>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

K 0

kimbon

Użytkownik
Uważajcie ludzie bo za negatywne opinie o forbecie sa bany ???? juz mój jeden adres IP zbanowali, widać nie są wystarczająco zadowoleni z obrony iforbetowych szczekaczy (kojotek musisz się bardziej postarać :cool ????
Jeśli uważasz, że nazwanie rzeczy po imieniu czyli, że bonus 600zl z obrotem po kursie 3 OSIEM razy jest wporządku wobec graczy to albo robisz z ludzi idiotów albo sam nim jesteś. Nie atakuje forbeta tylko piszę prawde i oferta na LSK była prawdziwa i oferta psuedobonusa też jest dalej aktywna(o zgrozo)Tyle w tym temacie.
PS. baba uważaj co piszesz o iforbecie bo jak masz mało adresów IP to twoja przygoda na forum może się szybko skonczyć :eek:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Tylko, gdybyś nie zauważył, to JEST TEMAT O FORBET. I piszemy, co nam się podoba, lub NIE PODOBA w forbet, Ty jak na razie nie zauważyłem, żebyś napisał coś pozytywnego, czy negatywnego o forbet. Znowu się powtórzę ???? - rzucasz się do gardeł jak kojocik, na wszystkie negatywne opinie, a nie widzę, ŻADNEJ Twojej opinii o forbet, tylko żale i płacz o etoto. Zmień wątek. Jak nie ma tematu o etoto, to go załóż i przestań robić to co robisz tutaj.
No i przestań tam grać. Po co się torturujesz?
Wiesz co to oznacza? Jestem neutralny wobec Forbet, nie zostałem przez nich oszukany, a grałem tam wówczas gdy nie było podatku. Jeśli ETOTO ma licencje i tylko oni wystawiają na daną ligę kursy, to dlaczego mam tam nie grać? Nawet jeśli zostanę przez nich oszukany to pozostaje droga prawna, a i przy okazji można przestrzec innych graczy przed graniem tam, chyba właśnie do tego służy forum? Prawda? Pozdro dla komatych, zamykam wątek.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Jestem neutralny wobec forBet
W dziwny sposób to okazujesz, atakując wszystkich, jeżeli napiszą coś negatywnego.
Jeśli ETOTO ma licencje i tylko oni wystawiają na daną ligę kursy, to dlaczego mam tam nie grać? Nawet jeśli zostanę przez nich oszukany to pozostaje droga prawna, a i przy okazji można przestrzec innych graczy przed graniem tam, chyba właśnie do tego służy forum.
Wg mnie przeczysz sam sobie. Z jednej strony tam grasz (przecież Cię oszukują?) a z drugiej chcesz przestrzec przed etoto (chociaż to nie ten temat), i jeszcze atakujesz innych, którzy ostrzegają/wytykają słabe punkty forbet (to ten temat). Kompletna KISZKA.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
W dziwny sposób to okazujesz, atakując wszystkich, jeżeli napiszą coś negatywnego.

Wg mnie przeczysz sam sobie. Z jednej strony tam grasz (przecież Cię oszukują?) a z drugiej chcesz przestrzec przed etoto (chociaż to nie ten temat), i jeszcze atakujesz innych, którzy ostrzegają/wytykają słabe punkty forbet (to ten temat). Kompletna KISZKA.
Przykład tylko z 2 ostatnich stron: Wawo rakakakakaka pablos nikogo z nich nie atakowałem, dziwne nie?
Chyba jest rzeczą jasną, że byłem aktywny. Grałem tam bo przecież nie zostałem oszukany na starcie tylko w konkretnym przypadku o którym napisałem w odpowiednim dziale.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Rozmowa z Tobą jest męcząca. Raz piszesz o etoto:
ja jestem aktywnym graczem ETOTO.
...a teraz, też o etoto:
Chyba jest rzeczą jasną, że byłem aktywny. Grałem tam
No to po oszustwie przestałeś grać?, czy nie przestałeś? Tylko, że ja mam to gdzieś.
Wytykałeś też mi, o forbet, że:
Z Twoich postów wynika jedno, dawno tam nie grałeś a jesteś najaktywniejszych w ich temacie.
Ja się z tym nie kryłem, że teraz tam nie gram. Ale co ja mam o Tobie sądzić, jeżeli piszesz, o forbet, że:
a grałem tam wówczas gdy nie było podatku.
No to wiesz? Ja jeszcze trochę u nich grałem z podatkiem, więc dłużej niż Ty. Tylko po jasną cholerę Ty jesteś taki aktywny o forbet, skoro nie grasz tam dłużej ode mnie?
KOMPLETNY BRAK LOGIKI W TYM CO PISZESZ. I dlatego dyskusja Z Tobą jest męcząca i do niczego nie prowadzi. Skoro Ty sam nie wiesz co robisz? Grasz, czy nie grasz....oto jest pytanie.
Przykład tylko z 2 ostatnich stron: Wawo rakakakakaka pablos nikogo z nich nie atakowałem, dziwne nie?
Ano dziwne....:eek::eek::eek: ???? ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Widocznie każdy ma inną definicję aktywnego gracza. Nic Ci nie wytykałem, stwierdziłem tylko fakt po tym jak napisałeś:A ja zagrałem w tym roku 15 kuponów i robiąc porównanie przed zagraniem, 12 miało najmniejszy kurs w forBet. Pozostałe 3 też bardzo nisko. Porównanie z fortuna, STS, Suprbet, Totolotek i Millenium. Jeśli ktoś robi porównanie domniemam, że nie gra po niższym kursie. Proste chyba nie? Nigdzie nie napisałem, że przestałem grać i dałem jasno do zrozumienia, że jeśli jako jedyni wystawiają kursy na daną ligę to dlaczego mam nie grać? W świetle prawa są legalnym bukmacherem i ewentualne próby kolejnego oszustwa można dochodzić na drodze prawnej, co oczywiście nie zwalnia mnie z prawa do ostrzeżenia innych użytkowników forum przed ich nieuczciwymi praktykami.
Ok, ale trzymajmy się wątku Forbeta jak sam zaproponowałeś. Przeanalizowałem Twoje wpisy i jedno mnie zastanawia. Często powoływałeś się na limity w Forbecie. Trochę to dziwne bo z tego co mnie pamięć nie myli to tam jeśli gram ponad limit kupon wpada do akceptacji (tak było u mnie w przypadku np 3 i 4 lig polskich) i co nie dają Ci pograć tego co chcesz? Bo wiesz co innego limit nie wiem na jakieś nisze a co innego na bardziej popularne sporty. Nigdzie nie widzę Twojego konkretnego przykładu, myślę że taka informacja wiele by wyjaśniła, bo idąc tym tokiem to w moim przypadku, właściwie wszędzie mogę napisać LIMITY, LIMITY LIMITY, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.
 
K 0

kimbon

Użytkownik

Jutro jest mecz PLKK najwyższa klasa rozgrywkowa w koszykówce kobiet Sosnowiec- Gdynia poprosiłem ich z 2 h temu żeby skopiowali bo nie wymagam od takiej firmy żeby sami wystawili, to i tak nie dali rady jeszcze dodać tego do oferty, nawet kursów na ML.
Kojotek donieś tam komu trzeba że jakaś kopiarka iforbetowa śpi ????
 
baba 134

baba

Użytkownik
Ok, ale trzymajmy się wątku Forbeta jak sam zaproponowałeś. Przeanalizowałem Twoje wpisy i jedno mnie zastanawia. Często powoływałeś się na limity w Forbecie. Trochę to dziwne bo z tego co mnie pamięć nie myli to tam jeśli gram ponad limit kupon wpada do akceptacji (tak było u mnie w przypadku np 3 i 4 lig polskich) i co nie dają Ci pograć tego co chcesz? Bo wiesz co innego limit nie wiem na jakieś nisze a co innego na bardziej popularne sporty. Nigdzie nie widzę Twojego konkretnego przykładu, myślę że taka informacja wiele by wyjaśniła, bo idąc tym tokiem to w moim przypadku, właściwie wszędzie mogę napisać LIMITY, LIMITY LIMITY, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.
Kiedy będziesz wygrywał, to sam się przekonasz.
Jak już pisałem, rozmowa z tobą jest męcząca i do niczego nie prowadzi. Wszelkie pytania kieruj do supportu forbet, oni Ci wszystko wyjaśnią. ???? .
A jak nie, to weź coś wypij, może zaczniesz trzeźwo myśleć? :rolleyes:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Kiedy będziesz wygrywał, to sam się przekonasz.
Jak już pisałem, rozmowa z tobą jest męcząca i do niczego nie prowadzi. Wszelkie pytania kieruj do supportu forbet, oni Ci wszystko wyjaśnią. ???? .
A jak nie, to weź coś wypij, może zaczniesz trzeźwo myśleć? :rolleyes:
Właśnie na tym polega rozmowa z Tobą. Sam proponujesz aby pisać o Forbecie. Zapytałem więc o Forbet. Z Twojej strony nie padły żadne konkrety, więc zamykam temat. Informuje Cie tylko, że jak będziesz wygrywał w Fortunie czy STS to też Cię zlimitują, a jeśli o tym jeszcze nie wiesz, to się dowiesz jak ich trafisz.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Zapytałem więc o forBet. Z Twojej strony nie padły żadne konkrety,
Ty nie tylko nie wiesz co sam piszesz, ale i nie czytasz co piszę ja, albo jak czytasz to nic nie rozumiesz. Wszystkie konkrety o czym chciałem napisać o forbet - na tą chwilę - są zawarte w moich poprzednich wpisach.
Czego Ty oczekujesz? Tak jak abc(for)bet, żeby Ci login podać i numery kuponów? ????
I przestań już, bo egzorcystę na Ciebie napuszczę. Mam wrażenie, że jesteś nawiedzony.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ty nie tylko nie wiesz co sam piszesz, ale i nie czytasz co piszę ja, albo jak czytasz to nic nie rozumiesz. Wszystkie konkrety o czym chciałem napisać o forbet - na tą chwilę - są zawarte w moich poprzednich wpisach.
Czego Ty oczekujesz? Tak jak abc(for)bet, żeby Ci login podać i numery kuponów? ????
I przestań już, bo egzorcystę na Ciebie napuszczę. Mam wrażenie, że jesteś nawiedzony.
Jeśli ja jestem nawiedzony to Ty musisz być mega ograniczony. Nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak program graficzny dzięki, któremu masz możliwość usunięcia z kuponu takich informacji jak login czy nr kuponu. W mojej ocenie tak się załatwia takie sprawy i nie jest to tylko moja domena ale 3/4 użytkowników tego forum.Niestety jest też ta mniejszość, do której Ty należysz, która woli pisać LIMITY LIMITY LIMITY nie przedstawiając, żadnego potwierdzenia. Pozwól więc, że to będzie ostatnia wymiana zdań między nami na tym forum bo dalsza dyskusja do niczego nie prowadzi.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Personalne uwagi możesz sobie darować, bo jak sam słusznie zauważyłeś jest to wątek dotyczący Forbet, jeśli nie masz w tym temacie nic do dodania to proponuję zakończyć.
 
baba 134

baba

Użytkownik
No dobra. W sumie dzisiaj się nudzę, to pogadajmy. Najpierw mnie męczyłeś, a teraz mnie rozbawiasz. Zamykasz kilka razy temat i (...) zamknąć nie możesz. Skoro nic nie rozumiesz, to podsumuję moje posty o forbet. Od początku tematu. Skoro ty masz trudności z zapamiętaniem na co i jak odpowiadasz, to proszę:
Na początku ich działalności chwaliłem ich za to, że przyjęli na klatę 12% podatku. Pomimo ubogiej oferty, TO BYŁ ICH PLUS. Z biegiem czasu te 12% zaczęli sobie rekompensować coraz mniejszymi kursami w stosunku do konkurencji. Po kilku miesiącach z 12% zostało 6%. I tu już kursy - niektóre - ale co raz częściej były takie, że u konkurencji z 12% podatkiem można było wygrać więcej niż w forbet z 6%. Po przerzuceniu całego podatku na klienta NIGDY to co grałem nie miałem większego kursu w forbet niż u konkurencji. DLATEGO ICH TERAZ OCENIAM NEGATYWNIE POD TYM KĄTEM.
LIMITY. Zacznij wygrywać regularnie i przekonasz się co to są LIMITY w forbet. Nie dadzą Ci wygrać &quot;dobrej kasy&quot;
Nie zachowuj się jak dzieciak - &#39;Pokaż kupony&quot; &#39;Pokaż kupony&quot; &#39;Pokaż kupony&quot;
Kupony są moje i nie muszę się nimi chwalić. A nawet gdybym chciał, to jak chcesz GENIUSZU zobaczyć LIMIT na kuponie?
BONUSY. Mam Ci znowu pisać, jak w promocji JEDNODNIOWEJ zmieniali warunki? BONUS POWITALNY jak piszą 8 razy obrót z kursem 3? BONUS w ich &quot;słynnym tygodniu&quot;? Obrót 4 razy z kursem 2 I W CIĄGU 7 DNI WSZYSTKO ROZLICZONE? Pisałem swoją opinię GENIUSZU, że taki obrót po takim kursie w 7 dni, to dla hurtowników co to zagrają byle co, żeby tylko zagrać.
Teraz odnieś się do tego GENIUSZU i powiedz, dlaczego Ci się to podoba, BO MNIE SIĘ NIE PODOBA I DLATEGO PISAŁEM NEGATYWY.
Jak dalej nie rozumiesz, to przeczytaj jeszcze raz....jeszcze raz....i jeszcze raz, a jak za mało to...jeszcze raz.
To jest wątek o forbet. Przedstawiam swoją subiektywną ocenę na podstawie moich doświadczeń z nimi. I to jest miejsce na to, na tym forum, w tym temacie. Ty jak do tej pory nie zamieściłeś ŻADNEJ OPINII o forbet, a podskakujesz jak kojocik i płaczesz o oszustwach etoto, chociaż dalej tam grasz, a może nie grasz? Sam tego nie wiesz, skoro sam się ze sobą kłócisz. A o forbet? Ani ME, ani BE. WTF?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Teraz odnieś się do tego GENIUSZU i powiedz, dlaczego Ci się to podoba?
Odp: Nigdzie nie napisałem, że mi się to podoba.
A o forBet? Ani ME, ani BE. WTF?
Odp:Napisałem wyraznie. Jestem neutralny wobec forBet, nie zostałem przez nich oszukany, a grałem tam wówczas gdy nie było podatku.
Co do bonusów to wybacz, nie potrafię się w pełni się odnieść, ponieważ sporadycznie z nich korzystam. Jestem zdania, że jak ktoś jest dobrym graczem to poradzi sobie bez nich.
Co do kwestii limitów sprawa jest prosta, KAŻDY, ale to powtarzam KAŻDY bukmacher w większym bądz mniejszym stopniu Cię zlimituje, jeśli będziesz ich ogrywał (no może poza Pinnacle). Ważniejszą kwestia, to taka na co masz limit, bo jak sam możesz się domyśleć limit limitowi nierówny. Nie zachowuje się jak dzieciak, zapytałem tylko grzecznie o jakiś przykład, nie otrzymałem odpowiedzi. Nikomu nic nie musisz pokazywać, myślę że wystarczy jakbyś nam wszystkim napisał Np. Chciałem zagrać dziś w Forbecie na mecz 2 ligi kosza za 500 zł niestety obcieli mi stawkę do 100zł i nie pozwolili zagrać za więcej. Wówczas ja, czy inni gracze mieliby pełny obraz sytuacji, a i support Forbeta postawiłbyś pewnie w niełatwej sytuacji.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem, że mi się to podoba.
Twierdząco może i nie, ale jak rozumieć Twoje ataki na moje negatywne opinie?
Napisałem wyraznie. Jestem neutralny wobec forBet
To po co się mnie czepiasz za negatywne opinie?
Co do kwestii limitów sprawa jest prosta, KAŻDY, ale to powtarzam KAŻDY bukmacher w większym bądz mniejszym stopniu Cię zlimituje, jeśli będziesz ich ogrywał (no może poza Pinnacle).
Co do Pinnacle darujmy sobie. Rozmawiamy teraz tylko o &quot;legalnych&quot; bukmacherach. Zgadzam się, że każdy zlimituje, ale jeszcze nigdzie nie miałem limitów po &quot;takich wygranych&quot; jak w forbet. I u konkurencji, co prawda tylko tej, która ma punkty naziemne można to obejść.
Ważniejszą kwestia, to taka na co masz limit
Nie, to nie jest ważna kwestia. Ważną kwestią są w ogóle limity jakie nakłada forbet. I to jest nakładane indywidualnie na każdego gracza, więc żaden przykład nie będzie tu adekwatny dla kogokolwiek.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem, że mi się to podoba.
Twierdząco może i nie, ale jak rozumieć Twoje ataki na moje negatywne opinie?

Który atak? Ten do którego odnosiłem się już wyżej, z którego jasno dało się wyczytać, że dawno nie grałeś w Forbet, a jest najaktywniejszy w ich temacie?
To po co się mnie czepiasz za negatywne opinie?
Poruszyłeś w negatywnych opiniach temat limitów, to grzecznie zapytałem, jak to wygląda? Czy to jest czepianie, śmiem wątpić. Tym bardziej, że tak jak napisałem w moim przypadku kupon w Forbecie wpada do akceptacji, w Twoim przypadku jest inaczej? Kupon na starcie jest odrzucany, czy stawka jest pomniejszona? Nic innego z perspektywy gracza mnie nie interesuje. Lubię jasne sytuacje, nic więcej.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Kupon na starcie jest odrzucany, czy stawka jest pomniejszona? Nic innego z perspektywy gracza mnie nie interesuje.
Przecież nie grasz w forbet. To po co Ci takie info? A może grasz? Czy sam wiesz jak to jest w Twoim przypadku z forbet? Czy tak jak z etoto? Gram, ale nie gram? Tak to się z Tobą dyskutuje.
Daj już spokój. Jeżeli to &quot;89&quot; w Twoim nicku to jest Twój rok urodzenia, to baaardzoooo pooowooolii się rozwijasz. I nie odbieraj tego ZNOWU jako negatyw. Wszystko przed Tobą ;)
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Co do bonusów to wybacz, nie potrafię się w pełni się odnieść, ponieważ sporadycznie z nich korzystam. Jestem zdania, że jak ktoś jest dobrym graczem to poradzi sobie bez nich.
.
A to dopiero dobre
13 Styczen 2018
19 Styczen 2019
wczoraj
znowu o bonusach to do bonusów etoto potrafisz się w pełni odnieść i krytykować na każdym kroku ale do bonusów iforbetu juz nie ????
 
Do góry Bottom