• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

forBET - opinie

Temat na forum 'forBET' rozpoczęty przez _beafraid, Sierpień 9, 2016.

Więcej tematów od _beafraid
    1. cowboy Aktywny użytkownik

cowboy
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      133
      'niektorzy bukmacherzy' podchodza w takich szczegolnych okolicznosciach, bo byl to zaklad specjalny, indywidualnie. co ze zwyciestwem jagi? na to byl kurs 1.70 i tez byla to czesc zakladu specjalnego, ktora juz zostala rozliczona. no i tutaj ewidentnie powinni rozliczyc to na korzysc graczy. nie raz mialem taka sytuacje w b365 jeszcze i bez problemu rozliczali zgodnie z wynikiem boiskowym jezeli wieksza czesc meczu zostala rozegrana. po prostu kupa graczy pograla ten zaklad specjalny, no i musieli by wyplacic sporo kasy ale dostali okazje do tego, zeby zrobic zwrot no i to zrobili. widac ich podejscie do grajacych u nich, pazera. tak samo jak z ta akcja 'gra bez podatku od ako z 3 zdarzeniami' - to tez zmienili nie informujac graczy juz dawno, bo im bylo za malo.

2. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      514
      Reputacje:
      2176
      Nie chce mi się wierzyć, że całoroczny rozliczył Ci zakład na :plus: w niedokończonym meczu, który jeszcze trwał. W takim wypadku musiałby rozliczyć na :minus: osobom, które grały przeciwnie do Ciebie. Przecież to byłby precedens, ja nie wyobrażam sobie sytuacji, że gram np. Na remis w meczu Lech - Legia, zostało 15 minut gry, mecz przerwany i niedokończony, a mój zakład przegrany. Rozumiem też rozgoryczenie, bo jednak jeden zakład był wygrany, ale taki urok zakładów specjalnych. Nie mogli inaczej tego rozliczyć, bo po jakim kursie, skoro zwykłe AKO na ten mecz było po kursie bodajże 4,64, a tutaj 5, więc o ile powinni podnieść kurs na Jagę? Zakład był łączony i dlatego też podniesiony kurs, by pewnie więcej osób to zagrało, w końcu bardzo prawdopodobne było, że albo Jaga się spali i nie wygra, czego w sumie było blisko albo Legia zadowoli się remisem w Poznaniu. Inna sprawa, że ciekawe, jakby potraktowali zakład, gdyby Jaga nie wygrała :D Pewnie by były minusy, ale nie ma co zakładać, tego się nie dowiemy :p

3. 20maciek03 Dobrze znany użytkownik

20maciek03
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      291
      Ktoś już może dostał bonus za gole w grupie mistrzowskiej ekstraklapy?

4. Sopel145 Użytkownik

Sopel145
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      19
      I jak na tą chwilę to wygląda. Dalej blokują jak za dobrze nam idzie?

5. Sopel145 Użytkownik

Sopel145
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      19
      Czyli nie da się jednak grać bez podatku na forBet?

6. crossmen Dobrze znany użytkownik

crossmen
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      353
      Mógłby ktoś wkleić warunki dzisiejszej gry bez podatku,coś mam problem ze znalezieniem.
      Z góry dziękuję

7. Muminiasty Znawca - Kolarstwo

Muminiasty
      Polubienia:
      107
      Reputacje:
      960
      "Grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem minimum 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, czyli forBet pokryje cały podatku od postawionej stawki"

8. Wawo Dobrze znany użytkownik

Wawo
      Polubienia:
      91
      Reputacje:
      1738
      Raz pokrywaja a raz nie. Wczoraj mozna bylo grac bez podatku, dzis juz sie nie da, cyrk na kółkach.

9. Norbi87 Użytkownik

Norbi87
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      11
      Wie może ktoś jak to jest z tym bonusem na forbecie? Muszę go obrócić 3 razy, ale muszą być na jednym zakładzie 3 zdarzenia? Dobrze mówię czy jest to jakoś inaczej? Z góry dzięki za odpowiedz.

10. ShaliR Użytkownik

ShaliR
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      28
      Prawdopodobnie bez znaczenia, ważne, że zagrasz 3 razy (właściwie suma kuponów musi być 3x od bonusu) po kursie wyższym niż 2. Jak kupon nie spełni warunków, to wyświetli Ci się komunikat, że kupon nie spełnia warunków.

11. q7dwa9 Dobrze znany użytkownik

q7dwa9
      Polubienia:
      121
      Reputacje:
      714
      Da się zagrać bez podatku ? Wcześniej widziałem tą promocję a teraz nie widzę tego nigdzie ...

(czat mi się zepsuł i nie mogę napisać szybko :| )

Ostatnia edycja: Czerwiec 19, 2018
    12. oddsnet Dobrze znany użytkownik

oddsnet
      Polubienia:
      87
      Reputacje:
      114

Klasa a i b do obstawiania? Ciekawe jakie limity na to beda... ?

13. kolo12 Aktywny użytkownik

kolo12
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      51
      nie polecam szczerze tego pseudobuka - w meczu Fenerbahce Besiktas najpierw rozliczyli czerwona kartkę jaka win a po paru godzinach uniewaznili zaklad twierdza ze karta czerwona zostala dana juz po meczu, Mega nei polecam tego nieprofesjonalnego buka

14. chriskola Dobrze znany użytkownik

chriskola
      Polubienia:
      42
      Reputacje:
      64
      Ogólnie w innych bukach np sts tak samo rozliczyli to jako przegrana.

Generalnie forBet ma ten plus, ze są tam czasem złe powystawiabe linie szczególnie w CSie zauważyłem kilka razy na live, niestety aplikacja jest tragiczna.

15. chriskola Dobrze znany użytkownik

chriskola
      Polubienia:
      42
      Reputacje:
      64
      Nie mogę już edytować powyższego posta.

Ogólnie oradzam tego buka, wpłaciłem 3 depozyty. Każdy był dość spory wiec dostałem 3x bonus 400.

Na początku nawet go nie aktywowałem ale później stwierdziłem ze jak już wisi to program.

Rozumiem miałem problem żeby pograć grubiej jakieś single normalne.

Ale dziś próbuje z bonusa zagrać normalne zdarzenia 3 mecze na kuponie i po 20 minutach męki przyjmuje mo 4x po 50 zł.

Napisałem na czacie i dostaje odpwoiedz ze wykorzystałem limit na dane zdarzenie i muszę napisać maila do supportu z prośba o akceptację reszty stawki.

Normalnie cyrk... rozumiem weszły mi jakieś egzotyki grane dość grubo ale z bonusa grałem głównie NBA i piłkę wiec konkretna porażaka.

16. baba Dobrze znany użytkownik

baba
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      129
      Od 6,00 do 10,00 codziennie można grać bez podatku. Minimum dwa zdarzenia plus 1,14 dodatkowo. Mały + dla forBet. To chyba obecnie najlepsza oferta bez podatku w polskich bukach.

Penetrator lubi to.
    17. baba Dobrze znany użytkownik

baba
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      129
      No i koniec gry bez podatku, czyli wszystko po staremu :minus::minus::minus::stop::stop::stop:

18. Ja28 Dobrze znany użytkownik

Ja28
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      92
      Dokładnie tak i był to jedyny bonus w forBet którym nie trzeba było obracać czterokrotnie.
      Aktualnie wszystkie oferowane bonusy to wyłudzanie kasy od graczy, bo czterokrotne obracanie z kursem 2.0 to prawdopodobieństwo 0.25^4 oznacza że p=0.004 lub inaczej na 1000 graczy czterem uda się a 996 zostanie oszukanych. Takie to fajne bonusy.

19. kamila365 Dobrze znany użytkownik

kamila365
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      26
      Dzisiaj dają 10 zł, dla tych co mieli 100 obrotu

20. Annn Dobrze znany użytkownik

Annn
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      45
      Patrze na te bonusy i płakać mi się chce. Wiadome, że lepsze to niż nic. Kto jednak grał swego czasu w bwinie, bet365 czy nawet unibecie dostawał 10 razy lepsze bonusy na prośbę...

Poleć forum