>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna kolejne oszustwo na live

M 17

miki3453

Użytkownik
Witam proszę was o radę jak podejść do sprawy reklamacji kuponu bo podejście supportu tejże firmy mnie załamuje , nie reagują w żaden sposób na moje próby tłumaczenia zaistniałej sytuacji . 7 sierpnia o godzinie 21:26 wypuściłem zakład live na mecz Edmund vs Ferrer zwycięzca pierwszego seta Edmund był break point przy stanie 40:30 dla Ferrera bodajże 7-8 gem . Zakład został rozliczony poprawnie jednak następnego dnia zabrali moja wygrana i rozliczyli po kursie 1.00 tłumacząc ze wynik był znany 21:25 a ja grałem zakład 21:26 co było dla mnie szokiem gdyż pamietam przy jakim stanie grałem na nic tłumaczeni ze mecz rozpoczął się o 20:55 i wg statystyk pierwszy set trwał 52 minuty a wiec zakończył się o 21:47 na nic prosby o porównanie czasu z zegarem który jest widoczny na wideo liczy się tylko ich analiza z której wynika ze grałem po czasie czytałem post kolegi ze miał podobny problem z gra na punkty live ale tam chodziło o sekundy tu chodzi o 20 minut . Jak zebrać dowody żeby to reklamować bo tych wysyłanych mailem w ogóle nie biorą do siebie nie odnoszą się do tego co pisze tylko do swoich &quot;analiz&quot; każą wysyłać reklamacje listownie. Jak to ugryźć ? Gdzie napisać takie pismo ? Ja dysponuje tylko wiedza odnośnie godz rozpoczęcia meczu , czasu trwania pierwszegoseta i screenem zegara podczas tie breaka jednak znalazłem tylko krótkie video na yt . Pomoże ktoś ? Jak nie dać się im wydymac?
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Początkowo mecz miał się rozpocząć wcześniej i stąd to całe zamieszanie. Natomiast w tej chwili zarówno na Flashscore jak i Sofascore godz. rozpoczęcia to 20:55 i 20:50, czyli nie są zgodni.
Zapytaj może o źródło informacji jakim się posługują, ale bez pisemnej reklamacji pewnie się nie obędzie. Natomiast w opisie problemu ważna jest precyzja, brek-pointy były w 9 gemie.
http://www.couperogers.com/en/ to link do strony turnieju, może tam coś znajdziesz.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Ich źródło informacji jest nieznane twierdzą ze to analiza wideo ale to kłamstwo bo zerkając na zegar podczas meczu dokładnie widać czas rozpoczęcia meczu i końcówki seta . Na wysyłane przeze mnie dowody m. in. screeny zegara meczowego przy konkretnym wyniku i trwającym tie breaku odpowiadają w kółko ze wynik był znany o 21:25 a ja zawierałem zakład 21:26 . Ogólnie to korespondencja jak z Autobotem . Gram już kilkanaście lat i nigdy mnie coś takiego nie spotkało . Ta reklamacja ma być w formie listu ? Co w niej zawrzeć ?
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Nigdy nie składałem reklamacji i tu nie pomogę, gram rekreacyjnie i czasem jak dostaje &quot;niesłuszne zwroty&quot;, wg mnie oczywiście, to sprawę olewam z góry bo szkoda mi czasu. Ale akurat w Fortunie taka sytuacja mnie nie spotkała.
E: Spojrzałem jeszcze na filmik-skrót na youtube i tam w 45 min meczu trwa tiebreak, a na zegarze jest 15:42 czasu lokalnego, czyli 21:42 w Polsce i to jest fakt niepodważalny. W każdym sporze u niezależnego rozjemcy Ty wygrywasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 17

miki3453

Użytkownik
Wysłałem ten screen zegara i na początku dalej stali na swoim ale po kilkunastu mailach ktoś poszedł po rozum do głowy i chyba wreszcie to sprawdził bo kasa jest na koncie . Dzięki za pomoc Artek
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Fortuna - totalne dziadostwo na granie LIVE. Notoryczne blokowanie obstawiania kursów jest czymś normalnym u tego buka. Przy graniu LIVE na cornery, oferty znikają po 5-6 minutach meczu. Co do obsługi wpłaty/wypłaty - brak zastrzeżeń. Natomiast bardzo duży MINUS za grę na LIVE.
Kto wydał zezwolenie na zakłady live? No te Ministerstwo Finansów. A ktoś nadzoruje ta fortuna i kontroluje tą działaność. Nikt ! W Polsce polskie firmy robią co chcą i są bezkarne. Polska Licencja to jak danie ochrony na bezkarność bandycie! Uczciwe firmy jej nie dostaną!
&quot;Największym bandytą&quot; na polskim rynku w branży zakładów buk. jest sts

Przecież grając w zagranicznych firmach był nadzór, był organ do jakiego można się odwołać. W Polsce tego nie ma, sts każe pisać reklamacje pisemnie, a ich system, usługi działają błędnie i nikt tym się nie interesuje, nie broni gracza. Za takie awarie i rażące uchybienia powinni stracić licencję. Gdzie jest komisarz, bądź podmiot zewnętrzny nie uzależniony od firmy bukmacherskiej, do którego można wnieść zażalenie i który by to nadzorował?
Nie ma!
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Przygoda z dzis.Obserwowalem sobie mecze pilki na live.Zdziwko mnie wzielo bo mialem porownanie z www.888 scoreonline.com .A mianowicie na 888 jest juz 88 min meczu a na Fortunie 83 i wyswietlane kursy tak ze w najlepsze wala ludzi po rogach.Zaklady przyjmowane celowo ,czy licza na to ze kazdy jest zapatrzony w ich strone i podawany przez nich czas .Poobserwuje jeszcze te ich podawanie czasu.
 
Do góry Bottom