>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jest ktoś z was zarejestrowany w fortunie ?? Nie wiecie czy sprawdzają konta bankowe itp ?? ;)
Chodzi mi o e-konto.
Gram prawie co dziennie a do najbliższego punktu mam 11km w jedną stronę .
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Jakie są warunki obrotu zakładem bez ryzyka. Powiedzmy, że stawiam 114 PLN i przegrywam - ile później muszę postawić aby móc wypłacić pieniądze? Czy jeśli wygram to obrót też mnie obowiązuje?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Wie ktos moze o co chodzi z ta loteria w Fortunie? Nic nie moge na ten temat znalesc w internecie...
Bo to jest loteria dla kuponów granych w punkcie , wszędzie w punktach masz info i regulaminy , zbierasz sobie te dodatkowe kuponiki z przegranych i wygranych kuponów i trzymasz do losowania. Będą w 4 terminach losowali smartfony i w ostatnim samochód ,Kupony masz dodane do kuponów puszczonych za min.5 zł.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie. Czy overy gemowe na tenis są w ofercie Fortuny? Bo teraz sprawdzam sobie ofertę na Wimbledon i nie ma na liczbę gemów ani na handicapy gemowe oferty. Czy może bliżej meczu wskakuja kursy?
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Nie warto brać udziału we wszelakich konkursach (fb, twitter). Fortuna nie wypłaca wygranych, a po kolejnych próbach kontaktu zawsze rżną głupa i nie wiedzą o co chodzi i za jaki konkurs należy się nagroda.
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
Co Oni dzisiaj w tej fortunie mają jakaś gigantyczną awarię ?
Prawie 3 godziny czekam na rozliczenie dwóch kuponów !
Na czacie zero reakcji, pisałem maila zero reakcji...
To u nich normalne czy dzisiaj jest jakaś wyjątkowa sytuacja ?
 
K 51

kolo12

Użytkownik
kolejna debilna firemka - wplacielm kase niby przez payu a kasy nie ma na koncie !!! mega nie polecam dolaczyla ta pseudo firma do koeljnych beznadziejnych firemek typu sts i forbet
 
D 0

danti1991

Użytkownik
cześć, powiedzcie mi, czy ktoś z Was korzystał z promocji przyprowadź kumpla w efortuna? Bo aktualnie korzystam z tego ale... już zauważyłem, że coś się nie zgadza w zakładce status zaproszeń, więc napisałem na czat co jest grane, powiedzieli, że mają awarię.. ale nie wiedzą kiedy zostanie usunięta.. W związku z tym, nie wiem czy za polecenie znajomego otrzymam obiecane pieniądze po 60 dniach od momentu rejestracji znajomego...(na czacie raz otrzymuję info, że zostaną wypłacone, potem, że nie jest to pewne, oraz, że mam napisać do reklamacji-ale oni w ogóle nie odp. na maile.) Ma ktoś z Was podobny problem ? Korzysta ktoś aktualnie z tego promocji ? Pozdrawiam
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Co do rozliczeń- pytam babki na czasie o rozliczenie kuponu MŚ u17 a ona mi mówi że musze czekać na oficjalne źródło bo oni na nich opierają rozliczenia ???? W przypadku meczu Realu z Barceloną pewnie też kuponu nie rozliczą dopóki federacja hiszpańska nie wrzuci wyniku na stronie.Większej głupoty dawno nie słyszałem, w dodatku oferta na eliminacje ME bardzo uboga, choćby zakłady na kartki mogliby dodać
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
kolejna debilna firemka - wplacielm kase niby przez payu a kasy nie ma na koncie !!! mega nie polecam dolaczyla ta pseudo firma do koeljnych beznadziejnych firemek typu sts i forbet
Pamietaj, ze to nie wina buka kiedy system payu przeleje im srodki ???? Za transfer pieniedzy nie odpowiada Fortuna a firma Payu i z doswiadczenia wiem, ze mimo, iz powinno to trwac blyskawicznie nie zawsze tak jest.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Panowie możecie mi powiedzieć co tu jest grane mam na efortunie 26.000 fkp tylko ja tam nie gram tak po prostu sie zalogowałem
to się ciesz, masz coś około 185zł na grę. Fortunka ma jakieś odchyły i rozdaje kasę (punkty) na prawo i lewo , a zapewne graczom którzy tylko przegrywają, albo w ogóle nie grali, żeby zachęcić do gry albo wpłacania kasy , gdy przegrasz bonus ... tak mi się wydaje ;)
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
to się ciesz, masz coś około 185zł na grę. Fortunka ma jakieś odchyły i rozdaje kasę (punkty) na prawo i lewo , a zapewne graczom którzy tylko przegrywają, albo w ogóle nie grali, żeby zachęcić do gry albo wpłacania kasy , gdy przegrasz bonus ... tak mi się wydaje ;)
No ale ostatni raz się logowałem w czerwcu żadnego depo w historii nie mogę znaleźć tych punktów
 
Do góry Bottom