>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

marian77 541

marian77

Użytkownik
witam
coś mi sienei zgadza z tym kuponem
otóż u góry kurs na wydarzenie wynosi 2,80 i taki też był w momencie jak to grałem na live więc dlaczego zamiast wypłaty 2800 mam tylko 2200 ?
88% z tej kwoty 2800 to 2464 potrąciliście a dodatkowe 246zł za co ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
witam
coś mi sienei zgadza z tym kuponem
otóż u góry kurs na wydarzenie wynosi 2,80 i taki też był w momencie jak to grałem na live więc dlaczego zamiast wypłaty 2800 mam tylko 2200 ?
88% z tej kwoty 2800 to 2464 potrąciliście a dodatkowe 246zł za co ?
U legalnych bukmacherów, każda wygrana powyżej 2280 zł jest obciążona dodatkowym 10% podatkiem od wygranych. Na przyszłość, aby tego uniknąć proponuję rozbić stawkę na kilka mniejszych, tak aby wygrana na danym kuponie nie przekraczała kwoty 2280 zł.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
najgorszy z polskich bukmacherow. np nie mozna laczyc typow z lekkiej z pika nozna zenada a za kursy powiini go zdelegalizowac. Mega nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Co Ty bredzisz. JEDYNY bukmacher który bierze na siebie 6% podatku w przypadku zagrania dwóch typów na kuponie no i ma bardzo szeroką ofertę. Już ładnie na nim zarobiłem. Moim zdaniem póki co najlepszy polski bukmacher.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Co Ty bredzisz. JEDYNY bukmacher który bierze na siebie 6% podatku w przypadku zagrania dwóch typów na kuponie no i ma bardzo szeroką ofertę. Już ładnie na nim zarobiłem. Moim zdaniem póki co najlepszy polski bukmacher.
Nawet i 12% bierze na siebie jak są min. 3 zdarzenia i kurs min. 2.0 ;)
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
najgorszy z polskich bukmacherow. np nie mozna laczyc typow z lekkiej z pika nozna zenada a za kursy powiini go zdelegalizowac. Mega nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bez przesady, kursy mają podobne jak STS, nawet często w tym samym momencie je zmieniają. Ogólnie dzięki braku podatku, chyba najbardziej opłaca się tu grać.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nawet i 12% bierze na siebie jak są min. 3 zdarzenia i kurs min. 2.0 ;)
Wielka hojność. Żeby być gdziekolwiek na plus, trzeba brać kursy będące value. Inaczej się nie da. Będące +EV faktycznie, a nie &quot;a mi się wydaje, że ten kurs jest zawyżony&quot;. Znajdziesz u nich +EV w trzech spotkaniach, które są dostępne jednocześnie? Może od wielkiego dzwonu kiedyś się coś takiego trafi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zdjęli promocje zapewne z tego powodu że i tak mają małe dochody obroty i każdy grosz sie liczy i te limity więc nie warto nawet patrzeć w ich stronę
Była na ten temat informacja, dlatego dziwie się że właśnie teraz o tym wspominasz. W kogo stronę warto popatrzeć wobec tego :?:
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Bonusy w forbecie to przyznają chyba wedle uznania. Z 8-iu zgłoszonych do AKO FRIENDLY przyznali 1 a z resztą głucha cisza.Z bonusem powitalnym podobnie czekam od zeszłego tygodnia.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
dno, jak można w 44 minucie przy stanie 1:1 blokować spotkanie lm
Hapoel Beer Szewa vs Maribor???!
ok do kaacji wlaczyli po 2min
Akurat nie tylko oni mieli to zablokowane na bodaj 2 minuty, obserwowałem te spotkanie w 2 innych bukmacherach i było podobnie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ile idzie od nich wypłata? Zlecilem w piątek i w sumie dzisiaj rano powinna być, a nie ma
Zazwyczaj dwa dni robocze Pamiętaj, że w soboty i niedziele przelewy nie są realizowane. Jeśli zleciłeś wypłatę w piątek po godzinie 15:00 to zapewne została zaksięgowana dopiero dzisiaj rano.
 
P 10

pk95

Użytkownik
Zazwyczaj dwa dni robocze Pamiętaj, że w soboty i niedziele przelewy nie są realizowane. Jeśli zleciłeś wypłatę w piątek po godzinie 15:00 to zapewne została zaksięgowana dopiero dzisiaj rano.
Wiem, wiem, że w weekend nie ma przelewów. To pewnie jutro będzie, dzięki ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ten bukmacher to g ó w n o.
Po wygraniu kilku stówek na jednym spotkaniu wczoraj, dziś zakłady na kwoty rzędu 250zł
wymagały akceptacji i zostały odrzucone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Ten bukmacher to g ó w n o.

Po wygraniu kilku stówek na jednym spotkaniu wczoraj, dziś zakłady na kwoty rzędu 250zł
wymagały akceptacji i zostały odrzucone.
Niestety to normalka u ziemniaków obecnie, odkąd nie ma bet365 i innych to pozwalają sobie na zbyt wiele. Pozostaje czekać na wejście nowych buków na rynek, oby były lepsze, a może obecne się poprawią dzięki zwiększeniu konkurencji.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Swoje niezadowolenie można wyrażać w nieco bardziej kulturalny sposób. Polecamy na przyszłość wzięcie tego pod uwagę.
Jeśli chodzi o opisany przez Pana przypadek to gra Pan mistrzostwa Afryki w koszykówce kobiet, a więc niezbyt popularny rynek. Pomimo tego przyjmujemy na te zdarzenia dość wysokie zakłady.
W opisanej przez Pana sytuacji doszło do naszej pomyłki, za którą oczywiście przepraszamy. Zakład, który chciał Pan zagrać za 400zł został przez nas wystawiony przy złym oszacowaniu szans. Pomimo tego chcieliśmy przyjąć Panu zagranie na ten mecz za 250zł. Pan jednak odrzucił ten kupon i nie zdecydował się go zagrać. Po odrzuceniu przez Pana zakładu, w związku z naszym błędem zmuszeni byliśmy zamknąć przyjmowanie zakładów na to spotkanie.
W związku z tym możemy bardzo przeprosić za błędnie wystawiony zakład co doprowadziło do zamknięcia przyjmowania zakładów, ale kategorycznie nie zgadzamy się z używaniem takiego słownictwa. Polecamy także w internecie stosować się do podstawowych zasad kultury.

Ten bukmacher to g ó w n o.
Po wygraniu kilku stówek na jednym spotkaniu wczoraj, dziś zakłady na kwoty rzędu 250zł
wymagały akceptacji i zostały odrzucone.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Swoje niezadowolenie można wyrażać w nieco bardziej kulturalny sposób. Polecamy na przyszłość wzięcie tego pod uwagę.
Jeśli chodzi o opisany przez Pana przypadek to gra Pan mistrzostwa Afryki w koszykówce kobiet, a więc niezbyt popularny rynek. Pomimo tego przyjmujemy na te zdarzenia dość wysokie zakłady.
W opisanej przez Pana sytuacji doszło do naszej pomyłki, za którą oczywiście przepraszamy. Zakład, który chciał Pan zagrać za 400zł został przez nas wystawiony przy złym oszacowaniu szans. Pomimo tego chcieliśmy przyjąć Panu zagranie na ten mecz za 250zł. Pan jednak odrzucił ten kupon i nie zdecydował się go zagrać. Po odrzuceniu przez Pana zakładu, w związku z naszym błędem zmuszeni byliśmy zamknąć przyjmowanie zakładów na to spotkanie.

W związku z tym możemy bardzo przeprosić za błędnie wystawiony zakład co doprowadziło do zamknięcia przyjmowania zakładów, ale kategorycznie nie zgadzamy się z używaniem takiego słownictwa. Polecamy także w internecie stosować się do podstawowych zasad kultury.
Hmm.

Po tym jak zakład nie został przyjęty a stawka zmieniona na 250zł wybrałem inny zakład na ten mecz i nie został on przyjęty na ww. kwotę.

Tak było.
 
Do góry Bottom