>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

baba 134

baba

Użytkownik
BUUUUHAHAHA! Polecam każdemu cofnąć się co najmniej o 3 może 4 strony i przeczytać wszystko po kolei. Zaje...fajna komedia. POLECAM, tak dla własnej oceny ???? ???? ???? ???? ????
Moderator, proszę nie tnij tej dyskusji. Tak edukacyjnie. Niech każdy wyciągnie wnioski.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Spoko, jeśli będą mi potrzebne zdobędę je, możesz być spokojny ????
Przecież pisałeś, że to niemożliwe. Chłopie faktycznie kabaret przy Tobie jest. Przede wszystkim powiem Ci tylko tyle, czego mnie zawsze mama uczyła - z dużą dupą się wszędzie zmieścisz, ale z wielką mordą już niekoniecznie. Już pomijając wszystkie aspekty Twoich tekstów, że oszukuje Cię etoto, ale ciągle tam grasz (czyżby syndrom sztokholmski?), to teorie, jakoby Cię próbowali oszukać to normalnie Macierewicz wersja hard. Chłopie, Ty jesteś pionkiem (i każdy z nas jest, ja też, żeby nie było, że Cię obrażam) w tej układance, co Ty myślisz, że etoto i jak pisałeś lvbet próbowali Cię oszukać? Po prostu zwykły błąd tradera (nie traidera), że wystawił złą drużynę gości. Nawet sobie nie zdał sprawy z pomyłki, podobnie bukmacher, więc rozliczył wynik, jaki padł na murawie, czyli bodajże te 3:0. Z drugim kuponem, gdzie zagrałeś po czasie, znając wynik to też przycwaniakowałeś, ale takie kupony akurat musisz sobie zdawać sprawę, że albo je grasz i liczysz na zwrot, który jest najbardziej prawdopodobny, a nie że się burzysz jeszcze ???? Kiedyś LVBET zrobił taki błąd na live, grała drużyna w siatkówkę, w pierwszym secie na DW 3:0 był kurs 2,2 i on się zawiesił i przy 2:0 w setach można było grać po kursie 2,2 że będzie 3:0, a na zwycięstwo trzeciego seta był kurs 1,3 bodajże, więc wyraźny błąd. Zagrało to parę osób tu na forum, ja osobiście za 20 złotych bodajże i normalnie rozliczyli na ✅ ale gdybym dostał zwrot, to bym się na to nie burzył. I zachowujesz się naprawdę, jak dziecko, piszesz, że na co komu bonusy, jak ktoś jest dobry, to radzi sobie bez nich, a potem, jak Cię kolega cytuje, że pisałeś wielokrotnie jako w sumie jedyny dopominając się, czemu nie ma etoto bonusu, czy ironicznie się z niego wyśmiewając, to zachowujesz się niczym ofiary afery podsłuchowej - nie skupiasz się na tym, że coś głupiego zrobiłeś, ośmieszyłeś się, tylko albo omijasz temat albo oskarżasz, jak tamci robili &quot;dlaczego zakładaliście podsłuchy?&quot;. A odnośnie bonusów to chyba nie rozumiesz ich istoty, bo nie jest prawdą, że jak ktoś dobry, to radzi sobie bez nich. Jak ktoś dobry i mądry, to bierze bonus, obraca i ma więcej kasy, którą daje bukmacher, ale jak ktoś porywa się na obrót 8x 3,0 w forbet, to jest zwyczajnie głupi, na szczęście prawie wszyscy tu na forum ten bonus wyśmiali, bo to naprawdę śmiech na sali, wstydziliby się nawet taki bonus dawać. I nawiązując do pytania wcześniej zadanego - pewnie, że wolę bonus 50zł cashbacku od etoto, bo tam nic nie ryzykuję. Wpłacam, stawiam, jak przegram zwracają mi i mogę wypłacić bez obrotu i jest git. Zwracają bodajże 44zł, bez tego podatku, ale tyle to jestem w stanie zaryzykować, żeby sobie postawić jakąś taśmę za 50zł. To jest bonus podobny do tego, który kiedyś miał betclic, tylko oni mieli do 200zł, też stawiałeś, jak nie weszło to zwracali i bez obrotu mogłeś wypłacić. Bonus w forbet jeszcze ma to do siebie, że nawet nie możesz go przeznaczyć na kupony poniżej kursu 3,0 żeby sobie podreperować konto bonusowe, nie wliczając do obrotu, ale żeby był większy bankroll na obrót bonusem, bo jak spróbujesz wysłać kupon poniżej tego kursu wyskoczy błąd. I uprzedzając pytanie - wiem to z innych bonusów, jak chciałem zagrać kurs 1,8 a minimalny był obrót po kursie 2,0.
Jeszcze odnośnie etoto, że ciągle tam grasz, bo wiesz, że masz drogę prawną, jak Cię oszukają. Za ile stawiasz te kupony na niskie ligi polskie? Droga sądowa zupełnie Ci się nie opłaci, nawet jakbyś chciał wejść na nią z bukmacherem. Poza tym chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak to funkcjonuje, myślisz, że wygrałbyś sprawę? Zbyt bogaci są i zainwestowaliby w takich prawników, żebyś się tylko ośmieszył.
Ale do czego w tym wszystkim dążę - ja osobiście nie miałem większych problemów z żadnym bukmacherem, oczywiście w ogólnym rozrachunku. Bo z bukmacherem, jak z człowiekiem - jeśli podejdziesz na spokojnie, z odpowiednim szacunkiem, to zawsze się jakoś dogadasz. Ale jeśli kogoś na wstępie atakujesz i tak próbujesz z bukmacherem załatwić sprawę, to nie dziw się, że się na Ciebie wypinają.
A życie na tym forum już nieraz nauczyło, że jak ktoś pisze, że go bukmacher oszukał, trzeba brać na te słowa dużą poprawkę. Kiedyś złego słowa na lvbet nie mogłem powiedzieć, aż do pewnego postu ze screenami, gdzie została osoba oszukana, wtedy sam skomentowałem, że to skandal itp. a raptem parę dni później ta sama osoba pisze posta, że przeprasza za pomówienia bukmachera, że screeny sfałszowane były itp. Teraz już do każdych takich postów podchodzę z dużą rezerwą, bo każdemu łatwo napisać oskarżenia, oczernić, ale jak potem bukmacher na poważnie się zajmie sprawą, to już pokornieją i przepraszają, bo za takie oczerniające publicznie słowa mogliby w sądzie dostać niezłą grzywnę.
 
baba 134

baba

Użytkownik
ale jak ktoś porywa się na obrót 8x 3,0 w forBet, to jest zwyczajnie głupi, na szczęście prawie wszyscy tu na forum ten bonus wyśmiali, bo to naprawdę śmiech na sali, wstydziliby się nawet taki bonus dawać
piotrex007 - Nic dodać, nic ująć. Szkoda tylko, że forbet ma klientów ...gdzieś i nie odpowiada na pytania. A przecież to temat o nich i mają ???? tu swój support?
 
pw1985 0

pw1985

Użytkownik
Witam.
Czy może mi ktoś odpowiedzieć czym różnią się dwa zdarzenia z jednego meczu (obojętnie jakiego np. teraz przeglądam mecz Arka - Lech)
1. W rozwinięciu &quot;Drużynowe&quot; - obie drużyny strzelą bramkę - tak 1,85
2. W rozwinięciu &quot;Główne&quot; - Drużyna ze zdobyczą bramkową - obie 1,90
Czym to się różni od siebie? (oprócz kursu)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam.
Czy może mi ktoś odpowiedzieć czym różnią się dwa zdarzenia z jednego meczu (obojętnie jakiego np. teraz przeglądam mecz Arka - Lech)
1. W rozwinięciu &quot;Drużynowe&quot; - obie drużyny strzelą bramkę - tak 1,85
2. W rozwinięciu &quot;Główne&quot; - Drużyna ze zdobyczą bramkową - obie 1,90
Czym to się różni od siebie? (oprócz kursu)
niczym, więc warto brać wyższy kurs.
 
Z 0

zly_jozek

Użytkownik
Ja do tej pory też miałem dobrą opinię o forBecie ale niestety usiłowałem zagrać cokolwiek na Olimpiadzie i nie bardzo się da... Wszystko ze sobą zablokowane! Na czacie dostałem informację że to decyzja działu bukmacherskiego. Jest to żenujące że blokują możliwość zagrania na wygraną w dwóch różnych rozgrywkach w danej dyscyplinie ale oni poszli jeszcze dalej i zablokowali możliwość gry we wszystkim co związane z Olimpiadą! Czyli nie zagramy u nich Zwycięstwa np. Stocha na dużej skoczni ze Zwycięstwem Bródki w łyżwiarstwie szybkim. Uważam że to porażka że dają możliwość grania tylko singli. U reszty znanych mi konkurentów oczywiście nie ma takiego problemu!
 
K 51

kolo12

Użytkownik
mega negatyw dla tego pseudobuka z aich strone - ze takei cos w polsce dzial. NIE POLECAM, strona tak dzial jak w sts -czyli wcale
 
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Witam
zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy. Zacząłem wygrywać to zlimitowali mnie i nic nie mogę postawić... pisząc reklamacje na email odpisali ze tego typu reklamacje trzeba wysyłać listownie do siedziby w Warszawie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam, czy to prawda że dzisiaj jest gra bez podatku w forbecie?
Jeśli tak jakoś są warunki do skorzystania z tej promocji bo nie może mnie w ogóle połączyć na czacie z konsultantem
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam, czy to prawda że dzisiaj jest gra bez podatku w forbecie?
Jeśli tak jakoś są warunki do skorzystania z tej promocji bo nie może mnie w ogóle połączyć na czacie z konsultantem
Środa bez podatku:
1. Oferta jest ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
2. forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić pewnych graczy do udziału w promocjach
3. Kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym
4. W promocji biorą udział kupony PRZEDMECZOWE zagrane w każdą środę od północy, do 23:59
5. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
6. forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
7. W promocji biorą udział również kupony systemowe (zdarzenia blokowe nie są zaliczane)
 
baba 134

baba

Użytkownik
W taki sposób to mogą wykluczyć wszystkich i dalej reklamować swoje pseudo promocję, a każdy będzie myślał, że to indywidualnie został wykluczony. Można mieć promocje z której nikt nie może skorzystać, bo został indywidualnie wykluczony, bez podania przyczyny. NIEZŁY WAŁEK i wabik na naiwnych.
Czy ten ich &quot;przedstawiciel&quot; na tym forum mógłby się do tego odnieść? Jakie kryteria decydują o indywidualnym wykluczeniu z promocji?
Jeżeli chociaż trochę szanujecie własnych klientów, proszę się nie wstydzić i odpowiedzieć.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
W taki sposób to mogą wykluczyć wszystkich i dalej reklamować swoje pseudo promocję, a każdy będzie myślał, że to indywidualnie został wykluczony. Można mieć promocje z której nikt nie może skorzystać, bo został indywidualnie wykluczony, bez podania przyczyny. NIEZŁY WAŁEK i wabik na naiwnych.
Czy ten ich &quot;przedstawiciel&quot; na tym forum mógłby się do tego odnieść? Jakie kryteria decydują o indywidualnym wykluczeniu z promocji?
Jeżeli chociaż trochę szanujecie własnych klientów, proszę się nie wstydzić i odpowiedzieć.
a coś Ty się tak tego forbetu uparł? nie udzielasz się kompletnie w żadnym innym temacie, 159 postów z czego 158 w tym temacie, zakochałeś się?
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Zapis taki widnieje chyba we wszystkich promocjach u wszystkich bukmacherów. Nie jest on niczym dziwnym, ma za zadanie chronić przed nadużyciami i ewentualnymi próbami oszustwa.
Czy ma Pan jakiekolwiek podstawy, aby oskarżać forBET o &quot;niezły wałek&quot;.
Jeśli ktoś korzysta z jednego konta i uczciwie korzysta z naszych promocji to na pewno nie musi się niczego obawiać i nigdy nie zostanie wykluczony z żadnej promocji.
W taki sposób to mogą wykluczyć wszystkich i dalej reklamować swoje pseudo promocję, a każdy będzie myślał, że to indywidualnie został wykluczony. Można mieć promocje z której nikt nie może skorzystać, bo został indywidualnie wykluczony, bez podania przyczyny. NIEZŁY WAŁEK i wabik na naiwnych.
Czy ten ich &quot;przedstawiciel&quot; na tym forum mógłby się do tego odnieść? Jakie kryteria decydują o indywidualnym wykluczeniu z promocji?
Jeżeli chociaż trochę szanujecie własnych klientów, proszę się nie wstydzić i odpowiedzieć.
 
R 0

rowdy

Użytkownik
A ja postawię takie pytanie bo to chyba odpowiedni temat, dlaczego w żadnym turnieju tenisowym, nawet tych najwyższej rangi (vide Miami teraz) nie można stawiać handicapów gemowych? To taka nisza dla forBetu czy jak?
Bo to bardzo słaba sprawa, od początku jak jesteście na rynku to nic w tej sprawie się nie zmieniło, może wsparcie z forBetu lub jakże aktywni tu wasi pracownicy się ustosunkują?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
A ja postawię takie pytanie bo to chyba odpowiedni temat, dlaczego w żadnym turnieju tenisowym, nawet tych najwyższej rangi (vide Miami teraz) nie można stawiać handicapów gemowych? To taka nisza dla forBetu czy jak?
Bo to bardzo słaba sprawa, od początku jak jesteście na rynku to nic w tej sprawie się nie zmieniło, może wsparcie z forBetu lub jakże aktywni tu wasi pracownicy się ustosunkują?
Nie wprowadzaj graczy w błąd. Z tego co widzę mają handicap gemowy na turniej w Miami.
 
R 0

rowdy

Użytkownik
Napisałem handicapów gemowych, a nie jednego handicapu. Czytaj ze zrozumieniem. Podobna rzecz jeśli idzie o ilości gemów w meczu, super - jedna linia, tyle to nawet firmy-krzaki oferują. I tak dalej, ilości gemów w secie itp. Długo by wymieniać jeśli chodzi tylko o sam tenis. No i czemu mnie nie dziwi odpowiedź akurat z z Twojej strony (ew. kolegi abc...) ...
 
baba 134

baba

Użytkownik
Zapis taki widnieje chyba we wszystkich promocjach u wszystkich bukmacherów. Nie jest on niczym dziwnym, ma za zadanie chronić przed nadużyciami i ewentualnymi próbami oszustwa.
A kto ochroni gracza przed nadużyciami i ewentualnymi próbami oszustwa przez bukmachera? Każdego bukmachera. Przed ich absurdalnymi zapisami i regulaminami? Jak widać na przykładzie (z tego co napisał) usera przecinak90, żadnego nadużycia i próby oszustwa z Jego strony nie było. Mały + dla Was, że się przyznaliście i daliście niewielką rekompensatę. Ale kto wie? może do tego przyczynił się opis sytuacji na tym forum? A fakt jest faktem. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Zapis zapisem, ale każdy wie, że taki zapis nie ma nic wspólnego z poszanowaniem praw graczy. I z takimi absurdami powinniśmy walczyć.
Jeżeli wykluczacie z jakiejkolwiek promocji, to klient, chociażby przez grzeczność powinien wiedzieć co było przyczyną. W przeciwnym wypadku to jest pole do nadużyć i jak pisałem &quot;niezłych wałków&quot;. Swoją drogą może warto będzie wysłać do Ministerstwa udzielającego licencji, zapytanie, Jak to jest z ochroną graczy u licencjonowanych bukmacherów i czy takie zapisy mają temu służyć? Czy takie zapisy nie są nadużyciem? Gdzie prawa gracza i gdzie ta jego ochrona?
Tak przecież ten wątek nagłaśniali przy Ustawie Hazardowej...
a coś Ty się tak tego forbetu uparł? nie udzielasz się kompletnie w żadnym innym temacie, 159 postów z czego 158 w tym temacie, zakochałeś się?
Ech... uderz w stół, a abc(for)bet się odezwie. Żeby to jeszcze było coś mądrego, a tu wypisz wymaluj.... Przeczytaj moją sygnaturę.
 
Do góry Bottom