• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Fortuna czy STS konto internetowe które lepsze

Temat na forum 'Bukmacherzy Stacjonarni' rozpoczęty przez Kazio Pokrywa, Październik 21, 2017.

Więcej tematów od Kazio Pokrywa
    1. Kazio Pokrywa Nowy użytkownik

Kazio Pokrywa
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witam Was kochani tak jak w tytule, do końca nie jestem zdecydowany czy STS czy fortuna, mam pewne obawy odnośnie podania mojego dowodu w celu ostatecznej rejestracji wiem wiem, to jest taka kolei rzeczy że trzeba zweryfikować dane, ale czy to bezpieczne ? Czy moje dane nie zostaną wykorzystane w jakiś bezczelny sposób przez danego pracownika i np. ktoś na mnie nie weźmie kredytu w jakimś zjeb... parabanku. Koleina sprawa jak wygląda z samymi wpłatami i wypłatami długo się czeka na to i na to kto szybciej realizuje te czynności ? Oferty raczej w moim przypadku są ukierunkowane na piłkę nożna i z doświadczenia ciut lepszą ofertę wydaje mi się ma fortuna. Z tego też co czytam i samemu zauważyłem to STS pada co chwile, albo moje typy znikają itd. Proszę Was o jakieś ciekawe opinie. Bo szczerzę to troszki mnie już wkurza ciągła jazda samochodem do punktów, choć nie są daleko to te 2-3 km w jedną stronę troszki jest. A że punkty są od siebie dosłownie rzut beretem to miałem okazje zapoznać się z ofertami ww. buków :)
      Pozdrawiam serdecznie Brać Bukmacherską !

2. Madman01 Dobrze znany użytkownik

Madman01
      Polubienia:
      101
      Reputacje:
      906
      Zdecydowanie Polecam ci Fortunę, po pierwsze wyższe kursy zdecydowanie, co ma ogromne znaczenie, szybkie wpłaty, duży wybór wpłat czy karta czy przelewem itd. Lepsza strona, niż w STS, grając w stsie, miałem podobne doświadczenia jak ty że mi typy z kuponu znikały, wieszała się strona, albo cały kupon znikal jak dodwałem zdarzenia, STS na pewno stronę musi poprawić bo tylko klientów odstrasza, Plus sts-u jedynie taki że szersza oferta i od czasu do czasu lepsze bonusy, ale tak jak na początku wspomniałem fortuna zdecydowanie większe kursy co powinno przeważyc, a jeśli chodzi o dowód osobisty, to jest to normalna procedura, każdy bukmacher musi zweryfikować gracza pod kątem pełnoletności,najlepiej jakbyś maila do nich wysłał do fortuny badz stsu z pytanie czy możesz coś zakryć w dowodzie, bo ktoś raz pisal że nie wszystko trzeba podawać z dowodu, ale czy to jest prawda to ręki nie dam sobie uciąć...Pozdro.

Ostatnia edycja: Październik 23, 2017
    3. arass1 Dobrze znany użytkownik

arass1
      Polubienia:
      35
      Reputacje:
      277
      Większość bukmacherów pozwala na zakrycie zdjęcia, imion rodziców, wzrostu, koloru oczu, niektórzy pozwalają również na zakrycie podpisu oraz organu wydającego dowód.

4. gracz7777 Użytkownik

gracz7777
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      11
      W polskich bukach nie oplaca się grać jak grasz dla zabawy to nie ważne cz to będzie sts cz fortuna

5. AlonsoGJ Nowy użytkownik

AlonsoGJ
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      5
      Grałem na STS jakiś czas temu, straszne problemy techniczne ze stroną mieli w godzinach szczytu.

6. kuchen Nowy użytkownik

kuchen
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Akurat dla mnie między tymi dwoma bardziej przychylałbym się ku fortunie, ciut lepsze kursy. W STS-ie strona ledwo chodzi, co chwile wyrzuca albo jest przerwa. W dodatku "fortuna na start" w fortunie i dodatkowe 1.14 do kuponu AKO jest fajną opcją ;)

7. Arturkus Użytkownik

Arturkus
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      56
      te 1.14 nie działa online już, teraz dotyczy tylko nowych lokali fortuny

8. dolgo Aktywny użytkownik

dolgo
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      71
      W fortunie maja lepsze kursy, szczegolnie jesli chodzi o tenis, jak dla mnie to glownym plusem stsu sa wyplaty kazdego dnia w 28 min

9. maly1945 Dobrze znany użytkownik

maly1945
      Polubienia:
      48
      Reputacje:
      219
      Zdecydowanie fortuna. Do czasu(oby) przyznania licencji zagranicznym podmiotom, bezkonkurencyjna na Naszym rynku. Jedyne zastrzeżenia to ubogie oferty na rożne czy kartki w piłce nożnej, którą głównie gram, a tak poza tym ujdzie.

10. kojocik89 Dobrze znany użytkownik

kojocik89
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      58
      Jak dla mnie ani STS ani fortuna (odkąd nie mają już 1.14). forBet ma porównywalne kursy z Fortuną + 6% oraz szerszą ofertę na RR i ŻK.

11. maly1945 Dobrze znany użytkownik

maly1945
      Polubienia:
      48
      Reputacje:
      219
      Ciekawy wpis apropo forbeta, mnie on przekonał by nie spróbować gry u nich.

12. alNeri Nowy użytkownik

alNeri
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Sts ma lepsza oferte i wieksza może kursy lepsze nieco sa w fortunie ale to tez zalezy na jaki sport
      --- Odpowiedź dołączona, Listopad 21, 2017, Czas odpowiedzi: Listopad 21, 2017 ---
      Najlepiej założyć konto w sts zgarnac bonus wyplacic i zgarnac bonus w fortunie a pozniej zdecydujesz sam gdzie bylo lepiej i zostaniesz tam :)

13. p56 klasyk Nowy użytkownik

p56 klasyk
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Sts dla mnie

14. Beachvolleyfan Użytkownik

Beachvolleyfan
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      25
      Jako że gram siatkówkę plażową to STS.Mają tego więcej w ofercie,ale to zależy kto jakie sporty obstawia...

15. maly1945 Dobrze znany użytkownik

maly1945
      Polubienia:
      48
      Reputacje:
      219
      No to chyba tylko dla fanów siatkówki plażowej STS jest lepszy ;)

16. Beachvolleyfan Użytkownik

Beachvolleyfan
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      25
      Być może tak...w fortunie nie łaska było dać nawet jednego meczu z ostatniego turnieju w Sydney,dlatego pisze że jeśli ktoś ma chęć gry plażówki w fortunie może być niemile zaskoczony... ;-)

17. maly1945 Dobrze znany użytkownik

maly1945
      Polubienia:
      48
      Reputacje:
      219
      Swoją drogą dosyć ciekawa dyscyplina do obstawiania. Swojego czasu czasem się oglądało jakiś meczyk jak Fijałek z Prudlem grali bodajże, jeśli nie poprzekręcałem ich nazwisk ;)

Poleć forum