>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Forbet - bonus 100% do 650zł! - tylko u nas!

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przecież obrót tego bonusu jest niemożliwy do zrobienia
...i pewnie o to chodzi, a na poważnie to ktoś pewnie obróci, ale to już &quot;wyższa szkoła&quot;,bonus dali, a że praktycznie nie do obrócenia to już druga strona medalu.
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Też tam wpłaciłem bo widzę że fajny bonus, ale jak przeczytałem warunki obrotu to zrezygnowałem z tego, pogram trochę i uciekam gdzieś indziej. I obracając ten bonus można zagrać kupon max. za połowę bonusa (czyli jak 600 to 300)
2.5 Maksymalna stawka na jeden kupon nie może przekroczyć połowy wartości należnego bonusu.
Do tego na czacie zapytałem co jak postawię kupon z kursem 2,0, to odpisali że system nie przyjmie tego kuponu. Jak ktoś gra mini taśmy tylko, bez singli i dubli to można brać ten bonus.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
&quot;2.4 Aby otrzymać bonus z promocji należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70 w ciągu 14 dni od dokonania depozytu.&quot;
Może mi ktoś wyjaśnić dokładnie o co chodzi w tym punkcie? Czy ja dobrze rozumiem że np: robiąc pierwszy przelew w wysokości 100zł dostanę bonus 100zł (który jest ciężki do obrócenia 8 razy po min kursie 3) gdy postawię dwa zakłady po 100zł?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
&quot;2.4 Aby otrzymać bonus z promocji należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70 w ciągu 14 dni od dokonania depozytu.&quot;

Może mi ktoś wyjaśnić dokładnie o co chodzi w tym punkcie? Czy ja dobrze rozumiem że np: robiąc pierwszy przelew w wysokości 100zł dostanę bonus 100zł (który jest ciężki do obrócenia 8 razy po min kursie 3) gdy postawię dwa zakłady po 100zł?
Nie, chodzi o to że musisz postawić za 100 zł zakłady po kursie min. 1.7 ale muszą to być przynajmniej 2 zakłady czyli np 2 różne zakłady po 50 zł
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Czyli tak naprawdę przy złych wiatrach mogę ubiegać się o bonus będąc wyczyszczonym już do zera... Trochę przesadzili z tymi warunkami.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
W regulaminie promocji 50% od depozytu zawarto punkt, że promocja nie łączy się z innymi - co z promocją zgodnie z którą forbet dodaje 6% do wszystkich zakładów ?
 
M 0

mistrzu94

Użytkownik
Czy jeśli na koncie mam np. 200zł, a na koncie bonusowym 600zł, to grając kupon za 300zł, to pieniądze zejdą mi z konta głównego czy z konta bonusowego?
 
B 0

brian33

Użytkownik
Witam szukam jakiegoś buka Forbet na &quot;nasze warunki&quot; wydaje się ok. Mam pytanie a propo bonusu:
2.5 i 2.6 – maksymalna stawka na jeden kupon nie może przekroczyć połowy wartości przyznanego bonusu, a zdarzenia na kuponach nie mogą się powtarzać.
2.12 Złamanie punktu 2.8 skutkuje zakończeniem promocji oraz odebraniem wszystkich środków bonusowych.
1) Jeśli wyrabiam bonus i gram kupony AKO z trzema zdarzeniami i chce je miksowac np. Chce zagrać na Arsenal na 4 kuponach AKO to do obrotu zostanie zaliczony tylko jeden kupon (zgodnie z zasada ze zdarzenia nie mogą się powtarzać?)
2) Czy wyrabiając bonus mogę korzystać z &quot;gramy razem&quot;
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
I to są właśnie nasi bukmacherzy, tak chujowych warunków obrotu bonusu jeszcze nie widziałem. 8 razy po kursie 3?! Zna ktoś jakiegoś cudotwórcę któremu się to udało?
 
M 0

matkat

Użytkownik
Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 3.00 z warunkiem dokonania ośmiokrotnego obrotu.
może być ako równe 3 czy to mają być single o takich kursach?
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik

To kiedy mogę spodziewać się bonusu?
Jeśli potrzeba czasu, to czy mogę już teraz chociaż za wpłaconą kasę coś obstawić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom