>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

L 0

l.enrique21

Użytkownik
Czy rejestrując się na stronie efortuna.pl należy podać stary pseudonim nadany kiedyś tam (ten który drukował się na kuponie wraz z ilością zebranych punktów po wyrobieniu sobie karty &quot;Klub Plus&quot;) czy nie jest to ze sobą w żaden sposób powiązane i pseudo wybrane podczas rejestracji może różnić się od pseudo z Klubu Plus ? A jeśli może być inne, to jak w takim razie sprawdzić on-line ilość punktów nabitych na kartę ? Bo nie widzę tam żadnego miejsca na wpisanie numeru karty czy czegos takiego.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
a to nie jest tak jak wyrabiasz karte to od razu masz konto na stronie internetowej?
na pewno w formularzu podawales email, wpisz login i zeby ci wyslali haslo na emaila
Lepiej miec swoj stary login , wiadomo ze wtedy punkty nie przepadna
 
E 0

elmuerte

Użytkownik
W którym roku Fortuna wprowadziła możliwość wypłaty wygranej w dowolnym punkcie???

Bardzo potrzebuję odpowiedzi na to pytanie, wie ktoś? To jest na pewno rok 2006, 2007, 2008 tylko nie wiem który z nich:sad:
 
favago 69

favago

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego strona efortuna.pl nie działa?
Działać, działa. W sensie otwiera się i jest komunikat:

UWAGA!
W związku z pracami serwisowymi, w dniach od 23.12.2011r. od godziny 22:00 do dnia 26.12.2011r. logowanie na stronie internetowej będzie niemożliwe.
Przepraszamy za powstałą sytuację i prosimy o zrozumienie.
Być może zaczęli wcześniej. ;)
 
C 0

ccc11

Użytkownik
Orientujecie się jak fortuna bedzie otwarta w święta? Z tego co czytam przez ostatnie dwa lata w 24.12 i 25.12 było zamknięte a w 26.12 otwarte do 14:30. Teraz też tak?
 
favago 69

favago

Użytkownik
W tym temacie masz wszystko:

Godziny otwarcia w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra:
24.12.2011r. - nieczynne
25.12.2011r. - nieczynne
26.12.2011r. - 9:30 - 14:30
31.12.2011r. - 9:30 - 14:30
01.01.2012r. - nieczynne

A dzisiaj pewnie normalnie czynne punkty
 
F 0

fortuniak

Użytkownik
ta pani obsługująca to jest kolektorka jakby ktoś nie wiedział:p słyszałam wiele określeń: kasjerka, pani z punktu, sprzedająca...., ale to jest kolektorka;)
G****o prawda! Ta Pani to po prostu kasjerka. To nie jest kolektura, zeby była jakąś kolektorką!
 
P 5

pavel__1991

Użytkownik
Fortuna najlepsza,chociaż faktycznie czasem kursy za słąbe,,no i ten państwowy 12 % podatek,ostatnio wygrałem 1000 i przez wysoki podatek mogłem mieć 100 więcej .
 
monat 7

monat

Użytkownik
Witam! Od dawna się interesuje piłką nożną lecz dopiero od kilku miesięcy jestem osobą pełnoletnią i chciałbym zacząć obstawiać mecze. Najbardzie przykuła moją uwage Fortuna ( może dlatego że jest blisko mojego domu) i chciałbym zacząć tam obstawiać. Jednak mam pare pytań ponieważ kompletnie nie wiem jak to się odbywa. Czy jest to na takiej zasadzie że wchodze mówie jakie mecze chce obstawić pani przyjmuje mój zakład płace i czekam na mecze? Jeżeli wygląda to inaczej to prosze o wtajemniczenie mnie ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zanim zaczniesz obstawiać zastanów się dobrze zebyś nie popadł w nałóg bo to nie żarty!
Jeśli chcesz obstawić wchodzisz do lokalu gdzie masz tablice z meczami i kursami. Wybierasz mecze zapisujesz typy na karteczce podajesz kartke ,płacisz dostajesz kupon sprawdzasz czy sie zgadza i wychodzisz. W domu czekasz na wyniki lub sprawdzasz po zakonczeniu w Fortunie.
 
Do góry Bottom