• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Fortuna - opinie

Temat na forum 'Fortuna' rozpoczęty przez Lucas, Listopad 24, 2009.

Więcej tematów od Lucas
    1. Yar000 Dobrze znany użytkownik

Yar000
      Polubienia:
      0
      Może skonkretyzuj? Lepszym pomysłem jest fortuna w kolekturze i z papierowymi kuponami?

2. Doberman Forum VIP

Doberman
      Polubienia:
      21
      Myślę że chodzi mu o podatek 12 %.... lub kursach....

3. asdff Nowy użytkownik

asdff
      Polubienia:
      0
      Witam, proszę o jakieś opinie na temat stawiania online, są jakieś problemy z wypłatami? Jestem świeży w zakładach, czy są jakieś limity na stawianie kuponów za najniższą stawkę albo coś podobnego?

@ A czy w fortunie można wysłać skan dowodu zamiast potwierdzać wiek w punktach naziemnych?

Ostatnia edycja: Luty 5, 2013
    4. KARTONIK Dobrze znany użytkownik

KARTONIK
      Polubienia:
      0
      A tak trudno Ci wejść na stronę fortuny i poczytać regulamin.
      Problemów z wypłatami nie ma żadnego , dziś zlecasz - dziś lub jutro masz na swoim koncie , nie ma żadnych limitów gry za niskie stawki najniższa stawka na kupon to 2 zł.
      Przy rejestracji online nie tylko można ale nawet trzeba wysłać skan dowodu aby pomyślnie zweryfikowali Ci konto

5. asdff Nowy użytkownik

asdff
      Polubienia:
      0
      Już wszystko wiem co chciałem pewna osoba mi wszystko wytłumaczyła, chodziło mi o to czy mogę podesłać skan dowodu zamiast przychodzić do naziemnego punktu i tak potwierdzać wszystkie dane. :D

6. Mad3Rs Dobrze znany użytkownik

Mad3Rs
      Polubienia:
      0
      Człowiek przed pracą chce obstawić sobie tennis a tam żadnego turnieju w ATP - paranoja..

7. bobi21 Nowy użytkownik

bobi21
      Polubienia:
      0
      panowie mozecie sie zalogowac na konto w fortunie ??

8. Scyth Dobrze znany użytkownik

Scyth
      Polubienia:
      0
      Zalogować się mogłem, wybrać mecze mogłem ale jak chciałem zagrać dubelka z NHL za śmieszne 30 zł to autoryzacja trwała chyba z 20 minut. Jak chciałem odświeżyć kartę to oczywiście błąd połączenia i o zalogowaniu się przez kilka minut można było pomarzyć.
      Ale już się udało i kupon wysłany ;)

9. Doberman Forum VIP

Doberman
      Polubienia:
      21
      Już wszystko wporządku chyba jakieś problemy mieli bo ja zagrałem o 3 i teraz bez problemu.

10. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      Troche nie rozumiem jednej rzeczy...

Za zgromadzone punkty mozna wymienic na nagrody z katalogu (torby , plecaki , zegarki itp...)
      Zeby tego dokonac grajac przez neta mozna wymienic punkty w e-shop ale jak to zrobic skoro tam znajduja sie tylko darmowe zaklady za 5, 10 zl a gdzie sa te produkty ktore zawarte sa w katalogu ?????

Wymienial ktos moze juz tak punkty na nagrody rzeczowe ??

11. KARTONIK Dobrze znany użytkownik

KARTONIK
      Polubienia:
      0
      W tej chwili przez neta można tylko zamawiać darmowe zakłady , a produkty z katalogu można zamawiać w punktach stacjonarnych . W ubiegłym roku pod koniec dodali opcję że przez nata można było zamawiać plecaki i coś tam jeszcze ale były to inne od tych z katalogu -przez neta nie było możliwości zamówienia wszystkich produktów które były w katalogu.
      Jak masz możliwośc to możesz podejść do punktu podać swój nr klienta albo kartę jak masz i tam możesz zamówić produkty i odebrać je potem także w punkcie. W ubiegłym roku przez neta jak zamawiałeś plecak to przychodził dość szybko do domu ale pobierali za to dodatkową opłatę 3000 pkt

12. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      No to troche bezsensu ... ale jesli gram przez neta to moge podejsc do dowolnego punktu stacjonarnego i tam poprosic o dana nagrode rzeczowa ???

13. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      wie ktos moze ??

14. SpeedwayFans Użytkownik

SpeedwayFans
      Polubienia:
      0
      Zakłady o wartości 5 zł, 10 zł i 15 zł, a także oferta kursowa, informację sms i Tygodnik fortuna, dostępne są od razu w każdym Punkcie Przyjmowania Zakładów. Dystrybucja nagród rzeczowych trwa do 60 dni. Sprzedaż i odliczenie punktów dokonuje się w momencie złożenia zamówienia.

3. Zamówienia Nagród należy składać w Punktach lub za pomocą e-Shop, znajdującego się na stronie www.efortuna.pl.

na stronie e-shop z lewej strony pisze "Już wkrótce kolejne produkty! Zapraszamy do regularnych odwiedzin". Ale moim zdaniem będą trochę później bo raczej mało ludzi uzbierało już przynajmniej te 3500 punktów (najtańsza z nagród rzeczowych). Ale zawsze możesz spytać przez wsparcie online lub zapytać w punkcie podro

A jeżeli grasz przez neta to tak jak ktoś napisał wyżej weź swoje dane (numer konta i dowód powinien wystarczyć chyba ze masz kartę to tylko karta) i w tym momencie w punkcie się dowiesz czy zamówisz albo poczekasz;)

Ostatnia edycja: Marzec 17, 2013
    15. Daamiano1 Ban

Daamiano1
      Polubienia:
      0
      Pytałem się na livechacie, ale zapytam jeszcze tutaj... Czy zadne wygrane itd nie idą do Urzędu Skarbowego lub innego ?

16. Yar000 Dobrze znany użytkownik

Yar000
      Polubienia:
      0

Oczywiście, że idą :grin:. W sensie następującym:
      przecież buki, które są traktowane przez "państwo polskie" jako legalne,
      odprowadzają do skarbówki podatek nie tylko w swoim ale i w Twoim imieniu.

Poza tym,
      tak naprawdę o co Ci chodzi? Przecież "fortuna" jest "legalna".

17. Doberman Forum VIP

Doberman
      Polubienia:
      21
      Wszystko jest w pełni legalne fortuna posiada licencję na zawieranie zakładów w Polsce także twój podatek jest odtrącany na każdym kuponie....

18. Daamiano1 Ban

Daamiano1
      Polubienia:
      0
      Chodzi o to, że mam sytuację, w której nie mogę przekroczyć pewnego dochodu na rodzinę.

19. oski1929 Dobrze znany użytkownik

oski1929
      Polubienia:
      0

Możesz grać ile chcesz.

20. Skaluś Dobrze znany użytkownik

Skaluś
      Polubienia:
      0
      Witam.Panowie mam takie pytanko_Od niedawna używam do obstawiania meczów w fortunie telefonu komórkowego.Jest możliwość grania meczów live ...ale jeśli szukam coś w ofercie i chce sobie zagrać to nie mam możliwości zagrania danego meczu....

Poleć forum