>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

koontz 164

koontz

Użytkownik
Próbuje zarejestrować się przez smartfona. wypelnilem wszystkie pola a wyskakuje mi komunikat : nieprawidłowy format kodu pocztowego a mam wpisany kod pocztowy normalnie ??-??? o co chodzi???
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
na przykładzie:
1. grając normalnie z podatkiem 12%:
100 zł x ako 3,00= 88 zł (100 zł-12%) x 3,00 = 264 zł
2. grając z dodatkowym zdarzeniem &quot;Fortuna na start&quot; kurs 1,14 :
100 zł x ako 3,42 (3,00x1,14) = 88 zł (100 zł -12%) x 3,42 = 301 zł
Czyli dzięki temu zdarzeniu wygrana wychodzi tak, jak byś grał w zagranicznym buku bez podatku ????
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
To jest tylko w nowo otwartych punktach stacjonarnych Fortuny więc lipa.
kolego, jak nie wiesz na pewno , to się nie wypowiadaj
A to zdarzenie z kursem @1,14 automatycznie wchodzi że jesteś taki pewny? o_O
gram tak od ponad tygodnia , bo nie dawno to odkryłem, (dowiedziałem się na chacie Strefa Typera) więc wiem , że temat działa
A jak korzystać z tej promocji &quot;Fortuna na start&quot;? Kto z niej może korzystać?
Podpowie ktoś?
na głównej stronie po lewej w polu &quot;wyszukaj&quot; wpisujesz Fortuna -&gt; klik. enter i wyskakuje zdarzenie &quot;promocja Fortuna na start&quot; z kursem 1,14, które dodajesz do kuponu. Problem jest tylko taki, że takie kupony rozliczają dopiero następnego dnia rano, przynajmniej ja tak miałem.
Czasami też pojawia się podobne zdarzenie z tym samym kursem w ramach Happy hours i wtedy jest rozliczane tego samego dnia.
Nie wiem od kiedy to jest i jak długo potrwa, ale jak można , to korzystam i Wam polecam.
pozdro
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chodzi mi o to czy dodając to zdarzenie po kursie @1.14 totomix je jakoś automatycznie plusuje czy po prostu dodajesz kurs do kuponu &#39;niwelując&#39; podatek ale najzwyczajniej w świecie ryzykujesz że akurat ten pewniak nie wejdzie.
Pytam po prostu bo tu na forum widziałem już masę pomysłów, systemów gdzie potem w zdecydowanej większość przypadków okazuje się że ich autorzy nie potrafili obchodzić się z kalkulatorem ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chodzi mi o to czy dodając to zdarzenie po kursie @1.14 totomix je jakoś automatycznie plusuje czy po prostu dodajesz kurs do kuponu &#39;niwelując&#39; podatek ale najzwyczajniej w świecie ryzykujesz że akurat ten pewniak nie wejdzie.
po pierwsze to nie Totolotek niweluje ten podatek, bo ta promocja jest w Fortuna i zdarzenie wchodzi, ponieważ nie jest to &quot;jakiś mecz&quot; z kursem 1,14, który musi wejść, a po prostu zdarzenie podbijające kurs, jeżeli wejdą Ci Twoje mecze to ten automatycznie podbije kurs, a wygląda to tak

i to dodajesz do kuponu jako dodatkowe zdarzenie.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Odradzam komukolwiek korzystanie z promocji FORTUNA NA START - Bonus - promocja Fortuna na start (67501).
Jest to kurs 1.14 wliczany w kupon. Dlaczego odradzam ? Kupony nie są rozliczane od razu po zakończeniu ostatniego zdarzenia. W moim przypadku zakłady z wczoraj zostały rozliczone dziś o 6.55 !!
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Najważniejsze że zostały rozliczone . A jak poczekasz kilka godzin to przecież nic się nie stanie. Najważniejsze że rozliczone i tak jak byś grał bez podatku. Dziwię się niektórym że marudzą z tego powodu . Grać z podatkiem źle , grać bez podatku też źle.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Odradzam komukolwiek korzystanie z promocji FORTUNA NA START - Bonus - promocja Fortuna na start (67501).
Jest to kurs 1.14 wliczany w kupon. Dlaczego odradzam ? Kupony nie są rozliczane od razu po zakończeniu ostatniego zdarzenia. W moim przypadku zakłady z wczoraj zostały rozliczone dziś o 6.55 !!
chyba Cię człowieku pogieło, że odradzasz granie zdarzenia, które daje w polskim buku wygraną BEZ PODATKU !!! :eek: o_O
Jak chcesz mieć rozliczenie od razu po ostatnim gwizdku ostatniego meczu to graj w bet365.... a nie, zaraz ... przecież nie można... normalnie nie wieżę w to co widzę ...
 
Q 0

quentin1

Użytkownik
Czy ma ktoś informacje o zakończeniu promocji fortuna na start albo zmianie warunków? Dzisiaj próbowałem wysłać kupon przez internet z tym bonusem i dało rady, niestety.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Możliwe, że się zorientowali, ile ludzi to pograło i jakoś inaczej załatwili tę promocję, skierowaną dla graczy nowych punktów stacjonarnych przez 6 tygodni od ich otwarcia, bo dla nich była promocja, ale że ktoś znalazł w ofercie ten kurs, który niweluje podatek i pograł, potem się podzielił tym na forum, to prawdopodobnie mnóstwo osób tak grało. Dlatego myślę, że usunęli to zdarzenie po prostu z oferty, a podatek oddają w inny sposób ;)
 
Do góry Bottom