>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

baba 134

baba

Użytkownik
???? ???? ???? ???? ???? A to hultaj! Już w dyskusji pokazałem jaki z niego &quot;wiarygodny i racjonalny rozmówca&quot; ???? ???? ???? Na mnie się rzuca za krytykowanie forbet, a sam jeździ po innym jak tylko chce ???? ???? ???? Ot wiaryGODNOŚĆ kojocika. Co do ataku kojocika na mnie mam pewne podejrzenia, ale po zmianie &quot;grafiki i w ogóle&quot; technicznie FORUM, to nie mamy dostępu do wszystkiego co było &quot;kiedyś&quot; A SZKODA.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Przecież nie grasz w forbet. To po co Ci takie info? A może grasz? Czy sam wiesz jak to jest w Twoim przypadku z forbet? Czy tak jak z etoto? Gram, ale nie gram? Tak to się z Tobą dyskutuje.
Daj już spokój. Jeżeli to &quot;89&quot; w Twoim nicku to jest Twój rok urodzenia, to baaardzoooo pooowooolii się rozwijasz. I nie odbieraj tego ZNOWU jako negatyw. Wszystko przed Tobą ;)
Dobra widzę, że znów schodzisz do personalnych przepychanek, więc kończymy temat. Nie wiem czy tak trudno domyśleć się że gram, wszędzie w zależności od tego kto jakie kursy proponuje i czy jest możliwość gry bez podatku - patrz Forbet (środa) Totolotek (piątek) i nawet nieszczęsne Etoto (sobota/niedziela), gdy wystawią coś czego konkurencja nie oferuje. Nie wiem skąd wywnioskowałeś że nie nie gram w Etoto, bo jeśli po zwrocie grałem tam (który pisałem w kontekście sobotniego kuponu o którym pisałem w temacie ETOTO) i to jest dla Ciebie sprzeczne z gram tam to szczerze współczuje.
A to dopiero dobre
13 Styczen 2018
19 Styczen 2019
wczoraj
znowu o bonusach to do bonusów etoto potrafisz się w pełni odnieść i krytykować na każdym kroku ale do bonusów iforbetu juz nie ????
Zauważ że krytykuje te firmy w których zostałem oszukany - patrz LV Bet i Etoto. Jeśli zostałbym tak samo potraktowany przez Forbet zrobiłbym dokładnie to samo, jednak w przeciwieństwie do wyżej wymienionych Forbet mnie nie oszukał i niech to będzie dla Was obu PUENTA.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Dobra widzę, że znów schodzisz do personalnych przepychanek
Nie, nie, nie, to Ty zacząłeś atakować moje negatywne wpisy o forbet, ja się Twoich etoto nie czepiam, chociaż tam nie grasz, ale grasz. To ty domagałeś się dyskusji o forbet, chociaż ja już wcześniej wszystko powiedziałem. To Ty zamykasz dyskusję (4,5 razy?), ale nie możesz (...) zamknąć. To Tobie tłumaczę OCZYWISTE moje subiektywne odczucia po KILKA razy. To Ty do tej pory w TEMACIE O FORBET NIE PRZEDSTAWIŁEŚ WŁASNEJ JAKIEJKOLWIEK OPINII O FORBET. To Ty BEZ WŁASNEJ JAKIEJKOLWIEK OPINII O FORBET ATAKUJESZ MNIE I DOMAGASZ SIĘ ABSURDALNYCH DOWODÓW JAK DZIECIAK.... Tak DZIECIAK ????
A z lvbet i etoto, to wiesz?... wypad z tego wątku. Nie masz nic racjonalnego na swoją obronę. Klepiesz co klepiesz i niech tak zostanie.
Neil Armstrong poleciał na Księżyc i klepnął 5 zdjęć, a Ty nie &quot;w temacie&quot; i BEZ SENSU klepiesz kilkadziesiąt bzdurnych wypowiedzi, którymi tylko się ośmieszasz. Po co?
Im więcej, tym śmieszniej ???? ???? ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nie, nie, nie, to Ty zacząłeś atakować moje negatywne wpisy o forbet, ja się Twoich etoto nie czepiam, chociaż tam nie grasz, ale grasz. To ty domagałeś się dyskusji o forbet, chociaż ja już wcześniej wszystko powiedziałem. To Ty zamykasz dyskusję (4,5 razy?), ale nie możesz (...) zamknąć. To Tobie tłumaczę OCZYWISTE moje subiektywne odczucia po KILKA razy. To Ty do tej pory w TEMACIE O FORBET NIE PRZEDSTAWIŁEŚ WŁASNEJ JAKIEJKOLWIEK OPINII O FORBET. To Ty BEZ WŁASNEJ JAKIEJKOLWIEK OPINII O FORBET ATAKUJESZ MNIE I DOMAGASZ SIĘ ABSURDALNYCH DOWODÓW JAK DZIECIAK.... Tak DZIECIAK ????
A z lvbet i etoto, to wiesz?... wypad z tego wątku. Nie masz nic racjonalnego na swoją obronę. Klepiesz co klepiesz i niech tak zostanie.
Neil Armstrong poleciał na Księżyc i zrobił tylko 5 zdjęć, a Ty nie &quot;w temacie&quot; i BEZ SENSU klepiesz kilkadziesiąt bzdurnych wypowiedzi, którymi tylko się ośmieszasz. Po co?
Zajrzyj do słownika, zapoznaj się ze znaczeniem słowa PERSONALNY ATAK, a wówczas będziesz wiedział o co chodzi. Gdybyś go nie stosował, nasza nic nie wnosząca dyskusja byłaby zakończona. Przedstawiłem opinię na temat Forbet, czy się to podoba czy nie napisałem wyraznie, nie zostałem przez nich oszukany, więc nie mam ich za co hejtować. Jeśli Ty masz zamiar to robić powołując się na limity i nie jesteś w stanie podać, żadnego dowodu, to dla mnie jest oczywiste, że albo jesteś zwykłym oszustem i masz coś do ukrycia, albo masz w tym jakiś interes.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Zauważ że krytykuje te firmy w których zostałem oszukany - patrz LV Bet i Etoto. Jeśli zostałbym tak samo potraktowany przez Forbet zrobiłbym dokładnie to samo, jednak w przeciwieństwie do wyżej wymienionych Forbet mnie nie oszukał i niech to będzie dla Was obu PUENTA.
Miszczuniu tylko, że Ty krytykowałeś etoto zanim zostałeś rzekomo oszukany... im bardziej chcesz się tłumaczyć tym gorzej Ci to wychodzi i bardziej się pogrążasz
 
baba 134

baba

Użytkownik
Zajrzyj do słownika, zapoznaj się ze znaczeniem słowa PERSONALNY ATAK, a wówczas będziesz wiedział o co chodzi. Gdybyś go nie stosował, nasza nic nie wnosząca dyskusja byłaby zakończona. Przedstawiłem opinię na temat forBet, czy się to podoba czy nie napisałem wyraznie, nie zostałem przez nich oszukany, więc nie mam ich za co hejtować. Jeśli Ty masz zamiar to robić powołując się na limity i nie jesteś w stanie podać, żadnego dowodu, to dla mnie jest oczywiste, że albo jesteś zwykłym oszustem i masz coś do ukrycia, albo masz w tym jakiś interes.
Zaczynasz chłoptasiu używać mocnych słów. Tak to zwykle bywa jak brakuje argumentów. Przypomnij mi, kto pierwszy kogo zaczął atakować? Kto pierwszy kogo zacytował? Do tej pory nie przedstawiłeś ani jednego argumentu w dyskusji o forbet, której sam się domagałeś. Po co mnie zaczepiłeś w rozmowie o forbet? Potrafisz odpowiedzieć? I GDZIE TA TWOJA OPINIA O FORBET?
nasza nic nie wnosząca dyskusja byłaby zakończona.
Gdybyś nie był barankiem, to ta dyskusja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Zgadnij, kto ją zaczął atakiem? Bez żadnych podstaw? I nie cytuj mnie, bo to ja napisałem, JUŻ DAWNO, ŻE DYSKUSJA Z TOBĄ JEST MĘCZĄCA I NIC NIE WNOSI.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Miszczuniu tylko, że Ty krytykowałeś etoto zanim zostałeś rzekomo oszukany... im bardziej chcesz się tłumaczyć tym gorzej Ci to wychodzi i bardziej się pogrążasz
Tutaj trafiłeś w sedno. Krytykowałem ich wcześniej bo potrafili anulować zakłady, których anulować nie mieli prawa i zaskoczę Cię ostatecznie, zawsze wychodziło na moje, jak nie wiesz to zapytaj kolegów.
PS. nie pisz do mnie zdrobnieniami i nie wstawiaj różowych minek bo to nie to forum (pomyliłeś adresy)
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Tutaj trafiłeś w sedno. Krytykowałem ich wcześniej bo potrafili anulować zakłady, których anulować nie mieli prawa i zaskoczę Cię ostatecznie, zawsze wychodziło na moje, jak nie wiesz to zapytaj kolegów.
PS. nie pisz do mnie misiaczku i nie wstawiaj różowych minek bo to nie to forum (pomyliłeś adresy)
To jak tak lubisz pokazywać to daj te kupony które anulowali a nie powinni i pokaż jak to zawsze wychodziło na Twoje. Sam pisałeś, że nie lubisz rzucać słów na wiatr i robić z gęby cholewy a właśnie to robisz...
I naucz się czytać bo nie napisałem misiaczku tylko miszczuniu
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
To jak tak lubisz pokazywać to daj te kupony które anulowali a nie powinni i pokaż jak to zawsze wychodziło na Twoje. Sam pisałeś, że nie lubisz rzucać słów na wiatr i robić z gęby cholewy a właśnie to robisz...
I naucz się czytać bo nie napisałem misiaczku tylko miszczuniu
Bardzo chętnie bym to uczynił, ale jak zapewne wiesz ETOTO od stycznia ma nową stronę i nie ma dostępu to kuponów z 2017 roku.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Gdybyś nie był barankiem, to ta dyskusja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Zgadnij, kto ją zaczął atakiem? Bez żadnych podstaw?
Ja tylko odniosłem się do Twoich wpisów, do tego służy forum. Jeśli to jest dla Ciebie atak personalny to wróć do szkoły.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Bardzo chętnie bym to uczynił, ale jak zapewne wiesz ETOTO od stycznia ma nową stronę i nie ma dostępu to kuponów z 2017 roku.
To pokazuje jaki jesteś wiarygodny.
Baba napisze tylko tak, Twojego czasu i prądu na dyskusję z tym dziwnym osobnikiem, który chyba stracił nie tylko dostęp do kuponów z 2017 roku ale i utracił kontakt z bazą nikt nie zwróci. Dajmy mu żyć w tym swoim świecie, niech wierzy ze w etoto się na nim uwzieli niech korzysta z bonusu w iforbecie 600zlz obrotem 8 razy z kursem 3 i niech będzie szczęsliwy.
Pozdrawiam i życzę szczęścia
 
baba 134

baba

Użytkownik
Bardzo chętnie bym to uczynił, ale jak zapewne wiesz ETOTO od stycznia ma nową stronę i nie ma dostępu to kuponów z 2017 roku.
???? ???? ???? ???? ???? ???? No tak, nawet nie wiesz, że każdy bukmacher ma OBOWIĄZEK przechowywać WSZYSTKIE dane 5 lat po zakończeniu danego roku podatkowego. Teraz to jesteś już nawet nie dzieciak, ale gówniarz. ???? ???? ???? ???? ???? WYPAD Z FORUM. O Jezuuuu z kim ja traciłem czas ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? W tym ostatnim zdaniu śmieję się z siebie.
Ale w sumie to powinno dać WSZYSTKIM do myślenia, z kim na KAŻDYM forum można rozmawiać.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
???? ???? ???? ???? ???? ???? No tak, nawet nie wiesz, że każdy bukmacher ma OBOWIĄZEK przechowywać WSZYSTKIE dane 5 lat po zakończeniu danego roku podatkowego. Teraz to jesteś już nawet nie dzieciak, ale gówniarz. ???? ???? ???? ???? ????
Tak ma obowiązek, ale to nie oznacza, że gracz ma do nich dostęp. Rozczaruje Cię, w przypadku Etoto nie ma. Śmiej więc dalej, bo śmiech to zdrowie ????
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Tutaj trafiłeś w sedno. Krytykowałem ich wcześniej bo potrafili anulować zakłady, których anulować nie mieli prawa i zaskoczę Cię ostatecznie, zawsze wychodziło na moje, jak nie wiesz to zapytaj kolegów.
PS. nie pisz do mnie zdrobnieniami i nie wstawiaj różowych minek bo to nie to forum (pomyliłeś adresy)
Wkleje jeszcze tylko to bo kojotek edytował swój post i zaraz będzie pisał, że go obrażam i posądzam o brak umiejętności czytania.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Tak ma obowiązek, ale to nie oznacza, że gracz ma do nich dostęp. Rozczaruje Cię, w przypadku Etoto nie ma. Śmiej więc dalej, bo śmiech to zdrowie ????
DZIECIAKU WYPAD Z FORUM! Jak dorośniesz to wróć. KAŻDY BUKMACHER MA OBOWIĄZEK przez co najmniej pięć lat od końca danego roku podatkowego przechowywać WSZYSTKIE DANE KLIENTA, TAK SAMO KLIENT MA PRZEZ TEN OKRES WGLĄD WY WSZYSTKIE SWOJE DANE. Zamilcz już lepiej i się dalej nie ośmieszaj. ???? ???? ???? Chociaż.... w Twoim wypadku i tak już Ci nic nie zaszkodzi ???? ???? ???? ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
DZIECIAKU WYPAD Z FORUM! Jak dorośniesz to wróć. KAŻDY BUKMACHER MA OBOWIĄZEK przez co najmniej pięć lat przechowywać WSZYSTKIE DANE KLIENTA, TAK SAMO KLIENT MA PRZEZ TEN OKRES WGLĄD WY WSZYSTKIE SWOJE DANE. Zamilcz już lepiej i się dalej nie ośmieszaj. ???? ???? ???? Chociaż.... w Twoim wypadku itak już Ci nic nie zaszkodzi ???? ???? ???? ????
Zapytaj innych graczy, jak uzyskasz odpowiedz to pogadamy. Jeśli nie ma podglądu z pozycji konta online przeprosisz publicznie ok?
 
baba 134

baba

Użytkownik
Jeśli nie ma podglądu z pozycji konta online przeprosisz publicznie ok?
Ile Ty masz lat? Jakie to ma znaczenie jaki masz dostępny podgląd? Zawsze masz wgląd w swoje dane, a jak nie wiesz jak to zrobić, tak jak pisałem - baaardzoooo pooowooolii się rozwijasz - albo, jako małolat, nie powinno Cię tu być. JEDNO CZY DRUGIE I TAK CIĘ DYSKWALIFIKUJE JAKO ADWERSARZA. No chyba, że dopadła Cię biegunka intelektualna.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
W tym momencie oczerniasz tylko etoto nie mając jakichkolwiek dowodów tylko puste słowa a jak jesteś wiarygodny to już pokazałes kilka razy ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ile Ty masz lat? Jakie to ma znaczenie jaki masz dostępny podgląd? Zawsze masz wgląd w swoje dane, a jak nie wiesz jak to tak jak pisałem - baaardzoooo pooowooolii się rozwijasz - albo, jako małolat, nie powinno Cię tu być. JEDNO CZY DRUGIE I TAK CIĘ DYSKWALIFIKUJE JAKO ADWERSARZA.
Wybacz dla takich jak Ty szkoda czasu na takie formalności.
 
Do góry Bottom