>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Forbet - bonus 100% do 650zł! - tylko u nas!

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak czy inaczej już jesteś na plusie, więc grunt że nie przegrałeś. Teraz mają obowiązek zaksięgować ci bonus. Email o bonus wysłałeś?
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Tak czy inaczej już jesteś na plusie, więc grunt że nie przegrałeś. Teraz mają obowiązek zaksięgować ci bonus. Email o bonus wysłałeś?
Tak, wysłałem rano, ale nie dostałem jeszcze bonusu. Chociaż myślę, że nie powinno tak być, skoro rejestrowałem się z kodem z forum? E-mail to odnośnie 100% bonusu startowego, a co z pozostałym 50 złotych?
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Byłoby miło. Wysłałem nick. Bonusu jak nie było tak nie ma, chociaż spełniłem warunki forbet. Wg regulaminu mają 24 godziny ROBOCZE na zrealizowanie bonusu, a w niedziele pewnie nie pracują, więc wybaczam i poczekam sobie do poniedziałku. Ale te 50 złotych? Tego chyba nie dają za maila, tylko za kod podany z forum, więc liczę na jakąś reakcję
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
5. dzień, dalej na zero, ale oki miałem parę typów na siłe i 2/3 wpadło za wpłacone pieniądze. Potem zagram za bonus i zacznie się normalna gra. Taką mam nadzieję hehe

EDIT: dalej nic...
EDIT2: i nic
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
OK, po tygodniu bo po tygodniu, ale dostałem bonus. I jeszcze pytanko. Dostałem też te dodatkowe 50 złotych. Czy zasady są takie same jak dla bonusu początkowego? Tego standardowego 100% od pierwszej wpłaty? Tj. 8 x 3.00?
 
B 0

bleeeee

Użytkownik
czy pieniądze wygrane za pieniądze z bonusu również zostaną wypłacone po spełnieniu warunków bonusu?
Rozumiem że tak tak samo jak u pozostałych bukmacherów....
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
czy pieniądze wygrane za pieniądze z bonusu również zostaną wypłacone po spełnieniu warunków bonusu?

Rozumiem że tak tak samo jak u pozostałych bukmacherów....
Tak, dopiero po wykonanym obrocie te środki bonusowe przejdą Ci na saldo główne.
 
tomasztomek 0

tomasztomek

Użytkownik
Witam! Czy po dokonaniu jednorazowego obrotu depozytem i &quot;uwolnieniu&quot; bonusu, można depozyt z ewentualną wygraną od razu wypłacić?
 
T 0

transfero

Użytkownik
Trzeba przyznać, że nasze ziamniaczane firmy oferują wysokie bonusy powitalne i tu plusy się kończą ????
Co z tego, że bonus wysoki jak kursy mizerne i w dodatku podatek
Ciężko będzie im konkurować z firmami które nie wycofały się z rynku pomimo braku licencji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom