>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna problem ze stroną

loozak 24

loozak

Użytkownik
Witam mam problem otóż nie mogę komfortowo korzystać z ich stronki tzn. http://www.efortuna.pl ponieważ gdy się loguje , klikam w zakładkę sport wywala mnie ciągle do okienka logowania :/ Czy to jest jakiś problem od nich?? Czy wina leży po mojej stronie ??
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Opera 11

Usunąłem ciasteczka w ogóle wszystko i nadal nie działa loguje się klikam sport klikam jakąś ligę i wywala mnie do logowania :/
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Firefox mi nie działa ???? Jak chce coś zrobić to pisze że nie ma pakietu zabezpieczeń i nic nie można robić reinstalowałem go z 10 razy i ciągle to samo
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Odinstaluj Opere i Firefoxa po pierwsze.

Jaki masz Windows ?
Vista/7 to usuń to ( uzupełnij sobie, bo nie wiem jakie masz nazwy )
C:\Users\nazwa_usera\AppData\Roaming\Opera
C:\Users\nazwa_usera\AppData\Local\Opera
Jak XP to wywal to:
C:\Documents and Settings\nazwa_usera\Dane aplikacji\Opera\
C:\Documents and Settings\nazwa_usera\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera\
Zainstaluj i jak to wszytko zrobisz będziesz miał przeglądarkę zainstalowaną tak jakby był to pierwszy raz i wtedy musi wszystko działać prawidłowo, z Firefoxem zrób to samo to też będzie działał.
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Zrobiłem tak jak napisałeś zalogowałem się bez problemu chodziłem po stronie wylogowałem się i znowu to samo ... tzn. ciągle mi wyskakuje logowanie
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Panowie mam problem na stronie jest kontakt i formularz zeby wyslac maila. Ale on nie działa można jakoś się z nimi skontaktowac przez innego maila ?
 
Do góry Bottom