>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FM17

sebax92 0

sebax92

Użytkownik
Możesz na allegro zobaczyć zaczyna się od 150 zł jeśli chodzi o cenę wersji pudełkowej ???? nie wiem jak przez stema bo są za 10 zł, ktoś wie jak to wygląda ?
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Możesz na allegro zobaczyć zaczyna się od 150 zł jeśli chodzi o cenę wersji pudełkowej ???? nie wiem jak przez stema bo są za 10 zł, ktoś wie jak to wygląda ?
nom, płacisz 10zł za piracenie, a ziomek który kupił grę i przypisał ją do konta, a następnie dane do konta udostępnił 60 osobom, ma z tego profit, brawo ty.

kapri, od czego są porównywarki cenowe? a jak chcesz zaoszczędzić poczekaj do grudnia na zimowych wyprzedażach (w legalnych sklepach) gra będzie taniej.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Jeżeli chodzi teraz o piracenie na steamie, FM wprowadził zabezpieczenie &quot;Denuvo Anti-Tamper&quot;, czyli można aktywować tylko 5 razy w ciągu dnia daną grę, na ten moment bardzo ciężko dostać działającego FM&#39;a 17 na Allegro ????
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Ja osobiście wole klasycznie wersje pudełkową ???? nawet od legalnych cyfrówek :p gra ktoś teraz w Fm? Ja chyba na świeta się zaopatrzę
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Mam FM17, naprawdę spoko się gra, trochę zmian wprowadzili w porównaniu do 16. Polecam sobie pograć. Na początku jak się gra to niby chwila, ostatnio ponad 2 godziny grałem a myślałem że maks może godzinkę naprawdę czas szybko przy tym leci ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie macie może link do uaktualnienia do FM 2017?. Chodzi mi o transfery tego lata.
Będę bardzo wdzięczny.
 
Do góry Bottom