>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bardzo niemiła niespodzianka wraz z nowym rokiem, otóż punkty FKP przepadają ze zmianą daty.
Beznadziejna praktyka, jakieś 10000 punkcików poszło z dymem.
Mail z systemu, że tak jest nie byłby jakimś wielkim problemem, a jak widać jednak dla nich jest... ::zoltakartka:
e; jak widać poniżej wysyłali... trzeba czytać wszystkie maile jednak ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pomijając sensowność, czy też bardziej bezsensowność przepadania punktów po roku kalendarzowym, to akurat w newsletterze mailowym o tym przypominali, więc do tego doczepić się nie można:
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wypłata zrealizowana wczoraj wieczorem, w systemie widnieje godzina poranna, czyli kasa do 16:00 powinna do mnie dotrzeć, pani na livechacie zapiera się rekoma i nogami, że kasa wyszła jak jest napisane na stronie i że godzina podana jest godziną wysłania przelewu, problem w tym, iż najzwyczajniej kłamie uraczając mnie dodatkowo pięknym &quot;proszę doliczyć 1-2 dni na zaksięgowanie wpłaty przez bank&quot;. Rok 2018, wszędzie bije po oczach możliwość superduperszybkiej transakcji blikiem, przelewów na telefon w czasie niemal rzeczywistym, a tu kobiecina mi mówi o 1-2 dniach roboczych ????
Żegnam, do niezobaczenia się.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ten live chat fortuny jest niepotrzebny według mnie, bo za każdym razem jak pytam coś to konsultantka, odpisuje prosze skorzystać z formularza kontaktowego, to po co ten livechat jak za każdym razem to piszą, i nie są w stanie pomóc, żenada...!!!
I jeszcze jak im wyslylam przez formularz kontaktowy to jakis mailer deamon wyskakuje na poczcie, wirus czy co?
 
1-nie-wszedl 8

1-nie-wszedl

Użytkownik
w sobotę w zakładach live postawiłem 100zł, że Jernej Damjan pokona Prevca po kursie około 2.6-2.8
Damjan w 2 serii poleciał z 10m dalej, wygrał z Prevcem. Zainkasowałem te 230zł ale po jakichś 2 godzinach fortuna cofnęła mi wygraną bo jak się okazało Damjana zdyskfalifikowali za kombinezon.
Uważam, że każdy szanujący się bukmacher potraktowałby taki kupon kursem 1.0 gdyż w ogóle nie doszlo do sportowej rywalizacji(tak przynajmniej robił bet365)
(gdybym obstawił na Prevca byłbym dokładnie tego samego zdania)

Fortuna natomiast zainkasowała sobie moje 100zł, napisałem do nich, ale olali mnie i z tym samym dniem usunąłem konto.
Oceniam tego bukmachera na 2/10
ludzi z callcenter 0/10
zakłady live i stronę internetową 5/10
Nie polecam, szukam czegoś nowego
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Dostałem bonus 10 zł. Jak przegram to jest zwrot w postaci 1400 pkt. Pierwszy raz dostałem jakis bonus w fortunie stąd pytanko - mogę zagrać za 10 zł czy 11.38?(chyba tyle wychodzi z podatkiem)
Pzdr!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dostałem bonus 10 zł. Jak przegram to jest zwrot w postaci 1400 pkt. Pierwszy raz dostałem jakis bonus w fortunie stąd pytanko - mogę zagrać za 10 zł czy 11.38?(chyba tyle wychodzi z podatkiem)
Pzdr!
Jeśli chcesz pełny zwrot, to musisz zagrać za to 11,38, czy tam ile więcej, tak, żeby stawka zakładu po odjęciu podatku była 10zł ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Z polskich stacjonarnych bukmacherow to fortuna najgorzej wypłaca pieniądze. Od niedawna tam gram ale już to mogę stwierdzić. LVBet czy taki STS robi wypłaty w kilka minut. Już nawet totolotek i forBet sa lepsi bo jestem pewny że będę miał pieniądze na drugi dzień. Po wypełnieniu jakiegoś &quot;wniosku o wypłatę&quot; - Pieniądze powinny znikac z depozytu. Tak jest wszędzie, oprócz oczywiście w fortunie.
Potem wprowadza to klienta w błąd.
Bo na przykład w poniedziałek wypłaciłem kasę, a przelew doszedł w środę. W międzyczasie mialem jakieś 190 zł, to sobie chciałem wypłacić 90, żeby została równo stówa. Po wypełnieniu tego w wniosku w środę, to w depozycie cały czas widniało 190 zł. Obstawiłem za to trochę (ale nie zjechałem poniżej 150 zł). A pieniędze dzisiaj niedoszły. Ciekawe czy nie można nimi w ogóle obracać bo wypłata się wówczas anuluje?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cos kręcisz bo kasa znika z konta o 8 rano w dniu roboczym, jeśli nie ma tyle ile zleciles to wstrzymują wypłatę. Dla mnie też to minus bo często kusi ta wisząca kasa by jeszcze coś zagrać
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cos kręcisz bo kasa znika z konta o 8 rano w dniu roboczym, jeśli nie ma tyle ile zleciles to wstrzymują wypłatę. Dla mnie też to minus bo często kusi ta wisząca kasa by jeszcze coś zagrać
No nie do końca kręci, bo wypłaty realizowane są o 12:00, tak przynajmniej piszą na stronie ;) Bo w praktyce jak wypłacałem z Fortuny kiedyś, to przyszła mi wypłata następnego dnia roboczego, ale ok. 11:20, tyle, że wypłacali ją z ING, czyli z tego samego banku, założyć więc można, że w tych godzinach robią przelewy. A odnośnie obrotu zleconej do wypłaty kasy, to ich nie interesuje, co z tą kasą po zleceniu wypłaty robisz, oni w godzinach przedpołudniowych siadają i patrzą &quot;wypłata 200zł&quot; i jak jest na koncie &gt;200, to wypłacają, a jak nie, to idą dalej ;) Ale faktycznie tak jest i to mnie odpycha od Fortuny, bo jednak wisząca na koncie kasa kusi, żeby coś jeszcze spróbować :p
 
M 837

marcios

Użytkownik
pilka_radom nie ma się co dziwić, Fortuna jeśli chodzi o podgry i różny wybór ma najsłabszą ofertę na rynku, to samo jest z piłką nożną, liga angielska dziś i tylko na 2 mecze rzuty rożne jedna linia 10,5 do tego kursy zaniżone, gdzie u każdego bukmachera są linie od 8,5 do 11,5 na każdy mecz a nawet i 7,5 sie znajdzie w Toto czy Milenium i tak jest co kolejkę gdzie nieraz tylko 1 mecz dają. A tak reklamowali się Produkt+ co to miało nie być a szajs oferta jak była tak jest. Fortuna jedynie jest do grania na 1x2 wszystko inne oferta tragedia. To samo kursy tak wiele osób gada, że w Fortunie najlepsze ale nie dodaje że chodzi im o 1x2 bo już np strzeli gola zespół w piłkę nożną to kursy żart to samo rzuty rożne często mają kurs na over 10,5 taki jak u innych 9,5.
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
pilka_radom nie ma się co dziwić, Fortuna jeśli chodzi o podgry i różny wybór ma najsłabszą ofertę na rynku, to samo jest z piłką nożną, liga angielska dziś i tylko na 2 mecze rzuty rożne jedna linia 10,5 do tego kursy zaniżone, gdzie u każdego bukmachera są linie od 8,5 do 11,5 na każdy mecz a nawet i 7,5 sie znajdzie w Toto czy Milenium i tak jest co kolejkę gdzie nieraz tylko 1 mecz dają. A tak reklamowali się Produkt+ co to miało nie być a szajs oferta jak była tak jest. Fortuna jedynie jest do grania na 1x2 wszystko inne oferta tragedia. To samo kursy tak wiele osób gada, że w Fortunie najlepsze ale nie dodaje że chodzi im o 1x2 bo już np strzeli gola zespół w piłkę nożną to kursy żart to samo rzuty rożne często mają kurs na over 10,5 taki jak u innych 9,5.
Natomiast ofertę live mają bardzo dobrą według mnie i np. fajnie się u Nich gra esport.
 
Do góry Bottom