>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

forBET - reklamacje

D 0

dkamil

Użytkownik
Witam. Postawiłem w dniu meczu Legia - Dortmund zakład &quot;Rzuty rożne handicap -1.5 / +1.5 w 1 połowie&quot; po kwocie 2x10zł. Zakład wszedł, a rozliczono mi go jako przegrany. Dodatkowo nie dostaję odpowiedzi na maila na którego powinno się składać reklamacje.Czy jest na forum ktoś ze strony forBET do kogo mógłbym się zgłosić w tej sprawie i rozliczeniu zakładu? Pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chcieliście wydymać buka, ale się nie dali. Tyle, zwykły błąd który chcieliście wykorzystać, ale żaden buk za się błędy nie płaci, taki mają regulamin który zaakceptowaliście. Chociaż próbować można to zgłosić, możliwe że polskie buki inaczej podchodzą do sprawy niż każdy normalny buk.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Co? Jakie wydymać? Patrzysz na ofertę masz hc +1,5 po takim kursie to grasz i się nie pytasz: dlaczego? A to, że błąd buka, to powinien za to zapłacić. A już na pewno sprawę wyjaśnić. Piszcie, może zwroty choć będą.
 
D 0

dkamil

Użytkownik
Nawet jeżeli strona popełniła błąd, to oczekuję od administracji jakiegoś rozwiązania sprawy, a nawet nie dostałem od czwartku odpowiedzi na maila.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Przepraszamy bardzo, ale rzeczywiście w oznaczeniu handicapów na rzuty rożne w 1 połowie wkradł się błąd. Zgodnie z zapisami regulaminu uwzględnionymi w §29, w przypadku opisywanych tu zakładów nastąpią zwroty.
W ramach przeprosin i rekompensaty osoby które dotknął w/w problem w otrzymają od nas bonusy
Bardzo prosimy o kontakt na Prywatną Wiadomość osoby, które miały ten problem.
Nawet jeżeli strona popełniła błąd, to oczekuję od administracji jakiegoś rozwiązania sprawy, a nawet nie dostałem od czwartku odpowiedzi na maila.
DKamil przepraszamy za brak odpowiedzi z naszej strony i prosimy też o kontakt na Prywatną Wiadomość celem wyjaśnienia tej zwłoki
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No i to rozumiem. Zwroty i bonusy - to się chwali. Oczywiście że to był błąd, ale jak ktoś to wykorzystał (świadomie czy nieświadomie) to nie rozumiem dlaczego ma być porównywany z cwaniaczkiem czy oszustem.
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Teraz ja przedstawie swoją sytuacje.
Hokej: Finland - North America U23
Postawiłem zakład: Gospodarze wygrają obie połowy, tak/nie. Postawiłem na &quot;nie&quot;.
Wynik meczu to 1-4(0:1,0:3,1:0)
Zakład rozliczony jako przegrany, słusznie?
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Właśnie wiem, też mnie to zdziwiło i postanowiłe zagrać za 10zł z ciekawości.
Pisałem do konsultanta który powiedział że Finlandia nie wygrała oby dwóch połów, ale też przyznał że kupon jest poprawnie rozliczony. Dopiero teraz zrobili mi zwrot.
 
S 0

suszara

Użytkownik
Ja również mam ten błąd z handicapami na Legii i również nie moge napisać wiadomości, proszę o kontakt. ^Właśnie chodzi o to że na supprocie nie odpisuje nikt dlatego tutaj jest ten temat
 
D 0

dkamil

Użytkownik
Dokładnie, ale chwała forBETowi za zainteresowanie się problemem. ???? Mam nadzieję że sprawa zostanie szybko rozwiązana.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
a w jaki sposób probujecie sie z nimi skontaktować? ja nigdy nie miałem problemu, czy to na czacie czy przez maila, pisalem chyba 2 razy za kazdym razem odpowiedz po 10-15 minutach i to w naprade poznych godzinach ;)
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Osoby, które nie mają możliwości wysłania prywatnej wiadomości prosimy oczywiście o kontakt z supportem. Tam też sprawa zostanie szybko rozwiązana.
 
Do góry Bottom