>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zmien ustawienia telefonu a dokładnie internetu, jednak efortuna strasznie kuleje na telefonie sam chwile używałem i zdecydowanie są lepsi w tej dziedzinie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czyli ogólnie jak zmienie ustawienia będe mógł wybierać spotkania z oferty i je grać.Doberman jest taka możliwość sprawdzałeś?
Ja tak miałem w moim Smartfonie. Dlatego napisałem jaki mój był problem, ustawienia blokowały mi kursy. Głównie spróbuj ustawienia grafiki nie wiem jaki masz model telefonu
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Ja tak miałem w moim Smartfonie. Dlatego napisałem jaki mój był problem, ustawienia blokowały mi kursy. Głównie spróbuj ustawienia grafiki nie wiem jaki masz model telefonu
Mam Nokie E51 kursów nie mam poblokowanych tylko jak zaznacze dany kurs mam takie możliwośći : Przelicz , utwórz e-kupon , usuń.NIE MAM MOŻLIWOŚCI ZAGRANIA tak jak jest to w meczach w ofercie LIVE...
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
W Fortunie po aferze z Siejewiczem, pojawiły się zakazy filmowania i robienia zdjęć... Swoją drogą ten człowiek z B-stoku, który nakręcił sławetny film, pewnie sobie mocno pluje w brodę. Mógł sporo kasy na nim wyciągnąć.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Buk bezpieczny i dobry.duże limity i wyplacalny
Razem z toto najlepszy na rynku a goni ich etoto

A ten co nagrał sędziego to debilna pala .nic nie zyskał a zniszczył chlopaka
Szkoda Pozdr.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ten co nagrał sędziego to debilna pala .nic nie zyskał a zniszczył chlopaka
Haha pewnie ;) Jakby go nie nagrał to by sobie Hubert mógł obstawiać spotkania które gwiżdże. Głupia pałą jest Siejewicz. Będąc zawodowym sędzią pokazuje się u buka...
 
N 196

nicks

Użytkownik
A ty uwazass że on tam by grał pow 1000 spotkania które gwizdze
Raczej grał za drobne bo jak by gra za więcej to by się zdradził
Nie robiłby tego sam
Jak widać na nagraniu on tam wpadł rekreacyjnie
Rozkminial ofertę.dumal i tyle
A pala ta co nagrała.mogła na tym zarobić od sędziego
Id mediów itp a co tam.....
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Haha pewnie ;) Jakby go nie nagrał to by sobie Hubert mógł obstawiać spotkania które gwiżdże. Głupia pałą jest Siejewicz. Będąc zawodowym sędzią pokazuje się u buka...
My tu piszemy o osobie nagrywającej, że mogła z tego filmiku kilkadziesiąt tysięcy wyciągnąć. Siejewicz wiele by dał, by film nie ujrzał światła dziennego.
 
S 17

szypul

Użytkownik
Zagrałem wczoraj na Haase w tenisa. Mecz został odwołany bo rywal się wycofał to mi dzis odpisali że musze czekać 3 dni na zwrot. Paranoja, co im dadzą te 3 dni.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
My tu piszemy o osobie nagrywającej, że mogła z tego filmiku kilkadziesiąt tysięcy wyciągnąć. Siejewicz wiele by dał, by film nie ujrzał światła dziennego.
Od senatora Piesiewicza i Cezarego Pazury też do czasu wyciągali , aż w kryminale skończyli:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/13840-wyrok-w-sprawie-szantazowania-senatora-piesiewicza-pelna-buty-wypowiedz-jednego-ze-skazanych-to-on-ma-przeprosic

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/mafia-szantazowaa-cezarego-pazure-wideo_348699.html

.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jakis czas temu pojawil sie napis
ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA I FILMOWANIA
dlaczego ?
zeby nie pokazywac ciagle gadajacych babek przez telefon ?
ich min i uwag &quot;tylko raz sie pomylilam?&quot; przy ciaglym wbijaniu nie tego co na kartce?
braku ich wiedzy, nie potrafia wbic kuponu typu MaxiKombi
przykladow jest wiele
 
steny 3

steny

Użytkownik
Z tą Hanką to przegięli !!! Wprowadzili klientów w błąd. Pytanie brzmiało &quot;pozostanie - zostanie odwołana&quot;, a nie ile % zagłosuje za, a ile będzie przeciw. Wstyd!!! Fortunka będzie się teraz bronić tym, że była za mała frekwencja pff. To jest Polska dziki kraj :razz:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z tą Hanką to przegięli !!! Wprowadzili klientów w błąd. Pytanie brzmiało &quot;pozostanie - zostanie odwołana&quot;, a nie ile % zagłosuje za, a ile będzie przeciw. Wstyd!!! Fortunka będzie się teraz bronić tym, że była za mała frekwencja pff. To jest Polska dziki kraj
Pytanie brzmiało &quot;Jaki będzie wynik referendum w sprawie H.Gronkiewicz-Waltz? (niezależnie od frekwencji)&quot;. Nawet w HP o tym pisaliśmy i dla każdego było w sumie jasne, że niezależnie od frekwencji, czyli jeśli będzie nie ważne to i tak liczą się te głosy i wynik dla tego betu. I z tego wyniku - mimo nieważności referendum - Hanka uzyskała wynik negatywny czyli kurs 1,20 by wszedł. Dla mnie to było dość oczywiste, że o to chodzi...W HP tez każdy mówił o tym 1,20, że to lokata...Bo wiadome było, że więcej do głosowania pójdzie ludzi głosujących przeciwko Hance niż za nią. Nie, że bronie bukmachera, ale osobiście dla mnie to pytanie było jasne...Chociaż faktycznie można było je zrozumieć tak jak i tamten gracz, ale kursy były tak ułozone, że bukmacher musiałby być glupkiem...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Steny, ja widzę, że Ty wprowadzasz ludzi w błąd a nie Fortuna. Pytanie brzmiało tak jak napisał dawczan:
&quot;Jaki będzie wynik referendum w sprawie H.Gronkiewicz-Waltz? (niezależnie od frekwencji)&quot;
Odpowiedzi do wyboru: &quot;Pozostanie&quot; i &quot;Odwołanie&quot;.
Zresztą identycznie ten zakład brzmiał w STS.
Pograłem &quot;Odwołanie&quot; bo był to mega pewniak, o czym każdy kumaty pisał na tym forum. Jeżeli ktoś nie rozumie istoty zakładu to może mieć pretensje tylko do siebie. Kilka osób myślało, że bukmacher ma błąd i za darmo kasę rozdaje po kursie 3,6 i wyżej ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W razie pytań o działanie strony już umieszczam.
Szanowni Państwo,
bardzo miło nam poinformować, że w najbliższych dniach wystartujemy z nową stroną internetową. Nowa strona będzie jeszcze lepsza, będzie posiadać szereg nowych opcji, zmianie ulegnie między innymi wygląd kuponu, który będzie czytelniejszy a praca z przygotowaniem skomplikowanych kuponów będzie jeszcze prostsza. Głęboko wierzymy, że nowa szata graficzna przypadnie Państwu do gustu a nowe funkcjonalności pozwolą na milsze zawieranie zakładów.
Wszystkie materiały i informacje ze starej strony do kilku dni zostaną wprowadzane na nowej stronie internetowej. Jest to długotrwały i żmudny proces, dlatego też liczymy na Państwa wyrozumiałość i przychylność. Ze swojej strony obiecujemy, że dopełnimy wszelkich starań, aby wszystkie materiały znalazły się na nowej stronie jak najszybciej.
Za wszelkiego rodzaju niedogodności i utrudnienia serdecznie przepraszamy!
 
Do góry Bottom