>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ForBet: Kalendarz adwentowy

ja28 92

ja28

Użytkownik
A co Ty myslales, że kazdy dostanie po 200zl, które bedzie można od razu wyplacic W jakim ty świecie żyjesz ?
Żyję w porównywanym świecie zachodnich buków, w którym dostaje się 200 zł na dzień dobry. U polskich nic się nie dostaje, bo obietnicą bonusu trzeba obrócić czterokrotnie, co normalnie się nie udaje, chyba że stosuje się sztuczki.
Jako typ rzadko spotykanego ale prawdziwego bonusu to często stosowany przez bet365 tzw darmowy zakład 40 zł. Bonus polega na tym że jeżeli zagrasz dowolny przedmeczowy zakład na wskazany mecz w kwocie do 40 zł, to pierwszy zakład na ten sam mecz na live jest darmowy tzn jeżeli go przegrasz to buk zwraca ci pełną kwotę tego zakładu postawionego na live. Zwrot nie może być większy niż stawka zakładu przedmeczowego i większy od 40 zł.
Np. na ogłoszony jako bonus mecz Legii W-wa stawiasz jakiś dowolny zakład za np. 40 zł (obojętnie 1X2, under/over itp, który niezależnie wygrasz lub przegrasz), a potem na live na ten sam mecz Legii stawiasz jakiś dowolny zakład za 40 zł. Jeżeli zakład na live wygrasz to cieszysz się wygraną, jeżeli przegrasz to zwrócą ci postawioną kwotę.
Jak widać jedynym warunkiem przyznania bonusu jest zawarcie zakładu przedmeczowego, a zwrot kasy za przegrany mecz na live jest całkowicie bezwarunkowy, czyli dopisywany do stanu konta bez żadnych warunków. U polskich buków np. na ForBet kazano by oczywiście najpierw obrócić tą kwotą czterokrotnie.
To przykład dla tych którzy myślą że oszukiwanie i okłamywanie ich przez polskich buków, to tak ma być, bo na takim świecie żyją.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Żyję w porównywanym świecie zachodnich buków, w którym dostaje się 200 zł na dzień dobry. U polskich nic się nie dostaje, bo obietnicą bonusu trzeba obrócić czterokrotnie, co normalnie się nie udaje, chyba że stosuje się sztuczki.
Jako typ rzadko spotykanego ale prawdziwego bonusu to często stosowany przez bet365 tzw darmowy zakład 40 zł. Bonus polega na tym że jeżeli zagrasz dowolny przedmeczowy zakład na wskazany mecz w kwocie do 40 zł, to pierwszy zakład na ten sam mecz na live jest darmowy tzn jeżeli go przegrasz to buk zwraca ci pełną kwotę tego zakładu postawionego na live. Zwrot nie może być większy niż stawka zakładu przedmeczowego i większy od 40 zł.
Np. na ogłoszony jako bonus mecz Legii W-wa stawiasz jakiś dowolny zakład za np. 40 zł (obojętnie 1X2, under/over itp, który niezależnie wygrasz lub przegrasz), a potem na live na ten sam mecz Legii stawiasz jakiś dowolny zakład za 40 zł. Jeżeli zakład na live wygrasz to cieszysz się wygraną, jeżeli przegrasz to zwrócą ci postawioną kwotę.
Jak widać jedynym warunkiem przyznania bonusu jest zawarcie zakładu przedmeczowego, a zwrot kasy za przegrany mecz na live jest całkowicie bezwarunkowy, czyli dopisywany do stanu konta bez żadnych warunków. U polskich buków np. na ForBet kazano by oczywiście najpierw obrócić tą kwotą czterokrotnie.
To przykład dla tych którzy myślą że oszukiwanie i okłamywanie ich przez polskich buków, to tak ma być, bo na takim świecie żyją.
Możesz wypisać tutaj tych zachodnich bukmacherów, którzy rozdają po 200 złotych, wielu pewnie skorzysta. Sorry chłopie ale bredzisz jak potluczony. Najpierw ciskasz się o coś, a potem jako przykład dobrej promocji podajesz to samo o co się ciskales.
Najpierw zacznij rozróżniać freebet od bonusu, a potem się wypowiadaj.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
30 zł a dla tych co mieli konto a nie grali 10 zł.
w tym roku podobnie, mila tradycja ???? Wesolych Swiat

Kalendarz Adwentowy - 24 grudnia
Wiecie jakie są najpopularniejsze życzenia świąteczne w Polsce? Nawzajem! My jednak życzymy Wam po prostu wszystkiego i kończymy okres przygotowań do Wigilii. A skoro tak, to czas na ostatnie świąteczne prezenty. Każda osoba, która w terminie od 24.12 00:00 do 26.12 23:59 zaloguje się na swoje konto w forBET otrzyma od nas bonus! Jeżeli w grudniu zagrałeś przynajmniej jeden kupon otrzymasz 30 PLN bonusu. Pozostali gracze również otrzymają mały prezent w postacie bonusu w wysokości 10 PLN. Idźcie świętować – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NAWZAJEM! ????

Regulamin promocji:

1. Bonus 30/10 PLN otrzyma każda osoba, która w terminie od 24.12 00:00 do 26.12 23:59 zaloguje się na swoje konto w forBET.
2. Bonus przyznany będzie automatycznie.
3. Bonus należy aktywować do 26.12 do godziny 23:59.
4. Gracze, którzy w grudniu zagrali przynajmniej jeden kupon otrzymają 30 PLN bonusu. Pozostali gracze otrzymają 10 PLN bonusu.
5. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00. Czas na obrót bonusem to 7 dni od jego aktywacji.
6. Bonus zostanie dodany do oczekujących bonusów i należy go samodzielnie aktywować na swoim koncie gracza po wejściu w Moje konto&gt;Bonus&gt; Oczekujące bonusy.
7. Promocja obowiązuje tylko dla kont zarejestrowanych do dnia 21.12.18, do godziny 23:59.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Fajnie że coś dali ale ten obrót to żart :p 6 razy po @2 , są Święta mogli dać obrót 23 razy a nie 6 i to po @2
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Ale niektórzy mają ból dupy o te promocje. Wolny rynek,podoba się promocja to korzystasz a jak się nie podoba to dziękujesz i idziesz do tego zagranicznego bukmachera który daje 200 zł za darmo i nie musisz przy tym bić piany jacy to Polscy bukmacherzy są zacofani.
Bez podziału na krajowychi zagranicznych to widziałem mnóstwo fajnych promocji,widziałem też mnóstwo z warunkami takimi że szkoda gadać ale nie mam potrzeby żeby chodzić po tematach i narzekać na marne warunki bonusu bo nikomu tym nie pomogę,każdy umie czytać i sam sobie oceni czy mu ten bonus pasuje czy nie.
Co najwyżej mogę podnieść komuś ciśnienie swoim malkontenctwem i roszczeniową postawą.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Ale niektórzy mają ból dupy o te promocje. Wolny rynek,podoba się promocja to korzystasz a jak się nie podoba to dziękujesz i idziesz do tego zagranicznego bukmachera który daje 200 zł za darmo i nie musisz przy tym bić piany jacy to Polscy bukmacherzy są zacofani.
Bez podziału na krajowychi zagranicznych to widziałem mnóstwo fajnych promocji,widziałem też mnóstwo z warunkami takimi że szkoda gadać ale nie mam potrzeby żeby chodzić po tematach i narzekać na marne warunki bonusu bo nikomu tym nie pomogę,każdy umie czytać i sam sobie oceni czy mu ten bonus pasuje czy nie.
Co najwyżej mogę podnieść komuś ciśnienie swoim malkontenctwem i roszczeniową postawą.
101% prawdy
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
No i jeszcze słówko na plus tych bonusów od Iforbet, sprawa wygląda tak że owszem wymagają obrócenia raz depozytem zanim zaczniesz obracać bonusem,ale po tym tak naprawdę możesz grać już tylko za bonus i nawet jak go przegrasz przed ukończeniem obrotu, to bonus jest dezaktywowany i resztę hajsu wypłacasz.
A u większości buków,saldo depo i bonusu jest traktowane wspólnie.
Daleki jestem od gloryfikowania iforbet że te ich bonusy to żyła złota ale prawda jest taka że ci &quot;zagraniczni&quot; w częstotliwości oferowania reloadów do &quot;naszych legalnych&quot; się nie umywają. Czasy świetnych bonusów powitalnych też już dawno za nami, owszem wciąż można trafić ale niestety mówimy tu o kompletnie nieznanych markach, no i tutaj jedni wolą ponieść takie ryzyko a drudzy preferują granie z podatkiem ale i z bezpieczeństwem o wypłatę. Co kto lubi
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
No i jeszcze słówko na plus tych bonusów od Iforbet, sprawa wygląda tak że owszem wymagają obrócenia raz depozytem zanim zaczniesz obracać bonusem,ale po tym tak naprawdę możesz grać już tylko za bonus i nawet jak go przegrasz przed ukończeniem obrotu, to bonus jest dezaktywowany i resztę hajsu wypłacasz.
No wiadomo kto to pisze i jak robi z nas idiotów. Przecież obracasz nie bonusem, tylko obietnicą bonusu. Jak przegrasz przed ukończeniem obrotu to żadnego bonusu nie masz, miałeś tylko obietnicę bonusu. Wciskanie kitu że dostałeś bonus (premię) to zwykłe kłamstwo.
Prawdziwy bonus to kasa do Twojej dyspozycji. Chcesz to sobie nią pograsz (oczywiście na Twoich warunkach - kurs, ilość zakładów), nie chcesz to sobie ją wypłacasz. Tym różni się bonus, od obietnicy bonusu.
Nasze buki są bardzo &quot;biedne&quot;, zżera ich konkurencja. Konkurencja w której ciągle powstają nowe, legalnie działające i wszyscy oczekują, że w ciągu krótkiego czasu przestaną być &quot;biedne&quot;. Ilość graczy jest niewielka, a rosnąca konkurencja powoduje, że szanse wzrostu obrotów są niewielkie. Więc mamy ciągle pseudo promocje obliczone na tych którzy nie mają pojęcia jak wygląda granie u prawdziwych (zachodnich) buków i dadzą się nabrać, najczęściej na pseudo bonusy i obietnicę wysokich kursów.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Prawdziwy bonus to kasa do Twojej dyspozycji. Chcesz to sobie nią pograsz (oczywiście na Twoich warunkach - kurs, ilość zakładów), nie chcesz to sobie ją wypłacasz. Tym różni się bonus, od obietnicy bonusu.
Tobie się chyba sufit na łeb spadł...
To o czym mówisz to jest rozdawanie kasy za darmo
Podziel się proszę wiedzą które to takie buki rozdają takie &quot;bonusy&quot;.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Skorzystałem z bonusu forbet, dostałem 30 zł pograłem live po kursie min. 2.00 i wyjąłem 72 zł. Czyli jak się mądrze obróci &quot;propozycją bonusu&quot; to można wyjąć prawdziwy bonus. W moim przypadku wyżej wspomniane 72 zł.
 
Do góry Bottom