>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia vs Polska

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy: 1 - 2.50 || X - 3.20 || 2 - 2.60 w GB

Jak wida wyrównane kursy. Ja się tutaj skuszę na 2, dlaczego :?: O tym we wtorek :p

Jakie są wasze opinie na temat Naszego kolejnego ważnego spotkania :?:
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Rozumiem, że na Polskę jest 2.60 :mrgreen: Co sądzę o tym meczu? Szczerze... bardzo mocno wierzę w wygraną Polski, a to czemu? Już mówię. Oglądając spotkanie naszych rodaków przeciwko ekipie z Portugalii, doszedłem do wniosku, że Polska jest w stanie coś ugrać. Wygrana u siebie 2-1 nie była przypadkiem, a potwierdzone to zostało na wyjeździe jaki zakończył się korzystnym dla nas remisem 2-2. Jedyne co bym zrobił w polskiej reprezentacji to popracował troszkę nad obroną bo widać było niektóre błędy jak na dłoni naszych obrońców. Co prawda bramka strzelona przez Krzynówka pod koniec meczu była troszkę fartowna, ale Portugalia też miała wiele szczęścia przy obydwu bramkach jakie nam strzelili. Selekcjoner naszej kadry na bank nie wypuści takiej szansy z dłoni, a tym bardziej po świetnej konfrontacji z Portugalią, nasi piłkarze będą mieli dodatkową motywację, aby roznieść wroga w drobny mak :mrgreen:
Mój typ: Polska!
 
S 0

snowee

Użytkownik
Pamiętajcie o tym, że tak samo jak Portugalii gra się ciężko ostatnio z Polską, tak samo Polsce ostatnio grało się ciężko z Finlandią u nas. Mecz Portugalii z Polską to mecz bramek z dupy, ale i tak Polacy mieli duuużo szczęścia. Remis w meczu z Finlandią mocno możliwy, ale ja chyba zostawię ten mecz w spokoju xD Pozdro
 
hardtechno 0

hardtechno

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy bym zdecydowanie obstawiłbym na Polskę, w meczu z Portugalią pokazali przynajmniej w 1 połowie, że potrafią wywiązywać się z założeń taktycznych postawionych przez Leo. Co do składu Polski na ten mecz nie wystąpią Wasilewski i Bronowicki ten drugi zbytnio się nie pokazał to chyba przez ten uraz, zaś &quot;Wasyl&quot; był dobrym punktem u boku Joba w naszej defensywie. Trener prawdopodobnie w obronie postawi na Golanskiego-Joba-Glowackiego-Żewlakowa myślę ze ta czwórka bedzię w stanie powstrzymać fińską ofensywę do tego osłabioną brakiem Jariego Litmanena. W drugiej linii wszystko gra choć po cichu liczę na występ Garguły. Jestem ciekaw kto zagra w ataku w ostatnim meczu Żurawski-Matusiak nie istnieli tutaj przydała by się zmiana może Saganowski, Rasiak? Na pewno nie łatwo będzie ze strzelaniem bramek Finowie mogą nas postraszyć Jussi Jaaskelainenem, Hanu Thinenem czy Samim Hypia którzy dobrze się spisali w meczu z Serbią.
Zapewne Finowie wysuną sie do przodu a my wyjdziemy z kilkoma kontrami które miejmy nadzieje przyniosą nam bramki, zwycięstwo.
 
rzuk_4 0

rzuk_4

Użytkownik
wydaje mi sie ze najpewniejszym typem na ten mecz jest handi POLSKA +1 , lub x2 .
Polska po cięzkim boju na stadionie światła, nie pozwoli sobie na starate punktów z Finlandią. Wydaje mi się ze wywiozą z Finlandii co najmniej jeden punkt i przed meczem z Belgami na stadionie śląskim będa już prawie pewni kwalifikacji do EURO.
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Niech całe forum daje na Finlandie i remis ???? Zrobi się masówka jak w przypadku Portugalii i wygramy bez problemu ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Bardzo ciezki mecz do trafienia, cos mi sie wydaje ze bedzie to kopanina, gra bedzie sie toczyc w srodku pola i skonczy sie po 0. Szanse oceniam 55-45 dla finow ktorzy graja u siebie. Polacy grali fatalnie w lizbonie i uwazam ze nic lepiej nie zagraja w helsinkach, ale coz moze znow wynik bedzie dla nas dobry.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
Polacy grali fatalnie w lizbonie i uwazam ze nic lepiej nie zagraja w helsinkach.
To ciekawe ze grając fatalnie mozna ugrac remis po 2 z 4 drużyną świata na ich stadionie. Jezeli uwazasz pierwszą połowe w wykonaniu biało-czerwonych za fatalną to twój post jest fatalny. w drugiej połowie może rzeczywiście zagralismy źle ten mecz, ale najwazniejsze jest to że wola zdobycia chodźby jednego punktu była tak duża ze się to udało- fakt że szcześliwie ale cóż znaczy w sporcie nie mieć szczęscia.

Co do meczu z Finlandią to stawiam na Polske :mrgreen:
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: FinlandiaPolska
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,60
Analiza:

W środę wieczorem reprezentacja Polski rozegra bardzo ważne spotkanie z ekipą Finlandii. Zmierzą się dwaj pretendenci o awansu. Polacy zajmują w grupie pierwsze miejsce z dorobkiem 20 punktów, a Finlandczycy zajmują obecnie miejsce drugie z dorobkiem 18 punktów i nie mogą zapominać, że na miejscu trzecim jest Portugalia, która ma 16 punktów i jeden mecz zaległy, więc w przypadku porażki Finów a zwycięstwa Portugali spadną na trzecie miejsce. Polacy w przypadku porażki spadną na drugą pozycję. Więc jak widać będzie to na pewno bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Przypomnę, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn w eliminacjach, w Bydgoszczy wygrała Finlandia 3:1. Teraz to Polacy będą w roli gości i oprócz piłkarzy na boisku będą mieć za rywala komplet 36 500 kibiców na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach. W ostatnich dwóch meczach Polacy zremisowali 2:2. Było to spotkanie towarzyskie z Rosją i ostatnie z Portugalią. Ten ostatni na pewno wiele osób oglądało i chyba śmiało moznaby stwierdzić, że Leo z polskich kopaczy stworzył drużynę na przyzwoitym poziomie. Raczej nikt nie podważy przecież wyników 2:1 i 2:2 z Portugalią. Teraz gdy Polacy są krok od awansu nie mogą zepsuć tej okazji dlatego muszą wygrać z Finlandią. Ja osobiście zauważyłem coś ciekawego: Polacy jeśli grają z drużyną światowej czołówki potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, co pokazali w meczu z Niemcami na ostatnich mistrzostwach świata (przegrali 1:0 po zaciętym meczu, a gola stracili w samej końcówce). Finowie w swoich ostatnich dwóch meczach zanotowali zwycięstwo 2:1z Kazachstanem i bezbramkowy remis z Serbią. Dla nich remis nie był wspaniałym wynikiem, więc tymbardziej będzie zależało im na wygraniu jutrzejszego meczu. Ale to nie oznacza, że będą zaciekle atakować bramkę Boruca, bo w przypadku remisu obronią drugie miejsce bez względu na wynik meczu Portugalii z Serbią. W obronie naszej reprezentacji zabraknie jutro Wasilewskiego i Bronowickiego. Jednak Leo i to przewidział powołując 25 zawodników.Więc z wystawieniem solidnej defensywy nie powinno być problemu. Więc czego możemy spodziewać się w jutrzejszym meczu? Na pewno nie zabraknie twardej walki. Obie ekipy nie będą chciały stracić gola i zmiejszyć swoich szans na zwycięstwo. Dlatego będzie to wyrównane spotkanie, które prawdopodnie zakończy się zwycięstwem którejś z drużyn tylko jedną bramką, jednak tak samo prawdopodobny jest remis. Ja jestem przekonany, że Leo ma już na tyle dojrzałą drużynę, że zapomną o dobrym wyniku z sobotniego spotkania i udowodnią, że i z teoretycznie słabszą drużyną od Portugalii będą w stanie zagrać efektywnie. Liczę na zwycięstwo Biało – Czerwonych, mam nadzieję że nie zawiądą polskich kibiców i wygrają, ostatecznie zremisują ale trzy remisy pod rząd? Mam nadzieję, że nie, dlatego stawiam 2 na Polskę. Polacy do boju!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Polacy grali fatalnie w lizbonie i uwazam ze nic lepiej nie zagraja w helsinkach.
To ciekawe ze grając fatalnie mozna ugrac remis po 2 z 4 drużyną świata na ich stadionie. Jezeli uwazasz pierwszą połowe w wykonaniu biało-czerwonych za fatalną to twój post jest fatalny. w drugiej połowie może rzeczywiście zagralismy źle ten mecz, ale najwazniejsze jest to że wola zdobycia chodźby jednego punktu była tak duża ze się to udało- fakt że szcześliwie ale cóż znaczy w sporcie nie mieć szczęscia.

Co do meczu z Finlandią to stawiam na Polske :mrgreen:
kuki daj spokój - widocznie kolega czeka na brasilianę w wykonaniu Polaków, ciągłe ataki w meczu z np. Włochami, Anglikami i fantastyczne bramki pokroju Messiego. PATRYK: istnieje coś takiego jak taktyka. Pozdro i dwójka na Polaków ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Otóż to Kuki . Co z tego , że Portugalia miała masę groźnych akcji , skoro sytuacji bramkowych tak na prawdę mieli niewiele ? Ronaldo czy inny Quaresma kiwali się fantastycznie , efektownie ale to było wszystko 20-30 m od bramki . My pojechaliśmy do Lizbony się bronić i grać z kontry i graliśmy to bardzo dobrze ! Sytuacje po których strzeliliśmy gole wcale nie były przypadkowe . Gracze mieli próbować szukać strzału z dystansu i to robili . W piłce nie wygrywa ten kto ma 70 % posiadania piłki tylko ten , kto wypełni założenia taktyczne trenera . Dziś to co mówi Leo zagramy inaczej i też uważam , że powinniśmy sobie poradzić z Finami , choć nie będzie łatwo bo tak grający rywal nam nie odpowiada zbytnio. Będzie zapewne parę zmian w składzie , lecz to tak na prawdę bez znaczenia . Leo już coś tam konstruktywnego sklepie . A o ambicję i wolę walki nie ma chyba co się martwić , bo chłopaki tym imponują od przyjścia Holendra ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
0:0

Niestety remis. Polacy zagrali zupełnie inaczej niż z Portugalią. W tym meczu grali bardzo nudno, bardzo często cofali do Boruca i nie mieli pomysłu na gre. Finowie presingiem nas rozbili. Kilka fajnych akcji miał Błaszczykowski i pięknym strzałem popisał się Sagan, kilka minut po wejściu na boisko trafiając w słupek. Oczywiście swoje walczne serce pokazał także Krzynówek. Naprawde szkoda, Finowie byli do ogrania, ale niestety słaba skuteczność oraz słaba taktyka w tym meczu była....

:|
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
No i co. Pierwsza polowa to kopanina, w drogiej bylo pare dobrych akcji po 3 z kazdej strony. A co do kukiego i sawasa to zal mi was bo jezeli polacy wejda do tych mistrzostw, a tam przyjdzie nam zagrac z zespolami formatu anglii, francji czy chocby szwecji to mamy 3 mecze do tylu i z trzeciej duzej imprezy wyjedziemy skompromitowani. Bo nie liczac meczu w chorzowie i tego fartownego remisu z lizbony to nasza kadra nie jest w stanie nawiazac walki z zespolami z czolowki swiatowej. I taka jest rzeczywistosc polskiej pilki. Lepiej bylo odbuscic portugalie i zagrac najwiekszymi asami (choc tych nie za duzo) o zwyciestwo z finami, byly by 3 punkty a nie 2.
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Nie wiem czy zauważyliście ale brakuje nam klasycznego rozgrywającego jakim jest Łukasz Garguła,mam nadzieje że szybko powróci do dobrej dyspozycji bo bez niego reprezentacja nie istnieje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom