>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
tylko się przypomnę, dziś dużo remisów jeden z tych co typowałem. Wypłacone 12,5k
powie mi ktoś dlaczego pomimo tego, że pobierają podatek przy stawianiu, do wypłaty było o jakieś ~1k mniej niż powinno?
Bo przy wysokim stawkowaniu podatki są dwa - jeden przy stawianiu 12% oraz 10% podatek od wygranych powyżej 2280zł, czyli na przyszłość jak grasz grubo i masz tyle do wygrania, to lepiej podzielić stawkę na 6 kuponów, żeby tego tysiąca podatku nie tracić.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
kolejny minus tego buka - nie wplacaja bonusow choc juz 3 razy sie upominalem. Wiem niwielkie to bonusy ale to zdecydowalem ze zero granie z tym pseudo bukiem ktory ma klientow w du.. Nie polecam
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Właśnie dostałem maila, że forbet uruchomił w końcu aplikację mobilną. Szkoda tylko, że zanim to zrobił zdążył m.in. Zrezygnować z promocji bez podatku oferując dalej niskie kursy i generalnie zbyt grubo się u nich nie pogra przez limity ;)
 
arass1 167,3K

arass1

Użytkownik
Z okazji Black Friday forBET przygotował dla swoich graczy niespodziankę.
W ten piątek (24 listopada) – od godziny 00:00 do 23:59 – wszystkie kupony bez podatku!
Tego dnia w forBET wygrywasz 12% więcej!
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dnia 27 listopada (od godziny 00:00 do godziny 23:59) dokonaj depozytu, a 50% wpłaconej kwoty trafi na Twoje konto jako bonus.
Minimalny depozyt dla uzyskania bonusu to 20 pln.
Maksymalny bonus przydzielany w promocji to 200 pln.
Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 2.00 z warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu w czasie 30 dni od otrzymania bonusu.
Chyba Forbet bawi się w jakiegoś Mikołaja najpierw bez podatku teraz bonus od depo, szkoda że tylko oni ale dobre i to.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Tak forbet traktuje klientów. Współczynnik 0,88, a powinno być 0,94. Warunki spełnione. Min 3 zdarzenia i min kurs 2. Na niewygodne pytania - &quot;klient, o co ty pytasz? wy.....aj.&quot; I koniec rozmowy. Normalne oszustwo. Czy ktoś z Was dostał maila, że przy grze za bonus nie dają współczynnika 0,94? Przy 3 zdarzeniach i kursie 2?

Witamy w serwisie iforbet.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od godziny 7:00 do 22:00. Proszę o wybór tematu:
Pytanie:
Połącz z Live Chat
Sesja rozmowy Live Chat rozpoczęta.
Adrian M.:
Witaj! W czym mogę pomóc?
Ty:
Witaj. Dlaczego przy kursie ponad 2 i ponad 3 zdarzenia mam współczynnik 0,88?
Adrian M.:
gra PAn za bonus?
Ty:
Tak.
Adrian M.:
Wszystkie kupony za bonus maja taki współczynnik
Ty:
A który punkt regulaminu o tym wspomina?
Adrian M.:
Wysłalismy informacje mailowo do wszystkich klientów
Ty:
Czyli ja nie jestem klientem? Nic takiego nie otrzymałem. Więc?
Ty:
I kiedy to wysyłaliście?
Twoja sesja rozmowy Live Chat została zakończona.
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak forbet traktuje klientów. Współczynnik 0,88, a powinno być 0,94. Warunki spełnione. Min 3 zdarzenia i min kurs 2. Na niewygodne pytania - &quot;klient, o co ty pytasz? wy.....aj.&quot; I koniec rozmowy. Normalne oszustwo. Czy ktoś z Was dostał maila, że przy grze za bonus nie dają współczynnika 0,94? Przy 3 zdarzeniach i kursie 2?

Witamy w serwisie iforbet.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od godziny 7:00 do 22:00. Proszę o wybór tematu:
Pytanie:
Połącz z Live Chat
Sesja rozmowy Live Chat rozpoczęta.
Adrian M.:
Witaj! W czym mogę pomóc?
Ty:
Witaj. Dlaczego przy kursie ponad 2 i ponad 3 zdarzenia mam współczynnik 0,88?
Adrian M.:
gra PAn za bonus?
Ty:
Tak.
Adrian M.:
Wszystkie kupony za bonus maja taki współczynnik
Ty:
A który punkt regulaminu o tym wspomina?
Adrian M.:
Wysłalismy informacje mailowo do wszystkich klientów
Ty:
Czyli ja nie jestem klientem? Nic takiego nie otrzymałem. Więc?
Ty:
I kiedy to wysyłaliście?
Twoja sesja rozmowy Live Chat została zakończona.
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.
Punkt 2. mówi, że mogą sobie zmieniać zasady promocji bez powiadamiania o nich, więc grając tam akceptujesz też taki regulamin, jakikolwiek chory by on nie był.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Punkt 2. mówi, że mogą sobie zmieniać zasady promocji bez powiadamiania o nich, więc grając tam akceptujesz też taki regulamin, jakikolwiek chory by on nie był.
Znam regulamin. Każdy bukmacher, nieważne jaki, legal, czy nie legal, ma takie zapisy, że możesz go w d... pocałować, ale traktowanie klienta to już inna sprawa. I czytaj uważnie:
&quot;Adrian M.:
Wysłalismy informacje mailowo do wszystkich klientów&quot;
Dlatego zadałem pytanie - Czy ktoś z Was dostał maila, że przy grze za bonus nie dają współczynnika 0,94? Przy 3 zdarzeniach i kursie 2?
A pytanie do konsultanta:
&quot;Ty:
Czyli ja nie jestem klientem? Nic takiego nie otrzymałem. Więc?
Ty:
I kiedy to wysyłaliście?&quot;
I jego odpowiedź:
&quot;Twoja sesja rozmowy Live Chat została zakończona.
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.&quot;
To już kpiny, OSZUSTWO i jawne lekceważenie. Rozłączenie chatu bez odpowiedzi to zwykłe chamstwo i brak szacunku. O kulturze osobistej, to nie ma już co wspominać, bo jak widać tego gostka nikt tego nie nauczył. Czyż nie tak?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Bez przesady... Ja akurat mam mobilny internet i w każdym buku mnie rozłącza z czatu. Czasem to wina neta a czasem ich techniczna wina.
Było się połączyć ponownie i problem z głowy.
Co do zapisu to każdy bukmacher ma takie coś w swoim regulaminie. To oni rozdają karty i tego nie zmienisz.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
baba a dlaczego akurat miałbyś nie dostać maila, który zapewne został wysłany automatem do wszystkich klientów, zastanów się nad tym, raczej na pewno nie dlatego że jesteś jakiś wyjątkowy, tylko zapewne nie sprawdzasz tego adresu, który podałeś podczas rejestracji...
 
baba 134

baba

Użytkownik
baba a dlaczego akurat miałbyś nie dostać maila, który zapewne został wysłany automatem do wszystkich klientów, zastanów się nad tym, raczej na pewno nie dlatego że jesteś jakiś wyjątkowy, tylko zapewne nie sprawdzasz tego adresu, który podałeś podczas rejestracji...
No cóż, jak się nie ma nic do powiedzenie, to lepiej milczeć. Od dawna wiadomo jaki jesteś wyjątkowy w chwaleniu tego bukmachera, ale ja mam to gdzieś. Zadałem proste pytanie, nie odpowiedziałeś, tylko sam dorabiasz teorię do nie wiadomo czego, czegoś co Ci się w wyjątkowej głowie ubzdurało. Po co?
Pan Kracy - Nie chodzi o zapis w regulaminie, bo o tym już pisałem i każdy wie jak jest, ale jak forbet informuje, że wysłał do wszystkich maile, a tak nie było, to coś chyba nie tak z podejściem do gracza? No chyba, że ktoś tak lubi. I nie była to wina internetu, ani wina techniczna. Gostek z forbet się po prostu bezczelnie rozłączył.
P.S. Zmień internet ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No cóż, jak się nie ma nic do powiedzenie, to lepiej milczeć. Od dawna wiadomo jaki jesteś wyjątkowy w chwaleniu tego bukmachera, ale ja mam to gdzieś. Zadałem proste pytanie, nie odpowiedziałeś, tylko sam dorabiasz teorię do nie wiadomo czego, czegoś co Ci się w wyjątkowej głowie ubzdurało. Po co?
Ja też nie dostałem żadnego maila, a skoro automatem na pewno był wysłany, to Ty abc jako ich aktywny gracz możesz pokazać maila, żeby każdy zobaczył ????
 
baba 134

baba

Użytkownik
Ja też nie dostałem żadnego maila, a skoro automatem na pewno był wysłany, to Ty abc jako ich aktywny gracz możesz pokazać maila, żeby każdy zobaczył ????
abcbet nie pokaże tego maila, bo chyba sam nie wie na jaki adres się rejestrował. To był taki wyjątkowy adres ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo, każdy ziemniak pobiera pełny podatek przy grze za środki bonusowe. Ostatnio miałem podobny przypadek w Totolotku. Niby piątek bez podatku, zagrałem za bonus i współczynnik 0.88 więc nic nowego.
 
A 45

as1996

Użytkownik
w ponad rok przegrałem 8000 pln. Nigdzie nie mam takiego minusa... Nie oferują żadnego dodatkowego bonusa... trochę słabo.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Czy ktos moze mi powiedziec czy ten szanowny bukmacher ma w swoim stalym zwyczaju ustalanie limitow na poziomie 40 zl na zdarzenie live under/over 0.5 gola przy kursie okolo 1.9-2.0? Chodzi o jakze egzotyczna i nieznana szerszej publicznosci pilkarska lige wloska, bardziej kojarzona jako Serie A. Konkretnie malo znane druzyny Lazio i Interu. Wczoraj podobny &quot;myk&quot; mialem na meczu League One w Anglii (ta liga to juz w ogole chyba podworko przy smietniku dla forbetu). Pan na chacie oczywiscie odstawia spychologie na dzial bukmacherski zaznaczajac jednakze ze tajemna wiedza dotyczaca limitow na stawke na dane wydarzenie jest oczywiscie niejawna.
Zaznaczam odrazu ze oba w/w zaklady bylyby przegrane jednak nie o wynik teraz chodzi tylko o zasade. Bo mozna przegrac raz, drugi, trzeci a potem ze wzgledu na takie akcje &quot;nie wygrac&quot; po raz czwarty.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Ten bukmacher to największy syf na naszym podwórku. Zaczęli z przytupem, (nawet ich chwaliłem ???? ), a potem już tylko gorzej, gorzej, coooraz gorzej, już nawet gorzej niż STS.
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Ten bukmacher to największy syf na naszym podwórku. Zaczęli z przytupem, (nawet ich chwaliłem ???? ), a potem już tylko gorzej, gorzej, coooraz gorzej, już nawet gorzej niż STS.
czemu taka opinia?? co Ci się nie podoba w tym bukmacherze? porównanie do STS który od jakiegoś czasu stoi w miejscu, nie robi nic zeby zadowolic klientow jest moim zdaniem nie trafna
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
czemu taka opinia?? co Ci się nie podoba w tym bukmacherze? porównanie do STS który od jakiegoś czasu stoi w miejscu, nie robi nic zeby zadowolic klientow jest moim zdaniem nie trafna
przede wszystkim i co najważniejsze limity które są śmieszne w forbecie i to ich skreśla już na samym starcie...
 
Do góry Bottom