>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Forbet - incydent

B 0

bajo321

Użytkownik
witam , mam do was kochani pytanie , mój bukmacher prowadzi bonusy i jest bonus cashback i w dniu dzisiejszym o 16:20 przyznano mi 700zl , obstawiałem kupon gdzie wygrana było 9828 zł. Kupon oczywiście do weryfikacji , zaakceptowany , zaczął się pierwszy mecz o 17. Padł wynik korzystny dla mojego kuponu , zostało tylko 3 do końca iii godzina 17:40 , patrzę kupon anulowany ponieważ bukmacher złe obliczył % do wypłaty. Na bonus dodał mi 323 zł i anulował tamten. Wszystkie 4 mecze weszły oczywiście. Czy mogę starać się od nich o jakaś szkoda na moja niekorzyść ? Mecze obstawiałem , akceptacja była , poprawne wyniki. Ucierpiałem przez ich błąd. Co mam w takim przypadku zrobić ? W regulaminie nic nie ma kompletnie ze mogą usunąć kupon ponieważ bonus złe policzyli.
Pozdrawiam serdecznie
 
Z 0

zawoj

Użytkownik
Witajcie.Również dziś zostałem podobnie zrobiony w wałek, jak kolega wyżej z tym że mi weszły 2 kupony na łączną wygraną 950zł z postawionych 200,nawet już kasa była widoczna. Oczywiście czuję się oszukany, rozmawiałem z Panem na czacie i mogę przedstawić ową rozmowę jeśli będą chętni by ocenić sytuację. Napisałem także reklamację, a jeśli nie zostanie uznana rozważam zebranie grupy osób poszkodowanych i dalsze działania już zbiorowe. Ja grałem uczciwie i uczciwie przegrywałem także własne pieniądze również tego dnia, a zdarzenia które trafiłem na kuponach gdybym nie miał środków bonusowych zagrałbym za własne,dlatego też walczymy o swoje. Nie spodziewałem się że poczuję się oszukany przez Polskie zakłady, mecze już się nie powtórzą...Typy także...Gdyby bank pomylił się w ten sposób a w tym czasie ja rozmnożyłbym gotówkę kilkukrotnie , musiałbym oddać to co bank mi przelał i ani grosza więcej, co wygrałem UCZCIWIE to moje.A oni zabrali wszystko....Czekamy na odpowiedź z działu reklamacji...I jeszcze coś, kupon zawarty jest kuponem ważnym!Ja rozumiem że mogą zabrać mi różnicę z bonusu którą dali a dać powinni,ale z zawartego kuponu nie mogą zabrać mi wygranej!
 
K 43

kuba5017

Użytkownik
Znajomy miał identyczną sytuację i przeprosili za problem oraz kwotę (tę poprawny %, który powinni przyznać, lecz popełnili błąd i dali za dużo) przemnożyli przez kurs kuponu i przyznali wygraną, więc bezproblemowo
 
B 4

btts-team

Użytkownik
Znajomy miał identyczną sytuację i przeprosili za problem oraz kwotę (tę poprawny %, który powinni przyznać, lecz popełnili błąd i dali za dużo) przemnożyli przez kurs kuponu i przyznali wygraną, więc bezproblemowo
Bezproblemowo to znaczy naliczyc uczciwa wygrana prawidlowo, a nie z takimi cyrkami. Zeruja na tym ze ludzie nie sprawdzaja swoich kuponow po ich zakonczeniu ufajac systemowi ze go prawidlowo rozliczy. To celowe dzialanie firmy identyczne jak w przypadku firm ubezpieczeniowych ktore wplacaja 40% naleznej kwoty liczac ze ludzie sie nie zorientuja albo z lenistwa sie nie odwolaja.
 
Do góry Bottom