>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

K 0

kurczaczos

Użytkownik
Okres rozliczeniowy bonusu Cashback trwa do końca 14 i 28 każdego miesiąca. Kupony są więc zliczane dzisiaj do końca dnia. W związku z tym bonus trafi na konta graczy do 24 godzin roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego.
Nie ma konieczności wysyłania maili, bonus znajdzie się na kontach automatycznie
w porządku ???? moje pytanie wynikało z tego, że inna &quot;wersja&quot; była w regulaminie w momencie, w którym zadałem pytanie, a także przez cały wcześniejszy czas. otóż było mniej więcej napisane:
&quot;każdego 14 i 28 dnia miesiąca otrzymasz zwrot.... zwrot zostanie przyznany automatycznie.&quot;
stąd moje pytanie...
tak w ogóle, to zmieniliście nie tylko warunki promocji na znacznie gorsze (teraz cashback 5 procent tylko od RÓŻNICY między wygranymi a przegranymi, a nie ogólnie od przegranych kuponów), ale także dodaliście informację o rozliczaniu w 24h robocze (wcześniej takowej nie było. była tylko informacja o automatycznym przydzieleniu bonusu).
ciekawe zmiany. czyli jak rozumiem, żeby dostać 50 zł bonusu od następnego miesiąca, trzeba będzie być summa summarum tysiąc złotych w plecy w danym miesiącu ????
ciekawa i zachęcająca promocja dla aktywnych użytkowników
Pozdrawiam.
 
S 2

slawomir-151775

Użytkownik
tak, zmiana została dokonana mniej więcej 14, albo 15 września. sam czekałem na okolo 200zł bonusu, a dostałem jakies 20 zeta bo moj bilans tych 2 tygodniu wyniósł jakies -400zł. teraz mając bilans dodatni nie dostanie się nic jak pierwotnie miało być.

ciekawa i zachęcająca promocja dla aktywnych użytkowników.

powiedziałbym:
ciekawa i zachęcająca promocja dla lubiących ujemne bilanse użytkowników.
Pozdrawiam.
 
A 0

azuram

Użytkownik
Takie pytanko panowie, którzy grają w forbet. Jesteście zadowoleni z tych kursów, które oferują? Z ciekawości porównywałem sobie różne kombinacje na dziś z 1.hiszpanskiej, 1.niemieckiej, typy czyste, typy z podpórką itd. i to jakaś makabra wychodzi, wygrane pomimo braku podatku, wychodzą mniejsze niż w fortunie z 12% podatkiem.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Takie pytanko panowie, którzy grają w forbet. Jesteście zadowoleni z tych kursów, które oferują? Z ciekawości porównywałem sobie różne kombinacje na dziś z 1.hiszpanskiej, 1.niemieckiej, typy czyste, typy z podpórką itd. i to jakaś makabra wychodzi, wygrane pomimo braku podatku, wychodzą mniejsze niż w fortunie z 12% podatkiem.
Polskie buki = lichwa , a te promocje, bonusy itp to jakieś nieudane zabiegi kosmetyczne aby ew. odbiorców wprowadzić w błąd tj przekabacic na kase
 
T 823

thereignman

Użytkownik
no ciekawe jak Ci się to udało zrobić, mi jakoś nie wychodzi a kurs mam większy nawet
Z tych polskich firm co na niby oferują zakłady bukmacherskie swoim klientom należy się tylko śmiać, to jest żart i kpina a nie realna gra
Teraz nie wiem z kogo się bardziej śmiać, z pseudo bukow, czy z ich klientów...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przecież on tego nie zagrał tylko pokazał absurd panie mądry
Panie Mądry by zawrzeć taki zakład musi być wyższy kurs niż stawka nawet przy 12 % podatku, o tym wie kazdy poczatkujący nawet gracz. Więc nie wiem co Twój komentarz miał wnieś ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chociaż wiadomo, że z tym bonusem cashback wolałbym, żeby te 5% było zwracanych w formie bonusu od każdego zakładu, ale z drugiej strony jest już też bonus 500+, gdzie dostaje się 10% bonusu od wpłat obróconych 2x, więc jeśli wpłacasz i wygrywasz, to bonus dostaniesz, ten cashback może być niejako pocieszeniem, jeśli wychodzisz w danym okresie rozliczeniowym na ⛔. Z dwojga złego już wolę taką promocję, traktowaną po prostu jako zabezpieczenie - jestem na plusie, fajnie, dodatkowo na początku miesiąca zgłaszam się po bonus 500+, jak jestem na minusie, to chociaż 5% mi zwracają i mogę spróbować sobie poobracać bonusem i coś odzyskać ze strat. Drugim rodzajem promocji, bardzo często oferowanym w polskich bukmacherach jest &quot;wygraj w ch*j kasy, a my Ci rzucimy jakieś ochłapy&quot; - takie coś proponuje w tym tygodniu lvbet. I żeby nie było - akurat wbrew opinii wielu bardzo lubię tego bukmachera, ale jeśli robią promocję &quot;zagraj kupon AKO z conajmniej trzema zdarzeniami i AKO powyżej 2,0, a jeśli okaże się wygrany, to damy Ci 10zł bonusu&quot;, to traktuje to jako żart. Podobnie STS z tymi bonusami dla najlepszych typerów w danym tygodniu - przecież jak już ktoś gra grubymi kwotami, to jest na takim plusie, że taki bonus np. 10, czy 50zł go niezbyt usatysfakcjonuje :p I to jeszcze do obrotu 3x samymi wygranymi kuponami ???? Ale wracając do forbet - kiedyś u nich grałem, potem najpierw &quot;oddali&quot; do płacenia cały podatek na singlach i w dodatku często mnie limitowali na niezbyt wygórowanych stawkach rzędu 200-250zł. Ostatnimi czasy jednak tam wpłaciłem i ku mojemu zaskoczeniu udało mi się puścić kupon na jakiś niszowy kosz za 500zł bez problemu, więc może coś się w tej kwestii poprawiło - zobaczy się w perspektywie czasu ???? I jeszcze dodatkowo z powrotem wróciły do tego bukmachera kursy na kartki obu kolorów, bo kiedyś były, następnie zostały zastąpione kursami na żółte kartki, jak w każdym innym polskim bukmacherze, a teraz zauważyłem na lidze mistrzów i choćby w lidze angielskiej, że kursy już są na kartki, więc jeśli grać overy kartkowe, to tam, bo zawsze ewentualna czerwona będzie liczona x2, a nie będzie pominięta zupełnie ;) Niestety narazie w polskiej ekstraklasie dają tylko kursy na żółte, ale może i to się zmieni ;)
 
M 2

michauku

Użytkownik
Panie Mądry by zawrzeć taki zakład musi być wyższy kurs niż stawka nawet przy 12 % podatku, o tym wie kazdy poczatkujący nawet gracz. Więc nie wiem co Twój komentarz miał wnieś ;)
A czy on napisałeś że zagrał ten zakład? ????
A propos podatków. Zagrałem dodatkowy zakład do kuponu by zmiejszyć podatek do 6% i akurat to gówno nie weszło. Na szczęście stawka i wygrana mała ale to jest dowód by nie grać w iforbet. Złodziejski kraj. Przesyłam screen jako ciekawostke ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A czy on napisałeś że zagrał ten zakład? ????
A propos podatków. Zagrałem dodatkowy zakład do kuponu by zmiejszyć podatek do 6% i akurat to gówno nie weszło. Na szczęście stawka i wygrana mała ale to jest dowód by nie grać w iforbet. Złodziejski kraj. Przesyłam screen jako ciekawostke ????
Własna głupota jest powodem, by tam nie grać? ???? Przecież nikt nie kazał Ci dodawać tego zdarzenia do kuponu, podatek mniejszy jest fajny, ale jak chcesz stawiać dwa zdarzenia albo trzy, a nie na zasadzie, że chcesz singla zagrać, to dobierzesz niski kurs, bo na pewno wejdzie, bez przesady :cool: Gdyby tak było, to nawet w całorocznym by można grając bez podatku dodawać do każdego kuponu kurs 1,02-1,04 - zawsze by to podnosiło wygraną ;)
 
M 2

michauku

Użytkownik
Jakbym grał w normalnym kraju to bym nie musiał dodawać żadnego zdarzenia bo wygrana była by zadowalająca. Tutaj był tak mały zysk z podatkiem na singlu ze zdecydowałem się dodać jeszcze jedno zdarzenie. Powód by nie grać to nie głupota tylko rozumne rozpatrzenie sensu gry u polskich bukmacherach.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jaki jest obecnie bonus powitalny w ForBet? Na głównej pisze 500+ a potem 100% do 600PLN ?
To są dwie różne promocje - bonus 100% jest dla pierwszej wpłaty po rejestracji, ale ma obrót 8x po kursie minimalnym 3,0 więc nie wiem, czy w ogóle warto sobie nim zawracać głowę, tu szczegóły:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/forbet-bonus-100-do-650zl-tylko-u-nas.144722/
Bonus 500+ z kolei to comiesięczny bonus za wpłaty i aktywną grę w forbet. Jeśli wpłacisz przynajmniej 500zł w danym miesiącu i obrócisz depozyt 2x po kursie minimalnym 2,0 to możesz się ubiegać o bonus w równowartości 10% od wartości obróconego depozytu w danym miesiącu poprzez napisanie maila na [email protected] z informacją o spełnieniu wymagań, maila trzeba napisać w kolejnym miesiącu od 1. do 10. za poprzedni miesiąc. Oczywiście nie musisz koniecznie obracać 2x, aby otrzymać bonus, bo jeśli wpłacisz 1000zł i zagrasz po kursie minimalnym 2,0 za 1000zł, to możesz ubiegać się o bonus, ale wtedy nie dostaniesz 100zł, tylko 50zł, bo tylko 500zł było obrócone 2x tak jakby ;) Mam nadzieję, że zrozumiale to napisałem w miarę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom