>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - 110zł zakład bez ryzyka + 400zł bonus - tylko u nas!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Specjalna promocja dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Każdy kto zarejestruje się przez forumek otrzyma 110PLN zakład bez ryzyka plus 400zł bonus! Odbierz bonus Fortunie?
Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę - Zakład bez ryzyka w wysokości do 110 zł!
Jak skorzystać z promocji?


  • kliknij tutaj i podczas rejestracji wpisz kod &quot;bonus110&quot;
  • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
  • jeżeli przegrasz, to zwrócimy Ci wkład za kupon, do 110 zł!
  • wykonaj przelew, a jeżeli w ciągu 60 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz od nas bonus do 400zł.

Odbierz bonus

regulamin: https://www.efortuna.pl/public/c9/fd...omokod30zl.pdf
Warunki bonusu od depozytu:
Bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Słyszałem że tutaj też jest 10 czy 20 zł za rejestrację z jakiegoś linku... Ktoś o tym słyszał ?
(promo bez depozytu tak jak w totku)
 
monat 7

monat

Użytkownik
Czy jeżeli wpłacę pieniądze i zagram zakład bez ryzyka, to czy zaraz po rozstrzygnięciu zakładu (niezależnie od tego czy będzie wgrany czy przegrany) mogę wypłacić pieniądze?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy jeżeli wpłacę pieniądze i zagram zakład bez ryzyka, to czy zaraz po rozstrzygnięciu zakładu (niezależnie od tego czy będzie wgrany czy przegrany) mogę wypłacić pieniądze?
Niestety nie, musisz dokonać obrotu 1 x
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Babka na czacie pisze, że zwrotu nie można wypłacić, próbował ktoś już może wypłacić środki po dokonaniu obrotu? to prawda, że zwrotu się nie wypłaci tylko ewentualną wygraną?
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Wytłumaczy ktoś to jak debilowi ? ????
Wpłacam 50 zł. Załóżmy. Gram sobie jakieś AKO z kursem 2. Wygrywam i mam na koncie 100zł. Mogę tą całą kwotę wypłacić na konto bankowe czy trzeba jeszcze raz zagrać za 50?
Robię to samo ale przegrywam. Zwracają moje 50zł. Gram jeszcze raz, tym razem wygrywam te 100zł i też mogę wypłacić?
 
K 0

kubusiek69

Użytkownik
ten bonus jest do dupy. Czy wygrasz czy przegrasz i tak musisz wplaconymi pieniedzmi obracać. To to samo co 100% bonusu od wplaconej sumy.
 
D 0

decadence

Użytkownik
Ja tam w żadne bonusy od fortunki nie wierze, wszędzie jest punkt do punktu i albo wypacają to na raty, albo w ogole człowiek nie poczuje że coś dostał ????
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Szkods ze nie pisza o tym ze do obrotu zaliczaja sie tylko kwoty postawione po odjetym podatku 12% ;/ czyli tak naprawde zamiast przy wplacie 400 zl do obrotu jest 1600+12 % masakra
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Czy moglby ktos wytlumaczyc o co chodzi z tym zakladem bez ryzyka za110 zl ? Zakladam konto wplacal powiedzmy 110 zl i teraz jak wygram to moge wypłacić kase ? Jak przegram to zwracaja mi to 110 ,zl i tez moge teoretycznie wyplacic ?? Czytalem ten regulamin ale nie widze zadnej adnotacji o dokonywaniu obrotu ?
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Czy moglby ktos wytlumaczyc o co chodzi z tym zakladem bez ryzyka za110 zl ? Zakladam konto wplacal powiedzmy 110 zl i teraz jak wygram to moge wypłacić kase ? Jak przegram to zwracaja mi to 110 ,zl i tez moge teoretycznie wyplacic ?? Czytalem ten regulamin ale nie widze zadnej adnotacji o dokonywaniu obrotu ?
Czy jest szansa na jakas odpowiedz zwlaszcza ze strony przedstawiciela Fortuny (
Marcin-Odra) bo fajnie jakby reguly promocji i nowych warunkow byly przejrzyste a tym razem kompletnie takie nie sa
 
S 0

szymek1620

Użytkownik
Dokładnie jw też nic z tego regulaminu nie rozumiem. Jak wygram obracam 2 x wygraną a jak przegram depozytem to wszystko i jak się na to zapisać bo nic mi nie wyskoczyło.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Witam
Jeśli zakładałem w Fortunie kartę stacjonarnie i dostałem 20 PLN za free
to czy mogę dostać bonus 100 zł bez ryzyka i 400 zł od depozytu jeśli zarejestruję się przez internet podając te same dane?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Próbuj zakładać konto, być może się uda. Musisz to sam sprawdzić. Na pewno nie będziesz miał z tego powodu żadnych konsekwencji. W sumie konto w internecie jest online, tak więc nie masz jeszcze konta. Więc powinno się dać je założyć, a wtedy bonusy na start będą obowiązywać.
 
Do góry Bottom