52
Bukmacher: LVBET
Snooker- WORLD: Champion of Champions- 14:00
O&#39;Sullivan R. (Eng) - Robertson N. (Aus)
Bet: Ronnie O&#39;Sullivan @1,44
Wynik: 4:1 - WYGRANY
Piłka Nożna- EUROPE: World Cup - Qualification - Promotion- 20:45
Northern Ireland - Switzerland
Bet: Szwajcaria lub Remis i Poniżej 3,5 @1,44
Wynik: 0:1 - WYGRANY
Piłka Nożna- WORLD: Friendly International- 13:00 (10.11.17)
Japan - Brazil
Bet: Powyżej 2,5 Bramek @1,58
Wynik: 1:3 - WYGRANY

Kupon na ostatnim poziomie progresji daje nam zwycięstwo, co potwierdza fakt, że warto się trzymać założeń szczególnie, że na chwilę obecną taktyka jest skuteczna- ✅ YIELD ✅. W tej serii porażek brakowało odrobiny szczęścia. W wielu meczach niekorzystny gol padał w ostatnich sekundach 90+ albo jak w przypadku hokeja bardzo szybko już po 1,5 min ale w dogrywce ???? . Z mojej strony też popełniłem sporo błędów, były święta, był wyjazd do rodziny i wiele decyzji podejmowałem zbyt emocjonalnie- zabrakło chłodnej głowy. Na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem, a rząd porażek po drodze pozwoli mi tylko na lepsze podejście w kolejnych próbach ;).
AKO: 3,28
Stawka: 14,52 j
Możliwa wygrana: 41,91 j
Wygrana +27,39 j ;););)
 
fini 84

fini

Użytkownik
Statystyki Listopad 2017
Postawione Zdarzenia: 23 - Średni Kurs
@1,61
Wygrane Zdarzenia: 15
Zwrot Zdarzenia: 1
Przegrane Zdarzenia: 7
SKUTECZNOŚĆ: 65,22%
Postawione Zakłady: 8 - Średni Kurs
@3,82
Wygrane Zakłady: 2
Zwrot Zakładu: 0
Przegrane Zakłady: 6
SKUTECZNOŚĆ: 25%

Postawione Jednostki: 37,36 j
Zysk Netto: 6,52 j

YIELD: 17,5%
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #53
Bukmacher: LVBET
Piłka Nożna- EUROPE: Euro U21- Qualification- 17:45
Faroe Islands U21 - Poland U21
Bet: Polska U21 @1,25
Wynik: 2:2 - PRZEGRANY
Piłka Nożna- WORLD: Friendly International- 20:45
Poland - Uruguay
Bet: Urugwaj @2,70
Wynik: 0:0 - PRZEGRANY
AKO: 3,38
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,97 j
Przegrana -1 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #54
Bukmacher: LVBET
Piłka Nożna- WORLD: World Cup - Qualification - Promotion- 23:00
Honduras - Australia
Bet: Australia i Powyżej 1,5 @4,65
Analiza:
Analiza bardzo późno i szczerze mówiąc nie spodziewał się, że nie będzie betów na to spotkanie- jedynie użytkownik Jack13 (pozdrawiam serdecznie ;)) zahaczył temat overu. Kursy na Australię spadają ale dla mnie to jest dalej sporo value obecnie blisko @2,3 na gospodarczy i @3,5 na gości.
Honduras bardzo szczęśliwie awansował do baraży. W całych eliminacjach wywalczył wynik 3-4-3 z bilansem 13:19, co stanowczo mając przed sobą Panamę, czy Kostarykę nie powala. Awans zawdzięcza wpadce z USA z najsłabszą drużyną Trinidad &amp; Tobago z bilansem 2-0-8, sam Honduras natomiast wygrał z liderem Meksykiem 3:2 ale nie oszukujmy się, Meksyk ostatnie mecze grał forfun pomimo porażki zachował 5 pktową przewagę nad drugim miejscem od kilku spotkań grał o nic. Oglądałem 1-2 mecze rozgrywek eliminacyjnych w Ameryce Północnej i poziom nie powala, duża kopanina, brak zgrania, brak pomysłu na grę i do tego zdecydowany przeciętniak z tego kontynentu.
Australia sama zgotowała sobie piekło i musi teraz walczyć o awans w barażach. Szczerze nie wyobrażam sobie, żeby Honduras wygrał tą rywalizację ale przypomnę, że jest to dwumecz i na swoim obiekcie gospodarze będą walczyć o wszystko. Goście w eliminacjach zostali pokonani tylko raz przez Japonię 2:0 zachowując bilans 5-4-1 z bramkami 16:11. Pierwszy baraż rozegrali z Syrią, gdzie dwa razy padł wynik 1:1 i cudem Australia awansowała dalej i to jest punkt, który pcha mnie w stronę tego typu. Nie wierzę, że drugi raz Australijczycy będą chcieli przechodzić przez taką mękę i już pierwszy mecz z Hondurasem potraktują poważnie i zawalczą o wszystko. Gwiazda gości Cahill jest w stanie samemu wyciągnąć zespół za uszy (australijski Lewandowski :p) i na to po cichu liczę w tym meczu.
Biorąc pod uwagę doświadczenia gości w tych eliminacjach spodziewam się zaciętej walki od pierwszych minut i wierzę, że jedna bramka im tu nie wystarczy. Wysoce prawdopodobny jest remis, ponieważ obie drużyny lubią remisować, więc dla spokojniejszego zakładu polecam X2+over 1,5 po kursie @2,30 ja osobiście z uwagi na konkurs gram w zwycięstwo silniejszej według mnie reprezentacji Australii, która ma coś do udowodnienia.
Wynik: 0:0 - oglądałem większość tego spotkania i mam mieszane uczucia.. zacznę od statystyk, wszystkie na korzyść Australii: posiadania 59/41, strzały 5/2, rożne 4/3. Liczby nie oddadzą tego, co się działo ale Honduras nie był w stanie grać piłką za to Australia tak jak planowałem atakował- ALE! Po pierwsze murawa była w opłakanym stanie, widać było, że nie da się tam biegać przy szybszym sprincie trawa była wyrywana aż do błota.. Po drugie Australia nie wytrzymała warunków klimatycznych i w drugiej połowie to już był spacer po boisku i wyczekiwanie końca spotkania, co było dla mnie dużym zaskoczeniem bo jedna głupia bramka Hondurasu na wyjeździe może im zabrać awans.. Najgorsza była, jak zwykle skuteczność gości z tym, że dzisiaj nie wiem, czy było to spowodowane brakiem skuteczność, czy specjalnymi zamiarami.. Sędzia nie dyktuje karnego po faulu na napastniku biorąc pod uwagę decyzje bocznego, który stoi na drugim końcu boiska naciskany przez graczy gospodarzy- ok.. Juric marnuje sam na sam z bramkarzem, kiedy nie ma nikogo obok siebie (obrońca leżał wyprzedzony o 5 metrów) i strzela obok bramki z 6 metrów- ok. Idealne dośrodkowanie na głowę ląduje prosto w bramkarz- strzał z 2 metrów- ok. Napastnik dostaje piłkę na pustą bramkę na 2 metry przed, czego nie da się zmarnować- wywala się- ot tu mi się zapaliła żaróweczka, że nie koniecznie Australia chciała wygrać ten mecz. Może to tylko domysły ale sam pomysł na granie gości, underdogów według buka, jak najbardziej trafny zdominowali cały mecz brak tylko bramek. - PRZEGRANY
Stawka: 1,3 j
Możliwa wygrana: 5,32 j
Przegrana -1,3 j ???? ???? ????

 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #55
Bukmacher: LVBET
Piłka Nożna- WORLD: World Cup - Qualification - Promotion- 04:15
New Zealand - Peru
Bet: Peru @1,60
Wynik: 0:0 - PRZEGRANY
Piłka Nożna- GERMANY: Regionalliga Bayern- 14:00
Burghausen - Munich 1860
Bet: Munich 1860 @1,66
Wynik: 2:0 - PRZEGRANY
Piłka Nożna- EUROPE: World Cup - Qualification - Promotion- 20:45
Denmark - Ireland
Bet: Dania @1,71
Wynik: 0:0 - PRZEGRANY
Analiza:
Peru
- ogromny rozwój tej reprezentacji i to w jaki sposób awansowali do baraży budzi mój podziw. Ostatnie 10 spotkań to bilans 6-3-1, gdzie jedyna porażka z jedną z najlepszych drużyn na świecie Brazylią, remisy z Argentyną i Kolumbią oraz wpadka z Wenezuelą. Dzisiaj historyczny dla nich dzień możliwość awansu do Mistrzostw Świata i szczerze wierze, że nie odpuszczą tego spotkania. Rywal z najniżej półki, rywalizacja z Wyspami Salomona nie daje wymiernych wyników, ale mecz towarzyski z Japonią przegrany 2:1, gdzie Japonia oddała 16 strzałów, Nowa Zelandia 3 pokazuje poziom tej reprezentacji.
Munich 1860- ciężka degradacja kiedyś wielkiego klubu poziomu Bundesligi, który w zeszłym sezonie został zdeklasowany z 2. Bundesligi do Regionaligii i liczy na szybki powrót. Jest na świetnej drodze bilans 14-2-3 i świetna dyspozycja strzelecka 45:13. Ostatnio dwie porażki z Augsburgiem i Bayernem, jednak kryzys został zażegnany zwycięstwami 3:0 i 2:0 z przeciwnikami pokroju jutrzejszego rywala. Główna motywacja w stronę lwów to passa gospodarzy w ostatnich meczach 1 remis i 4 porażki, myślę, że moment przełamania nie nastąpi z niekwestionowanym liderem, który na nowo zaczął się napędzać.
Dania- zespół, który napsuł nam dużo krwi ale obiektywnie powinien awansować do MŚ. Cały skład to silne kluby europejskie, łamane na czołowe, dodatkowo większość zawodników jest w gazie (sam oglądałem ostatni mecz Lisów i to co robił Schmeichel przechodzi ludzkie pojęcie). Z pewnością są tego świadomi, że aby osiągnąć korzystny wynik w dwumeczu muszą wygrać u siebie i na to stawiam, na mocną ofensywę Duńczyków. Oprócz ostatniej wtopy z Rumunią 1:1 trzymają niesamowitą passe: 1:0 z Czarnogórą w bardzo ważnym meczu i wbicie 4 bramek dla Armenii i Polski oraz 3 dla Kazachstanu. Irlandia miała prostą grupę, dlatego znalazła się w barażach. W zasadzie jedynym ich rywale była Serbia, ponieważ ekipa Walii była kompletnie pod grą (tak jak Bale w tym sezonie). Nie widzę tu żadnej niespodzianki, Duńczycy pewnie biorą mecz u siebie i spokojnie dopełniają formalności na wyjeździe.
AKO: 4,54
Stawka: 2,08 j
Możliwa wygrana: 8,31 j
Przegrana -2,08 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #56
Bukmacher: LVBET
Hokej- EUROPE: International Tournament (Hungary)- 15:30
Poland - Japan
Bet: Polska HA -1,5 @1,82
Wynik: 3:2 - PRZEGRANY
Piłka Nożna- EUROPE: World Cup - Qualification - Promotion- 20:45
Denmark - Ireland
Bet: Dania @1,65
Wynik: 0:0 - PRZEGRANY
AKO: 3,00
Stawka: 3,33 j
Możliwa wygrana: 8,80 j
Przegrana -3,33 j ???? ???? ????

Mega Czarna Seria... ???? 8/8 przegranych zdarzeń. Mecze barażowe, towarzyskie i na siłę dobierane single to nie było najlepsze rozwiązanie. Liczyłem się z tym, że drużyny w barażach będą w pierwszych spotkaniach wycofane, jednak zbyt wiele wyników 0:0, co statystycznie nawet jest wielkim zaskoczeniem. Jedyna mocna nauczka na przyszłość do mojego systemu to jeśli już gram to AKO 3,00 a uzbieram kurs 2,50 to już lepiej nie zagrać w ogóle, niż kombinować bo prowadzi to tylko do ewidentnej porażki ;). Na chwilę obecną odpuszczam chyba, że znajdę coś ciekawego, a potem mocny start po przerwie reprezentacyjnej ✅✅✅.
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #57
Bukmacher: LVBET
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 07:30
Cao Y. - Lisowski J.
Bet: Jack Lisowski @1,54
Wynik: 4:5 - coś się popsuło w tym meczu.. Jack wygrywa swój pierwszy mecz 5:1 z Totten&#39;em wbijając dwie setki na start i dominując mecz. W tym spotkaniu było podobnie, co prawda bez setek ale w dwóch pierwszych frame&#39;ach 50+ i spokojne 0:3 przekształciło się w 4:3. Żałuję, że nie widziałem spotkania ale patrząc na formę Allena może być ciężko w kolejnej rundzie - WYGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 07:30
O&#39;Brien F. - Allen M.
Bet: Mark Allen @1,30
Wynik: 0:5 - WYGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 07:30
Woollaston B. - Trump J.
Bet: Judd Trump @1,21
Wynik: 0:5 - WYGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 12:30
Brecel L. - Jones J.
Bet: Luca Brecel @1,40
Wynik: 5:0 - WYGRANY
AKO: 3,39
Stawka: 5,33 j
Możliwa wygrana: 15,91 j
Wygrana + 10,58 j ;););)
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dzisiaj postanowiłem wstawić niecodzienne rozliczenie statystyk ;). Z uwagi na moją fascynację piłką nożną rzadko sięgam do sportu, który od początku istnienia tego tematu przynosi mi największe korzyści- mowa oczywiście o Snookerze. Przeliczyłem dziś dokładnie wszystkie zdarzenia zagrane w tej kategorii oraz kupony (brałem pod uwagę tylko te w całości składające się z zdarzeń Snookerowych) i przyznam, że jestem w ciężkim szoku przeglądając otrzymane wyniki. Wniosek prosty, więcej Snookera !
Statystyki- Snooker!
Postawione Zdarzenia: 22 - Średni Kurs
@1,47
Wygrane Zdarzenia: 20
Zwrot Zdarzenia: 1
Przegrane Zdarzenia: 1
SKUTECZNOŚĆ: 90,91%

Postawione Zakłady: 5 - Średni Kurs
@3,37
Wygrane Zakłady: 4
Zwrot Zakładu: 0
Przegrane Zakłady: 1
SKUTECZNOŚĆ: 80%

Postawione Jednostki: 24,63 j
Zysk Netto: 38,83 j

YIELD: 157,7%
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #58
Bukmacher: Fortuna
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 05:00
Hawkins B.- O&#39;Sullivan R.
Bet: Ronnie O&#39;Sullivan @1,40
Wynik: 0:5 - WYGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 05:00
Higgins J. - Liang W.
Bet: John Higgins @1,44
Wynik: 5:2 - WYGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 05:00
Maguire S. - Trump J.
Bet: Judd Trump @1,38
Wynik: 0:5 - WYGRANY
AKO: 2,78
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,45 j
Wygrana +1,45 j ;););)
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #59
Bukmacher: Fortuna
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 12:30
Brecel L. - Trump J.
Bet: Judd Trump @1,50
Wynik: 0:5 - WYGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 12:30
Maflin K. - Lisowski J.
Bet: Jack Lisowski @1,60
Wynik: 3:5 - widać u Lisowskiego zmęczenie turniejem. Zaimponował mi zwycięstwem z Allenem 5:4, jednak z Maflinem ponownie oddał frame&#39;y, gdzie powinien gładko dowieźć 5:1 (pierwsza runda dla Norwega). Wynik, jak najbardziej na plus, Lisowski dalej przynosi mi zyski, jednak spora wskazówka na dalszą część turnieju ;) - WYGRANY
AKO: 2,40
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,11 j
Wygrana +1,11 j ;););)

Chłodna analiza oraz konsekwencja skutkuje tym, że po serii 8 porażek notuje 9 wygranych zdarzeń, co składa się na 3 kupony wygrane z rzędu ;). Nie ukrywam, że turniej Shanghai Masters był zdominowany przez faworytów (w większości przypadków wygrywały niższe kursy) i nawet grając na chybił trafił można była wyjść na plus, jednak chciałbym zaznaczyć, że 6/9 moich typów skończyło się wynikiem 5:0. Ostatnie piłkarskie wpadki dały mi sporą nauczkę, mocne śledzenie turnieju snookera pokazało nowe możliwości analizy, więc wzbogacony o wiedzę i umiejętności mogę pozytywnie patrzeć w przyszłość tego tematu ✅✅✅.
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #60
Bukmacher: Fortuna
Hokej- USA: NHL- 01:30
Montreal Canadiens - Arizona Coyotes
Bet: Montreal Canadiens @1,90 (HIT DNIA - zagraj wyższy kurs)
Wynik: 4:5 - PRZEGRANY
Snooker- CHINA: Shanghai Masters- 12:30
Higgins J. - O&#39;Sullivan R.
Bet: Ronnie O&#39;Sullivan @1,57
Wynik: 2:6 - WYGRANY
AKO: 2,99
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,63 j
Przegrana -1 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #63
Bukmacher: LVBET
Piłka Nożna- POLAND: Ekstraklasa- 18:00
Sandecja Nowy Sacz - Lech Poznan
Bet: Lech Poznań @1,70
Wynik: 0:0 - przed przerwą reprezentacyjną gra Lecha w ofensywnie wyglądała relatywnie lepiej w stosunku do początku sezonu. Dodatkowo strata punktowa do lidera miała pomóc w mobilizacji, której zabrakło.. kompletna dominacja Poznania 75% posiadania, 8 strzałów, 10 rożnych, jednak grając wszystko jednym tempem i spacerując po boisku wynik sam się nie zrobi - PRZEGRANY
Piłka Nożna- SPAIN: LaLiga- 20:45
Atl. Madrid - Real Madrid
Bet: Rzuty Rożne: Real Madryt @2,01
Wynik: Rzuty Rożne- 7:9 - WYGRANY
AKO: 3,42
Stawka: 3,33 j
Możliwa wygrana: 10,02 j
Przegrana -3,33 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #64
Bukmacher: LVBET
Piłka Nożna- FRANCE: Ligue 1- 20:00
Toulouse - Metz
Bet: Toulouse FC @1,83
Wynik: 0:0 - o ile w meczu Lecha można było spodziewać się przed meczem bezbramkowego remisu (wyłączając dominację i obraz gry) tak w tym spotkaniu wyraźnie zabrakło odrobiny szczęścia, nawet więcej, wystarczyłby brak fatum w tej serii.. W 23 minucie wylatuje obrońca Metz z czerwoną kartką, Metz, które ma bilans 1-0-11 i gra mecz wyjazdowy. Tuluza strzelała po słupkach, poprzeczkach, bramkarzu tylko, jakaś magiczna siła nie pozwoliła piłce wpaść do bramki. O zasadności tego typu mogą również dowodzić pomeczowe statystyki, gdzie gospodarze oddali 21 strzałów i posiadali piłkę przez blisko 65% czasu.. - PRZEGRANY
Piłka Nożna- SPAIN: LaLiga- 20:45
Atl. Madrid - Real Madrid
Bet: Rzuty Rożne: Real Madryt @2,01
Wynik: Rzuty Rożna- 7:9 - WYGRANY
AKO: 3,68
Stawka: 5,33 j
Możliwa wygrana: 17,26 j
Przegrana -5,33 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #65
Bukmacher: LVBET
Koszykówka- USA: NBA- 01:00
Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons
Bet: Powyżej 207,5 pkt @1,80
Wynik: 97:100 - również nie powstrzymam się w tym przypadku od komentarza, ponieważ uważam, że typ był, jak najbardziej trafny. Punktowo sporo poniżej linii, ponieważ zabrakło 11 pkt tylko chciałbym zaznaczyć fakt, że przez pierwsze 6-7 minut 4&#39; Kwarty padło z 10 pkt?? Gdzie śmiało z przebiegu spotkania mogło wejść z 20-30. Kolejna kwestia to końcówka meczu, gdzie przy wyniku 95:98 najlepszy gracz Minnesoty w tym meczu Butler dostaje trzy osobiste i 5 sekund do końca. Wystarczyło to trafić i przy dogrywce spokojnie dorzucić te 10 pkt, jednak ostatnio osobisty nietrafiony. Na sam koniec była szansa rzuty za 3 pkt na wynik 100:100, jednak oczywiście po obręczy.. - PRZEGRANY
Koszykówka- USA: NBA- 02:00
Phoenix Suns - Chicago Bulls
Bet: Phoenix Suns @1,74
Wynik: 113:105 - WYGRANY
AKO: 3,13
Stawka: 8,80 j
Możliwa wygrana: 24,24 j
Przegrana -8,80 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #66
Bukmacher: LVBET
Snooker- NORTHERN IRELAND: Northern Ireland Open- 15:00
Highfield L. - M. Davies
Bet: Mark Davies @1,59
Snooker- NORTHERN IRELAND: Northern Ireland Open- 17:30
Wilson K. - Craigie S.
Bet: Kyren Wilson @1,29
Snooker- NORTHERN IRELAND: Northern Ireland Open- 20:00
Allen M. - Lam S.
Bet: Mark Allen @1,12
Snooker- NORTHERN IRELAND: Northern Ireland Open- 11:00 (21.11.17)
Guodong X. - Keogan C.
Bet: Xiao Guodong @1,22
Snooker- NORTHERN IRELAND: Northern Ireland Open- 11:00 (21.11.17)
Lisowski J. - O&#39;Sullivan S.
Bet: Jack Lisowski @1,31
AKO: 3,67
Stawka: 14,52 j
Możliwa wygrana: 46,91 j
 
Do góry Bottom