>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

ariakis 343

ariakis

Użytkownik
zbiorczy temat zamkniety to napisze tutaj: orientuje sie ktos czy mozna doladowac konto internetowe w punkcie gotowka? bez karty?
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
oo dzieki ???? faktycznie mozna bylo tego uniknac ;) A mam jeszcze jedno pytanie, jesli nie mam juz konta na ktore jest zarejestrowane konto w efortunie to mozna grac i pozniej przy wyplacie zmienic dane czy bedzie problem?
 
B 0

bleeeee

Użytkownik
napisałem temat fortuna 500 + tam napisałem co wiem czyli ludzie dostali na ekonta po 500 zł zaczeli wypłacać obstawiać za to 500 zł teraz strona nie działa
PS. a wiem bo byłem wtedy na stronie też dostałem 500 zł i obstawiałem też za swoją kase teraz nie wiem czy wygrałem czy przegrałem grałem live..... -.-
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czy Fortuna kiedyś wogóle wprowadzi jakieś nowe metody płatności? Bo jak narazie tylko przelew, a inne buki Fortune biją na łeb na szyję w tym względzie...
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jako że jestem niewiarygodnie cierpliwy to tolerowałem Live na Fortunie ale to już przechodzi wszelkie pojęcie co tam się dzieje...

Fajnie że oferują nie najgorszą ofertę live na Biatlon ale zagranie tam czegokolwiek graniczy z cudem. Zakład jest przyjmowany tak długo że zanim pójdzie akceptacja to typ schodzi z oferty.

Poza tym dziś pograłem trochę na ilość trafień i jeden z typów był na powyżej 4,5celnych podczas 2 strzelania Shipulina.
Typ trafiony , rozliczony jako wygrany i po kilku minutach patrzę a tam zwrot
więc nie rozumiem -- zmienili decyzję po kilku minutach i nie wiem nawet z jakiego powodu
Napisałem reklamację ale narazie bez odpowiedzi -- pewnie trzeba wymyślić zgrabną wymówkę ????
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dzisiaj dostałem meila od fortuny, promo tak śmieszne, że z krzesła spadłem jak to czytałem.

Witaj xxxxxx,
Przed nami kolejna runda Ligi Mistrzów. Na tę okazję otrzymujesz bonus o wartości 10 zł. Obstawiaj na http://www.efortuna.pl i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi.
NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA TEN BONUS?
Fortuna oferuje Ci Bonus o wartości 50% Twojego następnego depozytu, maksymalnie do 10 zł.
Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj Bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć trzy razy kwotą depozytu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% od Twego depozytu, maksymalnie 10 zł.

????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Myślałem, jak czytałem na początku, że dali Ci freebet bez depozytu na kwotę 10zł i Cię to tak rozśmieszyło, ale to, co przeczytałem dalej, to już w ogóle kabaret :jezora: To już STS kiedyś mi dał voucher na kwotę 20zł z okazji Ligi Mistrzów bodajże, a nie bonus 50% do 10zł ????
 
Do góry Bottom