>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Fortuna - opinie

andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Strona stroną i do wszystkiego pewnie się człowiek może przyzwyczaić, czerń wszechobecna, aczkolwiek na minus już widzę na pewno filtrowanie czasowe: dotychczas były opcje: 30 min, 1h, 3h, 6h, 12h. Teraz ostało się tylko 1h i 6h.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Powiem krótko zwięźle i na temat: Nie podoba mi sie ta nowa strona Fortuny.
Najlepiej jakby byla opcja wyboru, stary czy nowy wyglad strony, tak jest opcja wybory wygladu strony w Milenium, tamta wersja strony fortuny mi sie podobala byla nawet podreczna i mila dla oka fajnie sie gralo to nie wiem czemu fortuna wymyslila zeby zrobic nowa wersje?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiem krótko zwięźle i na temat: Nie podoba mi sie ta nowa strona Fortuny.
Najlepiej jakby byla opcja wyboru, stary czy nowy wyglad strony, tak jest opcja wybory wygladu strony w Milenium, tamta wersja strony fortuny mi sie podobala byla nawet podreczna i mila dla oka fajnie sie gralo to nie wiem czemu fortuna wymyslila zeby zrobic nowa wersje?
Podobno dla lepszej czytelności a na starym systemie często jakieś błędy występowały.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Ja również uważam, że stara wersja była bardziej miła dla oka i przejrzysta tu za dużo czerni ale pewnie kwestia przyzwyczajenia lepiej by poprawili ofertę bo w tym sezonie jest o wiele słabsza niż w ubiegłym przykłady w ubiegłym sezonie były żółte kartki na ligę Angielską i Niemiecką oraz rzuty rożne w tym to znieśli w ubiegłym sezonie na Eurolige kosza były 3 rodzaje handi i under/over na zawodników ilość punktów w tym znieśli zamiast poprawiać i poszerzać tego typu podgry to znieśli je całkiem, kolejny przykłąd były Gran Derbi i co jako jedyny buk w Polsce zero podgier na ten mecz zwykła oferta jak na reszte meczy gdzie u konkurencji po 2 linie na rzuty rożne ilość kartek i inne ciekawe zakłady. Poza Hokejem w Fortunie nie gram praktycznie wcale już bo oferta ustępują wyraźnie Milenium i STS-owi wole mniejsze kursy w STS ale mieć wybór niż typować tylko zwykłe 1x2 Fortuna aktualnie przypomina mi BAH pomimo fatalnej oferty i tak maja mega dużo klientów nie wiem czym to spowodowane przyzwyczajeniem graczy zapewne ???? Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Także uważam, że wygląd strony to sprawa drugorzędna.
Do uwag Marciosa o ubogości oferty dorzucę jeszcze swoje 3 grosze o graniu live.
Niby jest zawsze trochę tych meczy, ale np. mecze siatkówki na live zazwyczaj wyglądają tak:
która drużyna zdobędzie 5,10,15,20,25 pkt itd.
Przy tenisie - który zawodnik zdobędzie 1,2,3 pkt?
Przecież to nonsens. Gdybym miał ochotę na taką zabawę, wybrałbym się do kasyna.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Wygląd strony jak na razie mi przeszkadza. Pewnie kwestia przyzwyczajenia ale tamta wersja była bardzo intuicyjna i była dla mnie dużym atutem Fortuny.
Na minus również filtrowanie oferty - z reguły używałem opcji 12h a teraz mam do wyboru tylko 1h lub 6h, bardzo mi to nie odpowiada.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
A mi się mega podoba nowy kupon w FORTUNIE:
- taka pierdółka: podaje ilość spotkań na kuponie u góry (taka mała cyferka ale cieszy)
- ten SUPERKUPON - można drag&amp;drop robić i wszystko się przelicza ???? tego jeszcze nie widziałem u konkurencji a działa to super
- zakładka z &quot;moje kupony&quot; - fajnie że nie muszę ich szukać już w menu
Brakuje:
- dodawania dyscyplin czy lig do ulubionych gwiazdkami - czyli tworzenia własnego menu (jak w bwin i innych)
- nie ma podanej liczby zdarzeń w danej lidze w menu - niby pierdółka, ale można szybko się dowiedzieć czy dodali już jakieś podgry nie wchodząc do oferty
- pod kuponem mogłyby pojawić się zdarzenia live, które są aktualnie do grania (tak jak bwin)
Kolory mi nie przeszkadzają bo znam je już z netowej konkurencji, chociaż osobiście uważam, że ciut za dużo szarego jest. Mogliby więcej wykorzystać ten musztardowy kolor, który pojawia się w tle przy podgrach - ja dałbym go na stałe jako tło oferty.
Ogólnie mi się podoba, w dobrym kierunku idą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Uważajcie, bo gdy puścicie kupon i go przyjmą, to jak na razie (rozumiem, że to błąd, który cwaniaki wyeliminują) kwota zawartego kuponu nie schodzi z konta.
Podobnie duży minus to fakt, że gdy chcę puścić kilka takich samych kuponów, to muszę je tworzyć za każdym razem od nowa.
Trochę pracy ich czeka.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zacytuje ze strony Fortuny
Wszystkie materiały i informacje ze starej strony do kilku dni zostaną wprowadzane na nowej stronie internetowej. Jest to długotrwały i żmudny proces, dlatego też liczymy na Państwa wyrozumiałość i przychylność. Ze swojej strony obiecujemy, że dopełnimy wszelkich starań, aby wszystkie materiały znalazły się na nowej stronie jak najszybciej.
Czyli strona nie jest jeszcze w 100% gotowa beda jeszcze ja aktualizować.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
za kazdym razem musze przesuwac suwakiem kurs bo ogolnie jest ustawione na 1.01 -1.5
zawsze musze klikac &quot;pokaz numery info&quot; dopiero wtedy widac numer oferty, ale nie zawsze przykladowo nie widac numeru do dzisiejszego spotkania ze Super Oferty
Serbia19-Kazachstan19
P.nozna: Kwalifikacje ME U19
wszystko bylo wczesniej dobrze to jak zwykle zepsuli
i dalej jak nie bylo tak nie ma calej oferty jak np w Expekt Strzeli gola dla wszystkich spotkan, tylko trzeba wyszukiwac kazdy jeden mecz z osobna
zrobili inna szate graficzna , zabrali mase ustawien etc
wciaz nie ma oferty na 3 godziny
btw
nie widac takze numerow i w innych spotkaniach np pojedynek Meksyk - Urugwaj
numery juz sa
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Słabo to na razie wygląda.
Ale mam teraz powód do wielkich wygranych żeby szybko przestali sponsorować Legie.
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Widzę, że pewne rzeczy są poprawiane na bieżąco np.pojawiło się filtrowanie oferty-(30min,1h,3h,6h,dzisiaj,jutro).
Lepiej widoczne są numery zakładów (wiem,że jak się gra przez internet nie ma to znaczenia,ale wiele osób spisuje numery i gra w punkcie ???? )

Jak już ktoś napisał,bardzo dobra jest opcja superkupon,zwłaszcza przy tworzeniu zakładu systemowego.

Nie wiem czy tylko u mnie,ale przy wyborze grupy i zmianie kursu spotkania, na bocznym kuponie nie pojawia mi się żaden wybór.Używam przeglądarki Chrom.Na Firefox jest wszystko dobrze.A jak u was ?
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Od wczoraj nie potrafię na karcie zapisać żadnego kuponu,wyskakuje jakiś błąd.Zobaczymy kiedy to ogarną.
Co do wyglądu strony to do wszystkiego się można przyzwyczaić,ale poprzednia wersja według mnie bardziej przejrzysta i czytelna.
 
G 0

golixmen

Użytkownik
błędy fortuny
Witam
Bukmacherką zajmuję się już kilka dobrych lat, obecnie ze względu na ustawę gram tylko w firmach płacących podatek,
Gram bardziej dla rozrywki aniżeli dla zysku (czyt. dopłacam do interesu, jestem sponsorem ???? ), bo gram na niskie stawki ale rażą mnie pomyłki buków i brak racjonalnego wytłumaczenia się z tych błędów.

Podaje przykład i ciekawy jestem Waszej opinii na ten temat
Wczorajszy mecz Arabia Saudyjska-Irak Fortuna wystawia jako mecz RPA-IRAK nie przyjmuje reklamacji wyniku,
co o tym sądzicie??

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom