>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Fortuna - opinie

matiee 407

matiee

Użytkownik
Żenua.
Nie można zagrać na jednym kuponie np.jednego zdarzenia live i jednego pre...
To średniowiecze! U większości buków już dawno można łączyć...
 
M 837

marcios

Użytkownik
Żenua to od dziś jest, wręcz parodia bukmachera na livie nie ma na piłke nożną typowania ilości goli, na ich czacie piszą, że to decyzją bukmachera zostało usunięte z oferty, przecie to kompromitacja jak tego nie przywrócą.
P.s. Widzę, że już przywrócili, więc chyba chwilowe coś nie tak a babka postraszyła na chacie, że taka decyzja bukmachera ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z reguły Pani na Czacie ma formułki i brak dokładnej wiedzy jak wygląda sytuacja ???? . przekonałem się już nie jednokrotnie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Opcja Cash Out w fortunie to kpina, miałem prawie połowe meczy na plus, żadne zdarzenie nie było aktualnie w ofercie, a przy kuponie taki napis się znajdował, więc to chyba bład fortuny bo gdy chciałem wypłacic to opcja cash out o dziwo nie była dostepna, a gdy chciałem się skonsultowac z konsultantem na czacie to po 10 minutach wyłąćzyłem bo żaden sie nie odezwał...
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Opcja Cash Out w fortunie to kpina, miałem prawie połowe meczy na plus, żadne zdarzenie nie było aktualnie w ofercie, a przy kuponie taki napis się znajdował, więc to chyba bład fortuny bo gdy chciałem wypłacic to opcja cash out o dziwo nie była dostepna, a gdy chciałem się skonsultowac z konsultantem na czacie to po 10 minutach wyłąćzyłem bo żaden sie nie odezwał...
Ten cashout jest bardziej dla korporacji niż dla gracza. Jeśli tak było to Fortuna nie widziała zagrożenia że typ/typy mogą wejść dlatego nie było możliwości zamknęcia. Taka możliwość jest tylko jak już im się tyłki trzęsą. Nie polecam buka
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Opcja Cash Out w fortunie to kpina, miałem prawie połowe meczy na plus, żadne zdarzenie nie było aktualnie w ofercie, a przy kuponie taki napis się znajdował, więc to chyba bład fortuny bo gdy chciałem wypłacic to opcja cash out o dziwo nie była dostepna, a gdy chciałem się skonsultowac z konsultantem na czacie to po 10 minutach wyłąćzyłem bo żaden sie nie odezwał...
Kolejna sytuacja 2/3 meczów weszło, w ofercie aktualnie nie znajdowalo się żadne spotkanie a więc opcja cash out powinna być dostępna, a jednak nie dalo rady, wypłacić, i chyba wiem o co chodzi bukmacher czeka pewnie do rozpoczęcia kolejnego meczu aby opcja cash out zostala zablokowona, to jest kpina, to po co oni to wprowadzili, jak nie da rady z tego skorzystać, podbiłem na czat to powiedzieli tu zacytuję, &quot;o tym kiedy mozna wypłacić opcję cash out decyduje bukmacher&quot; leże i kwiczę chyba czas przerzucic sie na innnego buka, ale wielkiego pola manewru to nie ma w PL, przy obecnym prawie, tylko trzeba kombinowacć z VPN
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Nawet nie wiem jak to skomentować, byłem przed chwilą w punkcie stacjonarnym postawić zdarzenie Gamrot vs Parke za 1000 po kursie 1.6... ... ... komputer mielił i mielił zakład aż w końcu odrzucił go, zredukował max stawke do 176zł (sic!) oraz obniżył kurs do 1.5. Nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać ???? zdecydowanie nie polecam tego buka do grania za normalne stawki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nawet nie wiem jak to skomentować, byłem przed chwilą w punkcie stacjonarnym postawić zdarzenie Gamrot vs Parke za 1000 po kursie 1.6... ... ... komputer mielił i mielił zakład aż w końcu odrzucił go, zredukował max stawke do 176zł (sic!) oraz obniżył kurs do 1.5. Nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać ???? zdecydowanie nie polecam tego buka do grania za normalne stawki.
Jeśli już się zdecydujesz następnym razem na grę u nich warto to rozbić na kilka kuponów po np. 200 zł
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Jeśli już się zdecydujesz następnym razem na grę u nich warto to rozbić na kilka kuponów po np. 200 zł
Jasne, i miałem zamiar tak zrobić jak mi tego nie zatwierdzi, ale nawet nie pomyślałem, że momentalnie obniżą kurs do 1.5 za głupie 1000pln.
 
B 29

bungar

Użytkownik
Dlaczego nie moge wejśc juz od jakiegoś czasu na stronę fortuny, ciągle wyświetlany jest komunikat : &quot;Nie udało się nawiązac bezpiecznego połączenia&quot;
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Moim zdaniem to, że nie można u nich łączyć zdarzeń live i pre to jest żenua.
Buki tak miały parę lat temu, ale nie w 2017. To powinno być na porządku dziennym już u każdego buka.
Tym bardziej takie łączenie przydaje się u polskich buków, bo masz singla na późniejszy czas po kursie 2.00 to można ładnie dołożyć coś na live po kursie 1.20-1.25 i otrzymujemy sensowny kurs.
Szkoda, bo mogliby to zrobić.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Witam. Chciałbym dowiedziec się czy mam szanse na odzyskanie kasy. Zagralem 3 spotkania na live, 2 z nich trafiłem a z trzecim nie wiedziałem co się dzieje bo po prostu zniknął z &quot;live&quot;. Po paru godzinach okazało się że mecz zakonczyl się walkowerem 3:0. Ja miałem pograny over 3.5 :] rozliczone jako nie trafione...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Chciałbym dowiedziec się czy mam szanse na odzyskanie kasy. Zagralem 3 spotkania na live, 2 z nich trafiłem a z trzecim nie wiedziałem co się dzieje bo po prostu zniknął z &quot;live&quot;. Po paru godzinach okazało się że mecz zakonczyl się walkowerem 3:0. Ja miałem pograny over 3.5 :] rozliczone jako nie trafione...
Pisz na support dlaczego tak się stało i czy nie ma przypadkiem zwrotu.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Własnie to zrobiłem. Przesłałem screena z wynikiem itp. a po 10 minutach zwrot. Szkoda ze sami nie weryfikują tego. Pewnie nie jeden gracz nie zwróciłby na to uwagi... Pozdrawiam
 
Do góry Bottom