>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kiedy Fortuna rozliczy zakłady na rzuty karne w całym turnieju? Na karne w grupie są już rozliczone, a w całym turnieju jeszcze nie, choć już dawno wszystkie overy powchodziły.
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, najwyżej przeniesiecie.
Mam pytanie dotyczące mistrzowskafortuna.pl. Jak sie rejestruję, to muszę wpisać jakieś &quot;hasło konta loterii&quot;. A ja konta na fortunie nie mam, gram póki co ekupony.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, najwyżej przeniesiecie.
Mam pytanie dotyczące mistrzowskafortuna.pl. Jak sie rejestruję, to muszę wpisać jakieś &quot;hasło konta loterii&quot;. A ja konta na fortunie nie mam, gram póki co ekupony.
To jest konkurs tylko dla grających w punkcie a nie grających przez neta
 
A 0

amg

Użytkownik
Czy ktoś z Was uczestniczy w mistrzowskiej Fortunie, udalo się komuś coś wygrać. Ja miałem ponad tysiąc losów i nic, a może komuś z Was sprzyjało szczęście?
Mnie się udało. 3 tyg temu do mnie zadzwonili i poinformowali o wygranej. Do dzisiaj jednak nie otrzymałem kasy na konto, ciekawe kiedy przyjdzie ;)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Mnie się udało. 3 tyg temu do mnie zadzwonili i poinformowali o wygranej. Do dzisiaj jednak nie otrzymałem kasy na konto, ciekawe kiedy przyjdzie ;)
Z ciekawosci duzo wlozyles w zglaszane kupony? Ja za ubiegly tydzien na 6 tys gralem i nie wiem czy szanse sa jakies czy mniejsze niz w lotto ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Radzę uważać na tego buka, bo ostatnio lecą w wała i to zdrowo. Wysłali mi zakład bez ryzyka i zaoferowali zwrot w razie, gdy kupon nie wejdzie. Zakład był mobilny. Z racji, że mam telefon z systemem windows phone, zapytałem na czacie, czy mogę wziąć udział, czy promocja jest tylko na android i trzeba pobrać aplikację. Pani zapewniła mnie, że z całą pewnością promocja jest dla mnie, tylko że muszę wejść przez specjalny link, dzięki któremu system potraktuje mnie tak jakbym grał przez apkę i rozpozna, że gram przez telefon. Zrobiłem tak właśnie i im zaufałem. Zakład został przegrany, a ja zwrotu nie otrzymałem. Myślę sobie luz, pewnie dopiszą ręcznie jak poproszę bo coś jednak poszło nie tak. Spytałem na czacie i ich fejsie, zostałem tu i tu totalnie olany i argument, że zagrałem pewnie z kompa, a nie mobilnie. Chodzi o kilkadziesiąt złotych i normalnie bym to totalnie olał, ale celowo upewniłem się wcześniej i zostałem przez nich wprowadzony w błąd, a tego bardzo nie lubię i ich brak profesjonalizmu mnie mocno wk......ł. Nie będę się więcej prosił, ale stracili dość dobrego klienta i dziesiątki przyszłych wpłat przez olewkę i brak zaangażowania w naprawienie problemu klienta. Polecam uważać.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy posiadając pieniądze na koncie gracza Fortuna można je wypłacić bezpośrednio w punkcie za okazaniem karty gracza? Z różnych względów nie chcę wyplacac na konto, na Skrill nie dają możliwości. Wiem, że wpłacić można, a jak jest z wypłata?
 
C 334

copper

Użytkownik
Ten super bet to jakaś odnoga fortuny? Ktoś tam gra?Słyszałem,że to była część zarządu Fortuny tym zarządza ale to co tam wyprawiają to ludzkie pojęcie przechodzi...Anulują prawidłowo zagrane kupony, a szczytem jest to że jak ktoś troszkę potrafia to każde zdarzenie przy zagraniu od razu bez specjalnej analizy obniżają o 0,10-0,15 i granie przestaje być całkiem opłacalne albo w ogóle odrzucają jak ktos na kamerkach im się nie podoba....Pracownicy ciagle poirytowani bo non stop coś obstawiają i im nie wchodzi...mnie skutecznie ta odnoga fortuny zniechęciła do grania.Szkoda mi czasu na przeglądanie jak i tak nic tam nie da się zagrać albo od razu przed pierwszym zagraniem obniżają kursy na każde zdarzenie....Doceniłem teraz te wszystkie stsy, totomixy czy fortuny. Bo tam to przynajmniej można coś konkretnie puścić i za konkretne pieniądze a w tym gównie to szkoda tylko czas i nerwy tracić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ten super bet to jakaś odnoga fortuny? Ktoś tam gra?Słyszałem,że to była część zarządu Fortuny tym zarządza ale to co tam wyprawiają to ludzkie pojęcie przechodzi...Anulują prawidłowo zagrane kupony, a szczytem jest to że jak ktoś troszkę potrafia to każde zdarzenie przy zagraniu od razu bez specjalnej analizy obniżają o 0,10-0,15 i granie przestaje być całkiem opłacalne albo w ogóle odrzucają jak ktos na kamerkach im się nie podoba....Pracownicy ciagle poirytowani bo non stop coś obstawiają i im nie wchodzi...mnie skutecznie ta odnoga fortuny zniechęciła do grania.Szkoda mi czasu na przeglądanie jak i tak nic tam nie da się zagrać albo od razu przed pierwszym zagraniem obniżają kursy na każde zdarzenie....Doceniłem teraz te wszystkie stsy, totomixy czy fortuny. Bo tam to przynajmniej można coś konkretnie puścić i za konkretne pieniądze a w tym gównie to szkoda tylko czas i nerwy tracić...
Ktoś już przecież tu pisał,że to pralnia kasy założona przez Rumunów.Im nie chodzi o klientów, traktują ich jak intruzów.Mają z tego co wiem ogromne straty a to dziwne w bukmacherce i dalej utrzymują punkty i płacą pensje pracownikom więc jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne chodzi o kasę. Widocznie opłaca im się to a wnioski niech każdy sam sobie wyciągnie...
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Konto zalozone w niedziele, kilka typów z wyzszych lig zagrane za tysiaca, a oni juz mi dzis dają limity. Nawet nic tam nie wygrałem. To jakies zarty sa? niech sie wypowie przedstawiciel tego bukmachera tutaj. Jak mozna dac tak szybko limity, za granie np sląska z korona under 2.5 za tysiaca
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dość długo gram już na fortunie i ja żadnych limitów nie mam. Może jakimiś wielkimi stawkami nie operuje, ale zdarzyło się i 5k postawić i nie było problemu. Jak stawiam grubiej (powyżej 1k) to często kupon akceptują ręcznie co trwa zazwyczaj 5-15sec; ale odkąd gram to mi tylko raz odrzucili taki kupon weryfikowany przez tradera (e-sport cs:go chciałem zagrać za 1000 kurs około 4, odrzucili zmienili kurs na ~3.5 postawiłem znowu 1k i przyjęli, tak na marginesie to przegrałem wtedy).
Ogólnie to bukmachera polecam, osobiście nie miałem nigdy z nimi żadnego problemu, a gram dość regularnie. Wypłaty zawsze na następny dzień, nigdy nie było żebym 2 dni czekał, wprawdzie konkurencja ma szybciej, ale akurat dla mnie to nie jest najistotniejszy element. Kursy w większości przypadków lepsze niż konkrecja (chociaż już od jakiegoś czasu nie porównywałem może coś się pozmieniało)
No i przede wszystkim brak limitów to duży plus (ale też zaznaczam ze stawkami typ 10k+ nie operuje, ale widziałem takie kupony, więc i takie przyjmują), bo w innych bukach też grywałem identycznie jak gram na fortunie i te limity dostawałem nie wiem za co... a jakimś wybitnym graczem nie jestem i w ogólnym rozrachunku pewnie wszędzie minus, także tym bardziej beka.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Może i ma, pewnie nie tylko ze mnie, pisze jak jest - nie oszukuję się. Tak to już bywa. Nie wszyscy będą na plusie jak Ty, bo wtedy takiego tworu jak bukmacherka już by dawno nie było.
We wcześniejszym poście chodziło mi o to że inni polscy bukmacherzy limitują pomimo tego że jesteś w ogólnym rozrachunku na minusie, ale parę razy siadło grubiej, no ale ogólnie jesteś na minusie to i tak nakładają limity. Dziwna logika. Po prostu.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 176

radzio99

Użytkownik
Moja ocena fortuny będzie pozytywna. Można anonimowo w punkcie postawić zakład za wysoką stawkę, a później z odbiorem ewk nie ma żadnego problemu, w moim przypadku bez problemu pani wypłacila mi 20 tys złotych
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Chciałem przedstawić moją dzisiejszą sytuację w efortunie i jak ta pożal się boże firma traktuje klienta za jelenia/janusza.
otóż wchodzę dziś na konto i jest darmowy zakład do 10 zł, tzn. w razie przegranej kuponu zwracają stawkę do 10 zł. Myślę, duża stawka nie jest a spróbuję. Kupon nie wszedł ale ku mojemu zdziwieniu na koncie pojawiło sie 8.80 czyli zabrali podatek ::zoltakartka: . Myślę, w takim razie sprawdzę może podatku nie odejmują od kwoty przy następnym zakładzie ale nie dalej zabierają podatek ????
Dla mnie jeżeli przy takich małych stawkach taka firma po prostu OSZUKUJE SWOICH KLIENTÓW to jest mało wiarygodna. Czytam, że ludzie maja kłopoty z zagranicznymi bukami ale polskie OSZUKUJĄ również. Bo proszę powiedzieć mi jaki to jest darmowy zakład skoro zamiast 10 zł mam na koncie 8.80 ?? To jest darmowy zaklad ?? Tak mogę zagrać 7-8 darmowych zakładów i na koniec nic nie mieć. Więcej tam kasy nie wpłacę to już druga firma która ma u mnie bana po STS-ie przyszła FORTUNA. Trzeba czekać na zmianę władz bo niedługo nie będzie wyboru gdzie wpłacać
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Chciałem przedstawić moją dzisiejszą sytuację w efortunie i jak ta pożal się boże firma traktuje klienta za jelenia/janusza.
otóż wchodzę dziś na konto i jest darmowy zakład do 10 zł, tzn. w razie przegranej kuponu zwracają stawkę do 10 zł. Myślę, duża stawka nie jest a spróbuję. Kupon nie wszedł ale ku mojemu zdziwieniu na koncie pojawiło sie 8.80 czyli zabrali podatek ::zoltakartka: . Myślę, w takim razie sprawdzę może podatku nie odejmują od kwoty przy następnym zakładzie ale nie dalej zabierają podatek ????
Dla mnie jeżeli przy takich małych stawkach taka firma po prostu OSZUKUJE SWOICH KLIENTÓW to jest mało wiarygodna. Czytam, że ludzie maja kłopoty z zagranicznymi bukami ale polskie OSZUKUJĄ również. Bo proszę powiedzieć mi jaki to jest darmowy zakład skoro zamiast 10 zł mam na koncie 8.80 ?? To jest darmowy zaklad ?? Tak mogę zagrać 7-8 darmowych zakładów i na koniec nic nie mieć. Więcej tam kasy nie wpłacę to już druga firma która ma u mnie bana po STS-ie przyszła FORTUNA. Trzeba czekać na zmianę władz bo niedługo nie będzie wyboru gdzie wpłacać
w regulaminie pisze jak byk ze pomniejszaja stawke o podatek i przy kazdym oferowanym bonusie podaja skrocone warunki trzeba tylko przeczytac....poza tym takie atrakcje stosuja wszyscy bukmacherzy wiec nie wiem skad to oburzenie to jest normalna praktyka, za kazdym razem jak wysylasz kupony twoja stawka jest pomniejszana o 12% podatek i to jest rzeczywisty wklad czyli przy 10zl wynosi 8,8zl tu nikt niko9go nie oszukuje w Polsce jest poprostu chore prawo
 
Do góry Bottom