>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Fortuna - opinie

B 0

bisoner

Użytkownik
U mnie np. ściemniają jak chce zagrać systemem (np. 2z3). Proszę ją żeby calosc byla za 50zl a ona mowi ze nie da sie. I na sile wpisuje 2z3 za 10zl (3 mozliwe kombinacje czyli 30zl) oraz 3z3 za 20zl. Caly kupon wychodzi 50zl do zaplacenia tylko, ze wygrana z *du..y*.
To ja jej tlumacze, zeby wpisala 2z3 za 50zl jako calosc kwoty a system sam podzieli na poszczegolne kombinacje ta kwote. Oczywiscie twierdzila dalej, ze sie nie da. To ja jej, ze da sie bo na waszej stronie sie da. A ona dalej swoje. Za, któryms razem wpisala ale chyba czekala, az ludzi bedzie mniej.
I tak ciemnote wciskaja tym wszystkim starszym Panom co obstawiaja. Szczerze to się nawet nie pyta tylko sama wali 2z3 za np. 1zl i 3z3 za 2zl. Kiedys im tam zrobie afere na caly zaklad w sobote kiedy najwiecej osob jest. Niech kazdy sie dowie, ze ich robia w ..... zreszta juz kilku osobom to mowilem.
Jedyna fajna rzecz u nich to kupon i strona internetowa.
 
B 0

blba1

Użytkownik
Dla mnie fortuna jest bardzo przyjemnym Buckiem, tylko jest mały problem to ,,cholerstwo&#39;&#39; uzależnia bo moi koledzy chodzą tam po lekcjach, ale mnie to już nie rusza.
OBSTAWIAM TYLKO NISKIE KURSY I TAK SOBIE MNOŻĘ KASIORĘ !!! DO 2.00 !!!
-----------------------
Nikogo nie chciałem obrazić swoimi postami Jeżeli TAK napisz na PW. lub niech admini usuną mój post !!!
 
M 0

monini

Użytkownik
Witam. Chcialabym sie dowiedziec w jaki sposob, moglabym zlozyc skarge na bukmacherow z Fortuny. Czy panie obslugujace klijentow, maja szkolenia w tym co robia??
Otoz, panie ktore siedza w zakladzie Fortuna przy ul. Krynickiej we Wroclawiu, sa absolutnie nie obeznane w tym co robia i ja nie wiem po co one tam siedza skoro sie na tym nie znaja.
Obstawialam otoz to mecz Holandia- Brazylia 2-1, poniewaz robilam to po raz pierwszy w Polsce, poprosilam, pania o pomoc, wypelnienia mi kuponu. I tu chcialabym dodac, ze jest niesamowity burdel, poniewaz listy sa nieprzejrzyste i nie czytelne z ktorych nic nie moglam sie dowiedziec. Wiec proszac pania o pomoc, w znalezieniu mi nr dla ktorego moj wynik jest przypisany, sama wpisala mi na kartce nr z listy, po czym wklepala do komputera. Podala mi wydruk a ja ogladajac mecz, uradowana wynikiem ktory obstawilam, zglosilam sie po swoja wygrana. Brak, slow. Pani u ktorej obstawialam, nie bylo tego dnia, byla pani ktorej dzien pracy tam byl jej pierwszym dniem. Podala mi ze nic nie wygralam poniewaz wynik byl 0-1. Slucham???? Chyba kazdy kto ogladal mecz wie ze bylo 2-1 dla Holandii. Pani na to, tak mi pokazuje komputer ja pani tego nie potrafie wyjasnic.... HALLLO!!! Klijent bedacy w srodku, zauwazyl na kuponie nastepujace dwa bledy: po pierwsze na kuponie bylo 2-1 dla Brazylii a nie Holandii, a po drugie wynik obstawiony byl tylko do pierwszej polowy.
No przepraszam bardzo.... Na kuponie (tzn zwyklej kartce-bo nie mozna nazwac tego nawet kuponem) na ktorym wpisywalam swoje typy, nic takiego sie nie znajdowalo ze obstawiam pierwsza polowe.... Po drugie, wyraznie wpisalam wynik, ktory sama pani wpisywala po raz kolejny. Wiec czemu do komputera wprowadzila co innego... ???
Czy proszac kogos o pomoc, musze za kazdym razem sprawdzac jego nierzetelnosc (na to mam niby 10min)....
Dziekuje bardzo ale obstawiajac mecze za granica, nigdy nie mialam takiej historii, i nigdy nie spotkalam sie z tak nie doswiadczonymi, nie umiejacymi, nie przeszkolonymi (tak to wyglada) ludzmi. Nawet ona sama nie potrafila mi wyjasnic ze ten wynik co pokazywal jej komputer to wynik po pierwszej polowie. Wiec pytam, po co ona tam siedzi, zeby wklepac cos w komputer????
???? Jestem zazenowana.....
Jesli ktos moglby mi powiedziec jak w Polsce wyglada i czy wogole jest jakies szkolenie dla bukmacherow (no bo chyba to nie jest sklep do ktorego przyjmuje sie ludzi z ulicy) i czy moge zlozyc gdzies wyzej skarge chocby na obsluge bede wdzieczna, bo nie miesci mi sie w glowie zeby byc tak niekompetentnym w tym co sie robi.....
????????????????????????????????????????????????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie wiem co Ci powiedziec swoje kupony w ziemniakach sie ZAWSZE sprawdza, mi raz zle wypelnila na handicap ale po wytlumaczeniu zmienila bez problemow. Niestety Twoja wina ze nie sprawdzilas ale rowniez babki ze zle wpisala chociaz Twoim interesem jest sprawdzac 2 razy postawiony kupon to tak jakbym dostal reszte w sklepie i nie patrzyl czy dostalem banknot 50 zlotowy czy 10-cio. Juz po ptokach nastepnym razem bedziesz pamietac
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
po pierwsze to kobita która tam pracuje to nie jest bukmacher, tylko zwykły pracownik, który ma szkolenie tylko i wyłącznie z obsługi systemu, regulaminu, idzie na egzamin w Ministerstwie itd... Niestety raczej na stówę nic nie zdziałasz reklamacją, bo to kupon jest dowodem Twojego zakładu, trzeba zawsze sprawdzać po odejściu od okienka.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
szkolenie dla bukmacherów ????... buhaha a poco ???
panie muszą potrafić obsługiwać komputer i tyle .
jak bedzie coś nie tak to system wyżyci błąd .
jak również to ze to jest tylko i wyłącznie twój błąd ze nie sprawdziłaś kuponu po odejściu od kasy ....
Ta pani to tylko człowiek wiec jak każdy inny popełnia błędy a w twoim interesie było by prawidłowo został zawarty zakład .
ps na kuponie pisze dokładnie jaki to rodzaj zakładu wiec jesteś na tyle nieodpowiedzialna ze nawet nie żuciłaś okiem ???? jedynie czego sie dziwie to ze nie wstyd ci opisywać własnej głupoty
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zgadza się, kuponik sie sprawdza i ma się 10min na anulowanie. Choć niektóre oznaczenia nie są przejrzyste, np siatkówka i 1s. Ale zawsze się upewniam że chodzi o 1spotkanie, coby się nie wrąbać w 1seta czasem. Podoba mi się w fortunie że szybko księgują i już parę minut po zdarzeniu można odebrać kasę ???? No i oferte mają chyba najszerszą z ziemniakowych.
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Zdecydowanie najlepszy buk naziemny ???? Świetne kursy i bardzo szeroka oferta. Nie to co w millenium ;/ I obsługa dosyć miła ????
 
A 0

autsajder

Użytkownik
dobry bukmacher obstawiam w poznaniu na piatkowie na kurpińskiego. 5ty kupon jaki tam postawilem juz wygrana ???? jutro ide odebrac kase. mam nadizjee ze nei bedize problemów z tym ze dwa mecze przelozone na runde wiosenna no i z wyplata pieniedzy mam nadizeje ze tez nei bedize problemow ???? 40 złotych t o poki co nei wielka kwota ???? ale zawsze. jak sie nei ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. teraz czas na obstawianie za wieksze stawki. mam nadizeje ze nei bede mial zadnych problemow z obstawianiem w fortunie. poki co jestem zadowolony z uslug i milej obslugi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jeszcze nie można
jedynie robisz e-kupon, zapisujesz go na kartce papieru albo karcie członkowskiej i idziesz do punktu

powoli wprowadzają:
Jeżeli posiadasz konto Fortuna Klub Plus oraz tzw. &quot;konto internetowe&quot; dokończ rejestrację na koncie Fortuna Klub Plus, ponieważ to ono służyć Ci będzie do zawierania zakładów za pośrednictwem Internetu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
powoli wprowadzają:
Jeżeli posiadasz konto Fortuna Klub Plus oraz tzw. &quot;konto internetowe&quot; dokończ rejestrację na koncie Fortuna Klub Plus, ponieważ to ono służyć Ci będzie do zawierania zakładów za pośrednictwem Internetu.
Właśnie ostatnio wszedłem i zobaczyłem, że coś chcą więcej ode mnie. Mam tam jakieś konto na wymyślone dane żeby przeglądać ofertę.
Tak przy okazji czytałem, że liczą ruszyć w necie jeszcze we wrześniu. Najpóźniej w październiku. Tylko jakoś mi się wierzyć nie chce żeby Ministerstwo tak szybko, mając 6 miesięcy czasu, wydali zezwolenie w ciągu 2-3 miesięcy... Teraz jest okres urlopowy, więc nikomu nie będzie się pewnie chciało przysiąść do tego.
Poniżej artykuł dotyczący sprawozdania finansowego oraz planów na przyszłość.
Fortuna zakłady bukmacherskie, polska spółka z grupy Fortuna Entertainment Group liczy, że rozpocznie oferowanie zakładów online w październiku, choć w optymistycznym wariancie może to być wrzesień. Firma spodziewa się zamknięcia bieżącego roku zyskiem, a w 2012 roku rekordowych wyników, w tym dwucyfrowej dynamiki przychodów w związku z Euro 2012 i olimpiadą w Londynie, wynika z wypowiedzi dla agencji ISB dyrektora generalnego Fortuna zakłady bukmacherskie Jana Stefanka.
Dodał, że jeśli Polska w przyszłości zdemonopolizowałaby rynek gier liczbowych opanowany obecnie przez państwowy Totalizator Sportowy, firma rozważyłaby oferowanie klasycznych loterii.
&quot;W lipcu złożyliśmy wniosek o licencję na oferowanie zakładów online. Wszystko jest w gestii ministerstwa, ale wydaje się, że październik to realny termin. W optymistycznym wariancie, jeśli otrzymalibyśmy licencję jeszcze w sierpniu, to start usług mógłby nastąpić jeszcze we wrześniu. Operacyjnie jesteśmy gotowi&quot; - powiedział ISB Stefanek.
Dodał, że koszty rozpoczęcia usług powinny być pokryte w ciągu miesiąca działalności. Obecnie spółka posiada ok. 100 tys. aktywnych klientów zarejestrowanych na stronie internetowej Fortuny.
&quot;Liczymy, że przyciągniemy również nowych graczy, którzy dotychczas korzystali z usług nielegalnych bukmacherów internetowych. Szacuje się, że nielegalne zakłady są trzykrotnie większe niż rynek legalny&quot; - powiedział też Stefanek.
Spółka ocenia, że miała &quot;stabilne&quot; przychody w I połowie 2011 roku w ujęciu r/r. Pełne wyniki za ten okres grupa poda 25 sierpnia.
&quot;Nie mogę podawać wyników przed publikacją rezultatów grupy, ale rezultaty w ujęciu r/r są stabilne, co jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę, że obecnie nie ma dużych imprez sportowych, a w ubiegłym roku odbywały się piłkarskie mistrzostwa świata. Na koniec roku spodziewamy się osiągnięcia zysku, co nas wyróżnia na tle polskiej branży mającej kłopoty z rentownością&quot; – zaznaczył Stefanek.
Dodał, że przyszły rok powinien być „rekordowy dla spółki. „Dwa duże wydarzenia sportowe, w tym Euro 2012 w Polsce, powinny przełożyć się na wysoką, nawet dwucyfrową dynamikę przychodów w przyszłym roku. Tym bardziej, że już na pewno będziemy oferować zakłady online&quot; - ocenia szef polskiej Fortuny.
W 2010 roku suma zakładów przyjętych przez polską Fortunę wyniosła około 220 mln zł. Obecnie w polskiej sieci Fortuny działa ok. 385 punktów, w tym 10 franszyzowych. Według słów Stefanka, sieć ma być rozszerzana przez zwiększanie punktów franszyzowych, w tym m.in. barów sportowych.
Firma nawiązała również współpracę z Ticketportal.pl, aby zwiększyć ofertę o sprzedaż biletów. Stefanek wskazuje, że jest to sposób na nowe źródło przychodów, które sprawdziło się już w Czechach i Słowacji.
&quot;W kolejnych latach, w ramach rozszerzania usług, mogliśmy chociażby starać się o wprowadzenie loterii fantowej, na co Totalizator Sportowy nie ma monopolu. Jeśli władze w przyszłości poszłyby drogą demonopolizacji rynku gier liczbowych, rozważylibyśmy oferowanie klasycznych loterii, jak w Czechach&quot; - dodał Stefanek.
Fortuna Entertainment Group uruchomiła w lipcu w Czechach loterię gier liczbowych Loto. Fortuna chce być liderem rynku loterii gier liczbowych na tym rynku i osiągnąć co najmniej 12% udziału w rynku do końca 2012 roku.
W I kw. 2011 r. wynik EBITDA Fortuny wzrósł o 43,9% r/r do 8,4 mln euro. Grupa przyjęła w tym okresie łączne zakłady (amounts staked) na kwotę 114,16 mln euro, o 16,5% więcej w porównaniu do tego samego okresu roku poprzedniego.
e-play.pl
Ciekawe czym będą zachęcać do gry online. Czy dadzą jakieś bonusy na start, zrobią jakieś programy lojalnościowe itp.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ciekawe czym będą zachęcać do gry online. Czy dadzą jakieś bonusy na start, zrobią jakieś programy lojalnościowe itp.
Na jakimś portalu przeczytałem jeszcze takie coś:

Szacuje się, że rynek e-zakładów w Polsce jest trzykrotnie większe niż rynek legalny&#39;&#39; - skomentował przedstawiciel firmy, nie wspominając jednak czy podatek 12% od stawki firma weźmie &#39;&#39;na siebie&#39;&#39; czy nadal będzie obarczać nim swoich klientów...
Nie wiem na co liczy, liczył redaktor.

Co do zachęcania prawdopodobnie będą te same bonusy jakie są dla użytkowników fortuny z kartą czyli pierdoły za punkty jak na stacjach benzynowych.

Fortuna która jak na ziemniaka radzi sobie dobrze coś tam robi, to jednak nie sądzę by przebiła innych jak np. totomix który granie w necie ma już dłuższy czas i jak orientacyjnie wiem tam nie ma nic tylko punkty za granie i tylko tyle co i tak nie będzie mocno przebite przez fortune, nie wyobrażam sobie by fortuna zniosła w necie podatek czy dała jakieś bonusy typu 50% od 100zł wplaty, jak u normalnych netowych, sądzę że będzie to ta sama forma z punktami i raczej nie będzie można liczyć na jakąś prawdziwą bombę rodem od netowych która będzie przyciągała graczy.

Jedynie co ostatnio mnie przyciąga i ogólnie mnie do nich ciągnie to oferta na kwalifikacje która jest wiernie podawana co weekend w większym lub mniejszym stopniu i nowacyjna jak na nasz rynek oferta z gemami która weszła w tym tygodniu czyli wybór z trzystopniowego handicapu gemowego np. +2.5g, +3.5g i +4.5g.

Jestem ciekaw co własnie wymyśli fortuna, bo mógłbym jednak pograć u nich w necie kwalifikacje nie ruszając się z domu bo nawet netowi mają z tą daną ofertą czasem problemy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Też czytałem te szacunki - nie pamiętam gdzie... chyba za dużo tego czytam :p
Z tymi punktami to taki dodatek. Podobnie tak jak piszesz na stacji. Skoro już kupuje paliwo to czemu nie miałbym zbierać przy okazji tych punktów.
Gdzieś czytałem, że oferta w necie będzie taka sama jak u ziemniaków. Czyli wiadomo, że to gracz dostaje w prezencie podatek 12%.
Ja ostatnio nawet zrobiłem sobie nowy folder w zakładach - buki naziemne.
Jeśli zaczną przyjmować zakłady przez neta to będę tam częściej zaglądał. W wielu sprawach nadal nie łapią pewnych motywów i można złapać u nich &quot;perełki&quot; - dzięki netowi będzie można je faktycznie łapać. Bo dziś zanim człowiek podskoczy do punktu to już jest po sprawie.
Edit:
Rynek widać jest jeszcze do zagospodarowania. Powstają nowe ziemniaki. Póki co wyglądają biednie. Ale skoro się pojawiają to jednak liczą na rentowność biznesu.
Np. takie firmy
http://83.18.129.195/ (sam adres strony mówi wiele o etapie rozwoju tej firmy...)
http://www.czarny-kon.com/
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Ja ostatnio nawet zrobiłem sobie nowy folder w zakładach - buki naziemne.
Jeśli zaczną przyjmować zakłady przez neta to będę tam częściej zaglądał. W wielu sprawach nadal nie łapią pewnych motywów i można złapać u nich &quot;perełki&quot; - dzięki netowi będzie można je faktycznie łapać. Bo dziś zanim człowiek podskoczy do punktu to już jest po sprawie.
Dokładnie. Ile razy to się dowiedziałem o meczy który obstawiłem ze jednak zamiast 1 gośc pewnie wygra i tak jest.

A jak bym chciał podbić do punktu to juz po ptakach jest.
 
Do góry Bottom